زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۰۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۳۸۷۶
۲۵ آذر ۱۳۹۳, ۰۶:۰۶ ب.ظ
دلم مشهد خواست

آرامشه ماقبل طوفانم...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , happy07 , RASPINA , neda_Network , **sara** , ندا زندپور , mohaddeseh70 , it.pnuchb1986 , همیلا , zahra_ce87
ارسال: #۱۳۸۷۷
۲۵ آذر ۱۳۹۳, ۰۷:۲۵ ب.ظ
چقدر سخته یکی که تحصیلاتش کامپیوتر نیست رو بخوای متقاعد کنی که نوشتن یه نرم افزار جامع که بیشتر از ۳۰۰ میلیون می ارزه حتی برای کسی که دکترای کامپیوتر داره اما سابقه برنامه نویسی نداره هم سخته ، اونم تو یه زمان محدود. چه برسه به من که لیسانسم.

امام حسن عسکری (ع) : جدال مکن تا احترامت برود و شوخی مکن تا بر تو گستاخ شوند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94 , happy07 , sharifIT , RASPINA , neda_Network , ندا زندپور , zahra_ce87
ارسال: #۱۳۸۷۸
۲۵ آذر ۱۳۹۳, ۰۸:۴۶ ب.ظ
(۲۵ آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۳۷ ب.ظ)neda_Network نوشته شده توسط:  فقط باید برم خونه اما الان نمیتونمSad شنیدن صدای هق هق دلتنگی پدرت پشت تلفن زجر اوره. خدایا خودت کمک کن طاقت بیاریم .بابای عزیزم مامان مهربونم عاشقتونم همیشه عاشقتون میمونم حاضرم بمیرم تا شما خوشحال باشید عزیزای دلم
عزیزم مگه خونه شما کجاست؟
یه سری به خانواده بزن
مطمئن باش با انرژی که می گیری باعث میشه وقتی که برا خونه رفتن گذاشتی جبران بشه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال: #۱۳۸۷۹
۲۵ آذر ۱۳۹۳, ۱۰:۰۴ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۵ آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۴۶ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  عزیزم مگه خونه شما کجاست؟
یه سری به خانواده بزن
مطمئن باش با انرژی که می گیری باعث میشه وقتی که برا خونه رفتن گذاشتی جبران بشه

من هیچی نخوندم .درسام موندن برم حداقل یه هفته باید بمونم این درسا را چیکار کنم شبیه سازی و مقالمم هست Sad. الان هم دلم شکسته هم دندونم ظهر شکست از وسطSad منتظر یه تلنگرم که بغضی که چند روزه مهارش کردم سر باز کنه امیدوارم اون تلنگر بهم نخوره
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۱۳۸۸۰
۲۵ آذر ۱۳۹۳, ۱۰:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۴۲ ب.ظ، توسط happy07.)
این کتاب زندگی‌نامه‌ی استیو جابز خیلی جالبه، همون که والتر آیزاکسن نوشته، خیلی خوب نوشته شده، البته از همچین نویسنده‌ای انتظار کمتر از این نمی‌ره. هر چند وقت یه بار جدا لازمه هی آدم بازش کنه و بخونتش، ترجمه‌اش هم رو نت هست.
اگه داریدش یا دانلودش می‌کنید( که حتما بکنید و در اسرع وقت بخونیدش ) صفحات ۱۳۰ به بعد خیلی جالبه، نظراتش روی کیفیت و موفقیت و ایجاد انگیزه و گروه موفق و... کلا بخونیدش، هر چند وقت یه بار هی مرورش کنید....

یادمه دفعه اول که می‌خوندمش واقعا یه چیزاییش برام قابل باور نبود!!!! البته الانم هنوز همین جوره Big Grin

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , RASPINA , Bahar_HS , پوونه , tabassomesayna
ارسال: #۱۳۸۸۱
۲۵ آذر ۱۳۹۳, ۱۰:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۷ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۲۵ آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۰۴ ب.ظ)neda_Network نوشته شده توسط:  من هیچی نخوندم .درسام موندن برم حداقل یه هفته باید بمونم این درسا را چیکار کنم شبیه سازی و مقالمم هست Sad. الان هم دلم شکسته هم دندونم ظهر شکست از وسطSad منتظر یه تلنگرم که بغضی که چند روزه مهارش کردم سر باز کنه امیدوارم اون تلنگر بهم نخوره
عزیزم حالا که نمیشه بری خونه پس یه خلوتی برا خودت پیدا کنید و بشین یه دل سیر گریه کن
اینقدر خالی میشی.........

