زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۷۱۶۱
۱۹ شهریور ۱۳۹۷, ۰۹:۲۱ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۸ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۴۳ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  امروز رفتم فروشگاه یه دو قلم جنس بخرم که با همچین قفسه ای روبه رو شدم
بنده همین جا اعلام میکنم قحطی بشه من میرم تو قفس پلنگ پناه میگیرم!
والا با این هجومی که مردم آوردن برای خرید، دیر یا زود قحطی میرسه!Undecided
کافیه یه سر به شهروند بزنی، هر کسی داره ۱۰ تا گونی برنج با بیست تا روغن و رب و ده بسته عدس و لوبیا میبره!
یکی نیست بگه خوب گیره این ده تا را هم خوردین و زنده موندین، بعدش تکلیف چیه!Exclamation
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۴۷۱۶۲
۱۹ شهریور ۱۳۹۷, ۰۹:۵۷ ق.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۲۱ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۴۳ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  امروز رفتم فروشگاه یه دو قلم جنس بخرم که با همچین قفسه ای روبه رو شدم
بنده همین جا اعلام میکنم قحطی بشه من میرم تو قفس پلنگ پناه میگیرم!
والا با این هجومی که مردم آوردن برای خرید، دیر یا زود قحطی میرسه!Undecided
کافیه یه سر به شهروند بزنی، هر کسی داره ۱۰ تا گونی برنج با بیست تا روغن و رب و ده بسته عدس و لوبیا میبره!
یکی نیست بگه خوب گیره این ده تا را هم خوردین و زنده موندین، بعدش تکلیف چیه!Exclamation
خاک بر سر ملت جوگیر ...
Exclamation
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , ezra
ارسال: #۴۷۱۶۳
۱۹ شهریور ۱۳۹۷, ۱۰:۲۸ ق.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۲۱ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  والا با این هجومی که مردم آوردن برای خرید، دیر یا زود قحطی میرسه![تصویر:  undecided.gif]
یکی نیست بگه خوب گیره این ده تا را هم خوردین و زنده موندین، بعدش تکلیف چیه![تصویر:  exclamation.gif]
اینا بیشتر ذخیره کردند، پس بیشتر زنده می‌مونند. از طرفِ دیگه رفته‌رفته با کاهش جمعیت، عرضه و تقاضا به ثبات می‌رسه و اون موقع باز می‌تونند به بقاشون ادامه بدن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , ezra , khayyam , SepidehP
ارسال: #۴۷۱۶۴
۱۹ شهریور ۱۳۹۷, ۰۲:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ ۰۲:۲۷ ب.ظ، توسط virtual girl.)
کاش درآمدی رو که توی این چند سال کارکردم رو به جای اینکه بریزم بانک و ارزش ریال هر روز کمتر بشه میرفتم یه خونه ای ماشینی .. میخریدم.
همه قیمتها رفته بالا همینجوی بهت زده دارم نگاه میکنم فقط Sad مملکته داریم Sad

سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۷۱۶۵
۱۹ شهریور ۱۳۹۷, ۰۳:۱۴ ب.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۷ ۰۲:۲۶ ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  کاش درآمدی رو که توی این چند سال کارکردم رو به جای اینکه بریزم بانک و ارزش ریال هر روز کمتر بشه میرفتم یه خونه ای ماشینی .. میخریدم. همه قیمتها رفته بالا همینجوی بهت زده دارم نگاه میکنم فقط Sad مملکته داریم Sad

چقدری هست درامدت؟
شغلت چیه؟
پس اندازت چقدره؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx
ارسال: #۴۷۱۶۶
۱۹ شهریور ۱۳۹۷, ۰۳:۲۸ ب.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۷ ۰۲:۲۶ ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  کاش درآمدی رو که توی این چند سال کارکردم رو به جای اینکه بریزم بانک و ارزش ریال هر روز کمتر بشه میرفتم یه خونه ای ماشینی .. میخریدم.
نگران نباشید، وضعیت همه همینه، به ریال حقوق میگیریم و به دلار خرج میکنیم، باید صبر کرد و دید که تهش چی میشه!
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , RASPINA , SepidehP
ارسال: #۴۷۱۶۷
۱۹ شهریور ۱۳۹۷, ۰۳:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ ۰۳:۴۲ ب.ظ، توسط khayyam.)
(۱۹ شهریور ۱۳۹۷ ۰۳:۱۴ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۷ ۰۲:۲۶ ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  کاش درآمدی رو که توی این چند سال کارکردم رو به جای اینکه بریزم بانک و ارزش ریال هر روز کمتر بشه میرفتم یه خونه ای ماشینی .. میخریدم. همه قیمتها رفته بالا همینجوی بهت زده دارم نگاه میکنم فقط Sad مملکته داریم Sad

