زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۳۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۵۲۳۶
۰۲ بهمن ۱۳۹۵, ۰۴:۲۶ ب.ظ
با پلاسکو نفرت مردم از بنیاد مستضعفان و نظام بیشتر خواهد شد.

باید دید چه استراتژی ای به کار میبرن واسه بهبود وجهه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۵۲۳۷
۰۳ بهمن ۱۳۹۵, ۱۱:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ بهمن ۱۳۹۵ ۰۷:۰۴ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
چه گندی خورده به حاشیه های گنجور. نمیدونم چرا بعضیا نمیفهمن گنجور یه سایت فاخر شعره و تو حاشیه ها قراره در مورد شعر صحبت بشه نه محسن چاوشی. بعضیا گنجور رو با یه سایت پر از تبلیغات و سطح پایین دانلود موسیقی اشتباه گرفتن. سوال اینه که کار محسن چاوشی واقعا خدمت به شعر فارسی بوده؟ آیا اون عده ای که آهنگاش رو گوش میدن برای این شعر ها آمادگی داشتن؟ با این رفتار ها، بعیده.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: elhamgh , codin , SepidehP , s90211006 , Skyrim
ارسال: #۳۵۲۳۸
۰۳ بهمن ۱۳۹۵, ۰۲:۱۰ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۳ بهمن ۱۳۹۵ ۱۱:۴۷ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چه گندی خوره به حاشیه های گنجور. نمیدونم چرا بعضیا نمیفهمن گنجور یه سایت فاخر شعره و تو حاشیه ها قراره در مورد شعر صحبت بشه نه محسن چاوشی. بعضیا گنجور رو با یه سایت پر از تبلیغات و سطح پایین دانلود موسیقی اشتباه گرفتن. سوال اینه که کار محسن چاوشی واقعا خدمت به شعر فارسی بوده؟ آیا اون عده ای که آهنگاش رو گوش میدن برای این شعر ها آمادگی داشتن؟ با این رفتار ها، بعیده.
اون لینک را که گذاشتید میخواستم عین همین حرف شما را اشاره کنم. دقیقا آدمایی هستند که اگر چاوشی اون آهنگ ها رو نمیخوند اسم گنجورم توی عمرشون نمیشنیدن. بعضا کلا مولانا کلا به حاشیه میره و مثلا طرف صرفا در مورد محسن چاوشی نظر میده!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , elhamgh , s90211006
ارسال: #۳۵۲۳۹
۰۳ بهمن ۱۳۹۵, ۰۸:۵۳ ب.ظ
کسی هست که من همیشه روش زندگیش و کاراش رو دو رادور تحسین میکردم، بدون اینکه حتی اسمش رو میدونستم. فقط میشندم کسی اینکار رو انجام داده و منم احسنت بهش میگفتم. بعد از چند وقت بصورت خیلی اتفاقی و باز بدون اینکه بدونم، وارد جایی شدم که مال اون شخصه. البته اصلا رو در رو ندیدمشون هنوز.
باز هم بدون اینکه من از کسی بخام از طرف دو نفر شخص محترم برام یه قرار ملاقات با ایشون ترتیب دادن. حالا هی به من میگن فلان روز حتما بیا ببینشون. درسته آدم کار درستیه، ولی آخه حرفی با ایشون ندارم که بگم و زمینه ی کاریم از کار ایشون جدا شده. حتی اگر برم هم میدونم وقت خودم و ایشون هدر رفته. ایشون هم سرش خیلی شلوغه، اصلا متوجه نمیشم چطور یکهو این همه اتفاق خارج از کنترل و تقاضای من رخ داده. نمیخام خودم رو گول بزنم بگم شاید یه حکمتی توش هست، اعتقادی ندارم به این طور فکر کردن.
حالا موندم چطوری به این واسطه های محترم بگم که نرم ببینمشون. با این که رو راست هستم، ممکنه فکر کنن دارم کلاس میزارم یا همچین چیزی... .
چی کار کنم؟؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۳۵۲۴۰
۰۳ بهمن ۱۳۹۵, ۰۹:۲۹ ب.ظ
فکر می کنم رفتارهایی که تو قضیه پلاسکو داره انجام میشه هیجانی باشه. باید دید بعد از چند ماه نتیجه این اتفاق چه خواهد بود. اگه هیجان باشه به زودی فروکش خواهد کرد و باز روز از نو، روزی از نو.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421 , sss , نارین , ezra
ارسال: #۳۵۲۴۱
۰۳ بهمن ۱۳۹۵, ۱۱:۳۶ ب.ظ
(۰۳ بهمن ۱۳۹۵ ۰۹:۲۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  فکر می کنم رفتارهایی که تو قضیه پلاسکو داره انجام میشه هیجانی باشه. باید دید بعد از چند ماه نتیجه این اتفاق چه خواهد بود. اگه هیجان باشه به زودی فروکش خواهد کرد و باز روز از نو، روزی از نو.

چه رفتارهایی ؟
ارسال: #۳۵۲۴۲
۰۳ بهمن ۱۳۹۵, ۱۱:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ بهمن ۱۳۹۵ ۱۱:۵۸ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۳ بهمن ۱۳۹۵ ۱۱:۳۶ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(03 بهمن ۱۳۹۵ ۰۹:۲۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  فکر می کنم رفتارهایی که تو قضیه پلاسکو داره انجام میشه هیجانی باشه. باید دید بعد از چند ماه نتیجه این اتفاق چه خواهد بود. اگه هیجان باشه به زودی فروکش خواهد کرد و باز روز از نو، روزی از نو.
چه رفتارهایی ؟
توجه بیش از اندازه و توام با احساسات فراوان به اتفاق بدون برنامه ریزی، زمان بندی و جزییات برای عدم تکرار چنین اتفاقی (از ابعاد مختلف مثل فرهنگی، فنی و ...).
در واقع فقط هیجانه و عقلانیتی مشاهده نمیشه.

سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421 , khayyam , ezra , The BesT
ارسال: #۳۵۲۴۳
۰۴ بهمن ۱۳۹۵, ۱۰:۰۹ ق.ظ
(۰۳ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۵۳ ب.ظ)zarisa نوشته شده توسط:  نمیخام خودم رو گول بزنم بگم شاید یه حکمتی توش هست، اعتقادی ندارم به این طور فکر کردن.
حالا موندم چطوری به این واسطه های محترم بگم که نرم ببینمشون. با این که رو راست هستم، ممکنه فکر کنن دارم کلاس میزارم یا همچین چیزی... .
چی کار کنم؟؟
برو حتما
حتما برو..........
به حکت واین چیزها هم اعتقاد داشته باش
وگرنه چه جوری این همه عامل بهم گره میخورن تا این قرارملاقات شکل بگیرن
شمابرو خودش سر صحبت را باز میکنه Smile

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421 , zarisa
ارسال: #۳۵۲۴۴
۰۴ بهمن ۱۳۹۵, ۰۴:۱۶ ب.ظ
(۰۳ بهمن ۱۳۹۵ ۰۹:۲۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  فکر می کنم رفتارهایی که تو قضیه پلاسکو داره انجام میشه هیجانی باشه. باید دید بعد از چند ماه نتیجه این اتفاق چه خواهد بود. اگه هیجان باشه به زودی فروکش خواهد کرد و باز روز از نو، روزی از نو.

فکر نکن , مطمئن باش .

مشکل اینجاست که این هیجانات بیجا به کشور ضربه میزنه . به قول فرنگیا ساید افکت داره !

ارسال: #۳۵۲۴۵
۰۴ بهمن ۱۳۹۵, ۰۵:۲۶ ب.ظ
از بعد امتحانا خیلی دچار بی‌انگیزگی شدم همش برای شروع پایان‌نامه امروز فردا می‌کنم نمی‌دونم چیکار کنمSad
ارسال: #۳۵۲۴۶
۰۴ بهمن ۱۳۹۵, ۰۶:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ بهمن ۱۳۹۵ ۰۶:۴۹ ب.ظ، توسط codin.)
(۰۴ بهمن ۱۳۹۵ ۰۵:۲۶ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  از بعد امتحانا خیلی دچار بی‌انگیزگی شدم همش برای شروع پایان‌نامه امروز فردا می‌کنم نمی‌دونم چیکار کنمSad

همین الان که داری این پیامو میخونی شروع کن!Smile
ولی جدی خوبی بی انگیزگی اینه که بعدش که خودتو جمع و جور میکنی انفجاری میری جلو... یکم به آینده فکر کن حتما چیزهای امیدوار کننده ای به ذهنت میرسه.. من برعکس توام که گاهی اینقدر هیجان وجودمو میگیره به خاطر انگیزه هام همون باعث میشه نتونم تمرکز کنم : )) البته خب گاهی هم بی انگیزه میشم ولی سعی میکنم خودمو جمع و جور کنم. من توی این جور مواقع به آینده و چیزهای خوب فکر میکنم
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , elhamgh
ارسال: #۳۵۲۴۷
۰۴ بهمن ۱۳۹۵, ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخ جووووووووووووون!
بالأخره امتحانام تموم شد.
خلاص شدم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۳۵۲۴۸
۰۴ بهمن ۱۳۹۵, ۰۹:۵۴ ب.ظ
یه چیزایی آدم میشنوه که اعصابش به هم میریزه.
آدمایی که با چندرغاز یارانه زندگی شون رو میگذرونن.
بچه ی بی جونی که توی مدرسه میزنه زیر گریه وقتی معلمش میپرسه چرا ناراحتی و میگه پدرش معتاده و چیزی ندارن بخورن. مزخرفه که از یه کلاس بیش از ۱۰/۱۵ درصدشون بچه ی طلاق هستن و اونم اکثرا به خاطر اعتیاد.
درسته که بی تدبیری دولت مسبب خیلی از بدبختی هاست اما مردم خودشون مقصرن و این یه رابطه ی متقابله بین دولت و مردم و از ماست که بر ماست. به قول مامانم قبلنا میگفت که الان رئیس جمهور کجاست که ببینه فلان میوه فروش از بقیه گرون تر میده. کلا وضع آشفته ای هست.
لعنت بر اعتیاد.
نمیخواستم چیزی بنویسم ولی آدم اعصابش خورد میشه.

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , SepidehP
ارسال: #۳۵۲۴۹
۰۴ بهمن ۱۳۹۵, ۱۰:۱۲ ب.ظ
یک عمره چای می خورم تازه تصمیم گرفتم از ۱۰ ۱۵ برند مختلف چای بخرم، خوشمزه ترینشون رو پیدا کنم
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421 , s90211006
ارسال: #۳۵۲۵۰
۰۵ بهمن ۱۳۹۵, ۱۲:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ بهمن ۱۳۹۵ ۱۲:۴۸ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
جالب بود:

سپاس‌گزاری شده توسط: codin , shahlaj

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۷۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۸,۷۸۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۲۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۲۷۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۶۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۲۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۲۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close