زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۲۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

عکسایی که خودتون گرفتید

ارسال: #۴۶۶
۱۴ فروردین ۱۳۹۴, ۰۹:۴۶ ب.ظ
عکسایی که خودتون گرفتید
یه سوال فنی الان بازم می تونیم عکس آپلود کنیم Big Grin

اگر مهربان باشی مردم تو را به داشتن انگیزه های پنهان متهم می کنند٬.

ولی مهربان باش! ......

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Bahar_HS
ارسال: #۴۶۷
۱۴ فروردین ۱۳۹۴, ۱۰:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۱۰ ب.ظ، توسط sahar salehi.)
RE: عکسایی که خودتون گرفتید
(۱۴ فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۲۹ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  آقا چرا با احساسات من بازی میکنی نمیگی دلمون میخاد ...CoolCoolشکمو هم خودتی Big GrinBig Grin
چرا منقل میبرید ؟ بابا کباب باید صحرایی باشه CoolCool نمیدونی چه حسی داره شکستن شاخه های درخت و چوب جمع کردن برای آتش بازی CoolCool
خوب دیگه این حرکت در جهت جذب توریست واسه غرب کشور بود.Big Grin
آخه کباب و منقل جزء جدانشدنی زندگی مردم این ناحیه است. و اینم جزء دیدنی های این ناحیه که خوردنی ام هست محسوب می شه. Big GrinSmile
حالا عشق من دنده کبابه.Tongue ایشالا می یاید اینورا دنده کباب اینجا رو ام تست می کنید.Smile
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: amir.monfared1369 , diligent , so@ , shayesteNEY
ارسال: #۴۶۸
۱۴ فروردین ۱۳۹۴, ۱۰:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۵۱ ب.ظ، توسط Sadi_gh.)
دوستان جاتون خااااااااااااااااالی ... ما رفته بودیم "گردنه حیران"
این عکس هارو به نیت مانشت و دوستان گلم گرفتم ،امیدوارم خوشتون بیاد.
عکسها زیاد بود منتها خیلی خلاصه کردم و بهترین هارو براتون گذاشتم که لذت ببرید.

[تصویر:  11.png]
۱۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , sahar salehi , Nesyan , nanajoon , amir.monfared1369 , diligent , AmiriManesh , Ms. Saba , arefeh.hp , so@ , hnarghani , Milestone , targol , x86 , shayesteb , shayesteNEY , **sara** , tabassomesayna
ارسال: #۴۶۹
۱۴ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۴۶ ب.ظ
(۱۴ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۴۶ ب.ظ)amir.monfared1369 نوشته شده توسط:  یه سوال فنی الان بازم می تونیم عکس آپلود کنیم Big Grin

اگه بازم از اون عکس های قشنگ دارین حتما بزارین
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: amir.monfared1369 , Ms. Saba , so@
ارسال: #۴۷۰
۱۵ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۰۶ ب.ظ، توسط amir.monfared1369.)
امروز واسه من خیلی تموم شدن تعطیلات سخت بود خاطرات زیبای عید دفترشون بسته شد و برای خاطرات جدید باید یک سال کامل صبر کنم. سالی که پر از فراز و نشیب واسه من. فکر می کنم خیلی هاتون هم امسال براتون مثل من سال حساسیه واسه همین این عکس رو به همه دوستان تقدیم می کنم تا یه سال سرنوشت ساز رو با جدیت شروع کنن و امیدوارم با یاری خدا با موفقیت به پایان برسونن.
خیلی زحمت کشیدم تا تونستم این عکس رو براتون بگیرم ها Tongue
از اینکه حجمشم زیاده عذر می خوام.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  345482_IMG_2818.JPG]

ولی مهربان باش! ......

۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arefeh.hp , nanajoon , so@ , Sadi_gh , targol , alirezaei , Aurora , Milestone , sahar salehi , Nesyan , x86
ارسال: #۴۷۱
۱۵ فروردین ۱۳۹۴, ۰۹:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۰۹ ب.ظ، توسط Sadi_gh.)
(۱۵ فروردین ۱۳۹۴ ۰۷:۳۶ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  دستتون درد نکنه خیلی خوب بودن Smileممنون از خلوص نیتتون Big GrinBig GrinTongue
فقط یه سوال فنی چرا عکس خانوادگی نذاشتید Cool (عکس سوم آقا جزیی از گردنه حیرانBig GrinBig Grin )

