زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۵۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۶۰۳۶
۲۶ تیر ۱۳۹۷, ۰۶:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۶ ب.ظ، توسط liyana_m.)
خیلی دلم گرفته ،احساس عقب بودن از زندگی رو دارم ،۲۸ سالمه نه فوق لیسانس خوندم نه یه کار درست حسابی دارم ،حدودا دوسالی جاهای مختلف کار کردم الانم چند ماهه بیکارم ،بعضی وقتا خیلی احساس عقب موندن از زندگیم دارم .....
نمیدونم چی کار کنم ؟؟؟ شاید امسال ارشد قبول بشم همینجوری الکی شرکت کردم مجاز شدم ولی نمیدونم اصلا تو این شرایط ارشد دانشگاه آزاد بخونم یا نه؟؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۶۰۳۷
۲۶ تیر ۱۳۹۷, ۰۸:۵۷ ب.ظ
(۲۶ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۰۶ ب.ظ)liyana_m نوشته شده توسط:  خیلی دلم گرفته ،احساس عقب بودن از زندگی رو دارم ،۲۸ سالمه نه فوق لیسانس خوندم نه یه کار درست حسابی دارم ...

مطمئنا ۲۸ سالگی نه برای ادامه تحصیل و نه برای شروع هیچ کار دیگه‌ای سن زیادی نیست، مگراینکه شما خودتون بخواین با عنوان کردن سن، بار مسئولیتی که نسبت به خودتون دارین رو کم کنید، همین‌طور که با مطرح کردن "قبولی الکی و شانسی" تو دانشگاه آزاد دارین این کار رو انجام می‌دید.

به نظرم اگه واقعا دنبال ارتقای سطح فعلی خودتون تو مسیر تحصیلی هستید، دنبال کار سخت‌تر و بهتر، یعنی قبولی تو کنکور دولتی و تحصیل تو یک دانشگاه خوب باشید. اون موقع شرایط تغییر می‌کنه، هم از نظر اعتماد به نفس، هم شان اجتماعی، هم رشد علمی، هم موقعیت شغلی، هم فراهم شدن بستری برای ادامه تحصیل در داخل یا خارج از کشور؛ البته اگه خودتون بخواین و باور داشته باشین که اینطور می‌شه. اگه هم دنبال مسیر دانشگاهی نیستید (که حداقل تو این نوشته مشخصه که هدفی در این زمینه ندارید - حتی تو همون دانشگاه آزاد -)، به نظر میاد شاید بهتر باشه تمرکزتون رو به صورت جدی روی ابعاد دیگه (به دست آوردن مهارت‌های تخصصی و ...) قرار بدید. در هر صورت کسی جز خودتون نمی‌تونه به سوالی که پرسیدید پاسخ بده، چون اهداف، علاقه‌مندی‌ها و توان‌مندی آدم‌ها با هم برابر نیست، یکی جز به تحصیل تو بهترین دانشگاه کشور راضی نیست و یکی هم تحصیل تو یک موسسه غیرانتفاعی براش مطلوب به حساب میاد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , Milad_Hosseini , ele , khayyam , liyana_m , ftmbghrn , RASPINA , SepidehP , .:tarannom:. , big cloud
ارسال: #۴۶۰۳۸
۲۶ تیر ۱۳۹۷, ۰۹:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۰۰ ب.ظ، توسط The BesT.)
(۲۶ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۰۶ ب.ظ)liyana_m نوشته شده توسط:  نمیدونم چی کار کنم ؟؟؟

دقیقا پست قبلیتون که مال کاربر elect بود برای شما بود RolleyesHeartShyShy
 سپاس‌گزاری شده توسط: liyana_m , .:tarannom:.
ارسال: #۴۶۰۳۹
۲۶ تیر ۱۳۹۷, ۰۹:۲۵ ب.ظ
دختر همکارم ۱۶ ساله شه میگفت یه هفته ای میشه کارش شده گریه و همش بهانه میگیره باهام صحبت نمیکنه میگه باید منو ببری تهران دماغمو عمل کنم
بهانه های ما کجا و بهانه های این دهه هشتادیا کجاBig Grin

إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا
ارسال: #۴۶۰۴۰
۲۶ تیر ۱۳۹۷, ۰۹:۳۰ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۶ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۵۷ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  مطمئنا ۲۸ سالگی نه برای ادامه تحصیل و نه برای شروع هیچ کار دیگه‌ای سن زیادی نیست، مگراینکه شما خودتون بخواین با عنوان کردن سن، بار مسئولیتی که نسبت به خودتون دارین رو کم کنید، همین‌طور که با مطرح کردن "قبولی الکی و شانسی" تو دانشگاه آزاد دارین این کار رو انجام می‌دید.

اتفاقا دیشب اسنپ گرفتم ی پسر ۳۰ ساله راننده بود ، سر صحبت که باز شد فهمیدم معلم دبیرستانه و جدا از اون معلم خصوصی زبان هم بود. نکته جالبش این بود که داشت تلاش میکرد که ی تخصص تو فیلد خلبانی بدست بیاره ، اسم رشته رو گفت یادم نیست ولی گفت خلبان زمینی حساب میشه و تقریبا مثل برج مراقبت و ایناست . حالا شغلش زیاد مهم نیست Big Grin تلاشی که داشت میکرد رو دوست داشتم
 سپاس‌گزاری شده توسط: majidnourirad10 , RASPINA , .:tarannom:. , big cloud
ارسال: #۴۶۰۴۱
۲۶ تیر ۱۳۹۷, ۰۹:۵۲ ب.ظ
(۲۶ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۲۵ ب.ظ)ele نوشته شده توسط:  دختر همکارم ۱۶ ساله شه میگفت یه هفته ای میشه کارش شده گریه و همش بهانه میگیره باهام صحبت نمیکنه میگه باید منو ببری تهران دماغمو عمل کنم
یعنی دخترهای دهه ۷۰ نمی خوان دماغ عمل کنند ؟
ارسال: #۴۶۰۴۲
۲۶ تیر ۱۳۹۷, ۱۰:۱۷ ب.ظ
(۲۶ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۵۷ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  
(26 تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۰۶ ب.ظ)liyana_m نوشته شده توسط:  خیلی دلم گرفته ،احساس عقب بودن از زندگی رو دارم ،۲۸ سالمه نه فوق لیسانس خوندم نه یه کار درست حسابی دارم ...

مطمئنا ۲۸ سالگی نه برای ادامه تحصیل و نه برای شروع هیچ کار دیگه‌ای سن زیادی نیست، مگراینکه شما خودتون بخواین با عنوان کردن سن، بار مسئولیتی که نسبت به خودتون دارین رو کم کنید، همین‌طور که با مطرح کردن "قبولی الکی و شانسی" تو دانشگاه آزاد دارین این کار رو انجام می‌دید.

به نظرم اگه واقعا دنبال ارتقای سطح فعلی خودتون تو مسیر تحصیلی هستید، دنبال کار سخت‌تر و بهتر، یعنی قبولی تو کنکور دولتی و تحصیل تو یک دانشگاه خوب باشید. اون موقع شرایط تغییر می‌کنه، هم از نظر اعتماد به نفس، هم شان اجتماعی، هم رشد علمی، هم موقعیت شغلی، هم فراهم شدن بستری برای ادامه تحصیل در داخل یا خارج از کشور؛ البته اگه خودتون بخواین و باور داشته باشین که اینطور می‌شه. اگه هم دنبال مسیر دانشگاهی نیستید (که حداقل تو این نوشته مشخصه که هدفی در این زمینه ندارید - حتی تو همون دانشگاه آزاد -)، به نظر میاد شاید بهتر باشه تمرکزتون رو به صورت جدی روی ابعاد دیگه (به دست آوردن مهارت‌های تخصصی و ...) قرار بدید. در هر صورت کسی جز خودتون نمی‌تونه به سوالی که پرسیدید پاسخ بده، چون اهداف، علاقه‌مندی‌ها و توان‌مندی آدم‌ها با هم برابر نیست، یکی جز به تحصیل تو بهترین دانشگاه کشور راضی نیست و یکی هم تحصیل تو یک موسسه غیرانتفاعی براش مطلوب به حساب میاد.

