زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۴۱۷۶
۲۹ دى ۱۳۹۳, ۱۰:۱۷ ب.ظ
(۲۹ دى ۱۳۹۳ ۱۰:۰۸ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  سبک ازدواج تو ایران هم نهایتا میشه مثل آمریکا که داداشه میاد خونه و میبینه که خواهرش با یه پسری نشسته و دارن گل میگن و گل میشنون، دختره به پسره میگه این داداشمه، بعد پسره با داداشه دست میدن و داداشه میره تو اتاقش Big Grin
خیلی باحال گفتینBig Grin
الان هم ب سبک امریکاییاس دختروپسره تو یه خونه باهم زندگی میکنن بدون اینکه ازدواج کرده باشن!!!!!توی تهران خیلی زیاده ازین موارد.البته من شنیدم ک گفتن تهران اینجوریه.

멈추지 말고

My Dream is to fly
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , Amalthea , zahra_ce87
ارسال: #۱۴۱۷۷
۲۹ دى ۱۳۹۳, ۱۰:۲۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۹ دى ۱۳۹۳ ۰۸:۵۸ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  چرا عصبانی میشید؟ Big Grin بابا دورِ همی داریم گُل میگیم گُل می شنویم و میخندیم . بنده اگه یک درصد به عشق قبل از ازدواج اعتقاد داشتم تا الان صد بار رفته بودم جلو Tongue

این گل گفتنه که داری پشت سر دختر مردم میگی که خواستگار نداره؟
ما که از دست حرف مردم ذله ایم لااقل آدمای تحصیل کرده این حرفو نزنن.
شاید اون طرف کسی که مطابق معیاراش باشه نیومده؟
من والله اگه دست خودم تا ۳۰ سالگی به ازدواج فک نمیکردم منتها نمیشه، همین که تو عروسیه یکی می بیننت میگن انشالله قسمت توهم بشه، انگاری بدبخت شوهرپیدا نکرده ایم. نمیگن که... طرز فکرتو درست کن. راستش به من یکی برخورد. نه اینکه ازدواج نکردم من خودم متاهلم ولی طرز فکر یه آدمه تحصیلکرده نباید این باشه.

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , A V A , 10:30 , NP-Cσмρℓєтє , targol , tabassomesayna , afagh.msm , shayesteNEY , Bahar_HS , AmiriManesh
ارسال: #۱۴۱۷۸
۲۹ دى ۱۳۹۳, ۱۰:۳۳ ب.ظ
میشه لطفا هرچیزی شنیدین نچسبونینش به دخترای تهران؟دخترای تهران با شهرای دیگه چه فرقی دارن؟
لطفا بومی سازی نکنید، همه چیز در همه جا موجوده

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
ارسال: #۱۴۱۷۹
۲۹ دى ۱۳۹۳, ۱۰:۴۰ ب.ظ
(۲۹ دى ۱۳۹۳ ۱۰:۳۷ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  آقا سوء تفاهم شده، اتفاقا فرد مورد نظر انقدر خواستگار داره که خدا خدا می کنم تا جور شدن شرایطمون ازدواج نکرده باشه. اگه گفتم شوهر گیرش نمیاد ۱۰۰% برای خنده بود و قسمت دوم هم که گفتم خدا رو چه دیدی شاید گزینه ی بهتر گیرمون اومد، واسه این بود که بنده کسی رو برای خودم انتخاب نمی کنم و همیشه از خدا میخوام که کیس مورد نظر رو برامون جور کنه. خیلی وقتا ما چیزی رو دوست داریم که به صلاحمون نیست و فقط باید به خدا توکل کنیم. از شما هم عذر خواهی می کنم اگه ناراحتتون کردم. به قول شما شاید یکی ۱۰۰ تا خواستگار داره ولی نمی خواد ازدواج کنه، خواهرای خودم نمونه های بارزش بودن و هستن Big Grin.

خداروشکر که طرز فکر واقعیت اینی نبوده که نوشتی.

ارسال: #۱۴۱۸۰
۲۹ دى ۱۳۹۳, ۱۱:۴۲ ب.ظ
الهی! خواندی تأخیر کردم. فرمودی تقصیر کردم.

الهی! عمر خود بر باد کردم و بر تن خود بیداد کردم.

الهی! اگر کار به گفتار است بر سر همه تاجم و اگر به کردار است به پشه و مور محتاجم.

الهی! بیزارم از طاعتی که مرا به عجب آرد. مبارک معصیتی که مرا به عذر آرد.

