زمان کنونی: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۷۲۶۶
۲۷ شهریور ۱۳۹۷, ۱۱:۰۳ ب.ظ
و من بالاخره بعد از یکسال قصد ورزش کردن و هفت هشت ماه نصفه نیمه شروع کردن و ول کردن تونستم بالاخره یه ماه پیوسته تو خونه بعد سرکارم ورزش کنم... دیگه داره به عادت تبدیل میشه چون بعدش تا دو سه ساعت انرژیم بیشتر میشه و هم اینکه تغییرات فیزیکیشم قابل شهوده Big Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , big cloud , MarkLand , codin , negarin_ , RASPINA , SepidehP
ارسال: #۴۷۲۶۷
۲۷ شهریور ۱۳۹۷, ۱۱:۵۴ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۷ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۰۳ ب.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  و من بالاخره بعد از یکسال قصد ورزش کردن و هفت هشت ماه نصفه نیمه شروع کردن و ول کردن تونستم بالاخره یه ماه پیوسته تو خونه بعد سرکارم ورزش کنم... دیگه داره به عادت تبدیل میشه چون بعدش تا دو سه ساعت انرژیم بیشتر میشه و هم اینکه تغییرات فیزیکیشم قابل شهوده Big Grin
منم چند ماهه نیت کردم : ) البته از قبلترش میخواستم برم اما یه بار یکی از دوستام گفت بعد از این که از کلاس ورزش میومده خونه، خیلی داغون خوابش میگرفته و دو ساعت میخوابیده :| رو این حساب منم اونموقع منصرف شدم ک برم
اما از مهر ماه میرم حتما؛ دفاع شخصی و بعدش احتمالا یوگا Heart
یکی از فانتزیای ذهنیم همیشه این بوده که برنامه ورزش منظمی داشته باشم

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: Paraande , salam5
ارسال: #۴۷۲۶۸
۲۸ شهریور ۱۳۹۷, ۱۲:۰۱ ق.ظ
(۲۷ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۵۴ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  منم چند ماهه نیت کردم : ) البته از قبلترش میخواستم برم اما یه بار یکی از دوستام گفت بعد از این که از کلاس ورزش میومده خونه، خیلی داغون خوابش میگرفته و دو ساعت میخوابیده :| رو این حساب منم اونموقع منصرف شدم ک برم
یکی از فانتزیای ذهنیم همیشه این بوده که برنامه ورزش منظمی داشته باشم
دیلیجنت جان البته من خودم یه آدم خابالوییم در همه حال، قبلا که از سرکار میومدم تا ۱۲ شب همینجوری له بودم ولی الان تا چند ساعت بعدش یکم شارژم... بعد تو خونه خیلی خوبه با این اپ های ورزش حتی یوگا هم داره... انقد باحاله نه زیاد سختن نه آسون
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۴۷۲۶۹
۲۸ شهریور ۱۳۹۷, ۱۲:۵۱ ق.ظ
(۲۷ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۰۳ ب.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  و من بالاخره بعد از یکسال قصد ورزش کردن و هفت هشت ماه نصفه نیمه شروع کردن و ول کردن تونستم بالاخره یه ماه پیوسته تو خونه بعد سرکارم ورزش کنم... دیگه داره به عادت تبدیل میشه چون بعدش تا دو سه ساعت انرژیم بیشتر میشه و هم اینکه تغییرات فیزیکیشم قابل شهوده Big Grin
وقتی از سرکار میاین نمی خوابین؟ من که نخوابم اصن نمیشه

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: Paraande
ارسال: #۴۷۲۷۰
۲۸ شهریور ۱۳۹۷, ۰۲:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۲:۰۴ ق.ظ، توسط codin.)

آفرین به شما. منم راستش چند ماهی میشه شروع کردم و مثل وعده های غذایی عادتم شده و یه جورایی معتاد شدم. مخصوصا وقتی تغییرات فیزیکیشو میبینید و از نظر فیزیکی جذاب تر میشید Smile غروبا از آزمایشگاه میرم باشگاه بعد میرم خونه غذا میخورم یکمی موسیقی تمرین میکنم بعد بیهوش میشم از خستگی Smile

(۲۷ شهریور ۱۳۹۷ ۰۵:۵۰ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  روزی ۱۰۰ بار مانشت رو چک می کنم ! یعنی وقتی لپ تاپ روشنه بدون شک مانشت هم یکی از tab ها هست
بعضی وقتا همش به این فکر می کنم از زندگیم واقعا چی می خام ! اخرش می خاد چی بشه !