البته منو ببخش که اینجوری نوشتم باور کن برا خودم هم اتفاق افتاده هی بغضم را قورت دادم بلاخره یه جا که دیگه نباید میشکست شکست بعدشم نه شد درست گریه کنم تازه بقیه فک کردن چ قدر من حساسمو ....

(۲۵ آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۴۰ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  ن کتاب زندگی‌نامه‌ی استیو جابز خیلی جالبه، همون که والتر آیزاکسن نوشته، خیلی خوب نوشته شده، البته از همچین نویسنده‌ای انتظار کمتر از این نمی‌ره. هر چند وقت یه بار جدا لازمه هی آدم بازش کنه و بخونتش، ترجمه‌اش هم رو نت هست.
اگه داریدش یا دانلودش می‌کنید( که حتما بکنید و در اسرع وقت بخونیدش ) صفحات ۱۳۰ به بعد خیلی جالبه، نظراتش روی کیفیت و موفقیت و ایجاد انگیزه و گروه موفق و... کلا بخونیدش، هر چند وقت یه بار هی مرورش کنید....
من دانلودش کردم ۶۰۰ صفحه است
اگر لینکش را دارید بی زحمت بذارید

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۱۳۸۸۲
۲۶ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۱۸ ق.ظ
شخصیت سال امسال تایم مبارزان با ابولا شدن.
ارسال: #۱۳۸۸۳
۲۶ آذر ۱۳۹۳, ۰۱:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۲۸ ق.ظ، توسط neda_Network.)
I miss you so much
But should I be silent
Forever
ارسال: #۱۳۸۸۴
۲۶ آذر ۱۳۹۳, ۰۳:۵۵ ق.ظ
«در زندگی زخم‌هایی هست که مثل خوره روح را آهسته و در انزوا می‌خورد و می‌تراشد. این دردها را نمی‌شود به کسی اظهار کرد»بوف کور-صادق هدایت.

نشسته بودم داشتم فکر میکردم. به خیلی چیزها تو گذشته،حال و آینده.

بین همه این فکرها دو چیز نظرم رو جلب کرد، یکی زمان و دومی تنهایی. نمی دونم چرا زمان شده رفیق تنهایی، داشتم فکر می کردم هرچی اولی (زمان) میره جلوتر دومی(تنهایی) بیشتر و سنگین تر میشه. از خانواده بگیر تا دوستان و آشنایان.همه یه روز میرن یا رفتی هستند تو میمونی و خودت دوستها هر کدوم یه راهی رو میرن راههایی که ممکنه هم مسیرت نباشه!

زندگانی داستانیه از زمان و تنهایی

میگن تنهایی فقط برای خداست! به خدا اونم فهمید که نمیشه رو کسی حساب کرد آدم که با دیگران باشه از دیدن رفنتشون میشکنه! درد میکشه اگه نرن هم یه روز اعتمادت رو لگد میکنن میرن، له میشه بوش همه جا رو ور میداره، لاشخورایی که منتظره این لحظه هستن، تا بیان و دورت کنن و با حرفهاشون تیکه تیکت. اگه طرف اِندِ خوبی هم باشه بازم یه سری سوخت و سازهایی داره که بعضی وقتها سوختن واسه ساختنش نمی ارزه.در بهترین حالت اگر خوش شانس باشی کمتر می سوزی، ولی می سوزی!

کسایی که تو نقاب دوست و آشنا رو صورتهاشون اطرافتن افرادی که اگه نقاب از صورت بردارند با سیرتهاشون یه هالووین رو کنترات میتونند بچرخونند آدمهایی که خطرناکتر از هزاران دشمنند، آدمهایی که تو نقاب دوست و آشنا و حتی عشق در کنارتن، آدمهایی که حتی لیاقت یدک کشیدن اسم آدمیت رو ندارن، هه اگه خیلی بچه زرنگ باشی و تو زندگیت نذاری گندی بلند شه جوری پشتت رو خالی میکنند و پشت و رو (بعضا زیر و رویی) واست میکشن که خودت بشینی کنار و واسشون دست بزنی بازم اگه بچه زرنگ باشی و واست زیر و رو هم نتونند بکشن تهش خودت تو خودت به حماقت خودت می خندی که چطور دور خودت رو پر کرده بودی از این موجودات! حتی تو جمله هم تهش به "خودت" خطم میشه. تو و خود تو!

