زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آزمونهای پارسه بهتره! یا ۷ مرحله آزمون تسلط سازمان سنجش؟

ارسال: #۳۱
۲۱ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۰۹ ق.ظ
RE: آزمونهای پارسه بهتره! یا ۷ مرحله آزمون تسلط سازمان سنجش؟
(۲۰ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۴۷ ب.ظ)شاپری نوشته شده توسط:  بچه ها اینم دو ۲ لینک از سوالات پارسه و سنجش(تسلط).... میزارم که برین نگاه کنید و مقایسه کنید و نظراتو بگین
هر دوتاش واسه بچه های خوبه مانشته.. من ۲ تارو ۱ جا گذاشتم:
با تشکر :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

برا پارسه که پاسخنامه کلیدی رو نداشت!! هر دوشون هم که پاسخ تشریحی ندارن!! از نظر فونت هم سنجش مثل آزمون اصلی هست برا همین بهتره!!! چون به مظر من، فونت تو خوندن سوال تاثیر داره!!!!
نوع سوالا رو نمیدونم!!! چون کامل و خوب نخوندم که خوب نظر بدم!!!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری
ارسال: #۳۲
۲۱ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۵۷ ب.ظ
برا پارسه که پاسخنامه کلیدی رو نداشت!! هر دوشون هم که پاسخ تشریحی ندارن!! از نظر فونت هم سنجش مثل آزمون اصلی هست برا همین بهتره!!! چون به مظر من، فونت تو خوندن سوال تاثیر داره!!!!
نوع سوالا رو نمیدونم!!! چون کامل و خوب نخوندم که خوب نظر بدم!!!
[/quote]

سوالات سنجش برای گروه نرم افزاره، ولی باز میشه یه چیزایی ازش فهمید!
سوالاش بد نیست انگار! حالا باز من درسارو نخوندمو تازه شروع کردمUndecided

چرااا.... چرا....
۰
۰
ارسال: #۳۳
۲۱ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۵۶ ب.ظ
به نظر من پارسه بهتره.

خب کنکور آزمایشی فقط برا اینه که بدونی بین رقیبات در چه حدی هستی. درسته بعضی سوالاتش اشتباهه و خیلی مشکلات این چنینی وجود داره ولی چون شرایط برا همه یکسانه این به نظر من میدان خوبی برا محک زدنه داوطلبه.

همچنین این جامعه آماری بالای پارسه به نظر من خیلی چیز خوبیه. ولی بستگی به خود فرد هم داره. اگه با چند تا از دوستان مثلا ۵-۶ نفر داری درس میخونی اگه همه یک ازمون شرکت کننو بصورت رقابتی درس بخونن البته یعنی واقعا هرکسی خیلی خوب بخونه. به نظر من اگه تو این شرایط قرار بگیری فرقی نمیکنی کلا چه ازمایشیی رو شرکت کنی
۰
۰
ارسال: #۳۴
۲۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۴۲ ق.ظ
دوستم پارسال آی تی رفت پارسه ، رتبه جامع آخرش شد ۳۲ اما رتبه کنکورش خیلی بد شد( اینقدر بد شد که حتی به منم نگفت دقیقا رتبش چند شده ). پس جامعه آماری شاید بالای پارسه هم چیزی نیست که بشه روش حساب باز کرد!!
به نظر میاد همشون سر و ته یه کرباسن! ( یعنی فرق زیادی با هم نمیکنن و همشون در کل مزخرفن)
هدف از برگزاری کنکور آزمایشی چیز دیگه ای است که دوستان به تکرار در پست های مختلف توضیح دادن.
پس خودتون رو زیاد گیج نکنید یه تصمیم بگیرید و تمام.
اگر هم واقعا نمیدونید چیکار کنید من جاتون تصمیم میگیرم ، بیاین سنجش !
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری , jameshenas
ارسال: #۳۵
۲۲ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۴۹ ق.ظ
ببخشید هزینه ازمونای سنجش چنده ؟ به نظر شما درسته که من کتابای پارسه رو بخرم و بخونم اما تو ازمونای سنجش شرکت کنم؟ بودجه بندی سنجش چطوره؟
۰
۰
ارسال: #۳۶
۲۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۱۸ ب.ظ
(۲۲ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۹ ق.ظ)pita نوشته شده توسط:  ببخشید هزینه ازمونای سنجش چنده ؟ به نظر شما درسته که من کتابای پارسه رو بخرم و بخونم اما تو ازمونای سنجش شرکت کنم؟ بودجه بندی سنجش چطوره؟

