زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۳۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۷۴۶۱
۰۵ مهر ۱۳۹۷, ۱۰:۳۴ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۵ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۲۹ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  جناب دکتر جسارتا عرض میکنم -ـ-
Big GrinBig GrinBig Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۷۴۶۲
۰۵ مهر ۱۳۹۷, ۱۰:۴۶ ب.ظ
(۰۵ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۳۵ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  با چ ذوقی پاشدم رفتم خرید برا دانشگاه افسرده شدم با این واضاع بازار و گرونی
خرید واسه دانشگاه و درس فقط کاغذ کاهی!Big Grin ارزون و به درد بخور!

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , RASPINA , big cloud , SepidehP
ارسال: #۴۷۴۶۳
۰۶ مهر ۱۳۹۷, ۰۳:۱۴ ق.ظ
سرکار یه دختره هست خیلی بامزه هست ولی وقتی میبینم دلار شده ۱۹ هزار اصلا به دوستی و آشنایی اولیه هم نمی تونم فکر کنم چه برسه با ازدباج !
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین
ارسال: #۴۷۴۶۴
۰۶ مهر ۱۳۹۷, ۰۴:۰۸ ق.ظ
(۰۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۳:۱۴ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  سرکار یه دختره هست خیلی بامزه هست ولی وقتی میبینم دلار شده ۱۹ هزار اصلا به دوستی و آشنایی اولیه هم نمی تونم فکر کنم چه برسه با ازدباج !
ساعت ۳ی نصف شب چقدر هم فکر نکردی [تصویر:  461338_21.gif] [تصویر:  461338_21.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , The BesT , blackhalo1989 , Amir V , Riemann , Skyrim , Avril89 , نارین , mohaddeseh70 , big cloud , SepidehP , ele
ارسال: #۴۷۴۶۵
۰۶ مهر ۱۳۹۷, ۰۶:۴۳ ق.ظ
(۰۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۴:۰۸ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۷ ۰۳:۱۴ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  سرکار یه دختره هست خیلی بامزه هست ولی وقتی میبینم دلار شده ۱۹ هزار اصلا به دوستی و آشنایی اولیه هم نمی تونم فکر کنم چه برسه با ازدباج !
ساعت ۳ی نصف شب چقدر هم فکر نکردی [تصویر:  461338_21.gif] [تصویر:  461338_21.gif]
عجب مچی گرفتی Undecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , نارین
ارسال: #۴۷۴۶۶
۰۶ مهر ۱۳۹۷, ۰۹:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۳۷ ق.ظ، توسط H-Arshad.)
(۰۴ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۰۴ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  قبلا با ۱۰۰ تا ۲۰۰ تومن کمک کردن به خیریه یا خانواده نیازمند، دل طرف آروم میگرفت که حداقل تونسته یه گوشه از زندگی همنوعاش را بگیره و مشکلاتشون را کم رنگ تر کنه. اما الان حتی با ۵۰۰ تومن کمک کردن هم نمیشه مشکلی را حل کرد! به کجا چنین شتابان .....Sad

به فقرا نباید کمک کرد. کشور ما بسیار ثروتمند هست که در اثر سومدیریت به اینجا رسیده.
کمک نکنید تا یاد بگیرن حقشون رو باید مطالبه کنن.
در دراز مدت به نفع خودشون هست.

(۰۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۳:۰۹ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  دوستان به نظرتون پول در حد ده میلیون رو چیکار کنیم بهتره؟ (بانک-خرید طلا- دلار...)

