زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۴۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آزمونهای پارسه بهتره! یا ۷ مرحله آزمون تسلط سازمان سنجش؟

ارسال: #۱۶
۱۸ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۲۲ ب.ظ
RE: آزمونهای پارسه بهتره! یا ۷ مرحله آزمون تسلط سازمان سنجش؟
(۱۸ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۱۷ ب.ظ)saho نوشته شده توسط:  
(18 مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۴۵ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  دوستان من پارسال مهستان(پوران) شرکت کردم...البته کاردانی به کارشناسیش...بنظر من اصلا به درد نمیخوره...من که کرجش رو اصلا تایید نمیکنم...دوستان همطور که میدونید مهستان مرکزش شیرازه و همه ی مشاوره هاشم اونجاس...تو کرج که نمایندگیش یه آموزشگاه کنکور کار و دانش و فنی بود که اصلا ما که میرفتیم آزمون بدیم معلوم نبود با خودشون چند چندن...
بنظر من اصلا مهستان به درد نمیخوره مگر بچه شیراز باشی که از مشاوره و امکاناتش استفاده کنی...
تازه بودجه بندی هاش ام افتضاحه...
من خودم پول پارسه که ندارم... بین مدرسان و سنجش دو دلم... نمیدونم چیکار کنم

هزینه مدرسان چقدر هستش؟
راستش من که با کساییکه قبلا ارشد دادن صحبت کردم همه گفتن سنجش..
یکی از دوستام مدرسان نوشته بسته هاشو خریده...میگفت فک کنم حدودا ۳۵۰ بشه

I definitely will win
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: saho
ارسال: #۱۷
۱۸ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۳۲ ب.ظ
(۱۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۴۵ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  دوستان من پارسال مهستان(پوران) شرکت کردم...البته کاردانی به کارشناسیش...بنظر من اصلا به درد نمیخوره...من که کرجش رو اصلا تایید نمیکنم...دوستان همطور که میدونید مهستان مرکزش شیرازه و همه ی مشاوره هاشم اونجاس...تو کرج که نمایندگیش یه آموزشگاه کنکور کار و دانش و فنی بود که اصلا ما که میرفتیم آزمون بدیم معلوم نبود با خودشون چند چندن...
بنظر من اصلا مهستان به درد نمیخوره مگر بچه شیراز باشی که از مشاوره و امکاناتش استفاده کنی...
خب کنکور کاردانی به کارشناسی سطحش با ارشد خیلی فرق داره نمیشه بر اساس اینکه آزمونای این مقطعش خوب نبوده در مورد آزمونای مقطع ارشدش تصمیم گرفت.

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن
یا به اندازه تلاشت آرزو کن
۰
۰
ارسال: #۱۸
۱۸ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۴۴ ب.ظ
(۱۸ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۳۲ ب.ظ)fateme66 نوشته شده توسط:  
(18 مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۴۵ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  دوستان من پارسال مهستان(پوران) شرکت کردم...البته کاردانی به کارشناسیش...بنظر من اصلا به درد نمیخوره...من که کرجش رو اصلا تایید نمیکنم...دوستان همطور که میدونید مهستان مرکزش شیرازه و همه ی مشاوره هاشم اونجاس...تو کرج که نمایندگیش یه آموزشگاه کنکور کار و دانش و فنی بود که اصلا ما که میرفتیم آزمون بدیم معلوم نبود با خودشون چند چندن...
خب کنکور کاردانی به کارشناسی سطحش با ارشد خیلی فرق داره نمیشه بر اساس اینکه آزمونای این مقطعش خوب نبوده در مورد آزمونای مقطع ارشدش تصمیم گرفت.
کلا من از مهستان راضی نیستم....حالا شایدم من اشتباه کنم ولی تجربه خوبی ازش ندارم

I definitely will win
۰
۰
ارسال: #۱۹
۱۸ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۹ ب.ظ، توسط شاپری.)
(۱۸ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۲۲ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  
(18 مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۱۷ ب.ظ)saho نوشته شده توسط:  

هزینه مدرسان چقدر هستش؟
راستش من که با کساییکه قبلا ارشد دادن صحبت کردم همه گفتن سنجش..
یکی از دوستام مدرسان نوشته بسته هاشو خریده...میگفت فک کنم حدودا ۳۵۰ بشه