آقا منم عکس زیاد دارم ولی در مقابل عکسای شما هیچCoolCool میشه عکس خانوادگی بزارم TongueTongue
خواهش میکنم ، حالا تو عکس اینجوری هستش اگه خودتون اونجا بودین واقعاً میدیدید چقدر قشنگه گردنه Cool
اون عکسو نمیخواستم بذارم فقط و فقط گذاشتم که ببینید تو چه جایگاهی واستاده بودیم کلن زیرپامون ابر بود، رویاااااااااااااایی بود Angel
عکس خالی از اون صحنه نداشتم شرمنده Tongue جالب اینکه بخاطر نور آفتاب اصلن قیافش نیوفتاده (ادیت طبیعی شده Tongue )
ولی خب شما هم مجبور شدی بذااااااااااااااار خانوادگی بذار Wink ، دیگه توافق هم کردیم با آمریکا مشکلی نداره Big Grin TongueTongue

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , sahar salehi , shayesteNEY
ارسال: #۴۷۲
۱۵ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۴۱ ب.ظ
عکسایی که خودتون گرفتید
(۱۵ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۵۸ ب.ظ)amir.monfared1369 نوشته شده توسط:  امروز واسه من خیلی تموم شدن تعطیلات سخت بود خاطرات زیبای عید دفترشون بسته شد و برای خاطرات جدید باید یک سال کامل صبر کنم. سالی که پر از فراز و نشیب واسه من. فکر می کنم خیلی هاتون هم امسال براتون مثل من سال حساسیه واسه همین این عکس رو به همه دوستان تقدیم می کنم تا یه سال سرنوشت ساز رو با جدیت شروع کنن و امیدوارم با یاری خدا با موفقیت به پایان برسونن.
خیلی زحمت کشیدم تا تونستم این عکس رو براتون بگیرم ها Tongue
از اینکه حجمشم زیاده عذر می خوام.

خیلیییییی قشنگ بود
البته به نظرم تو این زمینه استعداد خوبی دارید. چون خواهرم گرافیست هست و نمونه عکسهای حرفه ای را دیدم اینو میگم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: amir.monfared1369 , so@
ارسال: #۴۷۳
۱۶ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۰۳ ق.ظ
(۱۵ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۴۱ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  خیلیییییی قشنگ بود
البته به نظرم تو این زمینه استعداد خوبی دارید. چون خواهرم گرافیست هست و نمونه عکسهای حرفه ای را دیدم اینو میگم

ممنون نظر لطفتونه.
یعنی می گین راه رو اشتباه اومدم Tongue
تغیر رشته بدم Huh

ولی مهربان باش! ......

۰
۰
ارسال: #۴۷۴
۱۶ فروردین ۱۳۹۴, ۰۲:۰۶ ق.ظ
از اونجایی که من از بچگی تو کار عکسای ماکرو بودم Tongue و عاشق عکس های ماکرو هم هستم ، چند سری از عکسهای ماکرو ای که گرفتم رو براتون میذارم امیدوارم شما هم خوشتون بیاد از عکسهای ماکروووو.... چقد تکرار کردم ماکرووو رو Big GrinTongue
اینم سری اول ...

۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: amir.monfared1369 , کنکوری , Aurora , so@ , arefeh.hp , Milestone , shayesteb , sahar salehi , targol , Ms. Saba , shayesteNEY , انرژی مثبت
ارسال: #۴۷۵
۱۶ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۴۷ ب.ظ، توسط RASPINA.)
عکسایی که خودتون گرفتید
(۱۶ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۰۳ ق.ظ)amir.monfared1369 نوشته شده توسط:  ممنون نظر لطفتونه.
یعنی می گین راه رو اشتباه اومدم Tongue
تغیر رشته بدم Huh

اگه تغییر رشته هم ندادی حداقل روش سرمایه گذاری کن Smile
(۱۶ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۰۶ ق.ظ)Sadi_gh نوشته شده توسط:  ز اونجایی که من از بچگی تو کار عکسای ماکرو بودم Tongue و عاشق عکس های ماکرو هم هستم ، چند سری از عکسهای ماکرو ای که گرفتم رو براتون میذارم امیدوارم شما هم خوشتون بیاد از عکسهای ماکروووو.... چقد تکرار کردم ماکرووو رو Big Grin
خیلی قشنگن

ما شالله همه هم با استعداد....
اصلا ماکامپیوتری ها همه همین طور از هر انگشتمون هنر میباره

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: amir.monfared1369 , Sadi_gh , so@
ارسال: #۴۷۶
۱۶ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۱۱ ب.ظ، توسط amir.monfared1369.)
(۱۶ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۰۰ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  بچه ها بعضی عکساتون واقعا خوبه. حداقل از دید من که عکاس نیستم ولی عکاسی رو دوست دارم Big Grin البته اینو بگم تاثیر داشتن دوربین خوب هم قابل چشم پوشی نیستا Big Grin
من که همیشه دکستاپم سیاهه الان ترغیب شدم یکی از عکسا رو گذاشتم تو دکستاپم Big Grin