اینهایی که هر هر دارن می خندند و نیشِ مبارکشون گاهاً تا ماورای بناگوش باز میشه تا یکی رو میبینن سری به طور کاملا دراماتیکی یه نفس عمیق میکشن و یه آه از اعماق وجود رو هم واسه جلوهای ویژه ی فازشون به کار اضافه می کنند و این شعر رو میگن«خنده تلخ من از گریه غم انگیزتر است کارم از گریه گذشته است بدان می خندم»نمی دونم این شعر رو کی انداخت سر زبون این ملت.

اینهایی که تا خنده یکی دیگرو می بینند سری بندوبسات فاز غمشون رو پهن می کنند و شروع می کنند با یه نفس عمیق و یه آه از اون اعماق وجود و بعد شروع جملاتشون با این کلمات «خندت منو یاد یه زمانیِ خودم انداخت...»، «آره بخند، بخند که بعدها می فهمی دنیا پر از غمه!...»، «بخند که این خندها زیاد رو لبهات نمی مونه...» انگاری با دنیا و خنده و شادی دیگران مشکل شدید در قسمت ته تانیشون دارند!

جا واسه بحث زیاده اما اینجا جاش نیست .برگردیم سر بحث خودمون.

آره داشتم فکر می کردم، فکر به بعضی چیزها روح رو واقعا می خوره، بعضی وقتها بهتره بجای فکر کردن بشینی همه چیزهایی که بهشون خاطره هم میگن رو مثل یه آدامس بجوی و از شیرینش لذت ببری، تلخی رو فعلا بیخیال.

در کل بین زمان و تنهایی رابطه مستقیمی هست. :دی

نوشتها به صورت کاملا پراکند و حاصل Next و Previous و گاهاً Pause و Play کردن زمان و خاطرات در فکر نویسنده بوده.

مهران - از معدود نوشتهایی که دلم می خواد بنویسم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: M4$0UD , happy07 , RASPINA , sand , neda_Network
ارسال: #۱۳۸۸۵
۲۶ آذر ۱۳۹۳, ۱۰:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۳۰ ق.ظ، توسط RASPINA.)
(۲۶ آذر ۱۳۹۳ ۰۳:۵۵ ق.ظ)Mehran نوشته شده توسط:  «در زندگی زخم‌هایی هست که مثل خوره روح را آهسته و در انزوا می‌خورد و می‌تراشد. این دردها را نمی‌شود به کسی اظهار کرد»بوف کور-صادق هدایت.
هه اگه خیلی بچه زرنگ باشی و تو زندگیت نذاری گندی بلند شه جوری پشتت رو خالی میکنند و پشت و رو (بعضا زیر و رویی) واست میکشن که خودت بشینی کنار و واسشون دست بزنی بازم اگه بچه زرنگ باشی و واست زیر و رو هم نتونند بکشن تهش خودت تو خودت به حماقت خودت می خندی که چطور دور خودت رو پر کرده بودی از این موجودات! حتی تو جمله هم تهش به "خودت" خطم میشه. تو و خود تو!
عالی بود..............

عجب جملاتی نوشتید

فک کن دوست ۴ سال دانشگاهت همون که هیچ وقت دغدغه تو را نداشت همون که مثل خوره خودش را می خورد ولی یه بار درداشو بهت نگفت همون دوست بدقولی که همیشه با دیر اومدناش و زود رفتناش اذیت شدی و همیشه فک کردی تنهایی همون که خوب بود ولی خوبیاش را برا خودش نگه می داشت و اصلا تو حسی از دوستی بین خودت و اون ندیدی و تو را همیشه غریبه می دونست
آره دوست بی مرامت دوست بی معرفتت....
بخواد تو پروژه دانشگاش کمکش کنی بعد تو احمق راحت بگی چشم ...
و بعد بیای اصل پروژه را دودستی تقدیمش کنی پروژه ای که اگه بفروشیش ۶۰۰-۷۰۰ می ارزه

اونوقت وایسا جلو آینه به خودت بگو ابله.