ممنون جواب دادید
خیلی وقت بود تو فکر شما بودم خبری ازتون نبود Big Grin
در مورد کنکور که گفتید من قبلا واسه کنکور سراسری یه سال خیلی وندم و قبول نشدم و همون سال که ۹۴ بود ارشد دانشگاه آزاد قبول شدم نرفتم.
به نظرم قبولی تو کنکور سراسری واقعا سخته
ارسال: #۴۶۰۴۳
۲۶ تیر ۱۳۹۷, ۱۰:۳۰ ب.ظ
(۲۶ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۳۰ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
(26 تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۵۷ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  مطمئنا ۲۸ سالگی نه برای ادامه تحصیل و نه برای شروع هیچ کار دیگه‌ای سن زیادی نیست، مگراینکه شما خودتون بخواین با عنوان کردن سن، بار مسئولیتی که نسبت به خودتون دارین رو کم کنید، همین‌طور که با مطرح کردن "قبولی الکی و شانسی" تو دانشگاه آزاد دارین این کار رو انجام می‌دید.

اتفاقا دیشب اسنپ گرفتم ی پسر ۳۰ ساله راننده بود ، سر صحبت که باز شد فهمیدم معلم دبیرستانه و جدا از اون معلم خصوصی زبان هم بود. نکته جالبش این بود که داشت تلاش میکرد که ی تخصص تو فیلد خلبانی بدست بیاره ، اسم رشته رو گفت یادم نیست ولی گفت خلبان زمینی حساب میشه و تقریبا مثل برج مراقبت و ایناست . حالا شغلش زیاد مهم نیست Big Grin تلاشی که داشت میکرد رو دوست داشتم

جالبه چن وقت پیش با یه راننده تاکسی مواجه شدم که پشت هر چراغ قرمز یه جزوه تو دستش بود باز میکرد تند تند میخوند؛ بعد شروع کردیم به حرف زدن دانشجو پزشکی بود ، دوتا بچه هم داشت! میگفت صندوق عقبم پر کتابه همش یا در حال رانندگیم یا خوندن
وقتی از ماشین پیاده شدم دیگه اون آدم قبلی نشدمHuh
 سپاس‌گزاری شده توسط: liyana_m , majidnourirad10 , RASPINA , .:tarannom:. , Avril89 , big cloud
ارسال: #۴۶۰۴۴
۲۶ تیر ۱۳۹۷, ۱۰:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۳۲ ب.ظ، توسط liyana_m.)
(۲۶ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۰۰ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(26 تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۰۶ ب.ظ)liyana_m نوشته شده توسط:  نمیدونم چی کار کنم ؟؟؟

HeartHeartHeart

(۲۶ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۰۰ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(26 تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۰۶ ب.ظ)liyana_m نوشته شده توسط:  نمیدونم چی کار کنم ؟؟؟

HeartHeartHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۴۶۰۴۵
۲۶ تیر ۱۳۹۷, ۱۰:۳۳ ب.ظ
(۲۶ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۵۲ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(26 تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۲۵ ب.ظ)ele نوشته شده توسط:  دختر همکارم ۱۶ ساله شه میگفت یه هفته ای میشه کارش شده گریه و همش بهانه میگیره باهام صحبت نمیکنه میگه باید منو ببری تهران دماغمو عمل کنم
یعنی دخترهای دهه ۷۰ نمی خوان دماغ عمل کنند ؟

من که عمرا این کار رو بکنم شکر خدا دماغم مشکلی ندارهBig Grin
راستش برای من جای تعجب بود سن ۱۶ سالگی بنظر من زوده برای جراحی زیبایی

إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا
ارسال: #۴۶۰۴۶
۲۶ تیر ۱۳۹۷, ۱۰:۵۳ ب.ظ
(۲۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۱۷ ب.ظ)liyana_m نوشته شده توسط:  
(26 تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۵۷ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  
(26 تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۰۶ ب.ظ)liyana_m نوشته شده توسط:  خیلی دلم گرفته ،احساس عقب بودن از زندگی رو دارم ،۲۸ سالمه نه فوق لیسانس خوندم نه یه کار درست حسابی دارم ...

