زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۰۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۵۳۴۱
۱۱ بهمن ۱۳۹۵, ۰۱:۳۵ ق.ظ
(۰۹ بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۰۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  بعضی از این مجردای اطراف من زندگی باحالی دارن که متاهلا ندارن. رستواران با کلاس. مسافرت خارج از کشور. [تصویر:  biggrin.gif]
اندر مزایای مجردی [تصویر:  tongue.gif]
من خودم یکی از فانتزی هام اینه که برم چند تا کشور خارجی هر کدوم یک سال کار کنم بعد یه مدت هم برگردم ایران،‌مثلا حدودای ۳۵ ‍~ ۳۶ ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , gogooli , RASPINA
ارسال: #۳۵۳۴۲
۱۱ بهمن ۱۳۹۵, ۰۱:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۲۳ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , elhamgh , gogooli , Innocence , RangiRangi , shahlaj , Menrva , SepidehP , zarisa , RASPINA , s90211006
ارسال: #۳۵۳۴۳
۱۱ بهمن ۱۳۹۵, ۰۲:۰۹ ق.ظ
کم کم داره زمان خریدن گل و گیاه نزدیک میشه.
امسال میخوام ساکولنت بخرم. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , SepidehP , RASPINA
ارسال: #۳۵۳۴۴
۱۱ بهمن ۱۳۹۵, ۱۰:۲۸ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۱ بهمن ۱۳۹۵ ۰۱:۰۸ ق.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  
(10 بهمن ۱۳۹۵ ۱۱:۵۹ ق.ظ)James Sullivan نوشته شده توسط:  بنا به دلایل زیر خواستگاری زن از مرد کاری «درستی» نیست:
حرفای خوبی زدید ولی یک سوالی هم با خوندن این خط برام پیش اومد
شما که این کار رو «درست» نمیدونید، نظرتون در مورد خواستگاری حضرت خدیجه(س) از حضرت محمد(ص) چیه؟ و همینطور نظرتون در مورد قبول این خواستگاری از طرف پیامبر(ص)؟
اگر اون پسری که دختر میخواد ازش خواستگاری کنه هم ب اون طرفش علاقه داشته باشه و شرایطشو داشته باشه خب خودش اقدام میکنه. به نظرم کار درستی نیست مخصوصا اگه مستقیم باشه بعد ممکنه دختر نه هم بشنوه که به نظرم کمتر کسی هست که با روحیات دخترونش سازگار باشه.

سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , RangiRangi , SepidehP
ارسال: #۳۵۳۴۵
۱۱ بهمن ۱۳۹۵, ۱۱:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ بهمن ۱۳۹۵ ۱۱:۱۵ ق.ظ، توسط RangiRangi.)
(۱۱ بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۲۸ ق.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  اگر اون پسری که دختر میخواد ازش خواستگاری کنه هم ب اون طرفش علاقه داشته باشه و شرایطشو داشته باشه خب خودش اقدام میکنه. به نظرم کار درستی نیست مخصوصا اگه مستقیم باشه بعد ممکنه دختر نه هم بشنوه که به نظرم کمتر کسی هست که با روحیات دخترونش سازگار باشه.
سوالم اینه از نظر شما و اون دوستمون که دید مذهبی در مورد این قضیه داشتند، خواستگاری حضرت خدیجه از پیامبر چطور؟ درست نبود؟
بهتر بگم جوابی که بر مبنای عرف باشه جواب سوال من نیست. من هم مثل شما یک دخترم این مسائلی که گفتید رو به خوبی میدونم. ایشون چون دید مذهبی داشتند و از نظرشون مذهب این قضیه رو درست نمیدونه من این سوال رو پرسیدم و منتظر جواب مذهبی قانع کننده ای با همین استدلال مذهبی هستم.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

