زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۱۶۴۱
۰۴ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۳۲ ق.ظ
مارک البیون در کتاب خود تحت عنوان «ساختن زندگی و امرار معاش»، درباره یک مطالعه آشکار کننده از سوداگرانی می نویسد که دو مسیر کاملا متفاوت را پس از فراغت از تحصیل دانشگاهی طی کرده اند. وی چنین می گوید: یک بررسی از فارغ التحصیلان دانشکده بازرگانی، سابقه ۱۵۰۰ نفر را از ۱۹۶۰ تا ۱۹۸۰ میلادی مورد مطالعه قرار داده است. در آغاز، فارغ التحصیلان به دو گروه تقسیم شدند. گروه الف کسانی بودند که گفته بودند می خواستند اول پول درآورند تا بعداً هر کار خواستند بکنند. یعنی اول مشکلات مالی خود را حل و فصل کنند، بعداً به امور دیگر زندگی بپردازند.
گروه ب شامل کسانی بود که ابتدا به دنبال علاقه واقعی خود بودند و اطمینان داشتند که پول عاقبت خود به دنبال آن می آید. چه درصدی در هر گروه وجود داشت؟ از ۱۵۰۰ فارغ التحصیل در مطالعه مورد نظر، کسانی که در گروه الف «اول پول» بودند ۸۳ درصد کل یا ۱۲۴۵ نفر را تشکیل می دادند. گروه ب «اول علاقه واقعی» یعنی خطرپذیرها، جمعاً ۱۷ درصد یا ۲۵۵ نفر بودند. پس از بیست سال ۱۰۱ نفر میلیونر در کل این دو گروه به وجود آمده بود که یک نفراز گروه «الف» و ۱۰۰ نفر از گروه «ب» بودند!

پ .ن : البته بعید میدونم این تز تو ایران جواب بده Smile

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: نازین , نارین , aamitis , Engineer
ارسال: #۱۱۶۴۲
۰۴ مرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۳۰ ق.ظ، توسط elham_sh219.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۳ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۲۳ ب.ظ)elham_sh219 نوشته شده توسط:  امشب اومدم دیدم ۴ ستاره شدم! Big Grin
چه زود زمان میگذاره و آدم پیر میشه ها ....
انگار همون دیروز بود تک ستاره ای بودم و " داره از مانشت بالا میره" زیر اسمم بود! هعععععی جوانی کجایی که یادت بخیر.....

ببخشید یه اشتباه فنی در پست قبلی پیش اومد که فکر میکنم از بس ذوق زده شده بود اینجوری شد! Tongue
عبارت " داره از مانشت بالا میره " برای دو ستاره ای هاست، زمانی که تک ستاره ای بودم عبارت " در دامنه مانشت " زیر اسمم بود.
بابت این اشتباه از تمامی مسئولین عذرخواهی میکنم! Big Grin

" وَ عَسَی أَن تَکْرَهُواْ شَیْئًا وَ هُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَ عَسَی أَن تُحِبُّواْ شَیْئًا وَ هُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَ اللّهُ یَعْلَمُ وَ أَنتُمْ لاَ تَعْلَمُونَ "

" و چه بسا چیزی را خوش نمی دارید، حال آنکه خیر شما در آن است، و چه بسا چیزی را دوست می دارید حال آنکه شر شما در آن است،و خدا می داند و شما نمی دانید. " بقره، ۲۱۶
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahra_ce87
ارسال: #۱۱۶۴۳
۰۴ مرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۳۶ ق.ظ، توسط olom tahghighat.)
دوشنبه عید بود چی میشد ....

خب پس چرا ستاره های من کمه زیر اسمم چیزی ننوشته که...من هنوز کجای کوهم اون پایینم لابد دیگه

خوشبختی داشتن دوست داشتنی ها نیست

بلکه دوست داشتن داشتنی هاست
ارسال: #۱۱۶۴۴
۰۴ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۳۵ ق.ظ، توسط elham_sh219.)
(۰۴ مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۱۹ ق.ظ)x86 نوشته شده توسط:  
(04 مرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۳۰ ق.ظ)elham_sh219 نوشته شده توسط:  
(03 مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۲۳ ب.ظ)elham_sh219 نوشته شده توسط:  امشب اومدم دیدم ۴ ستاره شدم! Big Grin
چه زود زمان میگذاره و آدم پیر میشه ها ....
انگار همون دیروز بود تک ستاره ای بودم و " داره از مانشت بالا میره" زیر اسمم بود! هعععععی جوانی کجایی که یادت بخیر.....