ارزاق بخرید برای منزل.
هرکسی هم میگه خریدن مردم باعث گرانی کالا یا کمیابی میشه بی سواد هست یا سواد داره میخواد مردم رو به اشتباه بندازه.
ارزش ریال نسبت به پارسال بالای، یک چهارم کم شده. کارخانجات و صادر کننده ها از خداشون هست که شما نخری تا بتونن با قیمت ۲ برابر و بیشتر به کشورهای اطراف صادر کنند.
هر کسی گفت مردم باعث گرانی کالا ها شدن بهشون بگید آیا میوه و گوجه و سیب زمینی هم مگر میشه انبار کرد در منزل؟
آیا پنیر و ماست و دوغ هم میشه انبار کرد؟ که مردم باعث گرانی اش هستند؟
خیر قیمت شیر خام از ۱۲۵۰ به ۲۱۰۰ افزایش پیدا کرده و مواد بسته بندی تا ۴ برابر افزایش قیمت داشته و در این موارد که مردم دخیل نیستند. اما یک عده سریع می اندازن گرانی ها رو گردن مردم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015
ارسال: #۴۷۴۶۷
۰۶ مهر ۱۳۹۷, ۱۱:۴۳ ق.ظ
(۰۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۳۱ ق.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  به فقرا نباید کمک کرد. کشور ما بسیار ثروتمند هست که در اثر سومدیریت به اینجا رسیده.
پس انسانیت چی میشه؟

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: ftmbghrn , نارین , big cloud , SepidehP
ارسال: #۴۷۴۶۸
۰۶ مهر ۱۳۹۷, ۱۱:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۵۱ ق.ظ، توسط H-Arshad.)
(۰۶ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۴۳ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۳۱ ق.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  به فقرا نباید کمک کرد. کشور ما بسیار ثروتمند هست که در اثر سومدیریت به اینجا رسیده.
پس انسانیت چی میشه؟

ظلم بهشون میکنید با این کار .
زندگی در بدبختی و حداقلی شون ادامه پیدا میکنه.

بعد هم ما که کاره ای نبودیم.
کسانی که خوردن و بردن و افرادی که نزاشتن مردم حرف بزنن (حتی در همین فروم هم بسیار هستن) الان بدبختی مردم گردنشون هست.
ارسال: #۴۷۴۶۹
۰۶ مهر ۱۳۹۷, ۱۲:۳۵ ب.ظ
(۰۶ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۴۹ ق.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  ظلم بهشون میکنید با این کار .

بعد هم ما که کاره ای نبودیم.
کسانی که خوردن و بردن و افرادی که نزاشتن مردم حرف بزنن (حتی در همین فروم هم بسیار هستن) الان بدبختی مردم گردنشون هست.
حالا چون بقیه بردن و خوردن، مردم رو تشویق میکنی به اینکه به بدبختا کمک نکنن و بمیرن؟! تحلیل شگفت انگیزی بود.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , ftmbghrn , Avril89 , نارین , big cloud , SepidehP
ارسال: #۴۷۴۷۰
۰۶ مهر ۱۳۹۷, ۱۲:۵۶ ب.ظ
(۰۶ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۴۹ ق.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  ظلم بهشون میکنید با این کار .
محل کارم یه مدت ماموریت داشتیم چندتا از روستاها
همکارها دیدن اونجا افراد فقیر دارند از مرکز بهداشتتون ی استعلام گرفتیم برای افراد فقیر
و خواستیم مطمئن بشیم پول به دست نیازمندش میرسه
بهورز روستا می گفت ی خانوده بعد از اینکه چند روز چیزی برای خوردن نداشتند فقط ۱۲ تا بشقاب نو داشت برد نانوایی بفروشه تا در مقابلش نان بگیره بعد به نظرت ب چنین افرادی نباید کمک کرد

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89 , نارین , big cloud
ارسال: #۴۷۴۷۱
۰۶ مهر ۱۳۹۷, ۰۶:۳۷ ب.ظ
(۰۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۳۱ ق.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۰۴ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  قبلا با ۱۰۰ تا ۲۰۰ تومن کمک کردن به خیریه یا خانواده نیازمند، دل طرف آروم میگرفت که حداقل تونسته یه گوشه از زندگی همنوعاش را بگیره و مشکلاتشون را کم رنگ تر کنه. اما الان حتی با ۵۰۰ تومن کمک کردن هم نمیشه مشکلی را حل کرد! به کجا چنین شتابان .....Sad

به فقرا نباید کمک کرد. کشور ما بسیار ثروتمند هست که در اثر سومدیریت به اینجا رسیده.

(۰۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۳:۰۹ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  دوستان به نظرتون پول در حد ده میلیون رو چیکار کنیم بهتره؟ (بانک-خرید طلا- دلار...)

