زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۵۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آزمونهای پارسه بهتره! یا ۷ مرحله آزمون تسلط سازمان سنجش؟

ارسال: #۴۶
۳۱ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۳۳ ق.ظ
دوستانی که میگن پارسه بهتره چقدر بهتره؟؟!!
چون هزینش که خیلی بهتره!!!!!!
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , شاپری , pita
ارسال: #۴۷
۳۱ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۴۴ ق.ظ، توسط هاتف.)
باید دید چقدر پول اضافه میدید و در ازای این هزینه چی بدست میارید، ببینید این پول اضافه چقدر برای شما اهمیت داره و کمی سبک و سنگین کنید!
تا جایی که بخاطر میارم آقای موج و Masud05 که پارسال موفق شدند توی آزمون های پارسه شرکت نکرده بودند، می تونید از باقی رتبه های خوب هم جویا بشید که چقدر شرکت در آزمون پارسه (لزوما) باعث ترقی شون شده؟
trade off between price & performance

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , شاپری , csharpisatechnology
ارسال: #۴۸
۳۱ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۳۳ ب.ظ
RE: آزمونهای پارسه بهتره! یا ۷ مرحله آزمون تسلط سازمان سنجش؟
(۳۱ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۴۳ ق.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  باید دید چقدر پول اضافه میدید و در ازای این هزینه چی بدست میارید، ببینید این پول اضافه چقدر برای شما اهمیت داره و کمی سبک و سنگین کنید!
تا جایی که بخاطر میارم آقای موج و Masud05 که پارسال موفق شدند توی آزمون های پارسه شرکت نکرده بودند، می تونید از باقی رتبه های خوب هم جویا بشید که چقدر شرکت در آزمون پارسه (لزوما) باعث ترقی شون شده؟

البته هاتف جون به من لطف داره
من ۳ تا موسسه رو توی ۲ سال تجربه کردم ( یکی آزمون های جامع و ۲ مورد همه آزمون ها ) . چیزی که من دیدم اینه که سطح علمی و کیفیت سوالات آزمون ها میتونه خیلی کمک کنه اما مهمترین چیزی که در آزمون ها به نظر من به ما داده میشه اینه که بتونیم سر جلسه از وقتمون درست استفاده کنیم و مدیریت زمان رو یاد بگیریم ، یاد بگیریم چطور از کنار تست های سخت بی تفاوت رد بشیم ، یاد بگیریم معمولا با چه درس یا گروه درسی بهتره درکنکور شروع کنیم ، یاد بگیریم شاید درسی و یا تستی سخت باشه و بهتره اونو بزاریم برای آخر زمان آزمون ، یاد بگیریم تست های ساده همه دروس رو اول پیدا بکنیم و اونا رو بزنیم بعد برگردیم و تست های مشکل همه دروس رو بزنیم یاد بگیریم چطور تو چند ساعت پشت سرهم چطور به سوالات دروس مختلف پاسخ بدهیم و ذهن رو از درسی به درس دیگه شیفت بدیم ، یاد بگیریم سر جلسه استرس و عواطفمون رو کنترل کنیم و ...
پس نفس آزمون خودش به تنهایی فارغ از موسسه اش خوبه ، البته بارها گفتم که کسانی که توانایی مالی ندارن و یا بنا به هر دلیلی نمی توانن در این آزمونها شرکت کنن ، اصلا نگران نباشن ، آزمون ها رو شبیه سازی کنید فقط مدت زمان واقعی رو در ۹۰% ضرب کنید تا تاثیر استرس و ... آزمون که اینجا وجود نداره ، روی درصداتون اثر بگذاره

در ضمن اگه فکر میکنید یه موسسه گرون قیمت بهتون کمک میکنه تا نتیجه بهتری بگیرید ، خب برید اون موسسه اما مواظب باشید که خودتون رو با این چیرا گول نزنید ، اگه قرار بود همه قبولی ها از پارسه یا هر موسسه دیگه ای در بیاد که تکلیف همه معلوم بود!! *دقت کنید *

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: m@hboobe , jameshenas , شاپری , pita , هاتف , zeinab , ayfer.a11 , csharpisatechnology , nina69 , mehdi.nine , Adel01 , kaviresabz , آرمین , deadly_s2 , sahar salehi
ارسال: #۴۹
۳۱ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۵۷ ب.ظ
مرسی از دوستان....واقعا همینطوره نباید خودمون رو گول بزنیم با این اسم ها....من خودم سنجش شرکت میکنم+۲تای جامع مدرسان+آزمون های پارسه رو هم گیر میارم یا مال پارسال رو خودم میزنم.....مهم خودم هستم و بس