به جز دوستای دنیای واقعی ام تنها ادمایی هستین که حرفاشونو میفهمم و حرفامو میفهمن. منم تنها سایتیه که در طول روز چک میکنم. حتی بیشتر از تلگرام اینا.
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_ , Paraande , diligent , big cloud , ele
ارسال: #۴۷۲۷۱
۲۸ شهریور ۱۳۹۷, ۰۲:۳۰ ق.ظ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۰۱ ق.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  [quote='diligent' pid='460984' dateline='1537298655']
منم چند ماهه نیت کردم : ) البته از قبلترش میخواستم برم اما یه بار یکی از دوستام گفت بعد از این که از کلاس ورزش میومده خونه، خیلی داغون خوابش میگرفته و دو ساعت میخوابیده :| رو این حساب منم اونموقع منصرف شدم ک برم
دیلیجنت جان البته من خودم یه آدم خابالوییم در همه حال، قبلا که از سرکار میومدم تا ۱۲ شب همینجوری له بودم ولی الان تا چند ساعت بعدش یکم شارژم... بعد تو خونه خیلی خوبه با این اپ های ورزش حتی یوگا هم داره... انقد باحاله نه زیاد سختن نه آسون
سلام
یه آپ خیلی خوب بهم معرفی کنید لطفا، خودم home workout دارم ولی خیلی دوسش ندارم.
ارسال: #۴۷۲۷۲
۲۸ شهریور ۱۳۹۷, ۰۸:۳۶ ق.ظ
الان تو سن ۳۶ سالگی معماری کامپیوتر علوم تحقیقات قبول شدم
اصلا هم نمیدونم درساش چیه و از پسش برمیام یا نه
دو راهی بدی گیر کردم و نمی دونم با کی مشورت کنم
هیچ وقتم اهل درس و مطالعه و وقت گذاشتن برا کتاب نبودم و همیشه کارای سخت افزاری انجام دادم
خدایا خودت یه راهی جلو پا من بزار

رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود
رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۴۷۲۷۳
۲۸ شهریور ۱۳۹۷, ۱۲:۰۷ ب.ظ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۳۶ ق.ظ)دختر مهربان نوشته شده توسط:  الان تو سن ۳۶ سالگی معماری کامپیوتر علوم تحقیقات قبول شدم
هیچ وقتم اهل درس و مطالعه و وقت گذاشتن برا کتاب نبودم و همیشه کارای سخت افزاری انجام دادم

سلام
تبریک میگم بابت قبولی تون.
ببینید سن که ملاک نیست هر چند سالتون هم باشه اگر انگیزه داشته باشید میتونید کاری که شروع کردید تموم کنید. توی دوران ارشد، یه آقایی توی دانشگاه ما بود که مخابرات میخوندم معلم بازنشسته بود، حدود ۶۰ سالش بود و واقعا اینهمه کاری که اساتید میگفتن، برای این آقا مشکل بود، اما باور کنید این آقا اونقدر پشتکار داشت که زمین و زمان رو به هم می‌دوخت که کارایی که اساتید گفتن رو انجام بده، تازه ما به این آقا نگاه میکردیم کلی انرژی می‌گرفتیم.
اما در مورد ندونستن درس ها، کافیه از سایت خود دانشگاه، یا از مدیر گروه و یا از کسایی که این رشته رو خوندن، چارت درسی رو بگیرید‌.
ارشد دوران پژوهش و تحقیق هست زیاد کتاب و امتحان نیست و اینکه شما مشغول کار هم بودید میتونید موضوعات مرتبط به کارتون رو پیدا کنید و روشن تحقیق کنید اتفاقا همین کارتون باعث میشه با دید بازتری موضوعات رو انتخاب کنید.
موفق باشید
 سپاس‌گزاری شده توسط: دختر مهربان
ارسال: #۴۷۲۷۴
۲۸ شهریور ۱۳۹۷, ۱۲:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۱۰ ب.ظ، توسط MarkLand.)
(۲۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۳۶ ق.ظ)دختر مهربان نوشته شده توسط:  الان تو سن ۳۶ سالگی معماری کامپیوتر علوم تحقیقات قبول شدم
بستگی به علاقتون داره واقعا ادامه تحصیل رو دوست دارید یا نه هدفتون چیه از ادامه دادن و اینکه از بچه های سخت افزاری درسا و زمینه های تحقیقاتی رو بپرسین ببینین علاقه دارین یا نه و دیگه اینکه احتمالا درسای پیش هم داشته باشین چون نرم افزاری بودین

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , دختر مهربان
ارسال: #۴۷۲۷۵
۲۸ شهریور ۱۳۹۷, ۱۲:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۲۰ ب.ظ، توسط khayyam.)
(۲۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۲:۰۳ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  روزی ۱۰۰ بار مانشت رو چک می کنم ! یعنی وقتی لپ تاپ روشنه بدون شک مانشت هم یکی از tab ها هست
بعضی وقتا همش به این فکر می کنم از زندگیم واقعا چی می خام ! اخرش می خاد چی بشه !