صفحه ۱ همینجارو ببینین هست.اما باز براتون میزارم

۷ تا مرحله ۱۶۵۰۰۰تومان
بعضی ها همین کارو میکنن ، کتاب از یه جای دیکه و آزمون یه جای دیکه!
منم شاید همین کارو کنم
از بچه های رتبه بالایی بپرسین

چرااا.... چرا....
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , pita
ارسال: #۳۷
۲۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۲۲ ب.ظ
منم تصمیم گرفتم سنجش شرکت کنم ،برنامه درسیمم رو از اون بچینم و زیاد هم رو آزموناش حساب نکنم که اگر مثلا رتبه آزمونم بد شد دل سرد بشم فقط برای نظم دادن به کارم و درسام و بودجه بندیش میخام سنجش برم...کتاب هم که از موسسات مختلف میخونم

I definitely will win
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری , pita
ارسال: #۳۸
۲۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۴۴ ب.ظ
تصمیم گرفته شد ؛ منم سنجش شرکت میکنم Big Grin مگر بقیه که اینقدر هزینه بالایی دارن معجزه میکنند مهم داشتن یه برنامه است و سنجیدن دروسی که خوندیم که باید خوب خوب بخونیمشون تا انشالله به هدفی که داریم برسیم .

(۲۲ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۹ ق.ظ)pita نوشته شده توسط:  به نظر شما درسته که من کتابای پارسه رو بخرم و بخونم اما تو ازمونای سنجش شرکت کنم؟ بودجه بندی سنجش چطوره؟
به نظر من مهم نیست کتاب و آزمون واسه یه جا باشند مهم اینه اون کتابی که میخونی خوب باشه! من خودم کتابهایی که میخوام بخونم چندتاشون از پارسه چندتا از پوران یکی دوتا مقسمی هست!

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pita , شاپری
ارسال: #۳۹
۲۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۱۲ ب.ظ، توسط pita.)
خوب پس
- سنجش ۷ تا ازمون ۱۶۵۰۰۰
-نصیر ۹ تا ازمون ۲۸۰۰۰۰
-پارسه ۸ تا ازمون ۴۹۰۰۰۰!!!!!!!!!!!( کتاباشو می خرم اما می ترسم ازموناشو ثبت نام کنم . من قبلا ازمونای مدیریتشو شرکت کردم اما راضی نبودم.حالا یک بار یکی از مشاوراش به من گفن ما پول خدماتی که به شما میدیم رو از شما میگیریم اخه کدوم خدمات؟حتی دفترچه پاسخنامه تشریحی هم نمیدن )
-مدرسان شریف ۸ تا ازمون نمی دونم چند تو سایتش که من ندیدم کسی می دونه می گه؟حتی ادرس نمایندگی هاشم پیدا نکردم.