ببخشید یه اشتباه فنی در پست قبلی پیش اومد که فکر میکنم از بس ذوق زده شده بود اینجوری شد! Tongue
عبارت " داره از مانشت بالا میره " برای دو ستاره ای هاست، زمانی که تک ستاره ای بودم عبارت " در دامنه مانشت " زیر اسمم بود.
بابت این اشتباه از تمامی مسئولین عذرخواهی میکنم! Big Grin

منظورتون اینه که حواسمون به این باشه که الان دارید مانشتی ها رو بالا می برید ؟ Smile لطفا یه طناب از اون بالا بفرستید ما رو هم بکشید بالا. من هنوز به دامنه ی کوه هم نرسیدیم Sad Sad Sad Wink

Big Grin
من تجهیزات کامل تو کوله پشتیم هست! حالام که رسیدم این بالا اولا یک وییویی داره که پیشنهاد میکنم شما هم هرچی زودتر بیاید ببینید. فعلا دارم جای نصب پرچم رو بررسی میکنم که کجا نصبش کنم بهتره! بعد از اینکه چادر رو زدم و وسایل رو چیدم، آماده پذیرایی از مهمون میشم. اون وقته که طناب رو می فرستم پایین. Tongue
فقط حواستون باشه وقتی طناب رو فرستادم پایین، محکم بگیرینش ها...
یه دفه ولش نکنین، اون وقت خدای نکرده....
من از الان گفته باشم که بنده هیچ مسئولیتی رو در زمان وقوع اتفاق احتمالی، به عهده نمیگیرم! Big Grin
من در خدمت تک تک شما دوستان پایین دامنه و در دامنه و... هستم.
موفق باشید.... Smile

" وَ عَسَی أَن تَکْرَهُواْ شَیْئًا وَ هُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَ عَسَی أَن تُحِبُّواْ شَیْئًا وَ هُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَ اللّهُ یَعْلَمُ وَ أَنتُمْ لاَ تَعْلَمُونَ "

" و چه بسا چیزی را خوش نمی دارید، حال آنکه خیر شما در آن است، و چه بسا چیزی را دوست می دارید حال آنکه شر شما در آن است،و خدا می داند و شما نمی دانید. " بقره، ۲۱۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین
ارسال: #۱۱۶۴۵
۰۴ مرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۱۴ ب.ظ
دیشب خواب دیدم تو یکی از دانشگاهای خارجی تو دفاع یکی از دوستانمم،چقدخوش گذشت Smile
خدا کنه روزی واقعیت بشه

رفت
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , vesta , نارین , **sara**
ارسال: #۱۱۶۴۶
۰۴ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۰۰ ب.ظ
این مخابرات دیگه شورشو در آورده.Angry
اول که وایرلس رو برداشتن.
حالا هم که اینترنت نا محدود.
فک کنم تنها مملکتی هستیم که توش خدمات هر روز بدتر از دیروز می شه.Dodgy
ارسال: #۱۱۶۴۷
۰۵ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۲۰ ق.ظ
قبل از دعا ، ایمان داشتن
قبل از صحبت، گوش کردن
قبل از هزینه، به دست آوردن
قبل از نوشتن، فکر کردن
قبل از تسلیم، تلاش کردن
و قبل از مردن ، زندگی کردن

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: elham_sh219 , aamitis , **sara** , vesta , pouran , kati
ارسال: #۱۱۶۴۸
۰۵ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۴۵ ق.ظ
ﯾﻪ ﺩﻭﺵِ ﺁﺏِ ﮔﺮﻡ
ﯾﻪ ﻟﺒﺎﺱِ ﺭﺍﺣﺘﯽ
ﯾﻪ ﭼﺎﯼِ ﺗﺎﺯﻩ ﺩَﻡ
ﯾﻪ ﻣﻮﺳﯿﻘﯽِ ﻣُﻼﯾِﻢ
ﺑﻪ ﺩَﺭَﮎ ﮐﻪ ﺧﯿﻠﯽ ﺍﺯ ﻣُﺸﮑﻼﺕ ﺣﻞ ﻧﻤﯿﺸﻪ

دوست من

اگه یه روز چشاتو باز کردی و خودت رو وسط یه کوره دیدی ،

نترس و سعی کن پخته بیرون بیای ، وگرنه سوختن رو همه بلدن ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: hiva60 , **sara** , kati , M*Gh , zahra_ce87
ارسال: #۱۱۶۴۹
۰۵ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۱۷ ق.ظ
(۰۴ مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۳۳ ق.ظ)olom tahghighat نوشته شده توسط:  خب پس چرا ستاره های من کمه زیر اسمم چیزی ننوشته که...من هنوز کجای کوهم اون پایینم لابد دیگه

