زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۴۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۵۶۱۶
۰۲ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۰۸ ب.ظ
(۰۲ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۴۷ ق.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  هوای آلوده است. پر گَرد، پر غبار. ما هم، البته مجبوریم، تمام آن هوا را نفس می کشیم و آلودگی و غبارش را در ریه هایمان جا می گذاریم. بعضی آدم ها هم همین طور اند. از بس غر می زنند و ناله می کنند پر از گرد و غبار اند. خاک آلود اند. گِلی اند. حرف هایشان، فکر هایشان، حتی سلام و احوال پرسی شان شفاف نیست. گاهی که به دنیایت راهشان می دهی، می آیند، یک دنیا حرف و شکایت برایت می آورند. با کفش های گِلی، با لباس های خاک آلود، با هوایی که نفست را سنگین می کند. همه جا می چرخند و وقتی حسابی گرد و خاکشان را توی حیاط دلت تکاندند..... گِل کفش هایشان را روی اعصابت جا گذاشتند و شیشه نگاهت را سایه انداختند، می گذارند و می روند. آن وقت تو می مانی و یک دل پر از گرد و خاک و گِل که نمی دانی از کدام پنجره بیرون بریزی شان و با کدام باران تطهیرشان کنی. چاره ای نیست. فقط می شود دعا کرد هوا پاک تر از این شود و آن آدم ها زلال تر و اینکه خودمان هم گرد و غبار نباشیم برای دل دیگران.

پ.ن:سنگ صبور بودن خوبه ولی باید تحمل دیدن شکستن دیگرانو داشت ...
افاق جون خوشم میاد هنری هستی Tongue طبع شعرداری خوشم اومد چقدر زیبامینویسی واقعا لذت بردم

멈추지 말고

My Dream is to fly
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , alim93 , Riemann , alirezaei , zahra_ce87
ارسال: #۱۵۶۱۷
۰۲ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۰۹ ب.ظ
تبریز کلا از دیروز بارون میباره

هوا گرفتست !!!همه خیابون ها هم خلوت !!

منم دلتنگ کسی هستم که ۷ ساله ازش دورم.

اصلا اوضاعیه برا خودش...

فکر میکنید سهراب قایقش جا داشته باشه ؟؟؟/
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: alim93 , Riemann , RASPINA , salam5 , vesta , **sara** , so@ , tabassomesayna , happy07 , alirezaei , shayesteNEY , zahra_ce87
ارسال: #۱۵۶۱۸
۰۲ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۱۶ ب.ظ
ای کاش زودتر کلاه قرمزی رو نشون بده؟؟؟دلم تنگید براش

در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند،هر چه قدر اوج بگیری کوچکتر می شوی
 سپاس‌گزاری شده توسط: kader , 10:30 , tabassomesayna , alirezaei , sharifIT , Bahar_HS , NP-Cσмρℓєтє , shayesteNEY , mahyamk , انرژی مثبت
ارسال: #۱۵۶۱۹
۰۲ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۱۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۲ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۳۰ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  دیدم تایپیکا کلا بی سرو صداست به خودم جرات دادم این متن طولانی رو بزارم ارزششو داره یه نیم نگاهی بهش بندازی دوستم
پیشاپیش بابت طولانی بودن معذرت میخام...ShyShy