الان من چی کار کنم کاملا سردرگم شدمConfused
۰
۰
ارسال: #۴۰
۲۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۱۵ ب.ظ، توسط jahani.)
(۲۲ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  منم تصمیم گرفتم سنجش شرکت کنم ،برنامه درسیمم رو از اون بچینم و زیاد هم رو آزموناش حساب نکنم که اگر مثلا رتبه آزمونم بد شد دل سرد بشم فقط برای نظم دادن به کارم و درسام و بودجه بندیش میخام سنجش برم...کتاب هم که از موسسات مختلف میخونم

تصمیمت خیلی خوبه . فقط اگه برات مقدوره تو آزمون جامع سعی کن یکی دو موسسه دیگه هم آزمون جامع بدی یا یکی دو آزمون جامع دیگه روگیر بیاری که با نوع متفاوت تست زدن آشنا بشی

(۲۲ مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۴۵ ب.ظ)pita نوشته شده توسط:  خوب پس
- سنجش ۷ تا ازمون ۱۶۵۰۰۰
-نصیر ۹ تا ازمون ۲۸۰۰۰۰
-پارسه ۸ تا ازمون ۴۹۰۰۰۰!!!!!!!!!!!( کتاباشو می خرم اما می ترسم ازموناشو ثبت نام کنم . من قبلا ازمونای مدیریتشو شرکت کردم اما راضی نبودم.حالا یک بار یکی از مشاوراش به من گفن ما پول خدماتی که به شما میدیم رو از شما میگیریم اخه کدوم خدمات؟حتی دفترچه پاسخنامه تشریحی هم نمیدن )
مدرسان شریف ۸ تا ازمون نمی دونم چند تو سایش که من ندیدم کسی می دونه می گه؟حتی ادرس نمایندگی هشم پیدا نکردم.

تو کل کتابهای پارسه فقط کتاب شبکه و سیستم عاملش خوبه. باقیشت تعریف چندانی نداره. البته ساختمان داده و طراحی الگوریتمش هم درسنامه اش خوبه ولی تست تالیفی نداره و چیدمان تستهاشم اصلا خوب نیست. کلا اگر هم نوشتی سنجش رو برای خریدن کتاب اصلا سراغ پارسه نرو. یه پستی گذاشتم تو قسمت مشاوره ارشد ۹۲ راجع به معرفی چند کتاب. حالا اگه دنبال کتاب هستی فکر کنم اونا بهترین باشند ولی اگه دنبال جزوه و اینا هستی که تو همین مانشت زیاده جزوه اساتید.

(۲۲ مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۰۷ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  
(22 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  منم تصمیم گرفتم سنجش شرکت کنم ،برنامه درسیمم رو از اون بچینم و زیاد هم رو آزموناش حساب نکنم که اگر مثلا رتبه آزمونم بد شد دل سرد بشم فقط برای نظم دادن به کارم و درسام و بودجه بندیش میخام سنجش برم...کتاب هم که از موسسات مختلف میخونم

تصمیمت خیلی خوبه . فقط اگه برات مقدوره تو آزمون جامع سعی کن یکی دو موسسه دیگه هم آزمون جامع بدی یا یکی دو آزمون جامع دیگه روگیر بیاری که با نوع متفاوت تست زدن آشنا بشی

(۲۲ مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۴۵ ب.ظ)pita نوشته شده توسط:  خوب پس
- سنجش ۷ تا ازمون ۱۶۵۰۰۰
-نصیر ۹ تا ازمون ۲۸۰۰۰۰
مدرسان شریف ۸ تا ازمون نمی دونم چند تو سایش که من ندیدم کسی می دونه می گه؟حتی ادرس نمایندگی هشم پیدا نکردم.

تو کل کتابهای پارسه فقط کتاب شبکه و سیستم عاملش خوبه. باقیشت تعریف چندانی نداره. البته ساختمان داده و طراحی الگوریتمش هم درسنامه اش خوبه ولی تست تالیفی نداره و چیدمان تستهاشم اصلا خوب نیست. کلا اگر هم نوشتی سنجش رو برای خریدن کتاب اصلا سراغ پارسه نرو. یه پستی گذاشتم تو قسمت مشاوره ارشد ۹۲ راجع به معرفی چند کتاب. حالا اگه دنبال کتاب هستی فکر کنم اونا بهترین باشند ولی اگه دنبال جزوه و اینا هستی که تو همین مانشت زیاده جزوه اساتید.
مدرسان هم کلا سمتش نرو فقط یه آزمون جامعش رو بده.