الهی! اگر بر دار کنی رواست، مهجور مکن و اگر به دوزخ فرستی رضاست، از خود دور مکن.

الهی! گناه در جنب کرم تو زبون است، زیرا که کرم تو قدیم و گناه اکنون است.

الهی! اگر عبدالله را بخواهی سوخت، دوزخی دیگر باید آلایش او را و اگر بخواهی نواخت، بهشتی دیگر باید آسایش او را

الهی! اگر یکبار گویی بنده من، از عرش بگذرد خنده من.

الهی! همه از تو ترسند و عبدالله از خود زیرا که از تو همه نیک آید و از عبدالله بد.

الهی! گفتی کریمم امید برآن تمام است. چون کرم تو در میان است نا امیدی حرام است.

الهی! اگر امانت را نه امینم، آن روز که امانت می نهادی می دانستی که چنینم.

الهی! همچو بید می لرزم که مبادا به هیچ نیرزم. فریاد از معرفت رسمی و عبارت عاریتی و عبادت عادتی و حکمت تجربتی و حقیقت حکایتی.

الهی! اقرار کردم به مفلسی و هیچکسی. ای یگانه ای که از همه چیز مقدسی. چه شود اگر مفلسی را به فریاد رسی.

الهی! اگر با تو نمی گویم افکار می شوم. چون با تو می گویم سبکبار می شوم.

الهی! ترسانم از بدی خود بیامرز مرا به خوبی خود.

الهی! بر تارک ما خاک خجالت نثار مکن و ما را به بلای خود گرفتار مکن. پادشاها گریخته بودیم تو خواندی، ترسان بودیم بر خوان "لاتقنطوا ..." تو نشاندی.

الهی! بر سر از خجالت گرد داریم و رخ از شرم گناه زرد داریم.

الهی! اگر دوستی نکردیم، دشمنی هم نکردیم. اگر چه بر گناه مصریم بر یگانگی حضرت تو مقریم.

الهی! در سر خمار تو داریم و در دل اسرار تو داریم و به زبان استغفار تو داریم.

الهی! اگر گوییم ثنای تو گوییم و اگر جوییم رضای تو جوییم.

الهی! بنیاد توحید ما خراب مکن و باغ امید ما را بی آب مکن و به گناه روی ما را سیاه مکن.

الهی! تقوایی ده که از دنیا ببریم، روحی ده که از عقبی برخوریم. یقینی ده که در آز بر ما باز نشود و قناعتی ده تا صعوه حرص ما باز نشود.

الهی! دانایی ده که از راه نیفتیم و بینایی ده تا در چاه نیفتیم. دست گیر که دستاویزی نداریم، بپذیر که پای گریزی نداریم.

الهی! درگذر که بد کرده ایم و آزرم دار که آزرده ایم.

الهی! مگوی که چه کرده ایم که دردا شویم و مگوی که چه آورده یی که رسوا شویم.

الهی! توفیق ده تا در دین استوار شویم. عقبی ده تا از دنیا بیزار شویم. بر راه دار تا سرگردان نشویم.

الهی! بیاموز تا سر دین بدانیم. برفروز تا در تاریکی نمانیم. تلقین کن تا آداب شرع بدانیم. توفیق ده تا خنگ طمع نرانیم. تو نواز که دیگران ندانند، تو ساز که دیگران نتوانند. همه را از خودپرستی رهایی ده. مه را به خود آشنایی ده. همه را از مکر شیطان نگاهدار. همه را از کید نفس آگاه دار.

الهی! فرمایی که بجوی و می ترسانی که بگریز. می نمایی که بخواه و می گویی که بپرهیز.

الهی! گریخته بودم تو خواندی. ترسیده بودم بر خوان تو نشاندی. ابتدا می ترسیدم که مرا بگیری به بلای خویش، اکنون می ترسم که مرا بفریبی به عطای خویش.

الهی! عمر بر باد کردم و بر تن خود بیداد کردم. گفتی و فرمان نکردم. درماندم و درمان نکردم.

الهی! تو ساز که ازین معلولان شفا نیاید، تو گشای که از این ملولان کاری نگشاید.

الهی! به صلاح آر که نیک بی سامانیم جمع دار که بد پریشانیم.

الهی! ظاهری داریم شوریده. باطنی داریم در خواب. سینه ای داریم پر آتش. دیده ای داریم پر آب. گاه در آتش سینه می سوزیم و گاه از آب چشم غرقاب.

الهی! اگر نه با دوستان تو در رهم، آخر نه چون سگ اصحاب کهف بر درگهم. انتظار را طاقت باید و ما را نیست. صبر را فراغت باید و ما را نیست.