حالا من نمی دونم عکسای من از نظر شما خوب بودن یا بد اما می خواستم بگم با گوشی هم میشه عکس گرفت من خودم یه گوشی دارم و با اون همه عکس هام رو می گیرم.
واسه یه عکس خوب نیاز نیست یه دوربین گرون قیمت داشته باشیم فقط باید حوصلش رو داشته باشیم.
مثل همه چیزای دیگه مهم خود آدمه(منظورم دیدش هست) دوربین فقط یه وسیله برای رسیدن به هدف هست که نتیجش یه تفاوت جزیی میشه. که تشخیص اون تفاوته رو هم لااقل من نوعی نمیتونم بدم و کار آدمای حرفه ای هستش.

ولی مهربان باش! ......

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sadi_gh , Aurora , AmiriManesh , RASPINA
ارسال: #۴۷۷
۱۶ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۴۷ ب.ظ، توسط Sadi_gh.)
(۱۶ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۰۰ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  بچه ها بعضی عکساتون واقعا خوبه. حداقل از دید من که عکاس نیستم ولی عکاسی رو دوست دارم Big Grin البته اینو بگم تاثیر داشتن دوربین خوب هم قابل چشم پوشی نیستا Big Grin
من که همیشه دکستاپم سیاهه الان ترغیب شدم یکی از عکسا رو گذاشتم تو دکستاپم Big Grin

اتفاقا نمیدونی چه لذتی داره آدم عکسی که خودش گرفته رو بذاره رو دستکاپش خیلی حال میده TongueBig Grin
اون عکس کفش دوزک واقعاً Wallpaper ای شده خیلی دوسش دارم. الانم اون رو دسکتاپم Rolleyes

(۱۶ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۴۴ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  خیلی قشنگن

ما شالله همه هم با استعداد....
اصلا ماکامپیوتری ها همه همین طور از هر انگشتمون هنر میباره

مرسی نظر لطفته ،حدس میزدم از عکس های ماکرو خوشتون بیاد چون به خاطر جزییات ریزی که آدم تو هرعکسی نمیبینه و بیشتر به چشم میشینه طرفدار زیادی داره !
ینی فقط یه دوربین و بسم الله هزاران سوژه مورد نظر اطرافت هست همیشه هم نیازی به طبیعت نیس...
درمورد استعداد هم ماشالا همه بچه های کامپیوتر هنرمندن...(بزنم به تخته)
من خودم گرافیستم شاید به خاطر این بیشتر به کارای هنری علاقه دارم،ینی شدیداً علاقه دارم Heart
به هرحال خیلی خوشحالم که خوشتون اومد Rolleyes

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , sahar salehi , RASPINA , ghazal dl
ارسال: #۴۷۸
۱۶ فروردین ۱۳۹۴, ۰۵:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ فروردین ۱۳۹۴ ۰۵:۱۸ ب.ظ، توسط mcse2010.)
عکسایی که خودتون گرفتید
خسارت برف سال۸۶

در مورد عکس اول بگم که یک چاهی هست درحدود۲۰متر که خشک بود و داخل ان تامسون یخ زده ریختیم تا پر شده......!!!!!

در کمین فرصت باشید. امام علی(ع)Smile
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Sadi_gh , RASPINA , amir.monfared1369 , Nesyan , targol , Aurora , mehdi.m2 , vesta
ارسال: #۴۷۹
۱۶ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۱۳ ق.ظ، توسط Sadi_gh.)
اینم سری دوم ....... از عکس های ماکرو که عکس گرفتم،
امیدوارم خوشتوووووون بیاد Rolleyes Tongue

۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mcse2010 , Nesyan , sahar salehi , Ms. Saba , amir.monfared1369 , so@ , RASPINA , **sara** , targol , NP-Cσмρℓєтє , miss msv66 , Bahar_HS , Aurora , arefeh.hp , mehdi.m2 , ghazal dl , vesta , انرژی مثبت , Milestone
ارسال: #۴۸۰
۱۷ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۱۰ ق.ظ
[quote='Sadi_gh' pid='345660' dateline='1428262096']
اینم سری دوم ....... از عکس های ماکرو که عکس گرفتم،
امیدوارم خوشتوووووون بیاد Rolleyes Tongue

با چه دوربینی گرفتی؟؟؟کیفیت بالایی داره

در کمین فرصت باشید. امام علی(ع)Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sadi_gh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close