زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۲۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۵۳۲۶
۱۰ بهمن ۱۳۹۵, ۱۲:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ ۱۲:۳۹ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۹ بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۲۵ ب.ظ)zarisa نوشته شده توسط:  بله چرا نداشته باشن. اتفاقا چند روزه ذهنم شدید درگیر این مسائل هست، آقایون هر موقع اراده کنن میتونن دنبال سوژه ی ایدال برن و سفارش بدن شخصی با این مشخصات رو براشون پیدا کنن. هر چی هم سنشون میره بالاتر ، با کلاستر هم میشن. برعکس این دخترای مظلوم...
-------------
اخیرا دو مورد خواستگاری شنیدم، دو تا آقای ۴۰ و۳۷ ساله. هر دو استاد دانشگاه. رو که نیست سنگ پای فلان جاست.... اول گفتن ما فقط خانم دکتر میخایم. بهشون معرفی کردن عین دسته گل. با کمال پررویی برگشتن گفتن نه اینا مورد مناسب نیستن. حالا چرا؟//؟ من بهتون میگم چون باید با استایل و خوشگل هم باشن، هر خانم دکتری مورد نظرشون نیست!!!!!! پر روها... . مردم چقدر وقیح شدن آخه. پناه بر خدا....
خدایا خودت به داد این همه دختر خوب برس. خیلی شرایط برای دخترا ناعادلانه است، خیلی. اگر مورد مناسبش رو پیدا نکنه و نخاد به کسی جواب مثبت بده، سنش از یه حدی که گذشت دیگه تمام. تا آخر عمر باید تنهایی بکشه و از این و اون هم متلک بشنوه.
نگاهتون یه طرفه است. مثلا در نظر بگیرید که بعضی از خانواده های دختر خونه میخوان و منظورشون اینه که پدر پسر براش خونه بخره وگرنه خود پسر که نمیتونه تو اون سن خونه بخره. کلا در و تخته جوره با هم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۳۵۳۲۷
۱۰ بهمن ۱۳۹۵, ۱۲:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ ۱۲:۵۹ ق.ظ، توسط zarisa.)
(۱۰ بهمن ۱۳۹۵ ۱۲:۳۹ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  نگاهتون یه طرفه است. مثلا در نظر بگیرید که بعضی از خانواده های دختر خونه میخوان و منظورشون اینه که پدر پسر براش خونه بخره وگرنه خود پسر که نمیتونه تو اون سن خونه بخره. کلا در و تخته جوره با هم.
نه، اصلا مورد صحبت من مسائل مالی نیست. مسائل شخصیتی هست. اون دو موردی که مثال زدم بیشتر رو اعصابم هستند که تمکن مالی هم دارند، که با توجه به سنشون طبیعی هم هست. یه سری معیارها دارن که حتما میخان دقیقا همونا براشون پیدا بشه. اصلا ملاحظه ندارن.
بحث اصلیم این بود که یه خانم دکتر که نمیتونه مثل این آقایون بره دنبال مورد ایده آلش... حرفم این بود. حالا دختر خانما چه گناهی که کردن که مجرد موندن ... . منظورم اینه اینقدر دخترها تحت فشار هستن که از یه سنی سر دو راهیه این موضوع که این آدمی که اومده واسشون رو هر جوری هست بپذیرن یا احتمال زیاد باید مجرد بمونن.
شما گفتید آقایون دارن حال میکنن، منم گفتم تا هر سنی هم که برن دنبال کیف و حال، باز هر موقع اراده کنن، واسشون جور میشه.
گناه دارن دخترا دیگهSleepy
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , khayyam , shahlaj , Menrva , SepidehP , ele
ارسال: #۳۵۳۲۸
۱۰ بهمن ۱۳۹۵, ۰۱:۰۴ ق.ظ
(۱۰ بهمن ۱۳۹۵ ۱۲:۵۸ ق.ظ)zarisa نوشته شده توسط:  نه، اصلا مورد صحبت من مسائل مالی نیست. مسائل شخصیتی هست. اون دو موردی که مثال زدم بیشتر رو اعصابم هستند که تمکن مالی هم دارند، که با توجه به سنشون طبیعی هم هست. یه سری معیارها دارن که حتما میخان دقیقا همونا براشون پیدا بشه. اصلا ملاحظه ندارن.
