زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۶۸۳۱
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۱۷ ب.ظ
(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۰۹ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  آقایون میگن ما سختی میکشیم و خانما راحتن، خانما هم همینو میگن
درسته
سختی برا همست،دختر یا پسر واقعا فرقی ندارن دیگه...

[تصویر:  jjci_yes.jpg]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.teymourpour , Bahar_HS , **sara**
ارسال: #۱۶۸۳۲
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۲۳ ب.ظ
هیچ چیز جز تلاش برای آینده شادم نمیکنه
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.teymourpour , shayesteNEY , barabox , Nesyan , **sara** , alim93
ارسال: #۱۶۸۳۳
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۲۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۱۷ ب.ظ)alirezaei نوشته شده توسط:  
(04 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۰۹ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  آقایون میگن ما سختی میکشیم و خانما راحتن، خانما هم همینو میگن
درسته
سختی برا همست،دختر یا پسر واقعا فرقی ندارن دیگه...

آره. ولی ما آقایون بیشتر سختی میکشیم. خداییش تا حالا آدم بی منطقی مثل من دیدین؟Smile
شما خانما وقتی زمونه خیلی بهتون سخت میگیره شروع میکنن به گریه کردن و بعدش سبک میشین
تا حالا شده فک کنین اگه خدا گریه رو بهتون نداده بود چکار میکردین؟
یه سوال سختر
تا حالا شده از خودتون بپرسین آقایون وقتی خیلی بهشون فشار میاد و دنیا بهشون سخت میگیره چکار میکنن؟
احتمالا پیش خودتون میگین آقایون و این حرفاSmile
ارسال: #۱۶۸۳۴
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۳۴ ب.ظ
(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۳ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  آره. ولی ما آقایون بیشتر سختی میکشیم.
نکته همین جاست ما خانم ها سختی نمیکشیم بلکه سختی ها رو با شدت تمام شوت میکنیم برن پی کارشون، به شما آقایون هم پیشنهاد میکنم رویه رو عوض کنین ، آخه چکاریه دیسک کمر میگیرین ها....Big Grin

(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۳ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  شما خانما وقتی زمونه خیلی بهتون سخت میگیره شروع میکنن به گریه کردن و بعدش سبک میشین
تا حالا شده فک کنین اگه خدا گریه رو بهتون نداده بود چکار میکردین؟
پناه بر خدا، یعنی میگید آقایون ناقصن؟Dodgy

(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۳ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  تا حالا شده از خودتون بپرسین آقایون وقتی خیلی بهشون فشار میاد و دنیا بهشون سخت میگیره چکار میکنن؟
احتمالا پیش خودتون میگین آقایون و این حرفا
حالا یه کارهایی که هست ولی شما برا شفاف سازی خودتون بفرمایید.Idea

سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi , barabox , Bahar_HS , zahra_ce87 , **sara** , neilabak
ارسال: #۱۶۸۳۵
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۴۲ ب.ظ
آره شوت میکنین، اتفاقا پا به شوتتون هم خوبه، منتها به جای اینکه شوتشون کنین بیرون شوتشون میکنین سمت آقایونSmile
نمیدونم شاید خدا در حق ماها ظلم کرده و ماهارو ناقص افریدهSmile
شفاف سازی هم نمیشه کرد
یه سری حرفا ارزششون به نگفتنشونه
بذارین به درد خودمون بمیریم، آخه مگه شما خانما احساس دارین که بخوایم باهاتون در رمورد این چیزا حرف بزنیمSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei , barabox , Bahar_HS , **sara**
ارسال: #۱۶۸۳۶
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۰۹ ق.ظ، توسط nanajoon.)
(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۴۸ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(04 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۴۲ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  دوستای خودم هستن، کار پیدا نمیکنن، آخرش میرن تدریس، مپه یکی وجدانش نگذاره و بگه من چیزی بلد نیستم و نره برای تدریس یا برن سر کارایی که ربط به رشته امون نداره و حس افسردگی میگیرن، همین Sad من بیکارم به جان خودم
بالاخره تهران مهارت داشته باشی برنامه نویسی یا شبکه فکر نمی کنم خیلی سخت باشه. هر روز نگاه می کنی کلی اگهی میزنن برای برنامه نویسی و پایگاه داده. خیلی اوضاعش از شهرهای دیگه بهتره.
من بعضی وقتا سایتای شهر خودمونو نگاه می کنم می بینیم یک شرکت از تو تهران برنامه رو نوشته. والا انقدر شرکت تو شهر ما نیست ولی دو سه تا هستند که بتونن برنامه بنویسن با این وجود، این وضعیت هست.
خودم دوست دارم یه کسب وکاری راه بندازم Big Grin
همیشه از بیرون که به یه قضیه نگا ه میکنی خیلی قشنگ هست شما تهران نیستی میگی تهران کار زیاده اره درسته تهران کار زیاد هست اما ادم متخصص کار بلد هم زیاد هست من یه جا میرم کلاس شبکه بماند اونجا خودش کلی استاد متخصص خفن داره کلی هم خروجی داره شما حساب کن خروجی کلاس های کهکشان سایبرتک و تمام شعبات مجتمع فنی رو.دیگه اصلا امیدی میمونه برای کار خوب؟مجتمع فنی کم کم ۱۰ تا شبعبه داره هر شعبه ۳۰۰ تا خروجی میده در سال ۳۰۰۰ نفر-سایبرتک یه تنه ۱۰۰۰حداقل -کهکشان حدسی ۱۰۰۰ -بماند لایتک و ایزی ایران و.......... ///تهران دیگه کار خوب شبکه راحت پیدا نمی کنی اینجا همون قد که کار زیاده متخصص خفن هم زیاده //از وقتی میرم کلاس اموزش شبکه به نتایجی رسیدم که میگم ای کاش همون ترم ۲ تغییر رشته میدادم

