زمان کنونی: ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

عکسایی که خودتون گرفتید

ارسال: #۲۵۶
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۳۶ ب.ظ، توسط just4it.)
RE: عکسایی که خودتون گرفتید
سلام بچه ها
این عکس کاکتوسمه که گل داده ...تقدیم به شما(البته کاکتوسش نه هاااا!!!گل هاش...)

فایل‌(های) پیوست شده

۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , s.sadri , SaMiRa.e , maryami , narges_r , **sara** , x86 , mehdi.m2 , ف.ش
ارسال: #۲۵۷
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۵۵ ق.ظ
......

فایل‌(های) پیوست شده

۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , SaMiRa.e , انرژی مثبت , maryami , x86 , s.sadri , azad_ahmadi , just4it , mehdi.m2 , ف.ش
ارسال: #۲۵۸
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۳۸ ب.ظ، توسط x86.)
با سلام، این عکس ها رو امروز ینی ۶/۲/۹۲ ساعت ۶:۳۰ الی ۷:۳۰ بعد از ظهر ، تقریبا یه کیلومتری خونمون (که میشه پشت خونمون) گرفتم عکسارو با گوشیم k800 گرفتم که نه حافظه داشت و نه باطری با ور کنید ۵-۶ بار خاموش شد و دوباره روشن کردن، حیفم اومد عکس نگیرم. عکس ها رو هم بیش از اندازه کوچیک کردم که عزیزان گیر ندن که صفه سنگین شده و ... نمیتونم فایل بند انگشتی بذارم چون سرورش خیلی کنده .. جم کنی کل عکسا یه مگ نمیشه . موفق و پیروز باشید.

[تصویر:  174311_r7l0vyyftwcj0n87twcb.jpg]

[تصویر:  174311_jhsod6hrkmdxev28laa7.jpg]

[تصویر:  174311_5ogcs986sz28xtpznwex.jpg]

[تصویر:  174311_oq3x7koonvwdbpltfcfd.jpg]

[تصویر:  174311_i4boyx0eqt8s5tfpm2hy.jpg]

[تصویر:  174311_ziku0hms08xfjwocipd.jpg]

[تصویر:  174311_8ewghtv0azwwm1p4eqa.jpg]

[تصویر:  174311_s9ni1fgu3pkh0etletg.jpg]

[تصویر:  174311_kh6r6d68wxcddrhoig9x.jpg]

[تصویر:  174311_4mebf44r1esj15phr731.jpg]

[تصویر:  174311_sbwcjbefbazp23iu9wm.jpg]

[تصویر:  174311_wodvcuz8yl22kwcv2vyn.jpg]

[تصویر:  174311_g9o1l6r91zfplvl4dd9o.jpg]

[تصویر:  174311_g0fhiu5kq8487z72ead.jpg]

انصافا این صحنه ی آخر خیلی خیلی قشنگ تر از اینی هست که تو عکس افتاده ، فکر کنید اونجا نشستید و دارید چایی آتیشی میخورید . انصافا یه لحظه فکر کردم یه قسمت از بهشته، واقعا زیبا بود واقعا . امیدوارم که خدا قسمت همتون کنه.

[تصویر:  174311_b1n2r4yu8wjlo1s4y4b.jpg]

باز هم پوزش برای زیاد شدن عکسا . التماس دعا...
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , azad_ahmadi , SaMiRa.e , narges_r , Aurora , nina69 , banafshe , maryami , **sara** , s.sadri , Dark Knight , good-wishes , Helmaa , just4it , ReihanehTorkzadeh , avril22 , m_gh , sahar67 , esmaeli.sh , mehdi.m2 , kimidoonekekie , ف.ش , maryam.raz
ارسال: #۲۵۹
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۵۳ ب.ظ
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۴۹ ب.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  دستتون درد نکنه...قشنگن..لطف کردید که عکس گرفتیدو ما رو هم تو دیدن این مناظر طبیعی بی بهره نزاشتید...اما بگید اینجا کجاست؟

اینجا قزوین است صدای جمهوری اسلامیِ ایران Big Grin
گفتم که اینجا پشت خونمونه Big Grin
آدرس دقیق قزوین الوند خیبان... کوچه ی.... پلاک ... Big Grin