I definitely will win
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری , csharpisatechnology
ارسال: #۵۰
۳۱ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۲۳ ب.ظ
به نظر من اگه فرض کنیم که امسال سوالها استاندارد طراحی میشن چون در غیر این صورت دیگه جای بحثی در مورد موسسات کنکوری وجود نداره .
فکر کنم آزمون های موسسه پارسه بد نباشه چون بعضی از دوست های من که سال های گذشته شرکت کردم توصیه شون این بود که رتبه های پارسه تقریبا سنجش خوبی است از رتبه ی خودت توی کنکور اصلی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری
ارسال: #۵۱
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۳۶ ق.ظ
اینم از سر فصل های آزمون تسلط ارشد سنجش
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بدو بدو بازار کنکور داره کم کم داغ میشه ها...جا نمونی که رفتیمBig Grin

I definitely will win
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری , آرتا , sara_sb92
ارسال: #۵۲
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۴۵ ق.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۶ ق.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  اینم از سر فصل های آزمون تسلط ارشد سنجش
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بدو بدو بازار کنکور داره کم کم داغ میشه ها...جا نمونی که رفتیمBig Grin

ممنون که سرفصلارو گذاشتینBlush

چرااا.... چرا....
۰
۰
ارسال: #۵۳
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۳۹ ق.ظ
خواهش...قابلی نداره میشه هزار تومنBig Grin

I definitely will win
۱
۰
ارسال: #۵۴
۰۸ آذر ۱۳۹۱, ۰۳:۱۱ ب.ظ
دوستان گرامی یه چیزی رو طبق تجربه می گم:
وقتی خودتون کتب مختلف معتبر رو کامل نخونید و مطلب رو درک نکنید کامل،
اون وقت هر موسسه ای هم برید بی ارزشه !
نه اینکه کامل بی ارزشه ولی در کل کسی که استاد خوبی نداشته یا خوب کتاب رو درک نکرده ضریب شکستش بالاست.
بنابراین سعی کنید مطلب یاد بگیرید و نکته برداری کنید.
مثلا از یه مبحث یه درس ، توی ده تا کتاب مختلف مثال های متنوعی زده، بنابراین باید تمام مثال ها رو ببینید تا بتونید تشخیص بدید که نکته ی هر تست چیه یا یه جاهای ریز هست که باید کامل درک کرد.
به همین خاطر دغدغه ی موسسات رو نداشته باشید .
منم پارسال رفتم اکسین(سنجش همون اکسین هست) اما قبول نشدم.
==
دانشجویی که توی دانشگاه خوب درس خونده مسلما سطحش با من که توی جای بدتری درس خوندم فرق می کنه(گرچه مورد خاص هم وجود داره) .
==
امیدوارم همه همکاری کنند و همه ی آزمون ها رو بذارن برای اشتراک همه و به امید اینکه هممون حداقل از تلاشمون ناراحت نشیم حتی اگه قبول نشیم .
۱
۰
ارسال: #۵۵
۱۱ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۰۹ ب.ظ
سلام به همگی
ون همین امسال سنجش نوشتم تا الانم ۳ تا آزمونشو دادم باید بگم مفت گرونه به چند دلیل ۱- غلط زیاد داره ۲- ۹۰ درصد تستاش کلیشه ای و تکراری ان ۳ - پاسخ تشریحی اکثر درساش افتضاحه ۴- رو بودجه بندی که دادن کار نمی کنن اکثر مواقع ۵-حتی توو کارنامش تصویر کارنامه خودتم نمیده
و اما تنها حسنش تخمین رتبه ای که میزنه هست که اونم به درد دل خوش کنک می خوره
آهان اینو یادم رفت ادبیات طرح سوالات افتضاحه
۱
۰
ارسال: #۵۶
۱۲ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۵۶ ق.ظ
از دوستان اگه کسی کنکور آی تی شرکت کرده لطف کنه جامعه آماری در آخرین آزمونش رو بگه. ممنون.
۱
۰
ارسال: #۵۷
۱۲ آذر ۱۳۹۱, ۰۹:۱۲ ب.ظ
(۱۲ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۶ ق.ظ)mehdi.nine نوشته شده توسط:  از دوستان اگه کسی کنکور آی تی شرکت کرده لطف کنه جامعه آماری در آخرین آزمونش رو بگه. ممنون.

سلام
۱۹۰ نفر

زندگی بافتن یک قالی یست
و تو نقش ات را روی آن می بافی
خوش به حال ات آنگه ، قالی ات را معبود ، نظری بندازد
Smile
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.nine
ارسال: #۵۸
۱۳ آذر ۱۳۹۱, ۰۳:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۵ ب.ظ، توسط Masoud05.)
(۳۱ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۳ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(31 مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۴۳ ق.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  باید دید چقدر پول اضافه میدید و در ازای این هزینه چی بدست میارید، ببینید این پول اضافه چقدر برای شما اهمیت داره و کمی سبک و سنگین کنید!