وای وای وای دندون درد بیچارم کرد!
از طرفی هم حاضرم درد بکشم ولی مطب دندون پزشکی نرم :|
دیگه نمیدونم چیکار کنم درد دندونم کمتر بشه : (
 سپاس‌گزاری شده توسط: Innocence , nlp@2015 , Menrva
ارسال: #۳۵۳۴۶
۱۱ بهمن ۱۳۹۵, ۱۲:۱۵ ب.ظ
(۱۱ بهمن ۱۳۹۵ ۱۱:۰۶ ق.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۲۸ ق.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  اگر اون پسری که دختر میخواد ازش خواستگاری کنه هم ب اون طرفش علاقه داشته باشه و شرایطشو داشته باشه خب خودش اقدام میکنه. به نظرم کار درستی نیست مخصوصا اگه مستقیم باشه بعد ممکنه دختر نه هم بشنوه که به نظرم کمتر کسی هست که با روحیات دخترونش سازگار باشه.
سوالم اینه از نظر شما و اون دوستمون که دید مذهبی در مورد این قضیه داشتند، خواستگاری حضرت خدیجه از پیامبر چطور؟ درست نبود؟
بهتر بگم جوابی که بر مبنای عرف باشه جواب سوال من نیست. من هم مثل شما یک دخترم این مسائلی که گفتید رو به خوبی میدونم. ایشون چون دید مذهبی داشتند و از نظرشون مذهب این قضیه رو درست نمیدونه من این سوال رو پرسیدم و منتظر جواب مذهبی قانع کننده ای با همین استدلال مذهبی هستم.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
وای وای وای دندون درد بیچارم کرد!
از طرفی هم حاضرم درد بکشم ولی مطب دندون پزشکی نرم :|
دیگه نمیدونم چیکار کنم درد دندونم کمتر بشه : (

سلام
دلیل مذهبی نداره خیالت راحت، از نظر دین و مذهب هیچ ایرادی به این کار نیست فقط تنها مسئله همون بحث عرف و روحیات هست

بعد اینکه اون دوستمون گفتن روحیه دختر ...
اینم برای همه دخترا صادق نیست
مورد بود خواستگاری کرد جواب منفی گرفت داغون شد هنوزم میبینمش دلم براش میسوزه و حالم از خودم بد میشه! ولی چ میشه کرد
موردم بود انگار رفته بود پاستیل بخره، جواب منفی شنید راحت رفت پی زندگیش
یه مورد سمج هم بود البته که اونم آدم ناراحت میشه اینقدر خودشو کوچیک میکنه و خوار میکنه برای چی آخه!! بابا برو پی زندگیت خوش باش!

ولی در کل منم موافقم، چه اشکالی داره، ممکنه طرف با هم تفاهم داشته باشن و جور بشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , Innocence
ارسال: #۳۵۳۴۷
۱۱ بهمن ۱۳۹۵, ۱۲:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ بهمن ۱۳۹۵ ۱۲:۴۱ ب.ظ، توسط nlp@2015.)
(۱۱ بهمن ۱۳۹۵ ۱۲:۱۵ ب.ظ)delete4all نوشته شده توسط:  سلام
دلیل مذهبی نداره خیالت راحت، از نظر دین و مذهب هیچ ایرادی به این کار نیست فقط تنها مسئله همون بحث عرف و روحیات هست

بعد اینکه اون دوستمون گفتن روحیه دختر ...
اینم برای همه دخترا صادق نیست
مورد بود خواستگاری کرد جواب منفی گرفت داغون شد هنوزم میبینمش دلم براش میسوزه و حالم از خودم بد میشه! ولی چ میشه کرد
موردم بود انگار رفته بود پاستیل بخره، جواب منفی شنید راحت رفت پی زندگیش
یه مورد سمج هم بود البته که اونم آدم ناراحت میشه اینقدر خودشو کوچیک میکنه و خوار میکنه برای چی آخه!! بابا برو پی زندگیت خوش باش!

ولی در کل منم موافقم، چه اشکالی داره، ممکنه طرف با هم تفاهم داشته باشن و جور بشه
این موارد از شما خواستگاری کردن؟Smile

ارسال: #۳۵۳۴۸
۱۱ بهمن ۱۳۹۵, ۱۲:۵۶ ب.ظ
نقل قول: این موارد از شما خواستگاری کردن؟Smile
سلام
یکیشم نتونستم توصیف کنم شرایط بعدشو، بیخبرم ازش نمیدونم
ارسال: #۳۵۳۴۹
۱۱ بهمن ۱۳۹۵, ۰۱:۵۶ ب.ظ
سلام کاربر @s@kur