ولی از شوخی که بگذریم ، امروز خانواده تصمیم گرفتن که دم غروب برن بیرون چایی دم کنن و نوش جون کنن منم گفتم وایسید منم میام . خلاصه رفتیم بیرون. الوند یکی از شهرستان های استان قزوین هست که شاید با اسم شهر صنعتی البرز بیشتر بشناسنش. جای خاصی نیست که بگم مثلا امام زاده است یا جاذبه گردش گریه کلا سر سبزه. حیف که وقت نمیکنیم هر روز یه چند دقیقه بریم اونجا قدم بزنیم...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: avril22
ارسال: #۲۶۰
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۱۳ ق.ظ
کوهپایه مانشت
دیروز

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh_aftab , x86 , SaMiRa.e , good-wishes , Helmaa , azad_ahmadi , **sara** , banafshe , Aurora , esmaeli.sh , mehdi.m2 , ف.ش
ارسال: #۲۶۱
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۲۱ ب.ظ
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۴۴ ق.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  شرق گیلان - گرمابدشت - ۹۲/۲/۶

the first picture is pretty cool. thank you vary much
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes
ارسال: #۲۶۲
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۱۳ ب.ظ، توسط mehrdad372.)
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۱۶ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  اورژانس مردمی مانشت Big Grin
بعععععععععععععععبووووووووووووووووووو بعععععععععععععععععبوووووووووووووووووووو بععععععععععععععععبوووووووووووووووووووو
آقا مهرداد لینک ویرایش عکستون

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

چون احتمال دادم الانه که به دردسر بیفتید گفتم زودی براتون بذارمش

مرسی دستت درد نکنه

این عکس شهر سنندج هستش در ساعت ۶ صبح از بالای کوه آبیدر

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اتلاف وقت خودکشی واقعی است
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , SaMiRa.e , admin , sellena , sahar121 , Br2012 , maedeh , **sara** , Aurora , sina_bhh , azad_ahmadi , esmaeli.sh , mehdi.m2 , ف.ش , Autumn.Folio , GoodStudent67
ارسال: #۲۶۳
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۱۹ ق.ظ
(۳۰ فروردین ۱۳۹۲ ۰۳:۲۲ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  یه عکس متفاوت و هیجانی
با دوستام امروز رفتیم مثلا دور دور بعد از کلی چرخیدن گفتیم بریم بهشت سکینه....رفتیم چیزیایی دیدیم که اسن نمیتونم بگم
بعدی یکی از بچه ها یه پیشنهادی داد گفت بریم تو این قبر خالی ها بخابیم...خلاصه ما هم دعوتش رو لبیک گفتیم و رفتیم...وای یعنی وقتی میخابی اونجا ۱متر زیر زمین اسن دنیا دور سرت میچرخه و حال عجیبی بهت دس میده...

خیلی ترسیدمممممممممم

خوش به حالتون
خیلییییییییییی دوس دارم یه بار تا وقتی به اصطلاح زنده ام خودم با پای خودم برم توو گور و بخوابم..درست مثل شماااا
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , sahar121
ارسال: #۲۶۴
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۰۵ ب.ظ
[تصویر:  174678_1_1379083981.jpg]
Big Grin

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Aurora , s.sadri , azad_ahmadi , **sara** , Mohammad WR10 , nina69 , mehrdad372 , azadeh419 , 8Operation , mehdi.m2 , انرژی مثبت , Breeze , x86
ارسال: #۲۶۵
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۵۱ ب.ظ، توسط SaMiRa.e.)
گفتم تا آب هست یه تور پل گردی بذارم برای خودم Big Grin Smile

پل مارنان :

[تصویر:  175593_1_1379083921.jpg]

[تصویر:  175593_2_1379083921.jpg]

[تصویر:  175593_3_1379083921.jpg]
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , انرژی مثبت , Aurora , s.sadri , **sara** , narges_r , Mehman , banafshe , azad_ahmadi , 8Operation , mehdi.m2 , nina69 , good-wishes , ف.ش , emran6630 , x86 , GoodStudent67
ارسال: #۲۶۶
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۲۵ ب.ظ، توسط nasrolah.)
بخدا مردم تا اینو دانلود کردم

۷ ۸تا آی پی عوض کردم ۱۰ ۹ تا زبان ژاپنی و چینی و کره ی و .... یاد گرفتم یک دکل زدم اختصاصی برای دنلود سرعتش خوب
باشه خلاصه مردمو زنده شدم تا دانلود کردم گفتم یه عکسی بگیریم بزاری ملت ببینن چه سختیای باید تحمل کنیم ما دانشجو های
ایرانی حالا مراحل ثبت نام در اون سایت آپلود جریان داشتهااااا نمیدونید شماره موبایل میخواست خودشم ماله ۶و۷ تا کشور رو قبول میکرد
تا کد فعال سازی رو به اون بفرسته یعنی بقیه مردم دنیا هیچ برگ چغندرن اینارو میخوان چیکار ولی نمیفهمیدن دیگه نمیدونستن
ایرانی جماعت یه چیزه دیگس ایمیل دادم به یکی از آشناها شماره موبایل اون ورشو خواستم گفتم
بهت یه کدفعالسازی میاد اون بسند به من اومد خلاصه کد رو زدم یه عالمه مصیبت
[تصویر:  175944_1_1379083813.jpg]

