زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۰۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۷۴۷۶
۰۶ مهر ۱۳۹۷, ۰۹:۰۸ ب.ظ
داریم میریم منزل دختر دایی به عنوان بازدید عید نوروز Big Grin
برای اینکه توی چله زمستون هم حوصلمون تو خونه سر نره بازدید منزل دخترعمه را گذاشتیم چله زمستون... Big Grin

جوری زندگی کنید که هرروزتان نوروز و نوروزتان پیروز بادا... SmileHeart
فعلا-- تا درودی دیگر بدرود.... CoolCool
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , RASPINA , Avril89 , SepidehP
ارسال: #۴۷۴۷۷
۰۶ مهر ۱۳۹۷, ۰۹:۱۹ ب.ظ
اگرچه راه رسیدن به موفقیت و هدف طولانیه و رنج بسیار داره

اما یه حس درونی بهم میگه :

حتمی هستش موفق شدنم . . .
(تاریخچه اداراکات این پیام رو میده . . .)
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , Riemann , نارین , RASPINA , The BesT , αɾια , big cloud , SepidehP , alma1988
ارسال: #۴۷۴۷۸
۰۶ مهر ۱۳۹۷, ۰۹:۵۶ ب.ظ
جاتون خالی امروز با چند تا از دوستان رفتیم زیپ لاین. نشد جیغ نکشیم خصوصا اون اولش، دوستان هم نامردی نکردن ازمون فیلم گرفتن Big Grin

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim , نارین , RASPINA , khayyam , SepidehP
ارسال: #۴۷۴۷۹
۰۶ مهر ۱۳۹۷, ۱۰:۱۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۵۶ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  جاتون خالی امروز با چند تا از دوستان رفتیم زیپ لاین. نشد جیغ نکشیم خصوصا اون اولش، دوستان هم نامردی نکردن ازمون فیلم گرفتن Big Grin

هر وقت تونستین برید زیپ لاین در شرایطی که یک دست جام باده (گوشی) و یک دست زلف یار (زلف زیپ لاین) Big GrinTongue باشه و خودتون بتونین از مسیر فیلم بگیرین اونوقت یه چیزی. خلاصه یه همچین آدمای بی کله ای هستیم ما Big Grin

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , نارین , The BesT , Saman , SepidehP
ارسال: #۴۷۴۸۰
۰۶ مهر ۱۳۹۷, ۱۰:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۳ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۰۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۳:۱۴ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  سرکار یه دختره هست خیلی بامزه هست ولی وقتی میبینم دلار شده ۱۹ هزار اصلا به دوستی و آشنایی اولیه هم نمی تونم فکر کنم چه برسه با ازدباج !
سر کار ما هم یه دختره هست خیلی ازش خوشم میاد منتهی چون هیچ پشتوانه ای ندارم غیر خودم اصلا جرات فکر کردن هم بهش نمیکنم.

++ داشتم توی آهنگای قدیمیم گشت میزدم و گوش میدادمشون، یه حس عجیبی درونم بوجود اومد، برگشتم به چهار پنج سال پیش، چقدر عوض شدم، کجا بودم و کجا اومدم .... به خاطر همینه که از عکس یادگاری بدم میاد، کلا از هرچی خاطره و نوستالژیو ... هست بدم میاد، دوره ارشد و کارشناسی به سختی دو سه تا عکس داشته باشم .. شماره خیلی آدما هم وقتی دیگه میبینم کاری باهاشون ندارم پاک میکنم ...

+++ ماکارونی درست کردم، کنترل ادویه هاش از دستم در رفت و حسابی تلخ شد !
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim , نارین , khayyam , big cloud , salam5
ارسال: #۴۷۴۸۱
۰۶ مهر ۱۳۹۷, ۱۰:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۹ ب.ظ، توسط diligent.)
.........

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین
ارسال: #۴۷۴۸۲
۰۶ مهر ۱۳۹۷, ۱۰:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۷ ب.ظ، توسط kilookiloo.)
(۰۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۱۹ ب.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  اگرچه راه رسیدن به موفقیت و هدف طولانیه و رنج بسیار داره

اما یه حس درونی بهم میگه :

حتمی هستش موفق شدنم . . .
(تاریخچه اداراکات این پیام رو میده . . .)
در مورد این موضوع داشتم صحبت میکردم , طرف مقابلم ی حرفی زد که واقعا روی زندگی من تاثیر گذاشت . گفت هروقت خواستی کاری رو انجام بدی به تهش فکر کن ببین ارزششو داره که وقت عزیزت رو براش خرج کنی ؟ مثلا الآن تمام وقتتو بزاری که ده سال دیگه خیلی پولدار بشی ارزشمنده؟ راهو جوری طی کن که از مسیرم لذت ببری (البته این جمله آخر رو که گفت تاکید کرد بعضی از آدما دوست دارن خودشون رو اذیت کنن و خودآزاری دارن برای همین وقتی خودشون رو تحت فشار قرار میدن حس میکنن خوشحال ترن که این خودش ی مریضیه و باید برن روان(شناس+کاو+پزشک + ...) ).
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین
ارسال: #۴۷۴۸۳
۰۶ مهر ۱۳۹۷, ۱۰:۴۸ ب.ظ
(۰۶ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۱۳ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  هر وقت تونستین برید زیپ لاین در شرایطی که یک دست جام باده (گوشی) و یک دست زلف یار (زلف زیپ لاین) [تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  tongue.gif] باشه و خودتون بتونین از مسیر فیلم بگیرین اونوقت یه چیزی. خلاصه یه همچین آدمای بی کله ای هستیم ما [تصویر:  biggrin.gif]
اگه بار اولتون بوده که میرفتین و اینقدر ریلکس بودین یه چیزی Tongue ایشالا دفعه بعد فیلم میگیریم Cool

