زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

عکسایی که خودتون گرفتید

ارسال: #۱۸۱
۱۱ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۰۸ ب.ظ
عکسایی که خودتون گرفتید
(۱۱ فروردین ۱۳۹۲ ۰۵:۳۹ ب.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط:  خراسان رضوی - اخلمد (خیلی جای باصفاییه) ...

یادش بخیر ۱۰ سال پش رفتیم اخلمد...
خیلی جالب بود ، وسط بیابان به یک منطقه سرسبز میرسی
اونموقع که مارفتم باید مسیری پیاده میرفتی تا به ابشار برسی...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: azad_ahmadi
ارسال: #۱۸۲
۱۱ فروردین ۱۳۹۲, ۱۱:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۲۹ ب.ظ، توسط azad_ahmadi.)
RE: عکسایی که خودتون گرفتید
(۱۱ فروردین ۱۳۹۲ ۰۹:۴۶ ب.ظ)mehrdad372 نوشته شده توسط:  
(11 فروردین ۱۳۹۲ ۰۵:۳۹ ب.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط:  ]
کردستان - بفرمایید سیب ...
[تصویر:  170774_1_1379084821.jpg]
]

ببخش میپرسم این جا کجای کردستان هستش؟

خواهش می کنم دوست عزیز. اینجا روستایی هست بنام هبکی (habaki) بین سقز (استان کردستان) و بوکان (استان آذربایجان غربی).
من عکس رو گرفتم خودم نیستم تو کادر Smile

(۱۱ فروردین ۱۳۹۲ ۱۰:۰۸ ب.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  
(11 فروردین ۱۳۹۲ ۰۵:۳۹ ب.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط:  خراسان رضوی - اخلمد (خیلی جای باصفاییه) ...

یادش بخیر ۱۰ سال پش رفتیم اخلمد...
خیلی جالب بود ، وسط بیابان به یک منطقه سرسبز میرسی
اونموقع که مارفتم باید مسیری پیاده میرفتی تا به ابشار برسی...

این عکس (اخلمد) هم مال دقیقا ۱۳ خرداد ۹۰ هست. یادش بخیر. بینهایت منطقه قشنگیه. درضمن من تا آخرین آبشار هم رفتم TongueSmile
(اگه درست یادم باشه ۳تا آبشار داره که آخریه خیلی قشنگه).

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdad372
ارسال: #۱۸۳
۱۱ فروردین ۱۳۹۲, ۱۱:۴۳ ب.ظ
عکسایی که خودتون گرفتید
(۱۱ فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۴۰ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  من هم یه عکس خیلی هنری از خودم گرفتم!
البته تو این عکس بیشتر شبیه دانشجو های هنر هستم!!!

واقعا شبیه نقاشا هستین Smile
راستی تو تصویر آواتارتون ، موهاتون رو با مو صاف کن صاف کردین یا با فتوشاپ Tongue Big Grin
(شوخی بود امیدوارم ناراحت نشید)

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MSZ , شاپری
ارسال: #۱۸۴
۱۱ فروردین ۱۳۹۲, ۱۱:۵۴ ب.ظ
عکسایی که خودتون گرفتید
(۱۱ فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۴۰ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  البته تو این عکس بیشتر شبیه دانشجو های هنر هستم!!!
طفلکها دانشجو های هنر! Big Grin
(البته شوخی کردم، ناراحت نشید از حرفم) Smile
برام جالبه هر وقت دیگران میخوان یک ظاهر متفاوت مثال بزنند حرف از ظاهر دانشجوهای هنر میزنند.
درحالی که اینطور که دیگران میگن نیست(خواهرم فارغ التحصیل یکی از رشته های هنر هست، نه خودش ظاهر متفاوت داره و نه همکلاسیهاش!)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MSZ , Eternal
ارسال: #۱۸۵
۱۲ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ فروردین ۱۳۹۲ ۰۱:۴۱ ب.ظ، توسط alirrrrrr.)
اول بگم که عکس ها رو خودم نگرفتم! اما باز دلم نیومد این عکسها رو نزارم
شیراز در بهار
بلوار چمران
[تصویر:  250099_262699107079975_212045815478638_1...6880_n.jpg]
[تصویر:  170786_1_1379084821.jpg]