بنده کارشناس مذهبی یا مشاوره خانواده نیستم فقط حرف های ایشان را در برنامه زده بودند بیان کردم.سوالاتی از قبیل این که :اگر دختر خانم خواستگاری از آقا پسر کند خوب نیست؟ و یا آقا پسر با دختر خانمی ازدواج کند که از لحاظ مالی وضع بسیار خوبی دارند این زندگی سرانجام خوبی نخواهد داشت؟ و....حرفای ایشان بر اساس تجربه های داشتن هست.و عبارتی به کار بردند که "هیچ عامی نیست که تخصیص نخوره"یعنی تمام مطالبی که بیان کردند کلیت دارد عمومیت ندارد.بله دختر خانم ممکن خواستگاری کنند در تنش های زندگی مرد حرفی که در نظر بالا بیان کردم را نزند.یا پسری با دختر پولدار ازدواج کند زندگی خوبی داشته باشند. این استثنا هست از کجا معلومه ما هم همین روند در پیش بگیریم خوشبخت میشیم.پس در این موارد باید احتیاط کرد احتیاط شرط عقل است معایب طرف را نوشتن تجزیه و تحلیل کردن و بر اساس عقل تصمیم گیری کردن.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
فایل صوتی برنامه گلبرگ تاریخ ۲۷/۴/۸۷
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۳۵۳۵۰
۱۱ بهمن ۱۳۹۵, ۰۲:۱۲ ب.ظ
(۰۹ بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۳۴ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  دلمان مراسم عروسی و بزن و بکوب خواست.
انشااا عروسی خودتؤوووووون..ShyTongue

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: Innocence , crevice , نارین
ارسال: #۳۵۳۵۱
۱۱ بهمن ۱۳۹۵, ۰۲:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۵۰ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
(۱۱ بهمن ۱۳۹۵ ۰۱:۵۶ ب.ظ)James Sullivan نوشته شده توسط:  بنده کارشناس مذهبی یا مشاوره خانواده نیستم فقط حرف های ایشان را در برنامه زده بودند بیان کردم.سوالاتی از قبیل این که :اگر دختر خانم خواستگاری از آقا پسر کند خوب نیست؟ و یا آقا پسر با دختر خانمی ازدواج کند که از لحاظ مالی وضع بسیار خوبی دارند این زندگی سرانجام خوبی نخواهد داشت؟ و....حرفای ایشان بر اساس تجربه های داشتن هست.و عبارتی به کار بردند که "هیچ عامی نیست که تخصیص نخوره"یعنی تمام مطالبی که بیان کردند کلیت دارد عمومیت ندارد.بله دختر خانم ممکن خواستگاری کنند در تنش های زندگی مرد حرفی که در نظر بالا بیان کردم را نزند.یا پسری با دختر پولدار ازدواج کند زندگی خوبی داشته باشند. این استثنا هست از کجا معلومه ما هم همین روند در پیش بگیریم خوشبخت میشیم.پس در این موارد باید احتیاط کرد احتیاط شرط عقل است معایب طرف را نوشتن تجزیه و تحلیل کردن و بر اساس عقل تصمیم گیری کردن.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
فایل صوتی برنامه گلبرگ تاریخ ۲۷/۴/۸۷
سلام.
من فایل های ایشون رو دو سال پیش گوش دادم. با بعضی از حرف های ایشون موافق بودم و با بعضی هم مخالف. مثلا معیارهای انتخاب همسر از نظر ایشون رو من دوست داشتم.
اما چون شما در مورد حوا گفتید خواستم بگم چرا جبرئیل جلوی حضرت خدیجه رو نگرفت؟ و جوابی هم نگرفتم : )
همه این چیزهایی که دوستان مانشتی ما و آقای دهنوی تو اون برنامه گفتند برمیگرده به عرف جامعه ما.. و نه مذهب ما. و فقط یک برداشت شخصی از عرف جامعه الانه. و برداشت شخصی آدم ها هم ممکنه متفاوت باشه. ممکنه همین استثنایی که شما میفرمایید، اکثریت باشه و فقط برداشت ما اینه که این ها استثنان! ممکن هم هست البته که اینطور نباشه.
مذهب زمان شموله ولی عرف نه. عرف رو ما آدم های همین جامعه با قضاوت ها و برداشت هامون از رفتارهای بقیه میسازیم. ممکنه چیزی که امروز عرفه پنج سال بعد عرف نباشه و چیزی که الان عرف نیست پنج سال بعد عرف باشه.