من بسته مدرسان رو پارسال گرفتم.... کتاباش همه داغون..... اشتباه نکنید بسته مدرسان رو نگیریدا... فقط پولم رفتSad

(۱۸ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۳۲ ب.ظ)fateme66 نوشته شده توسط:  

نه ، به نظرمن تاثیر داره... چون طراحاش تقریبا یکسانن( منظورم طراح کاردانی به کارشناسی یه موسسه با طراح ارشد همون موسسه)

چرااا.... چرا....
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas
ارسال: #۲۰
۱۸ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۰۶ ب.ظ
دقیقا حالا بغیر از این حرف ها از کادر مدیریتیش خوشم نیودمد اصلا کارشون ارشد نبود... البته کرج
بازم میگم امسال شاید بهتر شده باشه... در هر صورت باید اطلاعاتمون رو کامل کنیم...
بنظر من بچه ها تحقیق کنن و نتایج تحقیقاتشون رو اینجا بزارن...

I definitely will win
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری , fateme66
ارسال: #۲۱
۱۹ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۱۰ ق.ظ
(۱۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۰۳ ب.ظ)saho نوشته شده توسط:  
(18 مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۲۲ ب.ظ)mohsen_4050 نوشته شده توسط:  سلام من پارسال سنجش رو رفتم خیلی سوالاش داغون بود
۳۰% اولش برای معماری سوالای ۳۰% دوم رو داده بودن
همش سوالاتش جا به جا بود یعنی سوالای بعضی درسا رو جلو عقب میدادن تو برنامه مثلاً زده بود فصل ۴ ولی فصل ۵ رو تو کنکور میدادن،کلی از سوالاتش هم از سال های قبل بود کپی بود یعنی اگه تو اون سوال کنکوره اصلی اشتباه تایپی داشت یا خد سوالش اشتباه بود تو آزمون سنجش همون اشتباه تکرار شده بود

جدی؟؟؟ من تازه تصمیمم جدی شدم واسه سنجش.
اخه شنیدم رتبه یک مهندسی عمران(البته ربطی به ای تی و نرم افزار نداره فقط چون مهندسیه)پارسال سنجش میرفته..
دوباره دودل شدم
من فقط خواستم تجاربم رو واستون بزارم

در کل صلاح مملکت خیش خسروان دانند

Your deram doesn't have an expiration date Take a deep breathe,and try again
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , شاپری , saho
ارسال: #۲۲
۱۹ مرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۲۲ ب.ظ
اگر خودتون را پایبند برنامه های اون می کنید وطبق سرفصلها درس میخونید وآزمون آزمایشی فقط براتون حکم یک آزمایش را داره که بانقاط ضعف وقدرت خودتون ومدیریت جلسه وزمانبندی دروس آشنا بشیدفکرنکنم زیاد فرق کنه که کدوم آزمون را بدهید.اگر خودم دوباره بخوام کنکور بدهم وآزمون آزمایشی شرکت کنم مهستان میرم چون سوالات سال گذشته اون خوب بود فقط یک بدی داره که اینترنتی هست.وبعد از اون بین سازمان سنجش وپارسه مطمئنا سنجش.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saho , jameshenas , Donna , شاپری
ارسال: #۲۳
۱۹ مرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۴۴ ب.ظ
منم فقط برای زمانبندیش و اینکه از یک سرفصل مشخص بخونم و تقسیم بندی شده باشه و از همه مهم تر یه شبیه سازی هم با کنکور بشه

