تالار گفتمان مانشت
آزمونهای پارسه بهتره! یا ۷ مرحله آزمون تسلط سازمان سنجش؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
آزمونهای پارسه بهتره! یا ۷ مرحله آزمون تسلط سازمان سنجش؟ - شاپری - ۱۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۳۳ ب.ظ

با عرض سلام
من خودم بین پارسه و سنجش موندم!
چرا اینقدر اسم پارسه رو زبوناس !!! معجزه می کنه!!!؟؟؟؟
سنجش ۷ تا مرحله گذاشته۱۶۵۰۰۰هزار تومن
چون ارزونه کسی بها نمیده؟؟؟
طراحای سوالات (آزمون تسلط ویژه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد) چه کسایی هستن؟ معتبرتر از بقیه موسسات نیست چون تحت نظر سنجشه؟؟ یا سوالاش نرمالتر نیست!
اینم سایت :http://sanjesh.org/ تو سمت چپ، پایین! نوشته آزمونهای آمادگی تسلط ۷ مرحله ! لطفا یه نگاه بندازین و نظر بدین؟

اینم بودجه بندیش:

ثبت نام ،مهلت ثبت نام ، تاریخ برگزاری ازمون ، بودجه بندی مطالب

مرحله ۱ تسلط ۹۱/۰۸/۰۲ ، ۹۱/۰۸/۱۲ یک سوم اول منابع
مرحله ۲ تسلط ۹۱/۰۸/۱۶ ، ۹۱/۰۸/۲۶ یک سوم دوم منابع
مرحله ۳ تسلط ۹۱/۰۸/۳۰ ، ۹۱/۰۹/۱۰ دو سوم مجموع مطالب
مرحله ۴ تسلط ۹۱/۰۹/۱۴ ،۹۱/۰۹/۲۴ یک سوم پایانی منابع
جامع تسلط نوبت اول ۹۱/۱۰/۰۵ ،۹۱/۱۰/۱۵ ۱۰۰ % مطالب
جامع تسلط نوبت دوم ۹۱/۱۰/۱۹ ، ۹۱/۱۰/۲۹ در حال ثبت نام ۱۰۰ % مطالب
جامع تسلط نوبت سوم ۹۱/۱۱/۰۳ ، ۹۱/۱۱/۱۳ در حال ثبت نام ۱۰۰ % مطالب

بعد منابع هر رشته هم بطور جدا مشخص کرده!
قیمتاشم تو سایتشه/
لطفا نظر بدینUndecided
با تشکر

آزمونهای پارسه بهتره! یا ۷ مرحله آزمون تسلط سازمان سنجش؟ - jameshenas - 18 مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۴۰ ب.ظ

منم مثل شما گیر کردم...نمیدونم پارسه یا سنجش....از اونورم دوستم مدرسان رفته...میگه رتبه یک آی تی مشاورمه...آزموناشم ارزونه بیا اونجااااااااااااااا
واقعا گیر کردم و این خودش برام یه معضل شده و هر شب دارم بهش فک میکنم که کدوم برم؟؟؟کم کم داره استرس وارد میکنه بهم

RE: آزمونهای پارسه بهتره! یا ۷ مرحله آزمون تسلط سازمان سنجش؟ - شاپری - ۱۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۴۴ ب.ظ

(۱۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۴۰ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  منم مثل شما گیر کردم...نمیدونم پارسه یا سنجش....از اونورم دوستم مدرسان رفته...میگه رتبه یک آی تی مشاورمه...آزموناشم ارزونه بیا اونجااااااااااااااا
واقعا گیر کردم و این خودش برام یه معضل شده و هر شب دارم بهش فک میکنم که کدوم برم؟؟؟کم کم داره استرس وارد میکنه بهم

منم عین شمامHuh

RE: آزمونهای پارسه بهتره! یا ۷ مرحله آزمون تسلط سازمان سنجش؟ - zeinab - 18 مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۱۳ ب.ظ

(۱۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۴۴ ب.ظ)شاپری نوشته شده توسط:  
(18 مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۴۰ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  منم مثل شما گیر کردم...نمیدونم پارسه یا سنجش....از اونورم دوستم مدرسان رفته...میگه رتبه یک آی تی مشاورمه...آزموناشم ارزونه بیا اونجااااااااااااااا

منم عین شمامHuh

منم عین عین شمام Huh
مهستان هم خیلی ارزونتره!! اما همش میرن پارسه و مدرسان
اما سنجش من که تا جالا نشنیدم کسی بگه رفتم!! باز مهستان رو شنیدم!!

