زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۸۹۲۶
۱۶ مهر ۱۳۹۲, ۰۹:۰۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۶ مهر ۱۳۹۲ ۰۸:۴۷ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  معمولی بودن در زندگی، میتواند سخت ترین وضعیت ممکن باشد. مثلا؟

خیلی بیشتر از سپاس این پستتون ارزش داشت ممنون

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , virtual girl , انرژی مثبت
ارسال: #۸۹۲۷
۱۷ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۱۵ ق.ظ
دلم گرفته ای دوست
هوای گریه با من Sad

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , kati , Andrew S.Tanenbaum , tabassomesayna , **sara** , neilabak
ارسال: #۸۹۲۸
۱۷ مهر ۱۳۹۲, ۰۴:۳۶ ق.ظ
واااااااااااااااای...امروز رفتم شمال لیسانس موقتمو گرفتم اومدم!! Big Grin ( ینی الآن ذوق مرگم هااااااااا )
..
و حالا...۲۴
ساعت مهلت دارین طلب شیرینی کنید...هر چند که معدل ۱۵ چندان شیرینی هم نداره
ولی خوب... یه نون پنیریه ، دور هم دیگه میخوریم!! Big Grin

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: s.sadri , Breeze , kati , SaMiRa.e , mohammadali1990 , **sara** , 10:30 , Eternal , تینا
ارسال: #۸۹۲۹
۱۷ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۰۴ ب.ظ
پرنده لب تنگ ماهی نشسته بود
با تعجب به ماهی نگاه میکرد
با خود میگفت : سقف قفسش که شکسته پس چرا پرواز نمیکند

[تصویر:  2hpj6v9.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: AEM4949 , virtual girl , kati , انرژی مثبت , SaMiRa.e , **sara** , Parva , Eternal
ارسال: #۸۹۳۰
۱۷ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۵۲ ب.ظ
گفتم غم تو دارم گفتا غمت سر آید
گفتم که ماه من شو گفتا اگر برآید

گفتم ز مهرورزان رسم وفا بیاموز
گفتا ز خوبرویان این کار کمتر آید

گفتم که بر خیالت راه نظر ببندم
گفتا که شب رو است او از راه دیگر آید

گفتم دل رحیمت کی عزم صلح دارد
گفتا مگوی با کس تا وقت آن درآید

گفتم زمان عشرت دیدی که چون سر آمد
گفتا خموش حافظ کاین غصه هم سر آید
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , انرژی مثبت , Andrew S.Tanenbaum , azad_ahmadi , **sara** , Menrva , Eternal
ارسال: #۸۹۳۱
۱۷ مهر ۱۳۹۲, ۰۳:۵۸ ب.ظ
انتظار خیلی سخته.خیلی
 سپاس‌گزاری شده توسط: azad_ahmadi , **sara** , Menrva
ارسال: #۸۹۳۲
۱۷ مهر ۱۳۹۲, ۰۴:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۱۳ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
برام اس ام اس اومده :
هر انسان یک تخم مرغ در روز. روز جهانی تخم مرغ مبارک!!! Big GrinBig Grin
تعاونی مرغداران....

رفتم سرچ کردم دیدم مثل این که روز جهانی تخم مرغ هم هست البته مثل این که اینا زودتر جشن گرفتن چون دومین جمعه ماه اکتبر هست که می شه پس فردا =)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Andrew S.Tanenbaum , azad_ahmadi , maneshty , **sara** , mhd3 , ana9940 , Breeze , Fardad-A , Menrva , roghaye14 , Eternal
ارسال: #۸۹۳۳
۱۷ مهر ۱۳۹۲, ۰۴:۳۲ ب.ظ
براستی که سرو کله زدن با بچه های دبیرستانی سخته Sad
آقا اجازه، فیس بوک یادمون میدی!
آقا اجازه، میشه برامون یه ایمیل درست کنی!
آقا اجازه، چطوری چت کنیم!
آقا اجازه، فیلترشکن جدید چی داری! Big Grin
سوالایی هستند که از من پرسیده شده.
نمیدونم چرا به بچه های کشاورزی، واحد کامپیوتری دادن! وقتی میگم زبان کامپیوتر ۰ و ۱ هستش یه جوری نگاه میکنند انگار دارم نظریه نسبیت رو براشون توضیح میدم Big Grin