I definitely will win
۰
۰
ارسال: #۲۴
۲۰ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۲۹ ق.ظ
میگن :
پارسه مزخرفه : گرونه ! سوالاش همونیه که سره کلاساش میگن. غلط هم زیاد داره!
مهستان مزخرفه : اصلش شیرازه...
نصیر مزخرفه : داوطلبهاش خسته هستن (شوتن)
ماهان مزخرفه : هرچند همیشه کل سالن امتحانش خالیه اما یوهو توی کارنامش جامعه آماریش بالاس(ظاهرا شرکت کننده های سال های قبل هم جزو جامعه آماریشون حساب می کنن). مشاورش میگه ۸۳ % تطبیق داشته با کنکور ! گفتم ۸۳ درصصصصصد؟ یه کلمه جستجوی باینری نشونم داده میگه این سوال مثلا شبیه سوال ماس ! ( چون تو متن سوال جستجو باینری داشته!)
من نمی دونم چرا اما می خوام برم سنجش . میگن خیلی مزخرفه اما شمام بیاین سنجش :دی
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری , p kh , nina69
ارسال: #۲۵
۲۰ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۵۵ ق.ظ
(۲۰ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ ق.ظ)ttiiko نوشته شده توسط:  میگن :
ماهان مزخرفه : هرچند همیشه کل سالن امتحانش خالیه اما یوهو توی کارنامش جامعه آماریش بالاس(ظاهرا شرکت کننده های سال های قبل هم جزو جامعه آماریشون حساب می کنن). مشاورش میگه ۸۳ % تطبیق داشته با کنکور ! گفتم ۸۳ درصصصصصد؟ یه کلمه جستجوی باینری نشونم داده میگه این سوال مثلا شبیه سوال ماس ! ( چون تو متن سوال جستجو باینری داشته!)

نمیدونم والا... چرا خود سازمان سنجش در اینارو تخته نیمکنه و خودش ۱ آزمون نمیزاره که ما راحت شیم؟Exclamation
سنجش خوبه؟
هرچی باشه تحت نظر سازمان سنجشه!!
بریم؟؟!!

چرااا.... چرا....
۱
۰
ارسال: #۲۶
۲۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۰۹ ق.ظ
(۲۰ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ)شاپری نوشته شده توسط:  نمیدونم والا... چرا خود سازمان سنجش در اینارو تخته نیمکنه و خودش ۱ آزمون نمیزاره که ما راحت شیم؟Exclamation
سنجش خوبه؟
بریم؟؟!!

من که میرم . چون حوصله گشتن تو جای دیگرو ندارم. اگر سنجشم نرم انقدر تنبلم که نمیرم جای دیگه هم ثبت نام کنم
۱
۰
ارسال: #۲۷
۲۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۳۷ ق.ظ
(۲۰ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ)شاپری نوشته شده توسط:  
(20 مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ ق.ظ)ttiiko نوشته شده توسط:  میگن :

نمیدونم والا... چرا خود سازمان سنجش در اینارو تخته نیمکنه و خودش ۱ آزمون نمیزاره که ما راحت شیم؟Exclamation
سنجش خوبه؟
بریم؟؟!!

برنامه ی من طبق برنامه ی موسسات نیست فقط جامع شرکت میکنم یکی سنجش و یکی پارسه و یکی هم مهستان
۱
۰
ارسال: #۲۸
۲۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۴۹ ق.ظ
من یه سری توضیحات راجع به آزمون های ازمایشی دادم که امیدوارم به درد اونایی که میخوان برن آزمون آزمایشی بدن بخوره....
تو این لینک میتونید ببیند این توضیحات رو

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: changiz_qq , mrsh1372
ارسال: #۲۹
۲۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۵۹ ق.ظ
سنجش خوبه؟
بریم؟؟!!
[/quote]

منکه همین سنجشو ثبت نام میکنم
۰
۰
ارسال: #۳۰
۲۰ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۵ ب.ظ، توسط شاپری.)
بچه ها اینم دو ۲ لینک از سوالات پارسه و سنجش(تسلط).... میزارم که برین نگاه کنید و مقایسه کنید و نظراتو بگین
هر دوتاش واسه بچه های خوبه مانشته.. من ۲ تارو ۱ جا گذاشتم:
با تشکر :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اکه لینک دومی باز نشد ،محتواشو اینجا گذاشتم تا راحتتر بردارین ( سوالات تسلط سنجش) :

فایل‌(های) پیوست شده
Tasalot.zip
اندازه فایل: ۳/۰۹ MB

چرااا.... چرا....
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Jooybari , zeinab

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۱۸۶ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۱۸۶ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  مدار منطقی دکتر اجلالی بهتره یا موریس مانو _student_98 ۹ ۸,۴۱۷ ۰۶ دى ۱۳۹۸ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۶,۸۲۷ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۴۷۹ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ازمون ها و جامعه آماری کدوم موسسه برا ارشد بهتره؟ Fzjn ۲ ۵,۰۴۳ ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۷ ب.ظ
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۴,۹۵۶ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
  نرم‌افزار انتخاب رشته سازمان سنجش WILL ۰ ۲,۱۹۳ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۷۶۷ ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۷۹۶ ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ ۰۵:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close