زمان کنونی: ۲۹ اسفند ۱۴۰۲, ۰۴:۱۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ازمون ها و جامعه آماری کدوم موسسه برا ارشد بهتره؟

ارسال:
۰۸ آذر ۱۳۹۵, ۰۶:۳۰ ب.ظ
ازمون ها و جامعه آماری کدوم موسسه برا ارشد بهتره؟
سلام دوستان
برای ارشد آی تی، کدوم موسسه از دید کلی(جامعه آماری،آزمون و ...) بهتره؟
یکی از اساتید ما میگفت پارسه در صدر هست و بعدش مدرسان شریف، ولی این مدت متوجه شدم که دکتر حقیقت و دکتر طارمیان و گروه کامپیوتر و آی تی از پارسه رفتن به موسسه پژوهش، برای همین برای رفتن پارسه به شک افتادم.
ممنون میشم نظرتونو بدونم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۲ مهر ۱۳۹۸, ۰۲:۵۵ ب.ظ
ارشد
سلام . من هم میخوام برای ازمون ارشد اماده بشم اما نمیدونم چیکار کنم و از کجا شروع کنم کلاس برم یا نرم ؟ اما وقتی مقاله کارشناسی ارشد هیوا رو خوندم متوجه شدم که باید چیکار کنم و خیالم راحت شد .
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۲ مهر ۱۳۹۸, ۰۳:۵۷ ب.ظ
موسسات ارشد
مدرسان شریف! من دوبار باهاش ارشد خوندم
بار اول آزمونهاش رو هم شرکت کردم و کلا بسته امتحان رو خریداری کردم و آنلاین و حضوری . رتبه ۵ نظری و ۱ عملی کارگردانی قبول شدم و خوندم به سلامتی تموم شد.
دفعه دوم با رتبه ۲۵ فرهنگ و زبانها قبول شدم که تمومش نکردم
میخوام بهت بگم که خیلی آدم میتونه بهش اعتماد کنه، من امسال هم تا حالا کتابهای یوسفی رو میخوندم ولی دیدم هیچی به هیچی و الان دارم فقط مدرسان میخونم. عالیه

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۵۷۵ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۵,۹۱۷ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۳۸۳ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۸۷۴ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۰۹۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۳۰۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۲۹,۷۵۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۰۱ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۸۹۱ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  ازمون های استخدامی فراگیر و امزش وپرورش شانی ۰ ۱,۷۲۶ ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: شانی

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close