آزمونهای پارسه بهتره! یا ۷ مرحله آزمون تسلط سازمان سنجش؟ - mohsen_4050 - 18 مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۲۲ ب.ظ

سلام من پارسال سنجش رو رفتم خیلی سوالاش داغون بود
۳۰% اولش برای معماری سوالای ۳۰% دوم رو داده بودن
همش سوالاتش جا به جا بود یعنی سوالای بعضی درسا رو جلو عقب میدادن تو برنامه مثلاً زده بود فصل ۴ ولی فصل ۵ رو تو کنکور میدادن،کلی از سوالاتش هم از سال های قبل بود کپی بود یعنی اگه تو اون سوال کنکوره اصلی اشتباه تایپی داشت یا خد سوالش اشتباه بود تو آزمون سنجش همون اشتباه تکرار شده بود

آزمونهای پارسه بهتره! یا ۷ مرحله آزمون تسلط سازمان سنجش؟ - esi - 18 مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۳۰ ب.ظ

در این مورد بهتر از این تاپیک استفاده کنید :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

آزمونهای پارسه بهتره! یا ۷ مرحله آزمون تسلط سازمان سنجش؟ - مازیار صفایی - ۱۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۱۱ ب.ظ

امروز از پارسه به من زنگ زدند برای نظر سنجی:
به متصدی گفتم:
اگر سال قبل برگرده پارسه شرکت نمی کنم و می رم سنجش....

هزینه ای که دریافت می کنن دو برابر خدمات است..... از ما گفتن....

RE: آزمونهای پارسه بهتره! یا ۷ مرحله آزمون تسلط سازمان سنجش؟ - شاپری - ۱۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۴۰ ب.ظ

(۱۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۱۱ ب.ظ)مازیار صفایی نوشته شده توسط:  امروز از پارسه به من زنگ زدند برای نظر سنجی:
به متصدی گفتم:
اگر سال قبل برگرده پارسه شرکت نمی کنم و می رم سنجش....

هزینه ای که دریافت می کنن دو برابر خدمات است..... از ما گفتن....

منظور دقیق منم الان همینه! SadSadSadSadSadSad دقیقا... آخه ۴۹۰۰۰۰تومن پول چی هست!!!! Confused

(۱۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۳۰ ب.ظ)esi نوشته شده توسط:  در این مورد بهتر از این تاپیک استفاده کنید :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اونجارو دیدم... .. تاکید من بیشتر رو سنجشه!!! بنظر میاد باید معتبرتر باشه اما انگار بچه های نرم افزارو آی تی بهش بها نمیدن. یکی از دوستان من که تغییر رشته به مدیریت بود پارسال سنجش شرکت کرد و راضی بود! اما راجب مهندسی اطلاعی ندارم!

(۱۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۲۲ ب.ظ)mohsen_4050 نوشته شده توسط:  سلام من پارسال سنجش رو رفتم خیلی سوالاش داغون بود
همش سوالاتش جا به جا بود یعنی سوالای بعضی درسا رو جلو عقب میدادن تو برنامه مثلاً زده بود فصل ۴ ولی فصل ۵ رو تو کنکور میدادن،کلی از سوالاتش هم از سال های قبل بود کپی بود یعنی اگه تو اون سوال کنکوره اصلی اشتباه تایپی داشت یا خد سوالش اشتباه بود تو آزمون سنجش همون اشتباه تکرار شده بود

واقعا!!!!!!!! واقعا اینجوری داغون بود؟؟؟

HuhHuhHuhConfusedSad

منم عین عین شمام Huh
مهستان هم خیلی ارزونتره!! اما همش میرن پارسه و مدرسان
اما سنجش من که تا جالا نشنیدم کسی بگه رفتم!! باز مهستان رو شنیدم!!
[/quote]

