زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۲۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۴۳۵۶
۰۹ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۳۲ ب.ظ
(۰۹ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۳۷ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  کاشکی سفالگر بودم :|
چرا سفالگر؟ Smile

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora
ارسال: #۱۴۳۵۷
۰۹ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۳۳ ب.ظ
(۰۹ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۴۴ ب.ظ)negar.v نوشته شده توسط:  چند روز پیش فهمیدم جایی که چند سال بود ازش ذرت مکزیکی میخریدیم،اصلا قارچی که قاطی ذرت ها میکنه،نمیشوره،همینجوری با اون چیزای سیاه که روی قارچه،فقط حرارتش میده
ای وای ،کاش زودتر میفهمیدم

Sent from my C5302 using Tapatalk
آخه اگه قارچ هارو بشوره آب مینداره بد مزه میشه Big Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۱۴۳۵۸
۰۹ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۲۶ ب.ظ
دو تا از آرزوهام از بچگی این بوده که یه روز بتونم سوار بالن بشم و یه خونه رو درخت داشته باشم. ینی اون روز میرسه؟

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , Aurora
ارسال: #۱۴۳۵۹
۰۹ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۵۸ ب.ظ، توسط پوونه.)
(۰۹ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۵۲ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  یه موقعی آدم تو stackoverflow یه سوالی می پرسه بعد می بینه یه نفری جواب داده. میری تو پروفایلش می بینی چه آدم باسواد و خفنیه و با این وجود که تو رو نمی شناسه و حتی نمی دونه از کدوم کشوری جواب سوالتو میده.
دقیقا.
همیشه آدم خفن ها سخاوت مند ترین آدمان واسه راهنمایی بقیه.
،
عاشق stackoverflow هستم. یکی بود به اسم جری .. در مورد عبارت های باقاعده واسه برنامه نویسی و غیره همیشه کمکم میکرد. منم پررو شده بودم هر وقت سوال میپرسیدم اونو منشن میکردم بیاد به سوالم جواب بده. یعنی بارها پروژه ام رو نجات داده ! هیچ وقت هم نفهمیدم اهل کجاست. کیه. چیکارست. ولی همیشه از خدا خواستم موفق باشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , tabassomesayna
ارسال: #۱۴۳۶۰
۰۹ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۴۰ ب.ظ
هفت پند مولانا :
() در فروتنی، مانند زمین باش.
() در بخشیدن خطای دیگران، مانند شب باش.
() هنگام خشم و غضب، مانند کوه باش.
() در مهر و دوستی، مانند خورشید باش.
() در سخاوت و کمک به دیگران، مانند رود باش.
() در هماهنگی و کنارآمدن با دیگرانر مانند دریا باش.
() خودت باش، همانگونه که می نمایی باش

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , Bahar_HS , **sara**
ارسال: #۱۴۳۶۱
۰۹ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۴۳ ب.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۹ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۴۰ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  هفت پند مولانا :
() در فروتنی، مانند زمین باش.
() در بخشیدن خطای دیگران، مانند شب باش.
() هنگام خشم و غضب، مانند کوه باش.
() در مهر و دوستی، مانند خورشید باش.
() در سخاوت و کمک به دیگران، مانند رود باش.
() در هماهنگی و کنارآمدن با دیگرانر مانند دریا باش.
() خودت باش، همانگونه که می نمایی باش

مولانا هم تکلیفش با خودش مشخص نیستاااا Big Grin
بالاخره خودم باشم یا زمین , دریا , کوه, جنگل, شیب باشم؟؟ چی باشم؟؟
یعنی با یه پند میتونه آدمو گمراه کنه ! Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , **sara**
ارسال: #۱۴۳۶۲
۰۹ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۵۸ ب.ظ
(۰۹ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۳۶ ق.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  ۱۹ سالگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Big Grin
مگه میخان عروسک بازی کننBig Grin
...
این صحبت های شما جواب داره ولی به دلایلی نمیخوام ادامه بدم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86
ارسال: #۱۴۳۶۳
۰۹ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۲۵ ب.ظ
It's such a secret place , the land of tears .....
ارسال: #۱۴۳۶۴
۰۹ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۴۳ ب.ظ، توسط vesta.)
دو شب هست که درمان مامانم بخاطر کمبود گلبول سفیدش انجام نمیشه Sad

خسته شدم از کابوسهای شبانه... خدایا

این وسط پایان نامه ام هم شده دردسر... یکی از استادام بهم میگه آینده بزرگترین حسرت زندگیت رو میخوری اگه با استعدادی که داری تو این مرحله درسات رو بگذاری کنار... اما خب واقعا وقت ندارم و الان درس برام هیچ ارزشی نداره، فردام فکر نمیکنم درس بتونه آرومم کنه

خدایا از تو طلب خیر میکنم برای همه و خودم... خدایا خودت سر دوراهی ها وایسا و بگو به کدوم سمت بپیچم

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , پوونه , NP-Cσмρℓєтє , shayesteNEY , **sara** , RASPINA , afagh.msm , atenaa
ارسال: #۱۴۳۶۵
۰۹ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۰۵ ب.ظ
امشب زده رو اسلو موشن ! ! !