بحث اصلیم این بود که یه خانم دکتر که نمیتونه مثل این آقایون بره دنبال مورد ایده آلش... حرفم این بود. حالا دختر خانما چه گناهی که کردن که مجرد موندن ... . منظورم اینه اینقدر دخترها تحت فشار هستن که از یه سنی سر دو راهیه این موضوع که این آدمی که اومده واسشون رو هر جوری هست بپذیرن یا احتمال زیاد باید مجرد بمونن.
شما گفتید آقایون دارن حال میکنن، منم گفتم تا هر سنی هم که برن دنبال کیف و حال، باز هر موقع اراده کنن، واسشون جور میشه.
ظاهرا شما حرف منو نفهمیدید. توقعات پسرا و دخترا با هم متناسبه. قرار نیست الزاما دو طرف یه چیز رو بخوان. اگه میبینید این موردایی که شما میگید وجود داره مطمئن باشید از اون طرف دخترایی هستن که توقعات غیر منطقی دارن. از خونه و ماشین بگیرید تا ...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , moslem73421
ارسال: #۳۵۳۲۹
۱۰ بهمن ۱۳۹۵, ۰۱:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ ۰۱:۲۴ ق.ظ، توسط zarisa.)
ظاهرا شما حرف منو نفهمیدید. توقعات پسرا و دخترا با هم متناسبه. قرار نیست الزاما دو طرف یه چیز رو بخوان. اگه میبینید این موردایی که شما میگید وجود داره مطمئن باشید از اون طرف دخترایی هستن که توقعات غیر منطقی دارن. از خونه و ماشین بگیرید تا ...
[/quote]
------------------------------------------------------------------------------------
من با اون دخترا کاری ندارم، لابد میدونن نازشون خریدار داره که طاقچه بالا میزارن .
چیزی که من اطرافم میبینم اینه که اولین سوال از دختر یافت شده ی مناسب تشخیص داده شده برای خواستگاری اینه که :آیا شاغل هستید؟
اگه من دختر هستم و در اطرافم میبینم، از هر ۶ دختر نهایتا یه دختر داره طاقچه بالا میزاره. و از هر ۶ پسر حداقل ۵ تاشون دنباله دختر شاغل و مایه دار میرن.
کلا اکثر پسرا خیلی پر توقع شدن، همه چیز رو با هم میخان: تحصیلات، زیبایی و پول و ... .
حتی پسری که به قول شما با پول باباش رفته خونه رهن کرده هم توقعش بالا هست.
-----------------------------------------------------------------------------------------
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , elhamgh , Menrva
ارسال: #۳۵۳۳۰
۱۰ بهمن ۱۳۹۵, ۱۰:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۳۶ ق.ظ، توسط saeidkhan.)
(۱۰ بهمن ۱۳۹۵ ۱۲:۵۸ ق.ظ)zarisa نوشته شده توسط:  
(10 بهمن ۱۳۹۵ ۱۲:۳۹ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  نگاهتون یه طرفه است. مثلا در نظر بگیرید که بعضی از خانواده های دختر خونه میخوان و منظورشون اینه که پدر پسر براش خونه بخره وگرنه خود پسر که نمیتونه تو اون سن خونه بخره. کلا در و تخته جوره با هم.
نه، اصلا مورد صحبت من مسائل مالی نیست. مسائل شخصیتی هست. اون دو موردی که مثال زدم بیشتر رو اعصابم هستند که تمکن مالی هم دارند، که با توجه به سنشون طبیعی هم هست. یه سری معیارها دارن که حتما میخان دقیقا همونا براشون پیدا بشه. اصلا ملاحظه ندارن.
من با حرفهای شما موافقم
این مشکل از جامعه و .. کشور ماست، همچنین فرهنگ مردم
اگر این مسائل مسخره نبودن چه ایرادی داشت که دخترها هم خاستگاری بکنن ، یا هر طور که دوس دارن باشن ، نه اینکه در چارچوبی باشن که از قبل براشون مشخص شده
ارسال: #۳۵۳۳۱
۱۰ بهمن ۱۳۹۵, ۱۱:۵۹ ق.ظ
سلام به کاربر saeidkhan

