زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۴۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۶۰۶۶
۲۸ تیر ۱۳۹۷, ۰۳:۰۵ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۶ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۰۶ ب.ظ)liyana_m نوشته شده توسط:  خیلی دلم گرفته ،احساس عقب بودن از زندگی رو دارم ،۲۸ سالمه نه فوق لیسانس خوندم نه یه کار درست حسابی دارم ،حدودا دوسالی جاهای مختلف کار کردم الانم چند ماهه بیکارم ،بعضی وقتا خیلی احساس عقب موندن از زندگیم دارم .....
نمیدونم چی کار کنم ؟؟؟ شاید امسال ارشد قبول بشم همینجوری الکی شرکت کردم مجاز شدم ولی نمیدونم اصلا تو این شرایط ارشد دانشگاه آزاد بخونم یا نه؟؟

سلام دوست عزیز.
اصلا اینطور فکر نکنید سن فقط یک عدده، خودتون رو محصور به این عدد نکنین . به این فکر کنید که خیلیا تو این سن تازه به فکر مهاجرت میفتن و میرن یک کشور دیگه تازه یک زبان جدید شروع می کنند و زندگی رو از صفر شروع می کنند.
واقعا ۲۸ سال چیزی نیست.بعدشم همه راه های موفقیت فقط با درس به دست نمیاد ، بهترین کار اینه که برای خودتون یه هدف گذاری داشته باشین و براش تلاش کنین.
موفق باشیدHeart

You can't reach any skills without hardworking
Maybe you fall
You shouldn't give up
You should stand
and
Try again and again...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۶۰۶۷
۲۸ تیر ۱۳۹۷, ۰۳:۴۱ ق.ظ
(۲۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۵۵ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  ولی انصاف نیس که واسه رفع دلتنگی بریم سراغ مسیجا و ویسای قدیمی و دلتنگ‌تر شیم Sad
پس هنوز فرافکنی شما خاموش نشده

++ همینکه از یه نفر خوشمون میاد فرافکنی استارت میخوره فرافکنی میتونه خوب باشه میتونه بد ولی در هرصورت باید خاموش بشه تا واقعیت خودشو نشون بده
ارسال: #۴۶۰۶۸
۲۸ تیر ۱۳۹۷, ۱۱:۳۹ ق.ظ
ما که استانبول نرفتیم، حداقل اسم چندتا هتلش رو یاد گرفتیم Smile Smile
چیه این تبلیغات لامصب :/
ارسال: #۴۶۰۶۹
۲۸ تیر ۱۳۹۷, ۰۱:۰۹ ب.ظ
دختر پولدار شهر
موهای بلوند
ماشین لکسوس سفید
و من زیر باد کولر گازی ال جی ۲۴
با تلویزیون OLED به برج ایفل نگاه می کنم
شب بخیر عزیزم چراغ ها را من خاموش می کنم
و صبح می شود دوباره...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۴۶۰۷۰
۲۸ تیر ۱۳۹۷, ۰۲:۰۷ ب.ظ
قلی نه تنها کودکی سختی داشت، بلکه بزرگ‌سالی سختی هم داشت.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , big cloud
ارسال: #۴۶۰۷۱
۲۸ تیر ۱۳۹۷, ۰۴:۵۵ ب.ظ
«رویای تبت/ فریبا وفی»
وقتی آدم به چیزی که می‌خواهد، نمی‌رسد، زیاد دور نمی‌رود، همان حوالی پرسه می‌زند و به آشناترین چیز نزدیک به او، شبیه او، چنگ می‌زند…

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۴۶۰۷۲
۲۸ تیر ۱۳۹۷, ۰۵:۰۹ ب.ظ
با طرف قرار گذاشتیم که برگشت با هم بریم، بعد ۱۵ دقیقه بعد دیدمش که میگه آره فلانی جا خالی داشت، دیگه با اون میرم! عجب دوره زمونه ای شده، حالا شاید فکر کنید این خیلی مسئله‌ی کوچکی هست ولی واسه من خیلیه ! یه دلیلش اینه که من دیگه نگشتم دنبال یه فلانی که باهاش برگردم و ... آخرشم یه فلانی پیدا شد و منم با اون برگشتم
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۶۰۷۳
۲۸ تیر ۱۳۹۷, ۰۷:۵۲ ب.ظ
(۲۸ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۲۳ ق.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  خوش به حالتون
منم یه زمانی خیلی دلتنگ گذشته و یسری آدما که قبلا بودن می‌شدم٬ ولی به این نتیجه رسیدم که احتمالا اونی که ما دلتنگشیم اصلا بهمون فکر هم نمیکنه وگرنه شاید خبری ازش می‌شدDodgy در کل بهتره تو حال زندگی کنیم و قدر آدمایی رو بدونیم که الان در کنارموننShy

سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , Avril89
ارسال: #۴۶۰۷۴
۲۸ تیر ۱۳۹۷, ۰۷:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۵۶ ب.ظ، توسط kilookiloo.)
(۲۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۰۹ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  با طرف قرار گذاشتیم که برگشت با هم بریم، بعد ۱۵ دقیقه بعد دیدمش که میگه آره فلانی جا خالی داشت، دیگه با اون میرم! عجب دوره زمونه ای شده، حالا شاید فکر کنید این خیلی مسئله‌ی کوچکی هست ولی واسه من خیلیه ! یه دلیلش اینه که من دیگه نگشتم دنبال یه فلانی که باهاش برگردم و ... آخرشم یه فلانی پیدا شد و منم با اون برگشتم

نمیدونم چقدر با حرفم موافقی ولی من از روی همین موارد به ظاهر کوچک تصمیم میگیرم که طرف مقابل به درد دوست صمیمی بودن نمیخوره
 سپاس‌گزاری شده توسط: adel71 , MarkLand , Riemann , big cloud
ارسال: #۴۶۰۷۵
۲۸ تیر ۱۳۹۷, ۰۹:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۰۵ ب.ظ، توسط elect.)
.........

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۴۶۰۷۶
۲۸ تیر ۱۳۹۷, ۱۰:۳۰ ب.ظ
قشنگ سه بار ادیت و در نهایت دلیت!
چه با قافیه! Big Grin

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۴۶۰۷۷
۲۸ تیر ۱۳۹۷, ۱۰:۴۳ ب.ظ
خیییییییلی هوا گرم شده. :////
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۶۰۷۸
۲۹ تیر ۱۳۹۷, ۱۲:۱۴ ق.ظ
(۲۸ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۳ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  خیییییییلی هوا گرم شده. :////

امروز با دوستم صحبت میکردم. میگفت سوئد فوق العاده هوا گرم شده و داریم آبپز میشیم. یکسری جنگلها هم بخاطر گرما آتش گرفته و اخبار مرتب اعلام میکنه که کسی برای تفریح و... نرود . لایه ازون در حال آسیب دهی هست و انگار که اقلیم داره عوض میشه. این گرما مال فقط ایران نیست.گرمای کل کره زمین بالا رفته. RolleyesSmile
شرایط هلند هم فکر میکنم نزدیک به همون حوالی هست ؟! Shy
ارسال: #۴۶۰۷۹
۲۹ تیر ۱۳۹۷, ۱۱:۱۲ ق.ظ
(۲۹ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۴ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(28 تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۳ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  خیییییییلی هوا گرم شده. :////

امروز با دوستم صحبت میکردم. میگفت سوئد فوق العاده هوا گرم شده و داریم آبپز میشیم. یکسری جنگلها هم بخاطر گرما آتش گرفته و اخبار مرتب اعلام میکنه که کسی برای تفریح و... نرود . لایه ازون در حال آسیب دهی هست و انگار که اقلیم داره عوض میشه. این گرما مال فقط ایران نیست.گرمای کل کره زمین بالا رفته. RolleyesSmile
شرایط هلند هم فکر میکنم نزدیک به همون حوالی هست ؟! Shy
اینجا ۲۰ روزیه هیچ بارونی نداشته. همه جا جوری زرد رنگ شده که انگار پاییزه. آب رو هم گفتن بچه های کوچیک آب جوشیده و یا اب معدنی بخورن که آب شهری حاوی یه باکتری خاص شده (((:
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۴۶۰۸۰
۲۹ تیر ۱۳۹۷, ۰۳:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۰۲ ب.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
یه آقایی هست به سایمون سینِک (simon sinek) نویسنده و سخنران مطالب انگیزشی و مشاور سازمانی و ایناست...چندتا کتاب خیلی خوب هم نوشته توی همین زمینه ها و اینکه توی TED هم سخنرانی‌هایی راجع به همین موضوع ها داشته...
یه برنامه دیگه‌ای هم وجود داره به نام Inside quest که یه Talk show هست و آدمای موفق رو میاورده باهاشون صحبت میکرده و از تجربه هاشون میپرسیده و گویا دیگه پخش هم نمیشه(شایدم اشتباه میکنم)

این آقای Simon Sinek توی یه قسمت از این برنامه شرکت میکنه و حرفای جالبی میزنه راجع به نسل جوان (متولدین ۱۹۸۴ به این طرف)...

عنوان این قسمتش millennials in the workplace :
کلن تمام مشکلات این نسل جوون رو توی چهارتا بخش خلاصه میکنه : نحوه تربیت، فناوری، صبور نبودن، محیط اطرافمون و جایی که بزرگ شدیم....
حدود ۱۸ دقیقه هست صحبتاش..من لینک آپارات دوتا بخشش رو میزارم اینجا ببینید(شایدم قبلا دیده باشید Smile )

بخش اول:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بخش دوم:

من خودم بیشتر از قسمت سومش (صبور نبودن) خوشم اومد...حرفای جالبی میزد راجع به ارضاء فوری همه چیز این نسل Smile

پی نوشت: کلن زیاد به اینجور آدما اعتقاد ندارم...اکثر ویدئوها و کتابای انگیزشی توی همون لحظه قشنگه..بعدش دیگه اتفاق خاصی نمی افته تا خود طرف دست به کار نشه و تغییر رو رقم نزنه...

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۲۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۳۶۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۴۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۵۳۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۰ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۸۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۸۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۴۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close