ممنون جواب دادید
خیلی وقت بود تو فکر شما بودم خبری ازتون نبود Big Grin
در مورد کنکور که گفتید من قبلا واسه کنکور سراسری یه سال خیلی وندم و قبول نشدم و همون سال که ۹۴ بود ارشد دانشگاه آزاد قبول شدم نرفتم.
به نظرم قبولی تو کنکور سراسری واقعا سخته
شما ارشد می خونید ؟؟
ارسال: #۴۶۰۴۷
۲۶ تیر ۱۳۹۷, ۱۱:۱۲ ب.ظ
«آتش بدون دود / نادر ابراهیمی»

ما در هیچ‌ حال قلب‌هایمان خالی از غم نخواهد شد، چرا که غم ودیعه‌‌ایست طبیعی که ما را پاک نگه‌ می‌دارد. انسان‌‌های بی‌اندوه به معنای متعالی کلمه هرگز انسان نبوده‌اند و نخواهند بود. از این صافی انسان‌ساز نترس...

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect , majidnourirad10 , salam5 , adel71 , RASPINA
ارسال: #۴۶۰۴۸
۲۶ تیر ۱۳۹۷, ۱۱:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۳۷ ب.ظ، توسط majidnourirad10.)
(۲۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۳۳ ب.ظ)ele نوشته شده توسط:  
(26 تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۲۵ ب.ظ)ele نوشته شده توسط:  دختر همکارم ۱۶ ساله شه D

من که عمرا این کار رو بکنم ...

البته سن ۱۶ سال همون دوران بلوغه که بزرگ شدن دماغ طبیعی هست ، قدیم می گفتن فلانی دماغ اش باد داره منظور همین دوران بلوغه .شاید یک ساله دیگه که دماغ اش فرم اصلی خودش رو گرفت شاید بهتر از عملی بشه که بخوان انجام بدن .

(۲۶ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۰۶ ب.ظ)liyana_m نوشته شده توسط:  خیلی دلم...

یکی از دوستام سال اول ارشد دانشگاه غیر انتفاعی مشهد قبول شد . رفت ثبت نام هم کرد ولی بعد انصراف داد.
سال بعد دوباره خوند ، خیلی خوند . شبانه ی امیرکبیر قبول شد .دو ترم خوند .باز هم انصراف داد .
سال سوم هم شرکت کرد .روزانه شریف قبول شد. مهرداد دولت
صد البته که اگه همون غیر انتفاعی مشهد هم می خوند حتماموفق میشد ، ولی با تلاش بیشتر خودش، مسیره زندگی اش رو عوض کرد .

بادبان ها را بکشید ... پیش به سوی آینده BlushBlush
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , ele
ارسال: #۴۶۰۴۹
۲۷ تیر ۱۳۹۷, ۰۲:۳۱ ق.ظ
بلیط کنسرت بهنام بانی رو گرفتم ۱۳۰ هزار
ارسال: #۴۶۰۵۰
۲۷ تیر ۱۳۹۷, ۰۹:۵۱ ق.ظ
یه جمله ای هست که مدام همه به همه میگن: به گذشته فکر نکن!
به نظرم جمله کاملی نیست یه جاهایی باید گفت به خاطرات خوب گذشته فکر کن و حتما هم این کار رو بکن

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , Milad_Hosseini , The BesT , .:tarannom:. , majidnourirad10 , adel71 , RASPINA

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۸,۴۷۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۸۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۱۵۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۵۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۲۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۲۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close