این جملات زیر برگرفته از صحبت های آقای دهنوی در برنامه گلبرگ شبکه ۳ سیما ۵ شنبه ها ساعت ۱۳:۳۰ -۱۴:۳۰ سال ۸۷/

ایشان گفتند که زن اهل ناز مرد اهل نیازه،زن مظهرحیا وناز وکرشمه مرد جلوه تمنا،عشق باز.

بنا به دلایل زیر خواستگاری زن از مرد کاری درستی نیست:
۱-خلاف اصل عمل کردن،جایگاه زن آنقدر ارزشمند است مانند گوهری که مرد باید بیاد سراغ گوهر.
۲-اگر روزی بین زن ومرد تنش ایجاد شود.مرد بگه مگر من اومدم سراغت زن چه دار بگه. و اگر زن بگوید به مرد،مگر من آمدم سراغت مرد میگه باید می امدم (مرد اهل نیازه زن اهل نیازه) واگر نمی اومدم کسی دیگه می امد و خلاف اصل نیست.
۳-در طبیعت نر به سوی ماده گرایش دارد(گیاهان و حیوانات و انسان)
مرحوم علامه مجلسی:ایشان می گویند وقتی پروردگار حضرت ادم وحوا را افرید حوا رفت به سمت ادم بلافاصله جبرییل نازل شد جلوی حلوا را گرفت و به آدم عرض کرد اگر مایلی تو برو.

تو سایت زیر
یا سایت های دیگر ویس اقای دهنوی درباره ازدواج می تونید دانلود کنید. الان سایت شبکه ۳ فعال نیس.
صحبت های ایشان و دکتر امیر مهرداد خسروی و اقای عباسی گوش کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , stateless , Menrva
ارسال: #۳۵۳۳۲
۱۰ بهمن ۱۳۹۵, ۱۲:۰۹ ب.ظ
(۱۰ بهمن ۱۳۹۵ ۱۱:۵۹ ق.ظ)James Sullivan نوشته شده توسط:  سلام به کاربر saeidkhan

این جملات زیر برگرفته از صحبت های آقای دهنوی در برنامه گلبرگ شبکه ۳ سیما ۵ شنبه ها ساعت ۱۳:۳۰ -۱۴:۳۰ سال ۸۷/

ایشان گفتند که زن اهل ناز مرد اهل نیازه،زن مظهرحیا وناز وکرشمه مرد جلوه تمنا،عشق باز.

۱-خلاف اصل عمل کردن،جایگاه زن آنقدر ارزشمند است مانند گوهری که مرد باید بیاد سراغ گوهر.
۲-اگر روزی بین زن ومرد تنش ایجاد شود.مرد بگه مگر من اومدم سراغت زن چه دار بگه. و اگر زن بگوید به مرد،مگر من آمدم سراغت مرد میگه باید می امدم (مرد اهل نیازه زن اهل نیازه) واگر نمی اومدم کسی دیگه می امد و خلاف اصل نیست.
مرحوم علامه مجلسی:ایشان می گویند وقتی پروردگار حضرت ادم وحوا را افرید حوا رفت به سمت ادم بلافاصله جبرییل نازل شد جلوی حلوا را گرفت و به آدم عرض کرد اگر مایلی تو برو.

تو سایت زیر
یا سایت های دیگر ویس اقای دهنوی درباره ازدواج می تونید دانلود کنید. الان سایت شبکه ۳ فعال نیس.

جالب بود مخصوصا اون قسمت که حوا میخواد بره خخخ چقد هول بوده حوا..