سلام. تعداد ستاره ها وابسته به تعداد ارسالهای شماست. عنوان زیر اسمتون رو هم خودتون به M_A تغییر دادید. اگه تغییر نمیدادید نوشته بود «قله مانشت رو فتح کرده».
 سپاس‌گزاری شده توسط: elham_sh219
ارسال: #۱۱۶۵۰
۰۵ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۱۷ ب.ظ، توسط A V A.)
(۰۴ مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۰۰ ب.ظ)sara azadi نوشته شده توسط:  این مخابرات دیگه شورشو در آورده.Angry

یعنی چی وایرلسو برداشتن؟Smile
خب خداروشکر نامحدودای قدیمی تغییر نمیکنن، دقیقا هدف چیه؟ کم مصرف کردن یا پول چاپیدن از ملت؟

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
ارسال: #۱۱۶۵۱
۰۵ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۴۱ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این مستند رو ببینید خداست !!!
ارسال: #۱۱۶۵۲
۰۵ مرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۴۷ ب.ظ، توسط sahar salehi.)
(۰۵ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۱۲ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  
(04 مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۰۰ ب.ظ)sara azadi نوشته شده توسط:  این مخابرات دیگه شورشو در آورده.Angry

یعنی چی وایرلسو برداشتن؟Smile
خب خداروشکر نامحدودای قدیمی تغییر نمیکنن، دقیقا هدف چیه؟ کم مصرف کردن یا پول چاپیدن از ملت؟

علمیش می شه این:Big Grin
یعنی تنظیمات رو از حالت اتوماتیک (PPPOE) به حالت Bridge تغییر دادن.
که تو این حالت نمی شه از وایرلس استفاده کرد.
اونایی که قبلا اینترنت گرفتن فقط تا موقعی شارژشون تموم شه می تونن از ناحدود استفاده کنن

دقیقا هدف همون چاپیدنه
ارسال: #۱۱۶۵۳
۰۵ مرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۰۱ ب.ظ، توسط SaMiRa.e.)
(۰۵ مرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۳۸ ب.ظ)sara azadi نوشته شده توسط:  [quote='Ava.arshad94' pid='287256' dateline='1406446943']
علمیش می شه این:Big Grin
یعنی تنظیمات رو از حالت اتوماتیک (PPPOE) به حالت Bridge تغییر دادن.
که تو این حالت نمی شه از وایرلس استفاده کرد.
اونایی که قبلا اینترنت گرفتن فقط تا موقعی شارژشون تموم شه می تونن از ناحدود استفاده کنن

دقیقا هدف همون چاپیدنه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینجا که خبرش ماله بهمن پارساله گفته نامحدودای قدیم عوض نمیشن، الان چیشد ایا؟Sad( میشه لطفا بگی کجا این حرفو زده؟ و همینطور مورد وایرلسو، من خبرشو ندیدم اگه رفرنس بدی ممنون میشم
دوز مانشتم رفت بالا من برم سر درسمSad(

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
ارسال: #۱۱۶۵۴
۰۵ مرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۵۹ ب.ظ، توسط SaMiRa.e.)
(۰۵ مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۰۵ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  [quote='sara azadi' pid='287316' dateline='1406470139']
اینجا که خبرش ماله بهمن پارساله گفته نامحدودای قدیم عوض نمیشن، الان چیشد ایا؟Sad( میشه لطفا بگی کجا این حرفو زده؟ و همینطور مورد وایرلسو، من خبرشو ندیدم اگه رفرنس بدی ممنون میشم
دوز مانشتم رفت بالا من برم سر درسمSad(

خوب منم از اینترنت نامحدود مخابرات استفاده می کردم
تا این که ۲ -۳ روز پیش شارژم تموم شد
واسه شارژ مجدد که رفتم گفتن مخابرات کلا سرویس نامحدودش رو برداشته
وایرلس رو هم که حدودا دو سال پیش از لیست خدماتشون حذف کردن
ارسال: #۱۱۶۵۵
۰۵ مرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۱۶ ب.ظ
کودک درونم سرطان معده گرفت از بس به اینو آن اعتماد کرد....
کودک درونم را امروز در مهد کودک """""مهارت در دروغ گفتن """"ثبت نام کردم !!!!

رفت
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۵۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۷۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۷ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close