شازده کوچولو به زمین رسید، اما از اینکه دیار البشری دیده نمی شد سخت هاج و واج ماند .
ترس برداشت که نکنه سیاره را اشتباهی آمده که چشمش به چمپره طلایی رو ماسه ها افتاد .همین جوری سلام کرد.
مار جواب داد: سلام
شازده کوچولو گفت: روی چه سیاره ای پایین آمده ام ؟ مار جواب داد : روی زمین تو قاره آفریقا .
شازده کوچولو گفت : پس روی زمین آدم ها بهم نمی رسند .مار گفت : اینجا کویر است ، تو کویر کسی زندگی نمی کند ، زمین بسیار وسیع است .
شازده کوچولو گفت : آدم ها کجایند؟ آدم در کویر یه خورده احساس تنهایی میکند .
مار گفت : آدم در پیش آدم ها هم احساس تنهایی میکند .
شازده کوچولو گفت خداحافظ و رفت.
شازده کوچولو کویر را طی کرد و جز به یک گل به چیزی بر نخورد . یک گل با سه گلبرگ .یه گل ناچیز.
سلام : گل هم جواب داد: سلام
شازده کوچولو با ادب پرسید : آدم ها کجایند ؟
گل که روزگاری عبور کاروانی را دیده بود گفت: آدم ها؟ به گمانم ازشان ۶ یا ۷ تایی باید باشد .سالها پیش دیدمشان ،منتها خدا میداند که کجا میشود پیدایشان کرد!باد این ور و آن ور میبردشان ،نه اینکه ریشه ندارند –بی ریشگی حسابی اسباب دردسرشان شده .
شازده کوچولو گفت : خداحافظ و رفت.
شازده کوچولو از کوهی بلند بالا رفت با این فکر که با یک نگاه همه جای سیاره را ببیند ... اما جز صخره های بلند نوک تیز چیزی ندید .
شازده کوچولو گفت سلام . طنین کوه جواب داد : سلام – سلام – سلام
شازده کوچولو گفت : با من دوست میشوی من تک و تنهام
طنین جواب داد : من تک و تنهام –من تک و تنهام
شازده کوچولو گفت : چه سیاره عجیبی .خشک خشک ، تیز تیز ، شور شور
آدم هایش هیچ قوه تخیل ندارند و هر چیز را که بشنوند عینا تکرار میکنند .
شازده کوچولو سرانجام بعد از مدتها راه رفتن به گلستان پر گلی رسید ، از دیدن آن همه گل سرخ که شبیه تنها گل او در سیاره اش بود حیرت زده شد.همگی به گل او می ماندند. تا آن لحظه فکر می کرد از گل او فقط همان یکی است .
آه سختی کشید و رفت ، روی سبزه زاری دراز کشید و شروع به گریه کردن کرد .
آن وقت بود که سر و کله روباه پیدا شد .
روباه گفت : سلام شازده کوچولو هم سلامش را جواب داد، به روباه گفت : چقدر خوشگلی ؛ تو کی هستی؟ روباه گفت من روباهم .شازده کوچولو بهش گفت : بیا با من بازی کن ، نمیدانی چقدر دلم گرفته.
روباه گفت : نمی توانم کسی مرا اهلی نکرده .
شازده کوچولو آهی کشید و گفت : معذرت میخوام اما اهلی کردن یعنی چه ؟
روباه گفت : تو اهل اینجا نیستی ، پی چه میگردی؟ شازده کوچولو گفت : پی آدم ها اما نگفتی اهلی کردن چیست؟
روباه گفت : اهلی کردن یک چیزی است که پاک فراموش شده ، معنیش ایجاد علاقه کردن است .
روباه گفت : چرا پی آدم ها میگردی ؟ آنها تفنگ دارند و شکار میکنند و اینش باعث دلخوریست اما مرغ هم پرورش میدهند و اینست خیرشان.
شازده کوچولو گفت : نه در پی دوست میگردم . روباه گفت : مرا اهلی کن و با من دوست بشو .
اگر مرا اهلی کنی هر دویمان محتاج هم میشویم .
شازده کوچولو گفت : چطور من وقت زیادی ندارم و باید دوستانی پیدا کنم .
روباه گفت : آدم فقط از چیزهایی که اهلی کرده سر در می آورد . آدم ها برای انتخاب دوست وقت ندارند و همه چیز را آماده از دکان می خرند اما چون دکانی نیست که دوست معامله کند مانده اند تنها ...
روباه به شازده کوچولو گفت : برای اهلی کردنم هر روز به دیدنم بیا اما حرفی نزن چون همه سوتفاهم ها تقصیر زبان است ، در عوض هر روز کمی نزدیکتر من بشین .
بدین گونه ۸ روز گذشت و روباه اهلی شد ،شازده کوچولو و روباه دوست شدند .وقت جدایی روباه اشکش سرازیر شد و گفت به گلستان برو و به گلها نگاه کن و برگرد تا رازی را بتو بگویم .
شازده کوچولو رفت و رو به گلها گفت : شما به هیچ نمی مانید چون تنها گل من است که اهلی اش کرده ام .شما هیچ کدام شبیه گل من نمی مانید و برگشت .
روباه گفت : و اینک رازی که باید بدانی
جز با دل هیچ چیز را چنان که باید نمی توان دید ، نهاد و گوهر را چشم سر نمی بیند .
ارزش گل تو به قدر عمریست که برای اهلی کردنش صرف کرده ای .
و تو تا زنده ای مسئول چیزی هستی که اهلی کرده ای . تو مسئول گل خودتی .و خداحافظ
شازده کوچولو با اشک گفت : خداحافظ

کتاب شازده کوچلو کتاب خیلی بامفهومی هست من که خدم همیشه از خوندش اذت میبرم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: alim93 , so@ , alirezaei , zahra_ce87
ارسال: #۱۵۶۲۰
۰۲ فروردین ۱۳۹۴, ۰۳:۰۱ ب.ظ
مامانم بعد چند ماه یکم غذای ممنوعه خورد Sad بابتش استرس دارم...

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahra_ce87
ارسال: #۱۵۶۲۱
۰۲ فروردین ۱۳۹۴, ۰۴:۳۰ ب.ظ
(۰۲ فروردین ۱۳۹۴ ۰۳:۰۱ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  مامانم بعد چند ماه یکم غذای ممنوعه خورد Sad بابتش استرس دارم...
استرس نداشته باش انشاله تمامی غذاها واسش مفید بشه واسش ویتامین بشه قول میدم نگران نباش HeartHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , abji22
ارسال: #۱۵۶۲۲
۰۲ فروردین ۱۳۹۴, ۰۶:۱۷ ب.ظ
ساعت ۱۲ به زور از خواب پاشدم
الانم خوابم میاد Big Grin Big Grin