اما به نظر من حتما لازم نیس دخترا مستقیم بگن میتونن با کارهای غیرمستقیم نشون بدن که از اون شخص خوششون میاد بعد اونم اگه مایل باشه میاد جلو و وصال و تمام
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۳۵۳۳۳
۱۰ بهمن ۱۳۹۵, ۱۲:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ ۱۲:۳۴ ب.ظ، توسط James Sullivan.)
کاربر Innocence،ویس حاج اقا دهنوی باید گوش کنید این دو دقیقه اش و سوال یکی از مخاطبین برنامه بوده است.کسانی که در شرف ازدواج هستند گوش کنند.از جمله شرایط انتخاب همسر و .....

(۰۹ بهمن ۱۳۹۵ ۰۱:۳۶ ب.ظ)jazana نوشته شده توسط:  
(09 بهمن ۱۳۹۵ ۰۱:۱۵ ب.ظ)James Sullivan نوشته شده توسط:  سلام از مدیران محترم خواهشمندم هنگام ورود به سایت قسمت رمز ورود میگه باید تایپ کنی تغییر بدن من نمی تونم چون تعداد کاراکتر زیاد هست اشتباه میکنم. بعد اینکه این دو فیلد نام کاربری ورمز عبور رو نرم افزار برام پر میکنه.

با lastpass اتوماتیک خودش پر میشه، احتمالا keepass هم چنین امکانی داشته باشه.(تست نکردم)
از keepass استفاده می کنم،درست شد.

مجله دانستنی ها همشهری شماره اخیر ۱۷۲ اومده درباره دانشگاه شریف یا به قولی دانشکاه پروفسورها مطلب نوشته
رتبه بندی دانشگاه در جهان ومنطقه-چگونگی تاسیس دانشگاه-مهم ترین استادان شریف (از جمله دکتر مهدی بهادری نژاد-دکتر علی نقی مشایخی-دکتر عباس انواری-دکتر مهدی گلشنی-دکتر سیاوش میر شمس شهشهانی-دکتر بهمن مهری -دکتر سعید سهراب پور و....) وشناخته شده ترین دانش اموختگان (خانم مریم میرزا خانی-پیمان یزدانیان ،موزیسین-عادل فردوسی پور-علی دایی و...)-مکان های محتلف دانشگاه-.......
مطلب من جنبه تبلیغ مجله نیست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Innocence
ارسال: #۳۵۳۳۴
۱۰ بهمن ۱۳۹۵, ۱۲:۳۷ ب.ظ
(۱۰ بهمن ۱۳۹۵ ۱۱:۵۹ ق.ظ)James Sullivan نوشته شده توسط:  سلام به کاربر saeidkhan

تو سایت زیر
سلام دوستم
احسنت
حرفهای درستی زدند اما باید به این گوهری(زن) که عرض میکنند، اختیار بدن، ممکنه یک دختری از یه پسری خوشش بیاد
ممکنه دلش نخواد منتظر بشینه کسی بیاد و شاید کسی نیاد!!! تا کی منتظر باشه چون گوهره!!!
این ها بحث دینیه و من دلم نمیخاد بحثه دینی کنم که به کسی بربخوره احتمالا
تو جوامع دیگر هم همه ، گل و گوهر دارند و ارزشی از کسی کم نمیشه، ارزش انسانها با خیلی چیزهای دیگه حفظ میشه قطعا
 سپاس‌گزاری شده توسط: Innocence
ارسال: #۳۵۳۳۵
۱۰ بهمن ۱۳۹۵, ۰۱:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ ۰۱:۵۵ ب.ظ، توسط gogooli.)
هر کدومشون ما رو در یگ گروه عضو کردند برای تبلیغات محصولات شرکتی که در اون کار می کنند. نکن این کار رو دوست عزیز ما نمی خواهیم در این گروهها باشیم به چه دردم می خوره. الان لفت بدهم بهشون بر می خوره.
تازه اون یکی زنگ زده بیا در این شرکت کار کن. می دونه من چون وقت نداشتم از شرکتی که خودم توش کار می کردم استعفا دادما. بهش گفتم نه ناراحت شد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Innocence , mostafaheydar1370 , elhamgh , RangiRangi
ارسال: #۳۵۳۳۶
۱۰ بهمن ۱۳۹۵, ۰۴:۰۸ ب.ظ
''سلام. تحقیق میخوام راجع به یکی از موضوع های زیر:
۱
۲
لطفا. مرسی.''

