زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۴۷۶۱
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۲:۱۹ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۲۰ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  عه عه بدتر افرادی که یه شغل آزاد معمولی دارن و به هر قیمتی دنبال دختر کارمند هست چی فکر کرده کسی که بورس ماشین داره بخواد با یه دختر معلم که بسیار امروزی هست و سطح فرهنگ اشون متفاوته زندگی کنه نمیگم شغل معلمی شغل پر پولی هست منظور تفاوت تفکراتشونه

شاید تفاوت تفکر نداشته باشن Smile
ولی با حرف اولتون که خود فرد انتخاب کنه خیلی موافقم ، نمیدونم توی کشور های دیگه هنوز هم همچین رسمی هست که بری توی ی جلسه رسمی, ی نفر رو ببینی بعد تصمیم بگیری که این طرف خوب هست یا نه ؟این حالت این حس رو به من میده که طرفین فقط میخوان ازدواج کنن و ی نفر رو پیدا کنن که "بد" نباشه !

راهی به انتها هست؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۴۷۶۲
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۲:۵۵ ق.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۰۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  من جایی کار اونا رو تایید کردم که یه سوزن به خودم بزنم؟
شما خودتون میبرید خودتون میدوزید. خودتون جای من قضاوت می کنید. خودتون حرف میذارید تو دهن من.

شما پستهای دیگه هم که میذاشتید در مورد این میگفتید که دختر این توقعات را داره در حالیکه خودش آدم خاصی نیست و یا اینکه مسئولیتهای اصلی زندگی را نمیپذیره ولی توقعات بیجا داره. من هم این مثالها را براتون زدم که بدونید پسرها هم خودشون را از تک و تا نمیندازن با این ادا و اصولهاشون. اونهایی که چنین رفتارهایی را کردن مثل همین مثالهایی که براتون زدم یه رفتار خیلی غیرمنطقی بود که یه پسر میتونه انجام بده!
همچنین به نقل سخن از آقا بهنام ،وقتی خواستگاری سنتی انجام میگیره میتونه هر واکنشی داشته باشه. هرکدوم از ما برای خودمون بهترین هستیم. اگر نظر و دیدگاهی از دختری دیدیدم نگاه یکجانبه را کنار بگذاریم و قبول کنیم اون هم حق انتخاب داره. شما توی چندین پستهایی که قبلا گذاشتید با یک نگاه حق به جانب فقط از دخترها انتقاد میکنید و این واقعا ناراحت کننده هست که میاید میگید "کجای کاری عامو دختره اومده اینجوری میگه"، بدون اینکه بگید حالا اون پسر چه بوده و چه ملاکهایی برای زندگی داشته فقط یکطرفه میایید میگید دختره اومده اینجوری میگه....

والا من همیشه دخترهایی که جواب رد به داداشم دادن را تحسین کردم! هرکدومشون یه تلنگر برای داداشم بودن که ماشالله فقط ادعا بود Smile)) همین نظرات و دیدگاههای دخترها را دست کم نگیرید که خودش برای بزرگ کردن آقایون یک کلاس درس هست.... WinkWink
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , NP-Cσмρℓєтє , diligent , .:tarannom:.
ارسال: #۴۴۷۶۳
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۱:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۱:۳۰ ق.ظ، توسط Paraande.)
امشب فیلم ملی و راه های نرفته اش رو دیدم، ناراحت کننده بود. درسته یکم اغراق آمیز بود ولی مشکلات جامعه ی ما هم تو این موضوعات(خشونت خانگی) خیلی اغراق آمیزه

(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۵۶ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  کارمند دولت نباشه، تا پروسه‌ی مهاجرت به مشکل نخوریم Cool
چرا مگه کار دولتی داشتن مانع مهاجرت هست؟
ارسال: #۴۴۷۶۴
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۲:۴۷ ق.ظ
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۱:۲۷ ق.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  چرا مگه کار دولتی داشتن مانع مهاجرت هست؟
به دلایل بسیار، یه همسایه داشتیم، بنده خدا پیر بود و طلاق گرفته بود،‌ یه روز داشت درد و دل میکرد واسه من، میگفت که آقای فلانی، من کارمند فلان جا بودم، بخاطر فلان فلان شده از کارم استفعا دادم و نشستم تو خونه و که بچه هامو تربیت کنم ... خلاصه کلامش این بود که استفعاش از کار دولتی کار اشتباهی بود ...
ارسال: #۴۴۷۶۵
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۰:۳۶ ق.ظ
پیر شدیم رفت! گردن درد ولم میکنه مچم درد میگیره ! اون ول میکنه چشمم درد میگیرهBig Grin
ارسال: #۴۴۷۶۶
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۰:۴۹ ق.ظ
نشد که بشه!
ارسال: #۴۴۷۶۷
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۱:۵۹ ب.ظ
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۴۹ ق.ظ)miss.rad نوشته شده توسط:  نشد که بشه!
حتما قراره بهتر بشهIdea
ارسال: #۴۴۷۶۸
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۲:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۰۵ ب.ظ، توسط Paraande.)
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۴۷ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  به دلایل بسیار، یه همسایه داشتیم، بنده خدا پیر بود و طلاق گرفته بود،‌ یه روز داشت درد و دل میکرد واسه من، میگفت که آقای فلانی، من کارمند فلان جا بودم، بخاطر فلان فلان شده از کارم استفعا دادم و نشستم تو خونه و که بچه هامو تربیت کنم ... خلاصه کلامش این بود که استفعاش از کار دولتی کار اشتباهی بود ...
Big Grin Big Grin Big Grin اوووه خب اون بنده خدا کارشو ول کرده که بشینه تو خونه نه که بره یه کشور بهتر