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim
ارسال: #۴۷۴۸۴
۰۶ مهر ۱۳۹۷, ۱۰:۴۹ ب.ظ
(۰۶ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۳۹ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  ++ داشتم توی آهنگای قدیمیم گشت میزدم و گوش میدادمشون، یه حس عجیبی درونم بوجود اومد، برگشتم به چهار پنج سال پیش، چقدر عوض شدم، کجا بودم و کجا اومدم .... به خاطر همینه که از عکس یادگاری بدم میاد، کلا از هرچی خاطره و نوستالژیو ... هست بدم میاد، دوره ارشد و کارشناسی به سختی دو سه تا عکس داشته باشم .. شماره خیلی آدما هم وقتی دیگه میبینم کاری باهاشون ندارم پاک میکنم ...
منم همینطورم Smile متنفرم از عکس , فقط عکسی که توش تنها باشم دوست دارم چون حس میکنم مرور کردن خاطرات اذیتم میکنه. هیچ اطمینانی نیست که اگه بعدا این عکسو دیدی ناراحتت نکنه
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , Riemann
ارسال: #۴۷۴۸۵
۰۶ مهر ۱۳۹۷, ۱۱:۰۴ ب.ظ
(۰۵ مهر ۱۳۹۷ ۰۴:۲۳ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  من یه خورده پول داشتم به داداشم دیروز عصر گفتم برو باهاش طلا بگیر ...

وای نگو من همه طلاهامو فروختم به جز یه گردنبند حتی حلقه ازدواجمم فروختم تا خونه خریدیم بعد که طلا شد پونصد تومن حساب کردم ۲۴ میلیون ضرر کرده بودم وای خدا هر چقدر میخواستم به خودم نگیرم و آروم باشم نمیتونستم خعیلی سخت بود لحظه لحظه درآوردن النگوهام جلوچشمم میومد اصلا یه حالی میشدم هنوز زخماش رو دستمه هر کی میبینه میگه چرا دستتو سوزوندی منم هیچی نمیگم با اینکه از همون روز اول به شوهرم گفتم طلای زندگی من تویی و وقتی هم طلاها را بهش دادم همین را گفتم و زیاد اهل طلا نبودم اما قیمت طلا که میره بالاتر دست خودم نیست ته دلم بازم یه کمی دلگیر میشم نمیدونم والا ...

آقای استیو جابز تو یکی از سخنرانیهاشون جمله قشنگی را برای دانشجوها آرزو کردند که برای من خیلی تاثیرگذار بوده ایشون گفتند :
Stay hungry , Stay foolish=حریص باشید ، دیوانه باشید
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۴۷۴۸۶
۰۶ مهر ۱۳۹۷, ۱۱:۱۰ ب.ظ
(۰۶ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۳۹ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۷ ۰۳:۱۴ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  سرکار یه دختره هست خیلی بامزه هست ولی وقتی میبینم دلار شده ۱۹ هزار اصلا به دوستی و آشنایی اولیه هم نمی تونم فکر کنم چه برسه با ازدباج !
سر کار ما هم یه دختره هست خیلی ازش خوشم میاد منتهی چون هیچ پشتوانه ای ندارم غیر خودم اصلا جرات فکر کردن هم بهش نمیکنم.

سرکار قبلی من هم یه دختره بود خیلی ازش خوشم میومد، دقیقا به دلایل مشابه اصلا جرات نداشتم بهش فکر کنم. یه ۵-۶ ماهی گیر بودم برم جلو یا نه. بعد یهو موقعیتش پیش اومد که کارم رو عوض کنم. و این کار رو کردم، خیلی هم خوشحال بودم که دیگه تموم شد نمی بینمشو و فراموشش میکنم.
اما اوضاع بدتر شد، رو مخم بود قضیه. یه چندبار تماس کاری داشتیم (البته اعتراف میکنم من به بهانه کار تماس میگرفتم). حس میکردم این علامت سوال همیشه برام میمونه که اگه برم جلو چی میگه اصلا ... نظرش در مورد من چیه ...

هیچی دیگه ۲-۳ هفته پیش بود رفتم این علامت سوال رو تبدیل به علامت تعجب کردم؛ اونم چندتا CoolBig Grin آخه این چه کاری بود !!!