(۲۲ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۴ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  تصمیم گرفته شد ؛ منم سنجش شرکت میکنم Big Grin مگر بقیه که اینقدر هزینه بالایی دارن معجزه میکنند مهم داشتن یه برنامه است و سنجیدن دروسی که خوندیم که باید خوب خوب بخونیمشون تا انشالله به هدفی که داریم برسیم .

(۲۲ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۹ ق.ظ)pita نوشته شده توسط:  به نظر شما درسته که من کتابای پارسه رو بخرم و بخونم اما تو ازمونای سنجش شرکت کنم؟ بودجه بندی سنجش چطوره؟
به نظر من مهم نیست کتاب و آزمون واسه یه جا باشند مهم اینه اون کتابی که میخونی خوب باشه! من خودم کتابهایی که میخوام بخونم چندتاشون از پارسه چندتا از پوران یکی دوتا مقسمی هست!

اتفاقا کتاب و آزمون مال یه جا نباشند خیلی بهتره . چون این جوری برای کنکور تمرین بهتری میشه چون احتمال این که تستهای نا آشنا ببینی خیلی بیشتره.

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , pita , Donna
ارسال: #۴۱
۲۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۳۹ ب.ظ
سنجش برنامه ریزیش با موسسات دیگه فرق داره فک کنم یک سوم مطالب باشه.
۰
۰
ارسال: #۴۲
۲۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۱۵ ب.ظ
Thumbs Up RE: آزمونهای پارسه بهتره! یا ۷ مرحله آزمون تسلط سازمان سنجش؟
(۲۲ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  منم تصمیم گرفتم سنجش شرکت کنم ،برنامه درسیمم رو از اون بچینم و زیاد هم رو آزموناش حساب نکنم که اگر مثلا رتبه آزمونم بد شد دل سرد بشم فقط برای نظم دادن به کارم و درسام و بودجه بندیش میخام سنجش برم...کتاب هم که از موسسات مختلف میخونم

بله ! بله ! سنجش ! شما تصمیم درستی گرفتید محسن جان Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas
ارسال: #۴۳
۲۲ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۱۴ ب.ظ
دوستان من این هفته سنجش مینویسم و استارت ثبت نام رو میزنم...چراغ دوم رو کی میزنه؟

I definitely will win
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری
ارسال: #۴۴
۲۸ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۵۷ ب.ظ
(۲۲ مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۳۹ ب.ظ)edge نوشته شده توسط:  سنجش برنامه ریزیش با موسسات دیگه فرق داره فک کنم یک سوم مطالب باشه.

بله. یک سوم یک سومه آزموناش

چرااا.... چرا....
۰
۰
ارسال: #۴۵
۳۱ مرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۰۳ ق.ظ
من پارسال آزمون های پارسه رو دادم و آزمون های سنجش رو هم توی خونه خودم حل میکردم
سوال های سنجش اصلا جالب نبودن.یا تکراری یا غلط
توی سوال های پارسه هم سوال غلط و غیر استاندارد وجود داشت ولی در کل به نظر من از سنجش بهتر بود
سوالات سایر موسسات رو ندیدم
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , fateme66 , شاپری , Adel01

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۸۰۲ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۲۰ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  مدار منطقی دکتر اجلالی بهتره یا موریس مانو _student_98 ۹ ۸,۴۷۰ ۰۶ دى ۱۳۹۸ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۲۹۴ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۵۹۴ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ازمون ها و جامعه آماری کدوم موسسه برا ارشد بهتره؟ Fzjn ۲ ۵,۰۸۰ ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۷ ب.ظ
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۱۱ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
  نرم‌افزار انتخاب رشته سازمان سنجش WILL ۰ ۲,۲۱۴ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۷۸۱ ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۱۳ ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ ۰۵:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close