به جز دوستای دنیای واقعی ام تنها ادمایی هستین که حرفاشونو میفهمم و حرفامو میفهمن. منم تنها سایتیه که در طول روز چک میکنم. حتی بیشتر از تلگرام اینا.
codin خان تو عین خودمی ! اگه دختر بودی بهت پیشنهاد ازدباج میدادم Big GrinBig GrinBig Grin

ببینید این تیپ سوالات قبلا هزار بار تو مانشت پرسیده شده مثلا یکی قبول میشه به دانشگاهی میاد می گه برم یا نرم و یه تعداد هم میان در جواب می گن بستگی به هدفت داره و اینکه از زندگیت چی می خوای ! منم باشم همین جواب ها رو میدم ولی واقعیتش اینه تو ایران باید فقط توکل کرد و رفت جلو و هدف و این چیزا خیلی معنی نداره وقتی من می بینم تو محیط کار و بیرون محیط کار کسایی سر کار هستن که و میلیون ها پول می زنن به جیب دیگه ارزش کار درسی و کار تحقیقی برای استخدام شدن خیلی اومده پایین ولی اعتقاد من اینه اگه درس خوندن رو به خاطر کار نمی خونید و برای علاقه خودتون می خواهید ادامه بدید حتما ادامه بدین و اینم بگم بهتره ما کامپیتوری ها صرفا نگیم چون تو حوزه it درس خوندم حتما کارم باید مرتبط باشه چه بسا خیلی از ماها استعدادهایی تو خیلی از زمینه های دیگه داریم ولی هیچ وقت نرفتیم دنبالش چون جو جامعه طوری به ما القا کرده چون کامپیوتر خوندی حتما باید کار کامپیوتری انجام بدی !

خدایش الان چند نفر اینجا هستن می گن به هر قیمتی شده باید کار کامپیوتری ( برنامه نویسی or شبکه ) داشته باشم !؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: دختر مهربان
ارسال: #۴۷۲۷۶
۲۸ شهریور ۱۳۹۷, ۱۲:۵۴ ب.ظ
مشکل من با باشگاه تکراری شدنه.
فوتبال تنوع و هیجانی داره که آدم رو جذب می‌کنه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۷۲۷۷
۲۸ شهریور ۱۳۹۷, ۰۱:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۳۷ ب.ظ، توسط Paraande.)
(۲۸ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۵۱ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  وقتی از سرکار میاین نمی خوابین؟ من که نخوابم اصن نمیشه

من تو محل کار قبلیم تا ساعت ۷ کارم طول میکشید و ۸ میرسیدم خونه فک کنم اینجوری واقعا سخت بشه ولی الان روندش اینجوریه که ساعت ۶ میرسم خونه بعدش سریع یه شیک پروتئین(شیر،جو دوسرپرک، شکلات تلخ،موز) یا میوه میخورم بعد یه ربع استراحت میکنم و بعدش سریع ورزشو شروع میکنم تا یه ساعت (قبلش اگه نیم ساعت وقت بگذرونم الکی واقعا حسش میره و دیر میشه) بعد ورزشم دوباره یکم کرب و پروتئین یا میوه میخورم.

(۲۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۲:۰۳ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  آفرین به شما. منم راستش چند ماهی میشه شروع کردم و مثل وعده های غذایی عادتم شده و یه جورایی معتاد شدم. مخصوصا وقتی تغییرات فیزیکیشو میبینید و از نظر فیزیکی جذاب تر میشید Smile غروبا از آزمایشگاه میرم باشگاه بعد میرم خونه غذا میخورم یکمی موسیقی تمرین میکنم بعد بیهوش میشم از خستگی Smile

واقعا خیلی خوبه Big Grin

(۲۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۲:۳۰ ق.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  سلام
یه آپ خیلی خوب بهم معرفی کنید لطفا، خودم home workout دارم ولی خیلی دوسش ندارم.
بستگی به هدف ورزشتون داره من از buttocks workout و lose belly fat in 30 days استفاده میکنم البته از یوتیوبم انجام میدم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , negarin_
ارسال: #۴۷۲۷۸
۲۸ شهریور ۱۳۹۷, ۰۲:۱۱ ب.ظ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۵۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  مشکل من با باشگاه تکراری شدنه.
فوتبال تنوع و هیجانی داره که آدم رو جذب می‌کنه.

