زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۸۶۶
۰۱ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۳۷ ب.ظ
تقدیم به همه دوستان عزیز....

آزاد شو از بند خویش زنجیر را باور نکن

اکنون زمان زندگیست تاخیر را باور نکن

حرف از هیاهو کم بزن از آشتی ها دم بزن

از دشمنی پرهیز کن شمشیر را باور نکن

خود را ضعیف و کم ندان تنها در این عالم ندان

تو شاهکار خالقی تحقیر را باور نکن

بر روی بوم زندگی هر چیز میخواهی بکش

زیبا و زشتش پای توست تحقیر را باور نکن

تصویر اگر زیبا نبود نقاش خوبی نیستی

از نو دوباره رسم کن تصویر را باور نکن

خالق تو را شاد آفرید آزاد آزاد آفرید

پرواز کن تا آرزو زنجیر را باور نکن

شعر از :مهدی جوینی

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: frg_2009 , diligent , Xilinx , انرژی مثبت , Aurora , Pakzad , SaMiRa.e , younes
ارسال: #۵۸۶۷
۰۲ آبان ۱۳۹۱, ۰۴:۱۸ ق.ظ
Re: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا...

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

There is no there there.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۵۸۶۸
۰۲ آبان ۱۳۹۱, ۰۵:۰۷ ب.ظ
از خودم بدم میــــــــــــــــــــــــــــــــــآد

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , younes
ارسال: #۵۸۶۹
۰۲ آبان ۱۳۹۱, ۰۵:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۱۶ ب.ظ، توسط diligent.)
چرا بعضی آدما درکشون پایینه؟ چرا جواب الکی میدن تا مردمو از سر خودشون وا کنند؟ چرا یاد نگرفتیم رک و راست و با صراحت حرفمونو بزنیم تا طرف مجبور نشه بره کلی پرس و جو کنه بعد بفهمه اصلا قضیه از کجا آب میخورده؟ چرا........؟؟
حالم گرفتس. .

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۵۸۷۰
۰۲ آبان ۱۳۹۱, ۰۵:۵۶ ب.ظ
اولشو مثل همیشه با
سلامبابا این دانشگاه پیر مارو در آورده
از بس مقاله و پروژه و... دادن که دیکه نکو
اکه کسی میتونه کمک کنه
خواهش می کنم دریغ نکنه
در مورد معماری نرم افزار و سیستم های ngn اکه مطلب دارین بفریستین به
MJR_BM@yahoo.com
مرسی
ارسال: #۵۸۷۱
۰۲ آبان ۱۳۹۱, ۰۸:۱۰ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
اینجا جایی است در بین زمین و آسمان
و من سردرگم
در حال خیس شدن زیر باران
دعا میکنم
خدایا
میشنوی یا رو برگرداندی ؟ من تورا حس میکنم با تمام وجود پس به من نگاه میکنی نگاهت را حس میکنم
مثله همیشه که وقتی نگاهت میکنند حس میکنی من تورا حس میکنم خدا پس به من نگاه میکنی
خدایا یادت نرود آرزویم زیر باران را
من همان بنده بودم نشانه ام را به خاطر بسپار
در بین زمین و آسمان
سردرگم
خیس باران
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , SaMiRa.e
ارسال: #۵۸۷۲
۰۲ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۲۳ ب.ظ، توسط MarkLand.)
امروز رفتم خودکار و یه بسته کاغذ A4 بگیرم.......خودکار ۴۰۰ ی شده بود ۷۰۰ کاغذ ۵۰۰۰ ی شده بود ۱۵۰۰۰ !!......شوکه شدم!! نخریدم! با خودم گفتم به زمان واسه هضمش نیاز دارم!.....یه لحظه خودمون رو جای اون بیمارانی بذاریم که فلان دارو با دلار حالا همون ۲۵۰۰ چقدر نیاز داره؟ اونم می تونه نخره؟.....خدایا چه بلایی داره سر این مردم میاد...خودت کمک کن درست بشه......

think positive
ارسال: #۵۸۷۳
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۱۷ ق.ظ
(۰۲ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۲۱ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  امروز رفتم خودکار و یه بسته کاغذ A4 بگیرم.......خودکار ۴۰۰ ی شده بود ۷۰۰ کاغذ ۵۰۰۰ ی شده بود ۱۵۰۰۰ !!......شوکه شدم!! نخریدم! با خودم گفتم به زمان واسه هضمش نیاز دارم!.....یه لحظه خودمون رو جای اون بیمارانی بذاریم که فلان دارو با دلار حالا همون ۲۵۰۰ چقدر نیاز داره؟ اونم می تونه نخره؟.....خدایا چه بلایی داره سر این مردم میاد...خودت کمک کن درست بشه......
عجالته به نظر می رسه بلای که ذکر کردید اومده!! هنوز پس لرزه هم ممکنه داشته باشه! شایدم بلای بدتری هم باشه که ما بی خبریم!!! ما که رفتمی خودکار بخریم شده بود ۹۰۰ تومن! برگه بسته ۵۰۰۰ تومنی هم شده ۱۰۰۰۰ تومن!

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , Pakzad
ارسال: #۵۸۷۴
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۵۷ ق.ظ
Re: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
چیپس چیتوز ٩٠٠ تومن!