“یرفع الله الذین آمنوا منکم و الذین اوتوا العلم درجات” مجادله ۱۱
(خداوند کسانی از شما را که ایمان آورده اند بالا می برد و به کسانی که بهره ای از علم دارند درجات بزرگی می بخشد.)
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , mehdi.m2 , nina69 , mehrdad372 , Breeze , x86
ارسال: #۲۶۷
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۵۱ ب.ظ، توسط maryami.)
عکسایی که خودتون گرفتید
چندتا عکس از گلها و توت فرنگیهای کوچولوی باغچمون گرفتم، گفتم بذارم Smile

[تصویر:  176080_1_1379083813.jpg]

[تصویر:  176080_2_1379083813.jpg]

[تصویر:  176080_3_1379083813.jpg]

[تصویر:  176080_4_1379083813.jpg]

[تصویر:  176080_5_1379083813.jpg]

[تصویر:  176080_6_1379083813.png]

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Aurora , nina69 , narges_r , diligent , azad_ahmadi , **sara** , s.sadri , fatima1537 , good-wishes , mehdi.m2 , Dark Knight , انرژی مثبت , Lonely Palm , Breeze , ف.ش , Autumn.Folio , x86 , GoodStudent67 , maryam.raz , elahe2309
ارسال: #۲۶۸
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۲۶ ب.ظ
امروز اتفاقات جالبی افتاد. کوه پیمایی بسیار لذت بخش و پیدا کردن یک دوست جدید. دوستی که ۲۰ سال از خودم بزرگ تر و معلم زبان انگلیسی مدارس هست. تنهایی زدم به کوه امروز، به قله کوه بلندی که رسیدم دیدم آقایی اونجا نشسته، نزدیک که شدم دیدم داره املت درست می کنهTongue ، منم که گشنه، منتظر یه تعارف بودم که خدارو شکر این امر خطیر به وقوع پیوست.
بالای کوه که ادم میرسه حس بسیار خوبیه، احساست میگه به خدا داری نزدیک تر میشی، احساس می کنی حرفات از این بالا بهتر شنیده میشه، برمی گردی و به مسیری که رفتی نگاه می کنی... نوکه قله کوه که رسیدم بهترین کاری که به ذهنم رسید دعا کردن بود، اولش دعاهام خصوصی بود و بعد تعمیم دادم به تمام موجودات زمین. حتی برای شمایی که داری الان این متن رو می خونی.
از خدا خواستار سلامتیت شدم. چندتا عکس هم از اونجا گرفتم که به شرح زیر می باشد:
(اون شعله اتیش قشنگ اومده تو عکس).(البته قله ای که گفتم فقط از همونه که کتری و قابلمه عکس گرفته شده) Big Grin

[تصویر:  176420_1_1379083741.jpg]
[تصویر:  176420_2_1379083741.jpg]
[تصویر:  176420_3_1379083741.jpg]
[تصویر:  176420_4_1379083741.jpg]
[تصویر:  176420_5_1379083741.jpg]

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Aurora , SaMiRa.e , narges_r , mrousta , s.sadri , **sara** , mehdi.m2 , Mehman , maryami , good-wishes , Masoud05 , diligent , Dark Knight , Amir V , Breeze , ف.ش , Autumn.Folio , x86 , GoodStudent67 , Fardad-A
ارسال: #۲۶۹
۰۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۲۴ ب.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۱۷ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  کاکتوس های حیاطمون هم گل دادن Smile خیلی زیباست
چه خوشکلن Smile چقدر حوضتون هم قشنگ و تمیزه.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , Breeze , nina69 , x86
ارسال: #۲۷۰
۰۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۳۸ ب.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۲۴ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  
(06 خرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۱۷ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  کاکتوس های حیاطمون هم گل دادن Smile خیلی زیباست
چه خوشکلن Smile چقدر حوضتون هم قشنگ و تمیزه.

تایید میشه، واقعا گل های زیبایی هست . آفرین به پرودرگار و آفرین به کسی که اینا رو مراقبت میکنه Smile

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , sahar121

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close