چقدری هست درامدت؟
شغلت چیه؟
پس اندازت چقدره؟
HuhHuhHuh

(۱۹ شهریور ۱۳۹۷ ۰۳:۲۸ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۷ ۰۲:۲۶ ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  کاش درآمدی رو که توی این چند سال کارکردم رو به جای اینکه بریزم بانک و ارزش ریال هر روز کمتر بشه میرفتم یه خونه ای ماشینی .. میخریدم.
نگران نباشید، وضعیت همه همینه، به ریال حقوق میگیریم و به دلار خرج میکنیم، باید صبر کرد و دید که تهش چی میشه!

قیمت یه لپ تاپ ۱۵ اینچی مدل FX553VD-C که یه لپ تاپ میان رده حساب میشه ۱۶ میلیون ! یعنی یه کارگر که حقوقش ۱۵۰۰ هست باید یکسال کار کنه هیچی هم نخوره یه لپ تاپ بخره Sad
بریم بمیریم ؟؟؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , big cloud
ارسال: #۴۷۱۶۸
۱۹ شهریور ۱۳۹۷, ۰۴:۵۴ ب.ظ
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
[/img]

عشقم اینه ولی دیگه پیدا نمیشه حیف Undecided
ارسال: #۴۷۱۶۹
۱۹ شهریور ۱۳۹۷, ۰۵:۳۲ ب.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۷ ۰۳:۳۷ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  [تصویر:  huh.gif][تصویر:  huh.gif][تصویر:  huh.gif]

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
منم همین شکلی شدم
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , Amir V , Avril89 , SepidehP
ارسال: #۴۷۱۷۰
۱۹ شهریور ۱۳۹۷, ۰۸:۴۱ ب.ظ
توی این روزا که هیچکی، چیز آنچنانی ای برای کمک نداره

قدر اونایی که براتون وقت میذارن رو بدونید!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , The BesT , RASPINA , diligent , big cloud , MarkLand , Avril89 , ezra , SepidehP , αɾια
ارسال: #۴۷۱۷۱
۱۹ شهریور ۱۳۹۷, ۰۹:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۲۱ ب.ظ، توسط Riemann.)
سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , khayyam
ارسال: #۴۷۱۷۲
۱۹ شهریور ۱۳۹۷, ۰۹:۲۷ ب.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۱۲ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام
خدا به کپی پیست عمر با عزت بده. Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , αɾια
ارسال: #۴۷۱۷۳
۱۹ شهریور ۱۳۹۷, ۱۰:۴۷ ب.ظ
تو این وضعیت اقتصادی ففط همینو کک داشتم که لپتاپم خراب بشه Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , big cloud
ارسال: #۴۷۱۷۴
۲۰ شهریور ۱۳۹۷, ۰۱:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۰۵ ق.ظ، توسط big cloud.)
دو هفته مجلس تعطیل شد،قیمت دلار و سکه اومد پایین!
باید طبق تاریخ، مجلس را به توپ ببندیم تا مشکلات از ریشه حل بشنUndecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , kilookiloo , ezra , SepidehP , diligent , RASPINA
ارسال: #۴۷۱۷۵
۲۰ شهریور ۱۳۹۷, ۱۲:۳۵ ب.ظ
دوستان SEO کار یک سوال. من پروفایل ریسرچ گیت م رو چند روزه آپدیت کردم ولی توی سرچ گوگل محتوای قدیمی رو میاره. چیکار باید بکنم که اون محتوای قدیمی که روش هم کلیک میکنی broken link ه با محتوای جدید عوض بشه؟ راهی داره؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۷۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close