الهی! مکش این چراغ افروخته را و مسوز این دل سوخته را و مران این بنده آموخته

مناجات نامه خواجه عبدالله انصاری

سپاس‌گزاری شده توسط: Ametrine , انرژی مثبت , Bahar_HS , fo-eng , Amalthea , RASPINA
ارسال: #۱۴۱۸۱
۳۰ دى ۱۳۹۳, ۰۱:۵۴ ق.ظ
(۲۹ دى ۱۳۹۳ ۱۱:۴۶ ب.ظ)targol نوشته شده توسط:  آخرشم اکثرا مجبور میشن وقتی سنشون بالاتر رفت و تعداد خواستگارا کم شد تحت فشار حرف دیگران به یکی رضایت بدن که خودشون قلبا راضی نیستن.
من قسم میخورم هیچ وقت از معیارام دست نکشم و با کسی که میدونم به من نمیخوره ازدواج نکنم.

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: یاس رازقی , targol , tabassomesayna , Bahar_HS , elhamgh , RASPINA
ارسال: #۱۴۱۸۲
۳۰ دى ۱۳۹۳, ۰۲:۵۴ ق.ظ
تو رو خدا الان بحث ازدواج و معیار و اینا رو نکنید
اعصاب ادمو خراب میکنید تو این دو هفته اخر کنکور

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , sana70 , Amalthea
ارسال: #۱۴۱۸۳
۳۰ دى ۱۳۹۳, ۰۳:۰۶ ق.ظ
(۲۹ دى ۱۳۹۳ ۱۱:۴۶ ب.ظ)targol نوشته شده توسط:  دختر میشناسم ۳۰ تا خواستگار داشته اما دریغ از یه مورد که با معیاراش تناسب داشته باشه

نه بابا!!
حتما دختره برات تعریف کرده !!!
بعد میگن چرا امار ازدواج رفته بالا
ارسال: #۱۴۱۸۴
۳۰ دى ۱۳۹۳, ۰۱:۰۷ ب.ظ
امروز از اولش حسم یجوریه
حالم گرفته و باید میومدی

تو سرصدای این شهر بدون مرز
آروم و بی صدا باید میومدی

بارون و آسمون دلواپست شدن
بی چتر و بی هوا باید میومدی

دنیامو غم گرفت گم کردمت تورو
حتی یه ثانیه باید میومدی

خدا آن حس ریبایی است که در تاریکی صحرا
زمانی که هراس مرگ میدزدد سکوتت را
یکی مثل نسیم آرام میگوید
کنارت هستم ای زیبا، و دل آرام میگردد

سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , NP-Cσмρℓєтє , Amalthea
ارسال: #۱۴۱۸۵
۳۰ دى ۱۳۹۳, ۰۱:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ دى ۱۳۹۳ ۰۱:۱۸ ب.ظ، توسط Bahar_HS.)
(۲۹ دى ۱۳۹۳ ۰۷:۲۷ ب.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  امروز دلم میخواد درسو ول کنم
بشینم واسه بعد کنکورم برنامه ی تفریحی تفریحی تفریحی تفریحی تفریحییییییییییییییییییییییییییییی بزارم!
بلافاصله بعد از خروج از حوزه هم شروع میکنم...!
هرکی هم خواست بیاد ( کنکوریای امسال ) Big Grin مستقیما میرم درکه Big Grin ناهار مهمون من Big Grin

منم همین طور! هیچی درس نمی خونم ولی هر کس برنامه می ذاره می گم نه،بعد از ارشد....Big GrinBig Grin
خدایا کی میشه زندگی بی سروسامون من سامون بگیره...هیییی

(۲۹ دى ۱۳۹۳ ۱۱:۴۶ ب.ظ)targol نوشته شده توسط:  
(29 دى ۱۳۹۳ ۱۰:۲۳ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  شاید اون طرف کسی که مطابق معیاراش باشه نیومده؟
دقیقا.
دختر میشناسم ۳۰ تا خواستگار داشته اما دریغ از یه مورد که با معیاراش تناسب داشته باشه
دخترایی که دیگه خیلی خودشونو از همه قایم میکنن و اصلا تو مجالس شرکت نمیکنن حداقل ۱۰ تا خواستگارو دارن.
آخرشم اکثرا مجبور میشن وقتی سنشون بالاتر رفت و تعداد خواستگارا کم شد تحت فشار حرف دیگران به یکی رضایت بدن که خودشون قلبا راضی نیستن.

