زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۹۴۶۶
۱۲ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۰۶ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
اپراتور تلفن همراهم، اس ام اس داده که اگر تا فلان روز، پولتون رو فکر کنم غیرحضوری پرداخت کنید، ۲۴ ساعت مکالمه رایگان دارید. من این جوری بودم Smile) البته حدس زدم اینا کاری بدون دلیل نمی کنن و شک برانگیز بود!!
ولی در هر حال گفتم ما که باید پرداخت کنیم خب حالا پرداخت کنیم.
بعد که پرداخت کردم میگه اگه فلان عدد رو اس ام اس کنید، تا ۳۰ اذر می تونید از این مکالمه ۲۴ ساعت رایگان درون شبکه استفاده کنید. خب اول تاریخ نداده بود الان داد دیگه این جوری شدم :|
گفتم خب من که این ۱۵ روز فوقش دو ساعت حرف بزنم ولی خب اشکالی نداره بازم همینم غنیمته.
حالا که فعال کردم میگه تا پس فردا وقت دارید ۲۴ ساعت رو حرف بزنید! و من این جوری شدم Angry

حالا دارم به این فکر می کنم که چه طوری این ۲۴ ساعت رو حرف بزنم و با کی حرف بزنم که تموم شه که دیگه از این کارا نکننWink شایدم زنگ زدم ، بعد همین جوری گوشی ور نگه داشتم که این ۲۴ ساعت تموم شهCoolBig Grin

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , good-wishes , Aurora , yasemi , mhd3 , SaMiRa.e , maneshty , mahtab69 , diligent , h4cker , x86
ارسال: #۹۴۶۷
۱۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۳:۳۶ ب.ظ
انرژی+ جان واقعا راست میگن؟؟؟ من میترسم صحبت کنم بعد ببینم قبض تلفن م زیاد شده Big Grin برم اعتراض بگن مثلا زمان خاصی داشته یا نصف شبا منظور ما بوده ... من نمیتونم اعتماد کنم اصلا! اگه کسی تجربه داشته بگه Big Grin

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۹۴۶۸
۱۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۳:۵۱ ب.ظ
آنجا که چشمان مشتاقی برای انسانی اشک می ریزد، زندگی به رنج کشیدنش می ارزد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , zaynab
ارسال: #۹۴۶۹
۱۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۸:۰۷ ب.ظ
(۱۲ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۶ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  اپراتور تلفن همراهم، اس ام اس داده که اگر تا فلان روز، پولتون رو فکر کنم غیرحضوری پرداخت کنید، ۲۴ ساعت مکالمه رایگان دارید. من این جوری بودم Smile) البته حدس زدم اینا کاری بدون دلیل نمی کنن و شک برانگیز بود!!
ولی در هر حال گفتم ما که باید پرداخت کنیم خب حالا پرداخت کنیم.
بعد که پرداخت کردم میگه اگه فلان عدد رو اس ام اس کنید، تا ۳۰ اذر می تونید از این مکالمه ۲۴ ساعت رایگان درون شبکه استفاده کنید. خب اول تاریخ نداده بود الان داد دیگه این جوری شدم :|
گفتم خب من که این ۱۵ روز فوقش دو ساعت حرف بزنم ولی خب اشکالی نداره بازم همینم غنیمته.
حالا که فعال کردم میگه تا پس فردا وقت دارید ۲۴ ساعت رو حرف بزنید! و من این جوری شدم Angry

حالا دارم به این فکر می کنم که چه طوری این ۲۴ ساعت رو حرف بزنم و با کی حرف بزنم که تموم شه که دیگه از این کارا نکننWink شایدم زنگ زدم ، بعد همین جوری گوشی ور نگه داشتم که این ۲۴ ساعت تموم شهCoolBig Grin
دقیقا همین اتفاق برای من امروز صبح افتاد و همین کارهایی که شما انجام دادید و انجام دادم !! بعد به باباینا قضیه رو گفتم ، بعد گفتم من که جایی ندارم زنگ بزنم شما خواستید بیاید با گوشی من زنگ بزنید حیف واقعا .... Big Grin
یه بارم برای بابام اس ام اس اومده بود که اگر میخواید آهنگ پیشوازتون قطع بشه شماره یک رو ارسال کنید ما هم ارسال کردیم بعد جواب اومد : مشترک گرامی آهنگ پیشواز شما تا تاریخ ..........(یک ماه بعد) تمدید شد!!
من Sad
بابام :|
اپراتور همراه اول Smile)

Heart
ارسال: #۹۴۷۰
۱۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۸:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۱۵ ب.ظ، توسط zaynab.)
(۱۱ آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ)zaynab نوشته شده توسط:  وقتی روزگار تو را در شرایط سخت قرار داد

نگو ،" چرا من؟؟ "

بگو: " نشونت میدم "
DodgyHuh

آها گرفتم چی شدBig Grin

نشونت میدم

آدما وقتی پوستشون چروک میخوره پیر نمی شن ... آدما وقتی رویاهاشون چروک میخوره ؛
پیر می شن !!!
ارسال: #۹۴۷۱
۱۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۹:۲۳ ب.ظ
کاپیتان: نترسین برین جلو...خدا با ماست...