صد سال ره مسجد و میخانه بگیری............... عمرت به هدر رفت اگر دست نگیری
بــشنو از پـــیر خــرابات تــو ایـن پـند ....................هر دست که دادی به همان دست بگیری
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi , m.teymourpour , barabox , pezhman.m-AI , **sara**
ارسال: #۱۶۸۳۷
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۱۷ ق.ظ، توسط barabox.)
بنظرم نون تو سایت زدنه
البته با یه ایده خیلی خوب
من خودم شبکه کار کردم دیدم که اصلا اونظوری که فکر میکنن همه بازار و پولش خوب نیست

استاد ما همیشه تاکیدش رو استفاده از ظرفیت فوق العاده اینترنت بود

(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۳ ب.ظ)kader نوشته شده توسط:  هیچ چیز جز تلاش برای آینده شادم نمیکنه
و البته امید به آینده
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi , alirezaei , **sara**
ارسال: #۱۶۸۳۸
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۲۴ ق.ظ
(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۲ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  آره شوت میکنین، اتفاقا پا به شوتتون هم خوبه، منتها به جای اینکه شوتشون کنین بیرون شوتشون میکنین سمت آقایون
همینیکه هســــــــــــت، البته بماند که آقایون اصولا سر پست خودشون وانمیستن، اینکه تو زمان نامناسب اونجایی هستن که نباید، اصلا یکی از عوامل گل نزدن خانم ها اینکه آقایون بیخودی تو دست و پا هستن، نمیزارن شوت ما به مسیرش هدایت شهBig Grin
(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۲ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  آخه مگه شما خانما احساس دارین که بخوایم باهاتون در رمورد این چیزا حرف بزنیم

بله خب ،خدای احساس که آقایون هستن ، مثلا احساس گرسنگیTongue

سپاس‌گزاری شده توسط: barabox , sahar salehi , Nesyan , Bahar_HS , **sara** , neilabak
ارسال: #۱۶۸۳۹
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۳۰ ق.ظ
گاهی یادمون میره خدا چقدر میتونه بزرگ باشه و چقدر میتونه کار عجیب بکنه
شده گاهی پیش بیاد یه چیزی از خدا بخای بعد ته دلت بگی میدونم که نمیشه .................

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
HeartHeart

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , sahar salehi , barca , Avril89 , alirezaei , Bahar_HS , RASPINA , m.teymourpour , salam5 , memory199 , **sara**
ارسال: #۱۶۸۴۰
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۳۴ ق.ظ
ماشالله سرعت تاپیک نوجومیه ها
ما داشتیم کل کل میکردیم با بچه های بارسایی نمیدونم چی شد Big Grin
خواستم بگم کلا تیمتون به درد نمیخوره
فقط رئال Big Grin Big Grin

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Nesyan , Sadi_gh , m.teymourpour , salam5 , alim93
ارسال: #۱۶۸۴۱
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۴۰ ق.ظ
(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۱۱ ب.ظ)IT Expert نوشته شده توسط:  دعای زور رو به زووووور می گیرن دااااش. ما تعرفه و این چیزا حالیمون نی.CoolBig Grin
شما جزو گروه کاربران دختر خشن هستید؟
ارسال: #۱۶۸۴۲
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۴۴ ق.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۳۴ ق.ظ)explorer نوشته شده توسط:  ماشالله سرعت تاپیک نوجومیه ها
داداش من پشتت هستم ٬ نه واقعا بارسا هم شد تیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , explorer , Sadi_gh , Nesyan , salam5 , zahra_ce87
ارسال: #۱۶۸۴۳
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۴۵ ق.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۴ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(05 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۳۴ ق.ظ)explorer نوشته شده توسط:  ماشالله سرعت تاپیک نوجومیه ها

واقعا بارسا هم شد تیم

viva real
 سپاس‌گزاری شده توسط: explorer , blackhalo1989 , Sadi_gh , Nesyan , salam5 , zahra_ce87
ارسال: #۱۶۸۴۴
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۵۳ ق.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۵ ق.ظ)barabox نوشته شده توسط:  
(05 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۴ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(05 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۳۴ ق.ظ)explorer نوشته شده توسط:  ماشالله سرعت تاپیک نوجومیه ها

واقعا بارسا هم شد تیم

viva real

در تایید دوستان محترم، واقعاً بارسا هم شد تیم آخه ؟؟؟!؟!؟؟!؟ Huh
ویووووووووووووووووووااااااااااا رئاااااااال HeartHeartHeart

[تصویر:  11.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , miss msv66 , explorer , Nesyan , salam5 , zahra_ce87 , alim93
ارسال: #۱۶۸۴۵
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۵۵ ق.ظ
هالا مادرید
 سپاس‌گزاری شده توسط: explorer , Sadi_gh , salam5 , alim93

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۷۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۹۳۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۲۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close