ارزاق بخرید برای منزل.
هرکسی هم میگه خریدن مردم باعث گرانی کالا یا کمیابی میشه بی سواد هست یا سواد داره میخواد مردم رو به اشتباه بندازه.
ارزش ریال نسبت به پارسال بالای، یک چهارم کم شده. کارخانجات و صادر کننده ها از خداشون هست که شما نخری تا بتونن با قیمت ۲ برابر و بیشتر به کشورهای اطراف صادر کنند.
هر کسی گفت مردم باعث گرانی کالا ها شدن بهشون بگید آیا میوه و گوجه و سیب زمینی هم مگر میشه انبار کرد در منزل؟
آیا پنیر و ماست و دوغ هم میشه انبار کرد؟ که مردم باعث گرانی اش هستند؟
خیر قیمت شیر خام از ۱۲۵۰ به ۲۱۰۰ افزایش پیدا کرده و مواد بسته بندی تا ۴ برابر افزایش قیمت داشته و در این موارد که مردم دخیل نیستند. اما یک عده سریع می اندازن گرانی ها رو گردن مردم.

میشه شما به مردم یاد ندید حقشون بگیرند
لطفا اگه فکری دارید و صدایی دارید، فریاد بزنید
این حرفت که بهشون کمک نکنید تا یاد بگیرند واقعا تهوع آور بود

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , نارین
ارسال: #۴۷۴۷۲
۰۶ مهر ۱۳۹۷, ۰۷:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۱۷ ب.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
ولی من بازم میگم اسم تاپیک رو عوض کنید و بزارید: "هرچه دل تنگ میخواهد بگو تا جاجت کنن و پدرت رو دربیارن ..."

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , نارین
ارسال: #۴۷۴۷۳
۰۶ مهر ۱۳۹۷, ۰۸:۱۷ ب.ظ
(۰۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۷:۵۸ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  خیلی دوس دارم در این مورد شعار بدم. اما وقتی به این قضیه فک میکنم که اگر مثلا برادرِ خودم پس اندازی رو توی بانک داشت؛ هر جوری شده بود متقاعدش میکردم که همه ی پس اندازشو تبدیل به خونه و ماشین و یا هر چیزی که لازم داره بکنه...
خودم هم اگه پولی داشتم تبدیل میکردم راسیتش Big Grin
آخه دلیلی هم نداره تبدیل نکنیم! وایسیم زمین خوردن خودمون رو ببینیم؟ من خودم هرچی پول داشتم رو تبدیل کردم , ی مقدارش مونده میخوام ماشین بخرم. هرطور فکر کنید با این وضع اقتصاد نمیشه پول نقد نگه داشت و بعد از مدتی ی چیز گرون خرید . بهترین استراتژی اینه که پولتونو کم کم تبدیل کنید و بعد که پولتون رسید همه رو نقد کنید. حالا میتونید برای اینکه وجدانتون راحت باشه به جای خرید سکه و دلار و ... اجناسی که کمتر بازار رو ملتهب میکنه بخرید مثل فرش Big Grin
ارسال: #۴۷۴۷۴
۰۶ مهر ۱۳۹۷, ۰۸:۳۳ ب.ظ
این که پولو به امید سود تو بانک نذاریو بندازی تو کسب و کار و پول رو پول بذاری خیلی خوبه اصلا اصلشم همینه..
ولی انبار کردن اجناس به امید گرون شدنش با احتکار که مملکت رو فلج تر میکنه فرقش چیه؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۴۷۴۷۵
۰۶ مهر ۱۳۹۷, ۰۸:۴۹ ب.ظ
(۰۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۷:۲۵ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  ولی من بازم میگم اسم تاپیک رو عوض کنید و بزارید: "هرچه دل تنگ میخواهد بگو تا جاجت کنن و پدرت رو دربیارن ..."

من نمیخوام حالا بگم با اون نظرتون موافقم یا نه ولی هیچکی پاسخ منطقی در مخالفت با شما نداد همش جوابای احساسی ((چطور دلت میاد همچین حرفی بزنی!)) بود.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۸۸۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۵۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close