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna
ارسال: #۱۵۶۲۳
۰۲ فروردین ۱۳۹۴, ۰۷:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ فروردین ۱۳۹۴ ۰۷:۲۶ ب.ظ، توسط alim93.)
(۰۲ فروردین ۱۳۹۴ ۰۶:۱۷ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  ساعت ۱۲ به زور از خواب پاشدم
الانم خوابم میاد Big Grin Big Grin
قدیمیا میگن خواب، خواب میارهBig Grin

در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند،هر چه قدر اوج بگیری کوچکتر می شوی
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei
ارسال: #۱۵۶۲۴
۰۲ فروردین ۱۳۹۴, ۰۷:۳۳ ب.ظ
دوستان این رو دانلود کنید و گوش کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این پیامک قبل سال تحویل برام اومده بود:
پیشاپیش گذر از فصل سخت و زشت پالتو و چکمه ها و
ورود به فصل ساپورت و مانتوهای جلو باز رو تبریک میگم. بهارتان پر از وزش باد Big GrinTongue

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94 , Riemann , bluebaran , Nesyan , **sara** , alim93 , emahii , shamim_s , NP-Cσмρℓєтє , shayesteNEY , so@ , alirezaei , Avril89 , zahra_ce87 , abji22
ارسال: #۱۵۶۲۵
۰۲ فروردین ۱۳۹۴, ۰۸:۱۳ ب.ظ
چند روز دیگه تولدمه و به هیچ وجه اماده ی رفتن به سال جدید زندگیم نیستم...

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: alim93 , malakebarfi , happy07 , vesta , NP-Cσмρℓєтє , tabassomesayna , mohaddeseh70 , abji22 , salam5
ارسال: #۱۵۶۲۶
۰۲ فروردین ۱۳۹۴, ۰۸:۳۰ ب.ظ
بچه ها ارشد گرایش شبکه بهتره یا امنیت؟؟کدم یکی از این دانشگاه ها سخت گیر ترن برای ارشد (تهران شریف امیر کبیر)؟؟اگه دکتری بخوام از ایران برم مدرک کدوم دانشگاه معتبر تر هست(شریف تهران امیرکبیر)؟؟برای دوره ارشد باید مثلا جاوا را تا سطح پیشرفته بلد باشم؟؟
ارسال: #۱۵۶۲۷
۰۲ فروردین ۱۳۹۴, ۰۸:۳۳ ب.ظ
(۰۲ فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۳۰ ب.ظ)malakebarfi نوشته شده توسط:  بچه ها ارشد گرایش شبکه بهتره یا امنیت؟؟کدم یکی از این دانشگاه ها سخت گیر ترن برای ارشد (تهران شریف امیر کبیر)؟؟اگه دکتری بخوام از ایران برم مدرک کدوم دانشگاه معتبر تر هست(شریف تهران امیرکبیر)؟؟برای دوره ارشد باید مثلا جاوا را تا سطح پیشرفته بلد باشم؟؟
سلام
جای مناسبی سوال نپرسیدید

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , tabassomesayna
ارسال: #۱۵۶۲۸
۰۲ فروردین ۱۳۹۴, ۰۸:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۳۹ ب.ظ، توسط malakebarfi.)
(۰۲ فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۳۳ ب.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  
(02 فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۳۰ ب.ظ)malakebarfi نوشته شده توسط:  بچه ها ارشد گرایش شبکه بهتره یا امنیت؟؟کدم یکی از این دانشگاه ها سخت گیر ترن برای ارشد (تهران شریف امیر کبیر)؟؟اگه دکتری بخوام از ایران برم مدرک کدوم دانشگاه معتبر تر هست(شریف تهران امیرکبیر)؟؟برای دوره ارشد باید مثلا جاوا را تا سطح پیشرفته بلد باشم؟؟
سلام
جای مناسبی سوال نپرسیدید

فک میکردم توی این پست هر کی هر چی دل تنگش میخواد میگه؟؟دل تنگه منم اینارو گفت دیگه ؟ SmileTongue
چه کنیمBig GrinBig GrinBig GrinTongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: abji22
ارسال: #۱۵۶۲۹
۰۲ فروردین ۱۳۹۴, ۰۸:۳۶ ب.ظ
وای که چقد سخته تهنا از مهمون پذیرایی کردن، اصلا نمیدونم درمورد چی باید باهاشون حرف بزنم، فقط مثل اسکولا لبخند میزنم Dodgy
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi , malakebarfi , happy07 , vesta , shamim_s , NP-Cσмρℓєтє , shayesteNEY , so@ , **sara** , tabassomesayna , neilabak , alirezaei , mohaddeseh70 , abji22 , salam5 , انرژی مثبت
ارسال: #۱۵۶۳۰
۰۲ فروردین ۱۳۹۴, ۰۸:۴۴ ب.ظ
(۰۲ فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۱۳ ب.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  چند روز دیگه تولدمه و به هیچ وجه اماده ی رفتن به سال جدید زندگیم نیستم...

دقیقا همین حس رو دارم
سلامتی همه فروردینیا P:

One day the hands of fate must be forced
 سپاس‌گزاری شده توسط: emahii , mohaddeseh70 , abji22 , salam5

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۰۳۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۰۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۳۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close