سرباز: اگه خدا با ماست،پس کی با اوناست که دارن ما رو تیکه پاره میکنن؟!!!

"دیالوگ ماندگار فیلم نجات سرباز رایان"

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , انرژی مثبت , x86 , good-wishes , Aurora , SaMiRa.e , maneshty , sahar121 , h4cker
ارسال: #۹۴۷۲
۱۲ آذر ۱۳۹۲, ۱۰:۰۵ ب.ظ
لحظاتی پس از اینکه تو قبر گذاشتنمونو رفتن، خدا می گه :"عبدی اوحدوک؟؟؟؟ ، بنده ی من تنهات گذاشتن؟؟؟ نگران نباش من کنارتم، من مونستم، اگه همه ی دنیا هم تنهات بذارن، من تنهات نمیزارم"
 سپاس‌گزاری شده توسط: Eternal , انرژی مثبت , good-wishes , Aurora , SaMiRa.e , h4cker , sahar121 , ITgirl
ارسال: #۹۴۷۳
۱۲ آذر ۱۳۹۲, ۱۰:۲۸ ب.ظ
بدجور داغونم نمیدونم چیکار کنم؟حالم خیلی بده نمیتونم درس بخونم از طرفیم نمیتونم بخوابم استرس دارم خیلی ، خداجونم کمکم کن دلم گرفته انگیزمو دارم گم میکنم وای خدایه من ....

آقای استیو جابز تو یکی از سخنرانیهاشون جمله قشنگی را برای دانشجوها آرزو کردند که برای من خیلی تاثیرگذار بوده ایشون گفتند :
Stay hungry , Stay foolish=حریص باشید ، دیوانه باشید
 سپاس‌گزاری شده توسط: h4cker , sahar121 , virtual girl , tabassomesayna
ارسال: #۹۴۷۴
۱۲ آذر ۱۳۹۲, ۱۰:۵۱ ب.ظ
نارین عزیز
من نمیدونم چه چیزی باعث شده تا به این حد بهم بریزی. قصد توصیه و نصیحت هم ندارم. فقط بنظرم میاد امشب قبل ا زخواب به موارد مشابه که توی زندگیت پیش اومده و تو رو بهم ریخته و بعد از مدتی حل شده فکر کنی. ببین توی اون موقعیت چیکار کردی، چی باعث شده تا آرامشت رو بدست بیاری دوباره همون کارو دقیقا مو به مو انجام بده.

در مورد ضرری که این استرس بی موقع بهت میزنه فکر کن. فرض کن فردا یه قرار مهم با یه آدم مهم داشتی، چیکار میکردی؟ قطعا سعی میکردی به اونچه الان بهم ریخته تو را فکر نکنی، بخوابی تا بتونی فردا به اون قرار مهم برسی.
فردا با کتاب هات قرار داری مگه نه ؟Smile

امیدوارم همین امشب تکلیف این استرس رو روشن کنی. خداوند هم قطعا کمکت میکنه. یه بسم الله بگو دوباره شروع کن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , SaMiRa.e , sahar121 , انرژی مثبت , a.hosh , نارین , zaynab , Autumn.Folio
ارسال: #۹۴۷۵
۱۳ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۳۴ ق.ظ
(۱۲ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۵۱ ب.ظ)Somayeh_Y نوشته شده توسط:  نارین عزیز
من نمیدونم چه چیزی باعث شده تا به این حد بهم بریزی. قصد توصیه و نصیحت هم ندارم. فقط بنظرم میاد امشب قبل ا زخواب به موارد مشابه که توی زندگیت پیش اومده و تو رو بهم ریخته و بعد از مدتی حل شده فکر کنی. ببین توی اون موقعیت چیکار کردی، چی باعث شده تا آرامشت رو بدست بیاری دوباره همون کارو دقیقا مو به مو انجام بده.

در مورد ضرری که این استرس بی موقع بهت میزنه فکر کن. فرض کن فردا یه قرار مهم با یه آدم مهم داشتی، چیکار میکردی؟ قطعا سعی میکردی به اونچه الان بهم ریخته تو را فکر نکنی، بخوابی تا بتونی فردا به اون قرار مهم برسی.
فردا با کتاب هات قرار داری مگه نه ؟Smile

امیدوارم همین امشب تکلیف این استرس رو روشن کنی. خداوند هم قطعا کمکت میکنه. یه بسم الله بگو دوباره شروع کن.