[تصویر:  170786_2_1379084821.JPG]
شیراز و دور نمایی از دانشگاهمونBig Grin
[تصویر:  170786_3_1379084821.jpg]

باغ زیبای جهان نما
[تصویر:  170786_4_1379084821.jpg]
[تصویر:  170786_5_1379084821.jpg]
-------------
[تصویر:  170786_6_1379084821.jpg]

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar121 , azad_ahmadi , mehdi.m2 , narges_r , **sara** , Aurora , SaMiRa.e , mahinjoon
ارسال: #۱۸۶
۱۲ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۱۵ ب.ظ
عکسایی که خودتون گرفتید
azad_ahmadi
آفرین ، خوب ایران رو گشتی ها! من هم کماکان در این حالت هستم :
خواب >> خوراک >> کامپیوتر

راستی می خواستم بگم از الگوریتم فروشنده دوره گرد هم استفاده کردی؟ D: همین که می گفت یه فروشنده هست می خواد از یه شهر بره چند تا شهر دیگه بهینه ترین روش برای اینکه همه شهرها رو بره ولی کمترین مسیر رو پیماییده باشه.

خوش بگزره.
با آرزوی موفقیت

«چون هلال ماه رمضان پدید آید، درهای دوزخ بسته و درهای بهشت باز می شود و شیاطین به زنجیر کشیده می شوند.» حضرت محمد (ص)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: azad_ahmadi
ارسال: #۱۸۷
۱۲ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۴۲ ب.ظ، توسط azad_ahmadi.)
(۱۲ فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۱۵ ب.ظ)p.parsaee نوشته شده توسط:  azad_ahmadi
آفرین ، خوب ایران رو گشتی ها! من هم کماکان در این حالت هستم :
خواب >> خوراک >> کامپیوتر

راستی می خواستم بگم از الگوریتم فروشنده دوره گرد هم استفاده کردی؟ D: همین که می گفت یه فروشنده هست می خواد از یه شهر بره چند تا شهر دیگه بهینه ترین روش برای اینکه همه شهرها رو بره ولی کمترین مسیر رو پیماییده باشه.

خوش بگزره.
با آرزوی موفقیت

ممنونم دوست عزیز. البته این عکس ها رو در زمان جوانی گرفتم Big Grin . خودم که کردستان هستم، شرق کشور دانشجو بودم، این وسط ها هم به شمال هم رسیدم، الگوریتم نمی خواد که . به قول خودمون از همون راهی که رفتم از همون هم برگشتم Big Grin
موفق باشید و سلامت.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: p.parsaee
ارسال: #۱۸۸
۱۲ فروردین ۱۳۹۲, ۰۱:۳۴ ب.ظ
Photo عکسایی که خودتون گرفتید
به جز ساحل خلیج فارس ، باقی عکسا مربوط میشه به ۱۳ به در سال ۱۳۹۱ ... چقد سریع گذشت ...

عکسا رو به لینک میذارم که صفحه سنگین نشه ، هرکی دوست داشت کلیک کنه Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

عکسا مربوط به روستایی در شهرستان تنگستان (استان بوشهر ) ...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

حسن ختام عکس ها ... خودمون در ارتفاعات رشته کوه زاگرس !!!!! (تپه ماهور) در حال شادی

لطفا لبخند بزنید !
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Avicenna , Helmaa , Masoud05 , azad_ahmadi , Aurora , s.sadri , شاپری , mehdi.m2 , Lonely Palm , **sara** , kati , انرژی مثبت , srj , Pakniat
ارسال: #۱۸۹
۱۲ فروردین ۱۳۹۲, ۰۲:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ فروردین ۱۳۹۲ ۰۴:۵۰ ب.ظ، توسط Avicenna.)
عکسایی که خودتون گرفتید
(۱۱ فروردین ۱۳۹۲ ۰۵:۳۹ ب.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط:  گیلان - قلعه رودخان

آقا! بالا رفتن از این پله ها کار هر کسی نیستا! خیلی ها وسط راه می‎بُرَند! Wink

(۱۲ فروردین ۱۳۹۲ ۰۱:۳۴ ب.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  حسن ختام عکس ها ... خودمون در ارتفاعات رشته کوه زاگرس !!!!! (تپه ماهور) در حال شادی