نخیر تحقیق انجام نمیدم. کافی نت هم ندارم. اصلا هم تا حالا هیچ صحبتی نکردم با این آدم راجع به کمک و ...

آدم از این که فامیل هم شماره ش رو داشته باشن گاهی پشیمون میشه.

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: Innocence , RASPINA , elhamgh , RangiRangi , Menrva
ارسال: #۳۵۳۳۷
۱۰ بهمن ۱۳۹۵, ۰۷:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۵۳ ب.ظ، توسط Innocence.)
.......
 سپاس‌گزاری شده توسط: elhamgh
ارسال: #۳۵۳۳۸
۱۰ بهمن ۱۳۹۵, ۰۹:۳۹ ب.ظ
ﻣﻦ ﮔﻤﺎﻥ ﻣﯽ ﮐﺮﺩﻡ
ﺩﻭﺳﺘﯽ ﻫﻤﭽﻮﻥ ﺳﺮﻭﯼ ﺳﺮﺳﺒﺰ
ﭼﺎﺭﻓﺼﻠﺶ ﻫﻤﻪ ﺁﺭﺍﺳﺘﮕﯽﺳﺖ
ﻣﻦ ﭼﻪ ﻣﯽ ﺩﺍﻧﺴﺘﻢ
ﻫﯿﺒﺖ ﺑﺎﺩ ﺯﻣﺴﺘﺎﻧﯽ ﻫﺴﺖ
ﻣﻦ ﭼﻪ ﻣﯽ ﺩﺍﻧﺴﺘﻢ
ﺳﺒﺰﻩ ﻣﯽ ﭘﮋﻣﺮﺩ ﺍﺯ ﺑﯽ ﺁﺑﯽ
ﺳﺒﺰﻩ ﯾﺦ ﻣﯽ ﺯﻧﺪ ﺍﺯ ﺳﺮﺩﯼ ﺩﯼ
ﻣﻦ ﭼﻪ ﻣﯽ ﺩﺍﻧﺴﺘﻢ
ﺩﻝ ﻫﺮ ﮐﺲ ﺩﻝ ﻧﯿﺴﺖ
ﻗﻠﺒﻬﺎ ﺯ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺳﻨﮓ
ﻗﻠﺒﻬﺎ ﺑﯽ ﺧﺒﺮ ﺍﺯ ﻋﺎﻃﻔﻪ ﺍﻧﺪ...

- حمید مصدق

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: zarisa , elhamgh , RangiRangi , Innocence , Menrva , SepidehP
ارسال: #۳۵۳۳۹
۱۱ بهمن ۱۳۹۵, ۱۲:۱۰ ق.ظ
خوب بود انریکه هم تیمشو بعد اون صحنه می کشید بیرون؟!

سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim
ارسال: #۳۵۳۴۰
۱۱ بهمن ۱۳۹۵, ۰۱:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ بهمن ۱۳۹۵ ۰۱:۲۱ ق.ظ، توسط RangiRangi.)
(۱۰ بهمن ۱۳۹۵ ۱۱:۵۹ ق.ظ)James Sullivan نوشته شده توسط:  بنا به دلایل زیر خواستگاری زن از مرد کاری «درستی» نیست:
حرفای خوبی زدید ولی یک سوالی هم با خوندن این خط برام پیش اومد
شما که این کار رو «درست» نمیدونید، نظرتون در مورد خواستگاری حضرت خدیجه(س) از حضرت محمد(ص) چیه؟ و همینطور نظرتون در مورد قبول این خواستگاری از طرف پیامبر(ص)؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۱۸۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۷,۴۱۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۳,۳۱۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۶۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۱۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۰ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۹۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۱۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۰۷ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close