زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۶۰۲۱
۲۵ تیر ۱۳۹۷, ۱۲:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۱۲ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.................
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect
ارسال: #۴۶۰۲۲
۲۵ تیر ۱۳۹۷, ۰۶:۳۴ ب.ظ
تهران جای زندگی کردن نیست. قطعا!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , ele , majidnourirad10 , The BesT
ارسال: #۴۶۰۲۳
۲۵ تیر ۱۳۹۷, ۰۶:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۱۲ ب.ظ، توسط majidnourirad10.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۵ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۳۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  تهران جای زندگی کردن نیست. قطعا!
تهران برای دوران دانشجویی خوبه که خوابگاه و غذا رو خودشون میدن.
ولی اگه دووم بیارین جای پیشرفت اش خیلی بیشتره تا شهرستان.
هر چند وقت رفیقام زنگ میزنن که بیا تهران کار کن پیش خودمون.شایدم تا چند وقع دیگه جمع کنم برم.

بیشتره مشکلات تهران شاید ایناها باشه:
۱ خریدها گرون---»از میدون امام حسین یا محله هایی غیر از بالا شهر ، بخریم.خود تهرانی هم جاهای ارزون شون رو بلدن.
۲ فاصله های زیاد....محل کار تا خونه---» راهی نداره ببخشید
۳ کرایه خونه گرون---» چند نفری خونه بگیریم تا هزینه ها تقسیم بشه
۴ تلف شدن وقت توی مترو ---» می خواستم بگم بخوابیم ، ولی اگه از ایستگاه جا بمونیم چی؟
میشه لغت زبان هم حفظ کردSmile
۵ کرایه ها گرون: موتور یک ادرس یک ربعی رو پانزده هزار تومن میگیره، ---» خیلی از مسیر های تهران تاکسی خطی هم هست که اگه از کاسب ها بپرسیم میشه مثلا با ۲۰۰۰ تومن هم تاکسی گرفت.
۶ دوری از خانواده---»نمیدونم .منم خیلی دلم میگرفتSad
۷ راستی غذا هم خیلی از شرکت ها خودشون میدن

بادبان ها را بکشید ... پیش به سوی آینده BlushBlush
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , Milad_Hosseini
ارسال: #۴۶۰۲۴
۲۵ تیر ۱۳۹۷, ۰۷:۰۲ ب.ظ
من نگفتم جای کار کردن نیست. بلکه گفتم جای زندگی کردن نیست.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: majidnourirad10
ارسال: #۴۶۰۲۵
۲۵ تیر ۱۳۹۷, ۰۷:۴۹ ب.ظ
(۲۵ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۳۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  تهران جای زندگی کردن نیست. قطعا!
اگر هم این طوری باشه دلیلش مهاجرت غیر تهرانی ها به این شهر است. قطعا!
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۶۰۲۶
۲۵ تیر ۱۳۹۷, ۰۷:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۸ ب.ظ، توسط RASPINA.)
چندبار شده که گل هام تا مرز خشک شدن پیش رفتن و برای آخرین بار کلی آب ریختم پاشون و یه کنار گذاشتم خیلی ناباورانه یکی دو روز بعد دیدم گلم سرحاله و انگار داره لبخند میزنه کلی امید میگیرم.......

(۲۳ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۲ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  سال پیش خیلی بچه تر بودم. خیلی عوض شدم (از نظر خودم خیلی عوضی تر شدم ). دلم واسه اون جوونِ خلوچل خیلی تنگ شده. کاش میشد دوباره فعال شه. اصلا کاش میشد همه چیمو بدم و برگردم به ۱۵ سالگی م. هر چند خیلی روزگار سخت و با کلی اتفاقای سخت داشتیم اون زمانا؛ اما بازم حاضرم برگردم به اون سن و روزگار و کل عمرم رو از صبح تا شب صرف پلی استیشن و والیبال و فوتبال کنم و فقط به بچگی بگذرونم کل عمرم رو و به هیچی فک نکنم.
خل و چل را چ باره بامزه گفتید کاش میشد دوباره خل و چل شد

چ خوب میشد برگشت به اون دوران.بیخودی پیر کردیم خودمونو

الان باید ی شرایطی دارم که نیاز به تلاش دارم ولی حال ندارم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۴۶۰۲۷
۲۵ تیر ۱۳۹۷, ۱۰:۱۸ ب.ظ
تو نه ماه اخیر به حدی تغییر کردم که بعضی وقتها از خودم تعجب میکنم. اطرافیانم هم این تغییرات رو تایید می‌کنن.
یه جورایی قابلیت های جدیدی پیدا کردم که در موقع لزوم ازش استفاده میکنم.

ارسال: #۴۶۰۲۸
۲۶ تیر ۱۳۹۷, ۱۲:۲۲ ق.ظ
خسته شدم اینقدر man up کردم. میریم برای یکی دیگه Smile)
ارسال: #۴۶۰۲۹
۲۶ تیر ۱۳۹۷, ۰۱:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۱۱ ق.ظ، توسط The BesT.)
سلام
grammarly برای چک کردن متون پولی هست اینجور که الان چک کردم. درسته؟
سایتی میشناسید که رایگان اینکار بکنه؟
ارسال: #۴۶۰۳۰
۲۶ تیر ۱۳۹۷, ۰۱:۱۴ ق.ظ
(۲۶ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۱۱ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  سلام
grammarly برای چک کردن متون پولی هست اینجور که الان چک کردم. درسته؟
سایتی میشناسید که رایگان اینکار بکنه؟
بله پولیه.
رایگانها به ساذگی و دقت اون نیستن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۴۶۰۳۱
۲۶ تیر ۱۳۹۷, ۰۷:۲۸ ق.ظ
ساعت‌های کاری که عوض شده از نظر ترافیک خوب شده٬ ولی مغز آدم نمیکشه ۷-۶ صبح کد بزنه Smile

سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , αɾια
ارسال: #۴۶۰۳۲
۲۶ تیر ۱۳۹۷, ۱۰:۳۶ ق.ظ
(۲۵ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۰۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  تهران جای زندگی کردن نیست.
شدییدا موافقم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , khayyam , The BesT
ارسال: #۴۶۰۳۳
۲۶ تیر ۱۳۹۷, ۱۱:۴۶ ق.ظ
کسی که تو تابستون سرما میخوره اگه دنبال دیده شدن نیست پس چیه؟؟ DodgyBig GrinBig Grin

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015
ارسال: #۴۶۰۳۴
۲۶ تیر ۱۳۹۷, ۰۱:۳۱ ب.ظ
(۲۵ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۵۲ ب.ظ)majidnourirad10 نوشته شده توسط:  
(25 تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۳۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  تهران جای زندگی کردن نیست. قطعا!
تهران برای دوران دانشجویی خوبه که خوابگاه و غذا رو خودشون میدن.
ولی اگه دووم بیارین جای پیشرفت اش خیلی بیشتره تا شهرستان.
هر چند وقت رفیقام زنگ میزنن که بیا تهران کار کن پیش خودمون.شایدم تا چند وقع دیگه جمع کنم برم.

بیشتره مشکلات تهران شاید ایناها باشه:
۱ خریدها گرون---»از میدون امام حسین یا محله هایی غیر از بالا شهر ، بخریم.خود تهرانی هم جاهای ارزون شون رو بلدن.
۲ فاصله های زیاد....محل کار تا خونه---» راهی نداره ببخشید
۳ کرایه خونه گرون---» چند نفری خونه بگیریم تا هزینه ها تقسیم بشه
۴ تلف شدن وقت توی مترو ---» می خواستم بگم بخوابیم ، ولی اگه از ایستگاه جا بمونیم چی؟
میشه لغت زبان هم حفظ کردSmile
۵ کرایه ها گرون: موتور یک ادرس یک ربعی رو پانزده هزار تومن میگیره، ---» خیلی از مسیر های تهران تاکسی خطی هم هست که اگه از کاسب ها بپرسیم میشه مثلا با ۲۰۰۰ تومن هم تاکسی گرفت.
۶ دوری از خانواده---»نمیدونم .منم خیلی دلم میگرفتSad
۷ راستی غذا هم خیلی از شرکت ها خودشون میدن

یکی از مهم ترین دلیل مهاجرت به تهران نبود کار در شهرستان هست ! شاید ۶۰ درصد مردمی که تو تهران زندگی می کنند به خاطر کار اومدن تهران از اونور هم چون پایتخت کشور هست و تمام مراکز مهم تو تهرانه تراکم و فشردگی در تهران زیاده !

اما اینکه تهران جای زندگی هست یا نه نمیشه با قاطعیت گفت نیست ! برای یکی هست برای یکی نیست تو پول داشته باش برو شهرک غرب خونه بگیر جای اروم و لاکچری یا اصلا شهرک غرب نه کلا سمت غرب تهران از شهران گرفته تا دهکده المپیک و... در کل باید بگم تهران هم جای زندگی هست ولی برای اونی که پول داره ...
اما صحبت ما سر شهزستانی هایی هست که به دلایل مختلف و غالبا به خاطر نبود کار و درامد در شهرستان راهی تهران میشن اینا هم دو مورد هستن ۱/کسایی که سواد و مدرک خاصی ندارند و اصولا هم زود ازدواج کردن میان اطراف تهران ( شهرستان های مختلف تهران مثل ورامین و اسلام شهر و شهر قدس و .... و یه کاری هم پیدا می کنند مثل کار کردن تو کارخونه ) بلاخره اینا هم زندگیشون رو می گذرونن ولی باعث ترویج حاشیه نشینی میشن و ترافیک وحشتناک که هر روز از اطراف تهران به سمت تهران هجوم میارن و اکثر وقت ها تو راه هستن ..
۲/ گروهی دیگر مثل ما هستن یا برای خوندن کارشناسی یا ارشد میان تهران یا نه کارشناسی رو تموم کردن تو شهرستان الان برای کار تخصصی یا غیر تخصصی میان تهران برای این قشر که تقریبا ماها هستیم مشکلاتی مثل نبود سرمایه اولیه و دوری از خانواده و سپری شدن سن و ... رو داره

اینکه تا بیایی کار پیدا کنی سرمایه جمع کنی سابقه کار جمع کنی و ... یهو می بینی سنت از ۳۰ سال هم گذشته که اینجا خودت هم نمی دونی می خوای چیکار کنی اصولا می خوان برن خارج و حس و حال ازدواج هم ندارن در واقع می ترسن ...

متاسفانه هم درگیر هستیم Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , majidnourirad10 , big cloud
ارسال: #۴۶۰۳۵
۲۶ تیر ۱۳۹۷, ۰۳:۱۲ ب.ظ
نمیشه به عقب برگشت و خوب شروع کرد؛ولی میشه از جایی که هستی خوب شروع کنی و پایان رو عوض کنی

سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , nlp@2015 , majidnourirad10 , The BesT , liyana_m , .:tarannom:.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۸۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۱۴۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۹۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close