بعضیا میگین سنجشم خوبه.. بعضیا میگن نه! از سایت سازمان سنجش میتونین بودجه بندی و قیمتارو ببینین( بودجه بندی رو خودمم گذاشتم)
سنجش مگه تحت نظر سازمان سنجش وآموزش کشور!! نیست
والا منم موندم... پارسه پول معروفیتشو میخوره! وگرنه از فضا طراح نمیاره که!
آقا محسن هم که میگن سنجش داغونه!! چیکار کنیم حالا؟

RE: آزمونهای پارسه بهتره! یا ۷ مرحله آزمون تسلط سازمان سنجش؟ - saho - 18 مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۰۳ ب.ظ

(۱۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۲۲ ب.ظ)mohsen_4050 نوشته شده توسط:  سلام من پارسال سنجش رو رفتم خیلی سوالاش داغون بود

جدی؟؟؟ من تازه تصمیمم جدی شدم واسه سنجش.
اخه شنیدم رتبه یک مهندسی عمران(البته ربطی به ای تی و نرم افزار نداره فقط چون مهندسیه)پارسال سنجش میرفته..
دوباره دودل شدم

RE: آزمونهای پارسه بهتره! یا ۷ مرحله آزمون تسلط سازمان سنجش؟ - edge - 18 مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ

منم پارسال ۲ تا آزموناشو دادم زیاد سوالای خوب و کنکوری توش پیدا نمیشد فک می کنم سطحش پایین تر از موسسات دیگه. ولی تعریف مهستانو زیاد شنیدم به احتمال زیاد امسال مهستان شرکت میکنم.

RE: آزمونهای پارسه بهتره! یا ۷ مرحله آزمون تسلط سازمان سنجش؟ - شاپری - ۱۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۵۳ ب.ظ

(۱۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ)edge نوشته شده توسط:  منم پارسال ۲ تا آزموناشو دادم زیاد سوالای خوب و کنکوری توش پیدا نمیشد فک می کنم سطحش پایین تر از موسسات دیگه. ولی تعریف مهستانو زیاد شنیدم به احتمال زیاد امسال مهستان شرکت میکنم.

مهستان همون پورانه؟

(۱۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۵۳ ب.ظ)شاپری نوشته شده توسط:  
(18 مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ)edge نوشته شده توسط:  منم پارسال ۲ تا آزموناشو دادم زیاد سوالای خوب و کنکوری توش پیدا نمیشد فک می کنم سطحش پایین تر از موسسات دیگه. ولی تعریف مهستانو زیاد شنیدم به احتمال زیاد امسال مهستان شرکت میکنم.

سوالات باید در حد نرمال و حد سوالات ارشد باشه !!!
من شنیدم پارسه هم خیلی سخت میگیره! راستو دروغشو نمیدونم!
مهستان همون پورانه؟

آزمونهای پارسه بهتره! یا ۷ مرحله آزمون تسلط سازمان سنجش؟ - jameshenas - 18 مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۴۵ ب.ظ

دوستان من پارسال مهستان(پوران) شرکت کردم...البته کاردانی به کارشناسیش...بنظر من اصلا به درد نمیخوره...من که کرجش رو اصلا تایید نمیکنم...دوستان همطور که میدونید مهستان مرکزش شیرازه و همه ی مشاوره هاشم اونجاس...تو کرج که نمایندگیش یه آموزشگاه کنکور کار و دانش و فنی بود که اصلا ما که میرفتیم آزمون بدیم معلوم نبود با خودشون چند چندن...
بنظر من اصلا مهستان به درد نمیخوره مگر بچه شیراز باشی که از مشاوره و امکاناتش استفاده کنی...
تازه بودجه بندی هاش ام افتضاحه...
من خودم پول پارسه که ندارم... بین مدرسان و سنجش دو دلم... نمیدونم چیکار کنم