(۰۶ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۳۹ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  +++ ماکارونی درست کردم، کنترل ادویه هاش از دستم در رفت و حسابی تلخ شد !
چه ادویه ای ریختی که تلخ شده دقیقا Huh

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , Saman , salam5 , Riemann
ارسال: #۴۷۴۸۷
۰۶ مهر ۱۳۹۷, ۱۱:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۱۵ ب.ظ، توسط codin.)
(۰۶ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۱۰ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۳۹ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۷ ۰۳:۱۴ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  سرکار یه دختره هست خیلی بامزه هست ولی وقتی میبینم دلار شده ۱۹ هزار اصلا به دوستی و آشنایی اولیه هم نمی تونم فکر کنم چه برسه با ازدباج !

سرکار قبلی من هم یه دختره بود خیلی ازش خوشم میومد، دقیقا به دلایل مشابه اصلا جرات نداشتم بهش فکر کنم. یه ۵-۶ ماهی گیر بودم برم جلو یا نه. بعد یهو موقعیتش پیش اومد که کارم رو عوض کنم. و این کار رو کردم، خیلی هم خوشحال بودم که دیگه تموم شد نمی بینمشو و فراموشش میکنم.
اما اوضاع بدتر شد، رو مخم بود قضیه. یه چندبار تماس کاری داشتیم (البته اعتراف میکنم من به بهانه کار تماس میگرفتم). حس میکردم این علامت سوال همیشه برام میمونه که اگه برم جلو چی میگه اصلا ... نظرش در مورد من چیه ...

هیچی دیگه ۲-۳ هفته پیش بود رفتم این علامت سوال رو تبدیل به علامت تعجب کردم؛ اونم چندتا CoolBig Grin آخه این چه کاری بود !!!

(۰۶ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۳۹ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  +++ ماکارونی درست کردم، کنترل ادویه هاش از دستم در رفت و حسابی تلخ شد !
چه ادویه ای ریختی که تلخ شده دقیقا Huh

ااخرش چی شد یعنی؟ مبهم نوشتی توی خماری گذاشتیم Big Grin

ولی من شخصا تا یه دختری واضح علامتی نشون نده که علاقه منده هیچوقت ریسک نمیکنم برم جلو جواب رد بگیرم Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , Saman , Riemann
ارسال: #۴۷۴۸۸
۰۶ مهر ۱۳۹۷, ۱۱:۱۹ ب.ظ
(۰۶ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۱۳ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  ولی من شخصا تا یه دختری واضح علامتی نشون نده که علاقه منده هیچوقت ریسک نمیکنم برم جلو جواب رد بگیرم [تصویر:  smile.gif]
مثلا اگه چه کارایی بکنه یعنی علاقه مندیشو واضح نشون داده؟ فکر کنم با این حساب اگه طرفتون درونگرا باشه و احساساتشو بروز نده شانسی نداشته باشه

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , codin
ارسال: #۴۷۴۸۹
۰۶ مهر ۱۳۹۷, ۱۱:۲۲ ب.ظ
(۰۶ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۱۳ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  ولی من شخصا تا یه دختری واضح علامتی نشون نده که علاقه منده هیچوقت ریسک نمیکنم برم جلو جواب رد بگیرم Smile

سخت در اشتباهید شاید اون دختر هم غرورش یا نجابتش نخواست این را بگه . من خودم به شخصه اگه تو دوران مجردی از یه فردی خوشم میومد اصلا به خودم اجازه فکر را نمیدادم چه برسه به علامت فرستادن حالا بزاریم پای غرور یا فرهنگمون که دختر نباید پا پیش بزاره

آقای استیو جابز تو یکی از سخنرانیهاشون جمله قشنگی را برای دانشجوها آرزو کردند که برای من خیلی تاثیرگذار بوده ایشون گفتند :
Stay hungry , Stay foolish=حریص باشید ، دیوانه باشید
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , RASPINA
ارسال: #۴۷۴۹۰
۰۶ مهر ۱۳۹۷, ۱۱:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۳۱ ب.ظ، توسط codin.)
(۰۶ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۱۹ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۱۳ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  ولی من شخصا تا یه دختری واضح علامتی نشون نده که علاقه منده هیچوقت ریسک نمیکنم برم جلو جواب رد بگیرم [تصویر:  smile.gif]
مثلا اگه چه کارایی بکنه یعنی علاقه مندیشو واضح نشون داده؟ فکر کنم با این حساب اگه طرفتون درونگرا باشه و احساساتشو بروز نده شانسی نداشته باشه
مثلا بهونه گیر بیاره بیاد باهات در مورد موضوعات غیرکاری و شخصی تر مثل علایق و ایناش صحبت کنه. بی دلیل لبخند بزنه بهت. و اینجور رفتارا را فقط به تو نشون بده. البته من شاید چون مدتی ایران نبودم جو ایران درست یادم نی من با توجه به شرایط الانم میگم. من خودم درونگرام ولی خیلی مرتبط نیس به نظرم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , Saman , نارین

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۱۲۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۷,۱۶۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۷۱ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۳,۲۵۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۶۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۱۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۰ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۸۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۱۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۰۷ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close