دقیقا ! واقعا خسته کننده میشه بعد ی ماه . تا الآن پنج تا یه ماه رفتم باشگاه Big Grin
ارسال: #۴۷۲۷۹
۲۸ شهریور ۱۳۹۷, ۰۳:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۳:۱۹ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
داشتم پست های قبلی رو میخوندم دیدم باز در مورد پزشکی پست زده شده اینجا Big Grin
سال قبل همین موقع ها تصمیم گرفتم برای کنکور تجربی بخونم و به مشتاقان روپوش سفید ملحق شم که یهو یادشون افتاده بچه بودند به پزشکی علاقه داشتند!
خوندم.. خوندم.. خوندم.. وحشتناک هم خوندم! ولی در نهایت فهمیدم زیست چیزی نیست که دوسش داشته باشم! مثلا مکانیزم استفراغ رو میخوندم حالم بد میشد Big Grin من با این روحیه پزشک میشدم چیکار میتونستم بکنم؟! Big Grin رفته رفته پشیمون شدم و فهمیدم فقط جوگیر شده بودم که فکر میکردم عاشق پزشکی و رشته مرتبط با پزشکیم! انقدر زده شدم که تو دوره جمع بندی نهایی حتی فصل های مورعلاقم یعنی قلب و خون از کتاب دوم و مغز و اعصاب از کتاب سوم و باکتری از کتاب پیش و ژنتیک رو نتونستم مرور کنم و تست زمان دار بزنم واسشون چه برسه به بقیه فصل ها که ازشون از اول انقدر متنفر بودم که نخوام مرورشون کنم.
دیروز کتاب های کنکوریمو دادم به یکی.. کتابایی که انقدر با دقت و علاقه میخوندمشون که حواسم بود تمیز بمونه و حتی یه خط هم ننویسم تو کتاب و با استیکی نوت هر چی میخوام رو اضافه کنم به مطالبشون. اونی که کتابامو تحویل گرفت با ذوق به همه اون کتابا نگاه کرد و گفت اینا رو تو چند سال خریدی و خوندی؟ گفتم نه فقط یه سال! گفت پرستاری که قبول میشدی .. اگه پشت کنکور پزشکی نمیخواستی بمونی میرفتی پرستاری که وضعیت استخدامش خوبه حیف نیست این همه خوندی؟ یاد همون مکانیزم استفراغ افتادم و گفتم دیگه داشتم بالا میاوردم از شنیدن اسم بیماری ها یا اندام های بدن! همین یه سال تا آخر عمر واسم کافیه Big Grin
اگه این یه سال نبود تا آخر عمرم خودم رو به خاطر اینکه تجربی نخوندم سرزنش میکردم! ولی به لطف این یه سال فهمیدم چقدر عاشق کامپیوترم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , crevice , kilookiloo , RASPINA , negarin_ , big cloud , SepidehP , codin , Avril89
ارسال: #۴۷۲۸۰
۲۸ شهریور ۱۳۹۷, ۰۴:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۴:۱۲ ب.ظ، توسط kilookiloo.)
(۲۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۳:۰۹ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  اگه این یه سال نبود تا آخر عمرم خودم رو به خاطر اینکه تجربی نخوندم سرزنش میکردم! ولی به لطف این یه سال فهمیدم چقدر عاشق کامپیوترم!

من سال دوم کارشناسی تصمیم گرفتم دوباره کنکور ریاضی بدم و نرم افزار شریف قبول بشم Big Grin بعد یک ماه خوندن دیدم درسای کنکور کارشناسی خیلی زیاده و همینکه دانشگاه روزانه شهر خودم قبول شدم عالیه Big Grinدر آخر تصمیم گرفتم بشینم همون کدمو بزنم

کنکور ارشد در مقابل کارشناسی نقش گلابیو داره و با ی زحمت کم میشه دانشگاه خوب قبول شد
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , RASPINA , big cloud

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۵۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۸,۴۰۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۸۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۱۳۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۳ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۵۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۲۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۲۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close