من که تا حالا مقاومت کردم! تصمیم دارم اگر هم قراره ازدواج کنم با کسی باشه که خودم می خوام و طبق پارامترهای شخصی خودم باشه نه حرف و فشار دیگران.

Never give up on something you can't go a day without thinking about

۲) سال ۹۴ : دوباره از نو شروع می کنم.Smile
ارسال: #۱۴۱۸۶
۳۰ دى ۱۳۹۳, ۰۲:۱۳ ب.ظ
هر سری من میام تو این سایت با یه سری جبهه گیری اشتباه ( بخونین احمقانه) روبرو میشم !!!
همه شما اون اصطلاح خیلی ساده دهکده جهانی * شنیدین.. اگه نشنیدین که فردا برید انصراف بدید اگه شنیدید و هنوزم دارین در مورد این که طرف متولد کجاس در موردش قضاوت می کنین بهتره به فکر یه سری تغییرات عمده تو رفتار و از اون مهمتر افکارتون داشته باشید !

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

کاش یکمی فقط یکمی بیشتر به اثر حرفامون فکر کنیم !

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94 , so@ , A V A
ارسال: #۱۴۱۸۷
۳۰ دى ۱۳۹۳, ۰۲:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ دى ۱۳۹۳ ۰۲:۲۷ ب.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
[تصویر:  328267_w45.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94 , diligent , virtual girl , afagh.msm , WILL , tabassomesayna , Amalthea , RASPINA
ارسال: #۱۴۱۸۸
۳۰ دى ۱۳۹۳, ۰۲:۴۸ ب.ظ
بچه ها بخشیید,که اینو میگم اما بعضی وقتها به طرز فکرتون میخندم واقعا از تحصیل کرده ها بعیده تعداد خواستگارو افتخار بدونن یا در موردش اصلا کلامی حرف بزنن.من حتی خندم میگیره راجع به این موضوع ها یک کلام حرف بزنم.ادم اگه به بلوغ سنی درست برسه هم پسر هم دختر راهشو پیدا میکنه وبا اونی که حس میکنه هم پای خوبی واسه دنیا ولحظه هاش زندگی میکنه. و اصلا این حرف درست نیست فلانی سی تا خواستگار داره خیلی موفق.انسانهای بالغ میفهمن تو امریکاش هم مسلمون پاک هست تو پرت ترین جا هم گناهکار.نمیدونم چه ملاکی دارید راجع به افراد قضاوت میکنید.صرف دوستی های خانوادگی نظر بد بهشون دارید ولی واقعا من ارسالهارو دیشب خوندم به اواجان حق دادم ناراحت شه.اصلا کارتون درست نیست.
یک کم دیدتون رو به دنیا درست تر کنید.اصلا کار درستی نیست یه دختر خانم بیاد بگه مردم به من میگن چرا ازدواج نمیکنی.اختیار زندگی هرکس دست خودش و واقعا در شان ماها که ادعای تحصیلات داریم این حرفا درست نیست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , so@ , elhamgh , NP-Cσмρℓєтє , tabassomesayna , Amalthea , RASPINA , Bahar_HS
ارسال: #۱۴۱۸۹
۳۰ دى ۱۳۹۳, ۰۶:۰۷ ب.ظ
(۳۰ دى ۱۳۹۳ ۰۲:۵۹ ب.ظ)monji_421 نوشته شده توسط:  
(30 دى ۱۳۹۳ ۰۲:۲۶ ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  [تصویر:  328267_w45.gif]

یعنی ها کلی ب شکلکت خندیدم خدا ازت راضی باشهBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Big Grin
والا این شکلک دقیقاً قیافه ی من بود وقتی اومدم این تاپیک و دیدم چه خبــــــــــــــــــــــــــــــــره Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amalthea , zahra_ce87
ارسال: #۱۴۱۹۰
۳۰ دى ۱۳۹۳, ۰۷:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ دى ۱۳۹۳ ۰۷:۱۵ ب.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
(۳۰ دى ۱۳۹۳ ۰۶:۲۰ ب.ظ)$۰me0ne نوشته شده توسط:  وَنُیَسِّرُ‌کَ لِلْیُسْرَ‌ىٰ ﴿٨﴾
و براى تو آسانترین [راه‌] را فراهم مى‌گردانیم. (۸)

تفسیر المیزان - خلاصه
و ما بر سر هر دو راهی تو را به سوی راه آسانتر سوق می دهیم و به هدایت فطری به تو راه درست را الهام می کنیم

میگماااا این در مورد سوالات کنکور هم صدق میکنه؟؟Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemeh69 , atenaa

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۷۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۵۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close