(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۳۶ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  پیر شدیم رفت! گردن درد ولم میکنه مچم درد میگیره ! اون ول میکنه چشمم درد میگیرهBig Grin

گردن درد منم ول نمیکنه هر جور میشینم باز آخر روز همونجوره
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۴۷۶۹
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۲:۳۵ ب.ظ
از یه جایی به بعد ؛
آدم دیگه بزرگ نمیشه ،پیر میشه..
خسته نمیشه ،میبره..

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: قاصدک۲۳
ارسال: #۴۴۷۷۰
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۳:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۳:۳۱ ب.ظ، توسط crevice.)
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۰۳ ب.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  
(06 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۳۶ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  پیر شدیم رفت! گردن درد ولم میکنه مچم درد میگیره ! اون ول میکنه چشمم درد میگیرهBig Grin

گردن درد منم ول نمیکنه هر جور میشینم باز آخر روز همونجوره
واسه زیادی استفاده کردن از کامپیوتره! زاویه ی مناسبی سرتون نداره زمانی که دارین از کامپیوتر استفاده میکنین.

(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۳۵ ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  از یه جایی به بعد ؛
آدم دیگه بزرگ نمیشه ،پیر میشه..
خسته نمیشه ،میبره..
یه کفش اسپورت سبک، یه سوئیشرت، یه بطری آب، یه هدزفری و یه پلی لیست از موزیکای شاد و دوپس دوپس؛ و راهی که تو را میخواند: کوچه و خیابون، پارک و ...
روزی یک ساعت تجویز میکنم (:
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , RASPINA , αɾια , big cloud , قاصدک۲۳
ارسال: #۴۴۷۷۱
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۴:۲۳ ب.ظ
کنکور امروز و فردا نشون دهنده ی اینه که چه تعداد از لیسانسه های بیکار کم میشه و به فوق لیسانسه های بیکار جامعه اضافه میشه...
[خود را برای کنکور فردا و پیوستن به فوق لیسانسه های بیکار آماده میکند Smile)) ]

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , nlp@2015 , RASPINA , Soldier's life , khayyam , big cloud , RangiRangi , قاصدک۲۳ , ftmbghrn
ارسال: #۴۴۷۷۲
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۴:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۴:۳۷ ب.ظ، توسط Riemann.)
واقعا ...

من ۱ تیر میرم آموزشی ، اگر شرایط خوب پیش بره : )
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , big cloud
ارسال: #۴۴۷۷۳
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۶:۵۱ ب.ظ
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۳:۲۷ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
نقل قول: آدم دیگه بزرگ نمیشه ،پیر میشه..
خسته نمیشه ،میبره..
یه کفش اسپورت سبک، یه سوئیشرت، یه بطری آب، یه هدزفری و یه پلی لیست از موزیکای شاد و دوپس دوپس؛ و راهی که تو را میخواند: کوچه و خیابون، پارک و ...
روزی یک ساعت تجویز میکنم (:
آفرین عالییی بود
چ تفکر زیبایی چ روح آزادی
چرا آدم خودش پیر و خسته کنه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۴۴۷۷۴
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۶:۵۲ ب.ظ
بریم تو تاپیک های بچه های کنکوری فاز بدیم که کنکور چقدر سخت بود و اینا Big GrinBig GrinBig Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۴۴۷۷۵
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۷:۰۸ ب.ظ
باورش برام سخته یه موقع چقد واسه کنکور ارشد استرس داشتم
چندسال دیگه مشکل این روزام به نظرم مسخره میاد لابد

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: naghmeh70 , nlp@2015

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۷۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۸,۸۹۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۳۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۳۳۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۶۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۶۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۲۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close