RE: آزمونهای پارسه بهتره! یا ۷ مرحله آزمون تسلط سازمان سنجش؟ - jahani - 18 مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۰۱ ب.ظ

(۱۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۳۳ ب.ظ)شاپری نوشته شده توسط:  با عرض سلام
سنجش ۷ تا مرحله گذاشته۱۶۵۰۰۰هزار تومن
چون ارزونه کسی بها نمیده؟؟؟
طراحای سوالات (آزمون تسلط ویژه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد) چه کسایی هستن؟ معتبرتر از بقیه موسسات نیست چون تحت نظر سنجشه؟؟ یا سوالاش نرمالتر نیست!
نمی خوام آزمون تسلط سنجش رو بکوبم. ولی خواستم برای این که از ابهام در بیایید صرفا بگم که
۱- سوالای آزمون هاشون رو استادا طراحی نمیکنند.
۲- طراحی آزمونهای این موسسه با بچه هاییه که اغلب آزمونهای موسسات دیگه رو هم طراحی میکنند. فقط برای این که روشن بشید پارسال سوالات کامپیوترشو افرادی طراحی میکردند که سوالات مدرسان و اکسین رو هم طراحی میکردند من خودم پارسال ساختمان داده و سیستم عاملشو طراحی میکردم.
بنابراین اگه صرف این که فکر کنید سوالاشو طراحان کنکور طراحی میکنند بخواهید برید دارید اشتباه میکنید. ولی کیفیت سوالاش باز خوبه چون پول بیشتری نسبت به موسسات دیگه میده طراحا بیشتر دلشون میسوزه سوالات بهتری طرح میکنند:پی
امیدوارم توضیحات به دردتون بخوره

RE: آزمونهای پارسه بهتره! یا ۷ مرحله آزمون تسلط سازمان سنجش؟ - jameshenas - 18 مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۱۵ ب.ظ

(۱۸ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۰۱ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  
(18 مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۳۳ ب.ظ)شاپری نوشته شده توسط:  با عرض سلام
نمی خوام آزمون تسلط سنجش رو بکوبم. ولی خواستم برای این که از ابهام در بیایید صرفا بگم که
۱- سوالای آزمون هاشون رو استادا طراحی نمیکنند.
۲- طراحی آزمونهای این موسسه با بچه هاییه که اغلب آزمونهای موسسات دیگه رو هم طراحی میکنند. فقط برای این که روشن بشید پارسال سوالات کامپیوترشو افرادی طراحی میکردند که سوالات مدرسان و اکسین رو هم طراحی میکردند من خودم پارسال ساختمان داده و سیستم عاملشو طراحی میکردم.
...
پس در کل خوبه؟
ما هم میریم که زمانبندی دستمون بیاد و یه جامعه آماری خوبی داشته باشه...
بعد درسا هم تقسیم بندی شده باشه برای آزمون که ما از روی اونا بخونیم...
از این لحاظ شما قبول دارین؟

RE: آزمونهای پارسه بهتره! یا ۷ مرحله آزمون تسلط سازمان سنجش؟ - saho - 18 مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۱۷ ب.ظ

(۱۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۴۵ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  دوستان من پارسال مهستان(پوران) شرکت کردم...البته کاردانی به کارشناسیش...بنظر من اصلا به درد نمیخوره...من که کرجش رو اصلا تایید نمیکنم...دوستان همطور که میدونید مهستان مرکزش شیرازه و همه ی مشاوره هاشم اونجاس...تو کرج که نمایندگیش یه آموزشگاه کنکور کار و دانش و فنی بود که اصلا ما که میرفتیم آزمون بدیم معلوم نبود با خودشون چند چندن...
بنظر من اصلا مهستان به درد نمیخوره مگر بچه شیراز باشی که از مشاوره و امکاناتش استفاده کنی...
تازه بودجه بندی هاش ام افتضاحه...
من خودم پول پارسه که ندارم... بین مدرسان و سنجش دو دلم... نمیدونم چیکار کنم

هزینه مدرسان چقدر هستش؟
راستش من که با کساییکه قبلا ارشد دادن صحبت کردم همه گفتن سنجش..