من با کمک به بقیه مشکلی ندارم و خیلی شده که برا یه نفر یه پروژه را کامل کردم و یا کارای کامپیوتری که بعضا وقت گیر بودن را انجام دادم بدون هیچ چشم داشتی
ولی در مورد ایشون نه
لعنت به من که بلد نیستم نه بگم
واقعا شما جای من بودید چی میگفتید

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar_rostami2 , neda_Network
ارسال: #۱۳۸۸۶
۲۶ آذر ۱۳۹۳, ۱۱:۴۸ ق.ظ
همونه زیباجان، اره تعداد صفحاتش نه که بگم زیاده ولی برای الان که درگیر کنکوری مناسب نیست، همه‌اش رو الان نخون همون جور حوصله‌ات که سر رفت یه چند صفحه بخون ولی اگه تونستی وقتی شروع کردی کتابو ببند!!! چون من که مقاومتم بیهوده بود و یه هو نگا می‌کردم می‌دیدیم کلی خوندم در صورتی که باید یه کار دیگه رو انجام می‌دادمBig Grin
(۲۵ آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۵۵ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(25 آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۴۰ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  ن کتاب زندگی‌نامه‌ی استیو جابز خیلی جالبه، همون که والتر آیزاکسن نوشته، خیلی خوب نوشته شده، البته از همچین نویسنده‌ای انتظار کمتر از این نمی‌ره. هر چند وقت یه بار جدا لازمه هی آدم بازش کنه و بخونتش، ترجمه‌اش هم رو نت هست.
من دانلودش کردم ۶۰۰ صفحه است
اگر لینکش را دارید بی زحمت بذارید

لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه
ارسال: #۱۳۸۸۷
۲۶ آذر ۱۳۹۳, ۰۲:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آذر ۱۳۹۳ ۰۳:۰۹ ب.ظ، توسط Mehran.)
(۲۶ آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۲۹ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(26 آذر ۱۳۹۳ ۰۳:۵۵ ق.ظ)Mehran نوشته شده توسط:  «در زندگی زخم‌هایی هست که مثل خوره روح را آهسته و در انزوا می‌خورد و می‌تراشد. این دردها را نمی‌شود به کسی اظهار کرد»بوف کور-صادق هدایت.
هه اگه خیلی بچه زرنگ باشی و تو زندگیت نذاری گندی بلند شه جوری پشتت رو خالی میکنند و پشت و رو (بعضا زیر و رویی) واست میکشن که خودت بشینی کنار و واسشون دست بزنی بازم اگه بچه زرنگ باشی و واست زیر و رو هم نتونند بکشن تهش خودت تو خودت به حماقت خودت می خندی که چطور دور خودت رو پر کرده بودی از این موجودات! حتی تو جمله هم تهش به "خودت" خطم میشه. تو و خود تو!
عالی بود..............

عجب جملاتی نوشتید

فک کن دوست ۴ سال دانشگاهت همون که هیچ وقت دغدغه تو را نداشت همون که مثل خوره خودش را می خورد ولی یه بار درداشو بهت نگفت همون دوست بدقولی که همیشه با دیر اومدناش و زود رفتناش اذیت شدی و همیشه فک کردی تنهایی همون که خوب بود ولی خوبیاش را برا خودش نگه می داشت و اصلا تو حسی از دوستی بین خودت و اون ندیدی و تو را همیشه غریبه می دونست
آره دوست بی مرامت دوست بی معرفتت....
بخواد تو پروژه دانشگاش کمکش کنی بعد تو احمق راحت بگی چشم ...
و بعد بیای اصل پروژه را دودستی تقدیمش کنی پروژه ای که اگه بفروشیش ۶۰۰-۷۰۰ می ارزه

اونوقت وایسا جلو آینه به خودت بگو ابله.