یک عکس هنری! آفرین عکاس، عکاس آفرین!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: azad_ahmadi , H3NGAM3H
ارسال: #۱۹۰
۱۲ فروردین ۱۳۹۲, ۰۵:۳۴ ب.ظ
(۱۲ فروردین ۱۳۹۲ ۰۲:۴۶ ب.ظ)Avicenna نوشته شده توسط:  گیلان - قلعه رودخان
آقا! بالا رفتن از این پله ها کار هر کسی نیستا! خیلی ها وسط راه می‎بُرَند! Wink

بله درست می گید، البته بار اولم بود می رفتم گرم بودم نمی فهمیدم! (البته ما جزء اون هرکس نیستیم)Big Grin
یه جایی هست فکر کنم فومن باشه، "ساحل گیسون/گیسوم" دقیق نمی دونم کدوم یکیه. اونجاهم جای خیلی دیدنی بود.
به خیلی از سواحل دریای خزر(جنوب رو نمی دونم) نمی رسند(از لحاظ خدمات و امکانات)، وگرنه گردشگری یکی از بهترین درآمدها بود تو ایران.
اما ...

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avicenna
ارسال: #۱۹۱
۱۲ فروردین ۱۳۹۲, ۰۷:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ فروردین ۱۳۹۲ ۰۸:۱۵ ب.ظ، توسط شاپری.)
پارک جنگلی وساحل گیسوم
گیلان - تالش -کیلومتر ۱۷ تالش به رشت

گیسوم ساحلی زیبا در استان گیلان و در شهرستان تالش است که به واسطه وجود توامان جنگل و دریا شهرت فراوانی یافته است. مسیر جنگلی و زیبای آن نیز یکی از دیدنی های آن به شمار می رود

زیباترین جاده ی دنیارو داره..جاده نیست که! یه تونل جنگلیه!! خیلی زیباست

سومین لینک رو حتما ببینید Smile کیفیت عکسش خیلی خوبه

چرااا.... چرا....
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: younes , mehrdad372 , good-wishes , banafshe , azad_ahmadi , mehdi.m2 , sahar121 , alirrrrrr , Helmaa , SaMiRa.e , **sara** , Aurora , Mohammad WR10 , kati , zibaziba , H3NGAM3H , انرژی مثبت , jameshenas , Dark Knight
ارسال: #۱۹۲
۱۲ فروردین ۱۳۹۲, ۱۱:۱۷ ب.ظ
Photo RE: عکسایی که خودتون گرفتید
خوب اینم ادامه طبیعت بهاری Smile

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirrrrrr , SaMiRa.e , Helmaa , good-wishes , s.sadri , azad_ahmadi , Aurora , **sara** , banafshe , Solmaziranica , narges_r , kati , شاپری , H3NGAM3H
ارسال: #۱۹۳
۱۴ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۴۴ ق.ظ
شکوفه درخت گیلاس. (فک کنم گیلاس بود!) Big Grin

There is no there there.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Mänu , mehdi.m2 , good-wishes , شاپری , kati , H3NGAM3H , انرژی مثبت , **sara**
ارسال: #۱۹۴
۱۴ فروردین ۱۳۹۲, ۰۱:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ فروردین ۱۳۹۲ ۰۴:۰۳ ب.ظ، توسط Mohammad WR10.)
Music RE: عکسایی که خودتون گرفتید
(۱۴ فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۴۴ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  شکوفه درخت گیلاس. (فک کنم گیلاس بود!) Big Grin

خوش بحال شما این طبیعت ماست Sad

باد با چراغ های خاموش کاری ندارد اگر در سختی هستی بدان که روشنی.
شکسپیر
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , SaMiRa.e , Eternal , **sara**
ارسال: #۱۹۵
۱۴ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۱۹ ب.ظ
(۱۴ فروردین ۱۳۹۲ ۰۱:۳۸ ق.ظ)Mohammad WR10 نوشته شده توسط:  
(14 فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۴۴ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  شکوفه درخت گیلاس. (فک کنم گیلاس بود!) Big Grin

خوش بحال شما این طبیعت ماست Sad

الان این چیه؟

چرااا.... چرا....
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , mehdi.m2 , good-wishes , Dark Knight

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close