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
ارسال: #۱۴۳۶۶
۰۹ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۲۲ ب.ظ
(۰۹ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۰۵ ب.ظ)iammiti نوشته شده توسط:  امشب زده رو اسلو موشن ! ! !
آی گفتی ... آی گفتی
امروز کلا نمیرفت

One day the hands of fate must be forced
ارسال: #۱۴۳۶۷
۰۹ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۵۴ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۹ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۳۳ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  دو شب هست که درمان مامانم بخاطر کمبود گلبول سفیدش انجام نمیشه Sad

خسته شدم از کابوسهای شبانه... خدایا

این وسط پایان نامه ام هم شده دردسر... یکی از استادام بهم میگه آینده بزرگترین حسرت زندگیت رو میخوری اگه با استعدادی که داری تو این مرحله درسات رو بگذاری کنار... اما خب واقعا وقت ندارم و الان درس برام هیچ ارزشی نداره، فردام فکر نمیکنم درس بتونه آرومم کنه

خدایا از تو طلب خیر میکنم برای همه و خودم... خدایا خودت سر دوراهی ها وایسا و بگو به کدوم سمت بپیچم
یه زمانی یکی از عرفا یه مشکلی داشت رفت دعا کرد خدایا یا مشکلمو برطرف کن یا عوارضشو ازم بگیر. خدا هم عوارضشو ازش گرفت. دعا میکنم یا خدا بیماری رو بر طرف کنه یا صبرشو بده، هر کدوم که صلاحه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: $۰me0ne , Somayeh_Y , vesta
ارسال: #۱۴۳۶۸
۱۰ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۳۰ ق.ظ
خسته شدم از بس حرفامو قورت دادم!
----------------------------------------------
این بخش معرفی فیلم ها خیلی جای بحث داره.
به نظر من که خیلی از این فیلمایی که میسازن ارزش نگاه کردن نداره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna
ارسال: #۱۴۳۶۹
۱۰ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۰۲ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۰۸ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۱۷ ب.ظ)Aseman7 نوشته شده توسط:  امروز یه لحظه رفتم تو حیاط هوا بخورم .
یه بچه گربه دیدم نمدونم چه فکری کردم احتمالاً فک نکردم .رفتم بگیرمش
بی چشم و رو پنجه انداخت به یه دستم ان یکی دستمم گاز گرفت..(می دونین گربه ها می تونن چند درجه سرشون رو بچرخونن مطمئنن از ۱۸۰ که بیشتره یه لحظه فک کردم ۳۶۰ درجه سرش رو چرخوند!)
جخ حالا خوب شده سوزش دستام
ولی نگرانم جاش بمونه!
آجیم گفت مثه ..شدی یه چی بکش روش ما نبینیم.
منم شونصدتا عکس از دستم گرفتم تا مایه عبرتم شه هر وقت ببینم یادش بیفتم دیگه از گربه جماعت فاصله بگیرم. Sad
دوست من شما حتما حتما حتما حتماباید یاید باید برید نزدیک ترین مرکز درمانی تون وواکسن کزاز وضد هاری بزنید
چون برخلاف تصور عموم که فکر میکنن فقط س.گ هاری داره . گربه ها هم ناقل این بیماری هستند و حرکاتی تدافعی مانند چنگ زدن و یا گاز گزفتن را دارن

حتما برو دکتر --من خونه خودمون نبودم وبه خاطر تاپیک شما ، وارد سایت شدم--

(۰۹ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۱۵ ق.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  خسته ام. انقدر خسته که روی مبل مچاله میشم و فکر میکنم به یه تیکه کاغذ مچاله شده .. دوست ندارم مثل تیکه کاغذ مچاله شده به درد نخور باشم.
یه روزی به بابام گفتم کاش یه عقاب بودم. یا یه پلنگ. گفت از آدم بودن مگه چه بدی دیدی؟ گفتم همش بدیه. دنیای آدما قشنگ نیست. اما عقاب دنیاش قشنگه پلنگ هم دنیاش قشنگه. بابا خسته ام. از هر مسئله ای که ربط داشته باشه به آدم ها خسته ام.
خواهر جان منم مثل شما یه چند روزی رفتیم تو فاز مچاله نشستن...
خداییش یه کم هم حال میده
چون انرژی که برا تغییر باید خرج کنی را نیاز نداری.......................................
ولی من زود از این حال زدم بیرون. به توصیه یکی از دوستان میرم ورزش خیلی خوبه واقعا حال و هوا آدم را تغییر میده
بعدشم بشین یه برنامه ریزی برا آینده ات کن
به نظر من آدم باید شادی واقعی داشته باشد که اون هم حاصل از حس مفید بودن هست چون فوقش ادم یه روز دوروز بخنده بعد انگاری حال نمیده فکر میکنه خودشو گول زده

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aseman7
ارسال: #۱۴۳۷۰
۱۰ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۵۵ ب.ظ، توسط Aseman7.)
(۱۰ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۵۰ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  دوست من شما حتما حتما حتما حتماباید یاید باید برید نزدیک ترین مرکز درمانی تون وواکسن کزاز وضد هاری بزنید
چون برخلاف تصور عموم که فکر میکنن فقط س.گ هاری داره . گربه ها هم ناقل این بیماری هستند و حرکاتی تدافعی مانند چنگ زدن و یا گاز گزفتن را دارن

درود دوست عزیز
اتفاقاً خواهرم هم تا دیروز بم می گفت به من دست نزن کزاز می گیرمBig Grin
پارسال هم یه گربه بم چنگ زد .البته عبرتم که نشد.ولی خب احتمالاً بدنم واکسینه شده.
خب اگه می خواستم بیماری بگیرم ان موقع گرفته بودم چون ان خیلی بزرگتر بود .
بعدشم هیچ علائمی ندارم الانم دو روز شد؛ که دیگه گذشت.دستام هم داره خوب می شه . فقط جاش نمونه.Sad

[تصویر:  edaddb24b9920a1662c3ed509047a19a6f182e01.jpg]

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۳۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۰۶۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۴۵۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۸۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close