البته هاتف جون به من لطف داره
من ۳ تا موسسه رو توی ۲ سال تجربه کردم ( یکی آزمون های جامع و ۲ مورد همه آزمون ها ) . چیزی که من دیدم اینه که سطح علمی و کیفیت سوالات آزمون ها میتونه خیلی کمک کنه اما مهمترین چیزی که در آزمون ها به نظر من به ما داده میشه اینه که بتونیم سر جلسه از وقتمون درست استفاده کنیم و مدیریت زمان رو یاد بگیریم ، یاد بگیریم چطور از کنار تست های سخت بی تفاوت رد بشیم ، یاد بگیریم معمولا با چه درس یا گروه درسی بهتره درکنکور شروع کنیم ، یاد بگیریم شاید درسی و یا تستی سخت باشه و بهتره اونو بزاریم برای آخر زمان آزمون ، یاد بگیریم تست های ساده همه دروس رو اول پیدا بکنیم و اونا رو بزنیم بعد برگردیم و تست های مشکل همه دروس رو بزنیم یاد بگیریم چطور تو چند ساعت پشت سرهم چطور به سوالات دروس مختلف پاسخ بدهیم و ذهن رو از درسی به درس دیگه شیفت بدیم ، یاد بگیریم سر جلسه استرس و عواطفمون رو کنترل کنیم و ...
پس نفس آزمون خودش به تنهایی فارغ از موسسه اش خوبه ، البته بارها گفتم که کسانی که توانایی مالی ندارن و یا بنا به هر دلیلی نمی توانن در این آزمونها شرکت کنن ، اصلا نگران نباشن ، آزمون ها رو شبیه سازی کنید فقط مدت زمان واقعی رو در ۹۰% ضرب کنید تا تاثیر استرس و ... آزمون که اینجا وجود نداره ، روی درصداتون اثر بگذاره

در ضمن اگه فکر میکنید یه موسسه گرون قیمت بهتون کمک میکنه تا نتیجه بهتری بگیرید ، خب برید اون موسسه اما مواظب باشید که خودتون رو با این چیرا گول نزنید ، اگه قرار بود همه قبولی ها از پارسه یا هر موسسه دیگه ای در بیاد که تکلیف همه معلوم بود!! *دقت کنید *

یاد این ارسال های قدیمی بخیر Big Grin
هنوز هم سر حرفم هستم Cool البته در مورد جمله اخر بهتره اونو یکم بیشتر باز کنم ، منظورم این بود که اگه یه موسسه ای منجر به قبولی داوطلبش میشه همه اونایی که می خوام جایی ثبت نام کنن میرفتن اون موسسه در حالی که اصلا اینطوری نیست و خیلی هم ربط به سطح مالی نداره والا یه ۲۰۰ تومن کمتر و بیشتر در مقابل زمانی که میزاریم چیزی نیست Smile

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۲
۰
ارسال: #۵۹
۱۳ آذر ۱۳۹۱, ۰۳:۴۲ ب.ظ
جامعه آماری خیلی مهمه. هر کدوم شرکت کننده بیشتر داره بهتره وگرنه همه غلط دارن چه در طرح سوال چه در جواب و..

if things were easy to find, they wouldn't be worth finding
۳
۰
ارسال: #۶۰
۱۵ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۲۶ ب.ظ
متاسفانه این موسسه مدرسان شریف خیلی بی مسئولیت هستند. در صورتی مشکل داشته باشی نه تنها شعب شهرستانهاش , بلکه مرکز تهران هم درست جواب نمیده

خدا نکند جزوه ات عقب بیفته , یک هفته به کنکور کتاب رو میدن تازه اگه اعتراض کنی که خیلی دیر شده و پولت رو بخوای , پول پس نمی دن و میگن نمیشه؟!!

اگه به هر دلیلی امتحان آزمایشی لغو بشه, روز اول میگن پولتون زود پس میدن! اما باور نکنید تازه اگه مرتب پیگیری کنید بیشتر از شش ماه طول میکشه؟ من هنوز بعد از ۹ ماه نتونستم پولم پس بگیرم!!

من دکتری ساخت و تولید سال پیش شرکت کرده بودم امتحان لغو شد اما تا حالا نتونستم پولمو پس بگیرم.

گول تبلیغات مدرسان شریف را نخوریدConfusedHuhAngryAngry
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۹۹۶ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۳۵ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  مدار منطقی دکتر اجلالی بهتره یا موریس مانو _student_98 ۹ ۸,۵۰۴ ۰۶ دى ۱۳۹۸ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۵۸۹ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۳۸ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ازمون ها و جامعه آماری کدوم موسسه برا ارشد بهتره؟ Fzjn ۲ ۵,۰۹۵ ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۷ ب.ظ
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۲۲ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
  نرم‌افزار انتخاب رشته سازمان سنجش WILL ۰ ۲,۲۱۹ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۷۹۱ ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۱۸ ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ ۰۵:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close