There is no there there.
ارسال: #۵۸۷۵
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۰۹ ق.ظ
(۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۱۵ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  
(02 آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۲۱ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  امروز رفتم خودکار و یه بسته کاغذ A4 بگیرم.......خودکار ۴۰۰ ی شده بود ۷۰۰ کاغذ ۵۰۰۰ ی شده بود ۱۵۰۰۰ !!......شوکه شدم!! نخریدم! با خودم گفتم به زمان واسه هضمش نیاز دارم!.....یه لحظه خودمون رو جای اون بیمارانی بذاریم که فلان دارو با دلار حالا همون ۲۵۰۰ چقدر نیاز داره؟ اونم می تونه نخره؟.....خدایا چه بلایی داره سر این مردم میاد...خودت کمک کن درست بشه......
اتفاقا" من هم گاهی کلی حساب میکنم و سعی میکنم یادم بیاد که مثلا" دلار چند برابر شده که گاهی بعضی اجناس سه برابر شده اند.
دارو که وحشتناکه. واقعا" نمیشه گفت این عدم ثبات اقتصادی چه بلایی سر بعضیها میآره. حالا بدتر از این وقتی آدم دردش میآد که یکی میاد پشت رادیو و تلویزیون و میگه این حرفا همه اش الکیه و هیچ اتفاقی نیافتاده. بزودی محتکران را میگیریم و اوضاع اقتصادی عالی است،بورس ما صد تا رکورد شکونده و ....

خبر دارم که بعضی کارگران و کارکنان بخش خصوصی حقوق هم نمیگیرند و هر روز برای اینکه کارشون را از دست ندن میرن سرکار.حتی بعضی کارخانه ها.

واقعا" باید پذیرفت که خیلی سخته.
یه جای دیگه هم گفتم که قیمت کتاب داره دو سه برابر میشه.
یکی از دوستان من برای کار چند ماهی رفته بود عراق (کردستان عراق). امشب که مهمون ما بود می گفت:"یک سال پیش که رفتم اونجا، به صرافی ۹۰هزار تومن پول دادم، ۱۰۰هزار دینار گرفتم". حالا بعد از چندماه که دوباره رفته بود، می گفت:"۲۵۰هزار تومن به صرافی پول دادم، ۱۰۰هزار دینار پول گرفتم".!!!
تحریم ها اثر نخواهد کرد پس زنده باد بهار، زنده باد بهار و باز زنده باد بهار.Huh

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
ارسال: #۵۸۷۶
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۰۹ ق.ظ
(۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۵۷ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  چیپس چیتوز ٩٠٠ تومن!
منظورت کیسه ی هواست؟؟ Big Grin

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
ارسال: #۵۸۷۷
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۴۸ ق.ظ
Re: RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۰۹ ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  
(03 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۵۷ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  چیپس چیتوز ٩٠٠ تومن!
منظورت کیسه ی هواست؟؟ Big Grin

هارت هارت هارتBig Grin
خیلی گرون شده واقعن!

There is no there there.
ارسال: #۵۸۷۸
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۵:۲۳ ق.ظ
زندگی رنگ نمی‌خواهد، یکرنگ که باشی برنده‌ای.

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , diligent , **sara**
ارسال: #۵۸۷۹
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۲۰ ق.ظ
(۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۱۷ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  
(02 آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۲۱ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  امروز رفتم خودکار و یه بسته کاغذ A4 بگیرم.......خودکار ۴۰۰ ی شده بود ۷۰۰ کاغذ ۵۰۰۰ ی شده بود ۱۵۰۰۰ !!......شوکه شدم!! نخریدم! با خودم گفتم به زمان واسه هضمش نیاز دارم!.....یه لحظه خودمون رو جای اون بیمارانی بذاریم که فلان دارو با دلار حالا همون ۲۵۰۰ چقدر نیاز داره؟ اونم می تونه نخره؟.....خدایا چه بلایی داره سر این مردم میاد...خودت کمک کن درست بشه......
عجالته به نظر می رسه بلای که ذکر کردید اومده!! هنوز پس لرزه هم ممکنه داشته باشه! شایدم بلای بدتری هم باشه که ما بی خبریم!!! ما که رفتمی خودکار بخریم شده بود ۹۰۰ تومن! برگه بسته ۵۰۰۰ تومنی هم شده ۱۰۰۰۰ تومن!

هر کی به هر کی شده ، دیروز میخواستم برم یه کتاب پرینت کنم ، یه جا میگفت ۱۰۰ تومن هر برگ پشت رو یه جا گفت ۸۰ و یه جای دیگه در حدود کمتر از ۱۰۰ متر فاصله ۵۵ تومن هر برگ پشت رو .مطمئنم اگه تو پاساژه وقت داشتم از یه ۱۰ تا مغازه ای بپرسم شاید مثلا ۴۸ تومن هم برای این تعداد پرینت پیدا میکردم ، ببینید مغازه هایی که در کنار هم هستن برخیاشون قیمتاشون ۲ برابره ، این یعنی بی نظمی

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۵۸۸۰
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۲۴ ب.ظ
امروز نتونستم برم دانشگاه...از ساعت ۶ تا ۱۰ صبح تو ترمینال شرق ایستادم ... نه اتوبوس منو برد آمل نه سواری...
دعا دعا میکنم استاده هم نیاد Big Grin

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۳۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۴۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close