ممنونم سمیه جان راهنماییتون درسته کاملا اتفاقادقیقا همین کار را کردم خیلی خوبه که به گذشته نگاه کنی و کارای خوبتا باز انجام بدی ولی یه مشکلی هست من دیگه اون آدم گذشته نیستم خیلی ضعیفتر شدم زودتر ناراحت میشم سریعتر ناامید میشم خلاصه بگم نمیدونم چرا هر چی جلوتر میریم عوض اینکه در مقابل استرسا و مشکلات زندگیمون قویتر بشیم بدتر ضعیف میشیم ، من یکی که خیلی سعی کردم مثل سابق پرانرژی و بانشاط باشم اما فقط یه هفته تونستم ، اینقدر اون یه هفته را ذوق میکردم که نگو . یه انرژی بود که انگار میتونستی باهاش دنیا را فتح کنی . خوابم نشد از استرس درسای نخوندم بیدار شدم تا جایی که بتونم میخونم اونموقع شاید تونستم بخوابم. باید نهایت تلاشمونا بکنیم تنها در این صورته که به آرامشی که میخواییم میرسیم . البته این نظر منه . یه چیز دیگه هم هست هر وقت از قدرت خدا غافل میشم در نهایت به این ناامیدی که گفتم میرسم اما اگه برگردم کار درست میشه . پس من الان بسم الله میگم خدایا به امیدتو فقط.....

آقای استیو جابز تو یکی از سخنرانیهاشون جمله قشنگی را برای دانشجوها آرزو کردند که برای من خیلی تاثیرگذار بوده ایشون گفتند :
 سپاس‌گزاری شده توسط: Somayeh_Y
ارسال: #۹۴۷۶
۱۳ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۵۰ ق.ظ
به دستای نیاز من ،نگاهی کن از اون بالا
من این آرامش محضو ،به تو مدیونم این روزا
خدایا دوستت دارم واسه هر چی که بخشیدی
همیشه این تو هستی که ازم حالم رو پرسیدی

سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , SaMiRa.e , banafshe , good-wishes , Somayeh_Y , x86 , shima_24 , f.b , Fardad-A , tabassomesayna , zaynab , sahar121 , azad_ahmadi , maneshty , lotus , Autumn.Folio , **sara**
ارسال: #۹۴۷۷
۱۳ آذر ۱۳۹۲, ۱۱:۳۸ ق.ظ
(۱۳ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۰ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  به دستای نیاز من ،نگاهی کن از اون بالا

خیلی زیبا بود .. ممنون ..
شاید اگه منم تحصیلاتم رو تا حد شما بالا برده بودم این همه انرژی رو داشتم و قطعا آرامش بیشتری داشتم ...
همیشه پاینده باشی Heart

ارسال: #۹۴۷۸
۱۳ آذر ۱۳۹۲, ۱۱:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۴۶ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۱۳ آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۳۸ ق.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  
(13 آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۰ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  به دستای نیاز من ،نگاهی کن از اون بالا

خیلی زیبا بود .. ممنون ..
شاید اگه منم تحصیلاتم رو تا حد شما بالا برده بودم این همه انرژی رو داشتم و قطعا آرامش بیشتری داشتم ...
همیشه پاینده باشی Heart
خواهش می کنم.
شما لطف دارید.البته ربط زیادی به تحصیلات نداره به نظرم Smile
ان شالله شما هم به ارامشی که مد نظرتونه برسید.

سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl
ارسال: #۹۴۷۹
۱۳ آذر ۱۳۹۲, ۰۴:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آذر ۱۳۹۲ ۰۴:۱۰ ب.ظ، توسط Breeze.)
بعضى وقتا مجبورى تو فضاى بغضت بخندى...
دلت بگیره و دلگیر نباشى...
شاکى بشى و شکایت نکنى...
گریه کنى اما نذارى اشکات پیدا بشن...
خیلى چیزا رو ببینى و ندیده بگیرى...

چقدر دلم گرفته ...
Sad

[تصویر:  2hpj6v9.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Eternal , virtual girl , tabassomesayna , نارین , SaMiRa.e , Somayeh_Y , kati , Autumn.Folio , **sara** , x86
ارسال: #۹۴۸۰
۱۳ آذر ۱۳۹۲, ۰۶:۴۲ ب.ظ
(۱۳ آذر ۱۳۹۲ ۰۴:۰۶ ب.ظ)saam نوشته شده توسط:  بعضى وقتا مجبورى تو فضاى بغضت بخندى...
دلت بگیره و دلگیر نباشى...
شاکى بشى و شکایت نکنى...
گریه کنى اما نذارى اشکات پیدا بشن...
خیلى چیزا رو ببینى و ندیده بگیرى...

چقدر دلم گرفته ...
Sad

وای چقدر حال هممون و احساسامون مثل همه دقیقا گاهی این چیزا پیش میاد اون لحظها حس میکنی دیگه نمیتونی زندگی کنی اما قشنگیش وقتیه که پر انگیزه میشی و برمیگردی سر زندگیت با انرژی بیشتر و با امیده بیشتر...

سپاس‌گزاری شده توسط: ppositiveenergy , zaynab , Breeze

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۲۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۳۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close