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Andrew S.Tanenbaum , انرژی مثبت , mhd3 , SaMiRa.e , Fardad-A , Parva , roghaye14 , Eternal
ارسال: #۸۹۳۴
۱۷ مهر ۱۳۹۲, ۱۰:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۳۱ ب.ظ، توسط vesta.)
(۱۶ مهر ۱۳۹۲ ۰۹:۰۹ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
(16 مهر ۱۳۹۲ ۰۸:۴۷ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  معمولی بودن در زندگی، میتواند سخت ترین وضعیت ممکن باشد. مثلا؟

خیلی بیشتر از سپاس این پستتون ارزش داشت ممنون

خواهش میکنم

چرا یاهو بی اجازه هر کاری میخواد میکنهHuh من این شکل جدیدو دوست ندارم زیادی شلوغ میشه متن ایمیلا

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
ارسال: #۸۹۳۵
۱۷ مهر ۱۳۹۲, ۱۰:۵۸ ب.ظ
(۱۷ مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۲۸ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  چرا یاهو بی اجازه هر کاری میخواد میکنهHuh من این شکل جدیدو دوست ندارم زیادی شلوغ میشه متن ایمیلا

منم اصلا دوست ندارم. ایمیل هایی که ریپلای و فوروارد شده واقعا قاطی میشهSad(((((
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna
ارسال: #۸۹۳۶
۱۸ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۲ ق.ظ، توسط good-wishes.)
اگر کسی تو را آنطور که می خواهی دوست ندارد، به این معنی نیست که تو را با تمام وجودش دوست ندارد.
« گابریل گارسیا مارکز »

یکی از مصادیق این جمله از نظر من مهر والدین به فرزندان هست
اگر به عمق این جمله فکر کنیم میبینیم به واقعیتی اشاره داره که از نظر من آبی هست بر آتشی که گاهی بین فرزندان و والدینشون برپاست و فرزندان فکر می کنند والدین درکشون نمی کنند یا دوستشون ندارند یا کم دوستشون دارند یا اون انتظاری که اونا دارند برآورده نمیشه
شاید پدر و مادر ها از نظر برخی فرزندان بلد نباشند مهرشون رو ابراز کنند اما اون نحوه ابراز تمام چیزی هست که اونها بلدند و در توانشون هست که برای نشون دادن نهایت علاقشون به ما استفاده کنند.

باید بپذیریم شرایط و دوره ای که والدین ما در اون رشد کردند خیلی با ما فرق میکنه و با همه اینها خدا بر ما احترام به پدر و مادر رو تکلیف کرده یعنی اینقدر این مقام والدین بالا هست که در هر شرایطی احترام و اطاعت از اونها بر گردن ما هست .
خدا روزی که داشت این تکلیف رو به گردن ما میذاشت می دونست پدر و مادر ما در نسلی خواهند بود که با ما خیلی فرق خواهند داشت و علایق و سلایق ما متفاوت خواهد بود.

می دونستید به ازای نگاه محبت آمیز به چهره والدین برامون ثواب نوشته میشه ؟
خودمون رو از این ثواب بی بهره نذاریم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Parva , **sara** , tabassomesayna , fo-eng , Menrva , roghaye14 , shima_24
ارسال: #۸۹۳۷
۱۸ مهر ۱۳۹۲, ۰۱:۱۴ ق.ظ
نمیدونم خوشحال باشم یا ناراحت!!! Smile Sad
مانشت تنها جایی که هرجای دنیا باشی بازهم مثل همیشه پابرجاست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva , **sara** , Menrva
ارسال: #۸۹۳۸
۱۸ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۱۴ ق.ظ
یعنی فقط خدا.....
فقط خودش
فقط فقط خودش مشکل گشاست ...

You need power, only when you want to do something harmful, otherwise love is enough to get everything done.
Charlie Chaplin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva , **sara** , SaMiRa.e , tabassomesayna , Breeze , fo-eng , Menrva , pofef
ارسال: #۸۹۳۹
۱۸ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۵۸ ق.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۴۸ ق.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  دانلود دکلمه های علیرضا آذر :

شعر هم مرگ رو لااقل حتمن گوش کنید خرابتون میکنه ....

برام جالب بود، ممنون

این ها همه کم لطفی ِ دنیاست عزیز
این شهر مرا با تو نمی خواست عزیز

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna
ارسال: #۸۹۴۰
۱۸ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۲۶ ب.ظ
ینی دنیا اگه بخواد اذیتت کنه هاااااااا...هر کاری هم بکنی بازم اذیتت میکنه!!
از صبحش که بیدار میشی همینطور بلایای آسمونی سرت میاد تاااااااااا شب که میخوای بخوابی..حتی بعضی وقتا شبش هم سرت میاد!!...اصن یه وضی

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , **sara**

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۶۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۰۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close