گفتید «ما».. البته که من شامل این ما نمیشم! چون به همین دلایلی که شما گفتید و مهم تر از این ها بیش از حد مغرور بودنم اگر روزی «دچار» شدم، همچین کاری رو برای خودم نمیپسندم. اگر سنم کم بود شاید تحت تاثیر احساساتم قرار میگرفتم ولی الان که به ثبات رفتاری و اخلاقی رسیدم، نه! اما به نظرم دخترانی که ابراز علاقه میکنند و تواناییش رو دارن، دختران محکمی هستند. جسارت و شجاعت عجیبی تو عشق دارند و از بلاتکلیفی بیزارند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Innocence , Pure Liveliness , SepidehP , Menrva
ارسال: #۳۵۳۵۲
۱۱ بهمن ۱۳۹۵, ۰۳:۴۸ ب.ظ
از اون پنج شنبه لعنتی حالم بده با دیدن هر صحنه از حادثه پلاسکو صورتم پر از اشک میشه تنها کاری که اینجا میتونم بکنم هر کسی این پست میبینه لطفا یه فاتحه برای شادی روح شهیدان جان فشان بخونه

باز میشه این در..صبح میشه این شب..صبر داشته باش
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , stateless , SepidehP , Innocence , sss , RASPINA
ارسال: #۳۵۳۵۳
۱۱ بهمن ۱۳۹۵, ۰۳:۵۱ ب.ظ
شدیدا به یاری شما نیازمندیم!
درمون خونگی واسه دندون درد پیشنهاد بدید تو رو خدا! : ((((
مسکن هم جواب نمیده دیگه : ((((
اصلا نتونستم از دیروز عصر درس هم بخونم : ((((
ارسال: #۳۵۳۵۴
۱۱ بهمن ۱۳۹۵, ۰۳:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ بهمن ۱۳۹۵ ۰۴:۳۸ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
یه ماه سخت برای بارسلونا. هر سه روز یه بازی که سه بازی با اتلتیکو مادرید، یه بازی با پی اس جی و یه بازی با بیلبائوعه. فقط بازی با آلاوز و لگانس هست که فشارش کمتره.
الان مربیان ایرانی بودن از زمین و زمان بهونه پیدا می کردن تا ضعف خودشون و تیمشون رو بپوشونن و تقصیر رو بندازن گردن ابر و باد و مه خورشید و فلک. مربیایی که به زودتر برگزار شده بازی های دیگه اعتراض دارن! اگه اعتراض اونا وارد بود دیروز انریکه هم شاکی می شد که چرا رئال و سویا بازیاشون بعد از بارسا است.

(۱۱ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۵۱ ب.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  شدیدا به یاری شما نیازمندیم!
درمون خونگی واسه دندون درد پیشنهاد بدید تو رو خدا! : ((((
مسکن هم جواب نمیده دیگه : ((((
اصلا نتونستم از دیروز عصر درس هم بخونم : ((((
من سر کنکور دندون عقلم درد گرفت. رفتم دکتر کشیدم. Smile

اصلاح: البته سر کنکور نبود. چند ماه به کنکور مونده بود. فکر کنم تو بازه آبان تا دی بود (اون موقع کنکور بهمن بود).

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421 , RangiRangi
ارسال: #۳۵۳۵۵
۱۱ بهمن ۱۳۹۵, ۰۴:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ بهمن ۱۳۹۵ ۰۴:۱۱ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
(۱۱ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۵۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  من سر کنکور دندون عقلم درد گرفت. رفتم دکتر کشیدم. [تصویر:  smile.gif]
چه بدموقع!
سر کنکور چطور تمرکز کردید و رتبه به اون خوبی اوردید؟
من بودم دیگه بی خیال کنکور میشدم و دست به دعا برمیداشتم واسه خوب شدن دندونمSleepy

پس هیچ راهی ندارم جز اینکه دندونمو بکشم.. : (( از مطب دندونپزشکی بدم میاد از بچگی : (((
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , Innocence , elhamgh , نارین

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۷۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۸۷۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۰۸۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۴ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۳ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۵۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close