من با کمک به بقیه مشکلی ندارم و خیلی شده که برا یه نفر یه پروژه را کامل کردم و یا کارای کامپیوتری که بعضا وقت گیر بودن را انجام دادم بدون هیچ چشم داشتی
ولی در مورد ایشون نه
لعنت به من که بلد نیستم نه بگم
واقعا شما جای من بودید چی میگفتید

اشکال ندازه کاریه که شده. به نظر من ضرر اصلی رو دوستت می کنه، همیشه لغمه آماده خوب نیست واسه آدمها.
گفتن نه خیلی خوبه ولی به جای اینکه ما بیایم نه گفتن رو تمرین کنیم، یاد بگیریم کاری/چیزی رو که دلمون نمی خواد انجام بدیم رو انجام ندیم. حالا در قالب یک کلمه ای به اسم نه یا هر چیز دیگه.
از ناراحت شدن دیگران نترس هیچوقت، کسی که بخواد با یه نه ناراحت بشه بذار بشه، دوست کسیه که آزادی بیان رو ازت نگیره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , RASPINA
ارسال: #۱۳۸۸۸
۲۶ آذر ۱۳۹۳, ۰۳:۰۸ ب.ظ
گر چه از خاطر وحشی هوس روی تو رفت
وز دلش آرزوی قامت دلجوی تو رفت

شد دل‌آزرده و آزرده دل از کوی تو رفت
با دل پر گله از ناخوشی خوی تو رفت

حاش لله که وفای تو فراموش کند
سخن مصلحت‌آمیز کسان گوش کند
ارسال: #۱۳۸۸۹
۲۶ آذر ۱۳۹۳, ۰۳:۵۷ ب.ظ
سعی نکنیم بهتر یا بدتر از دیگران باشیم ، بکوشیم نسبت به خودمان بهترین باشیم. (کارلایل)

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , mehrdad_tclh , RASPINA , Bahar_HS
ارسال: #۱۳۸۹۰
۲۶ آذر ۱۳۹۳, ۰۷:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آذر ۱۳۹۳ ۰۷:۰۸ ب.ظ، توسط happy07.)
اره خیلی خوب گفتی پوونه جان، دقیقا همین جوریه، من که خل بازیا و بی‌رحمی‌های استیوجابز رو دوست داشتم البته بعضی جاها دیگه واقعا غیرقابل تحمل می‌شد ولی جالب بود خیلی شیک یه هو برمی‌گشت به یک مهندس خیلی عالی می‌گفت کارت افتضاحه و اصلا به کم قانع نمی‌شد و همیشه دنبال بهترکردن بقیه و تیمش بود از همه‌اش جالب‌تر همین بود که ایده‌ای که کسی بهش می‌گفت رو اول قبول نمی‌کرد و می‌گفت افتضاحه ولی بعد مثلا هفته می‌اومد به همون آدم می‌گفت "هی بیا یه ایده‌ی خیلی باحال دارم" بعد دقیقا ایده‌ی طرف رو به اسم خودش واسه طرف تعریف می‌کردBig Grin یا فکر می‌کرد یه هدایت شده‌ی الهیه!!!
کلا اگه بخوام از نکات خوبش بگم باید کل کتابو بگمBig Grin
(۲۶ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۵۹ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  
(26 آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۴۸ ق.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  کتاب زندگی‌نامه‌ی استیو جابز خیلی جالبه، همون که والتر آیزاکسن نوشته، خیلی خوب نوشته شده، البته از همچین نویسنده‌ای انتظار کمتر از این نمی‌ره. هر چند وقت یه بار جدا لازمه هی آدم بازش کنه و بخونتش، ترجمه‌اش هم رو نت هست.
چه جالب
تو همزاد منی آیا؟: )))))

جالب اینه من هر وقت حس میکنم از نظر روحی به خلا رسیدم این کتاب رو میخونم
فکر کنم تو این چند سال بیشتر از ۷ بار خوندمش
و پنج شش روزه دوباره شروع کردم به خوندنش
الان دقیقا اون قسمت از کتابم که از آگهی تبلیغات مکینتاش میگه همون زن انقلابی :دی

برای من هم این کتاب حکم معجزه رو داره.. از نظر روحی شارژم میکنه...
وقتی هم میخونمش نمیتونم بذارمش کنار
حتی خودم رو محدود کردم که شب ها بخونمش که شاید خوابم اومد تونستم بذارمش کنار
یهو به خودم میام میبینم اذان صبحو میگن :دی
کتاب خیلی خوبیه
به آدم یاد میده بی رحمی همیشه بد نیست. و انسان حتی باید با خودش هم بی رحم باشه تا باور کنه هیچ غیرممکنی غیرممکن نیست.

لینک زیر و پرداخت آنلاین

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۲۱۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۷۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close