زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۰۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۴۴۲۶
۲۸ آذر ۱۳۹۵, ۰۳:۳۲ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۸ آذر ۱۳۹۵ ۰۳:۲۱ ق.ظ)stateless نوشته شده توسط:  
(28 آذر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۹ ق.ظ)۸_۸ نوشته شده توسط:  
(28 آذر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۴ ق.ظ)stateless نوشته شده توسط:  انشاءالله که هرجا هستیم مفید باشیم جمیعاً.

من که هستم، شما یه فکری به حال خودتون کنید Big Grin

بازهم دستتون درد نکنه!

ما هر دومون میخواییم یه حرفو بزنیم ولی انگار نظرمون ۱۸۰ درجه با هم متفاوته. هم بنده متوجه شدم که شما چی میخوایید بگید و هم شما متوجه منظور بنده شدید. پس دلیل مخالف هامون چیه؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , SepidehP , s90211006
ارسال: #۳۴۴۲۷
۲۸ آذر ۱۳۹۵, ۰۳:۳۷ ق.ظ
(۲۸ آذر ۱۳۹۵ ۰۳:۳۲ ق.ظ)۸_۸ نوشته شده توسط:  
(28 آذر ۱۳۹۵ ۰۳:۲۱ ق.ظ)stateless نوشته شده توسط:  
(28 آذر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۹ ق.ظ)۸_۸ نوشته شده توسط:  
(28 آذر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۴ ق.ظ)stateless نوشته شده توسط:  انشاءالله که هرجا هستیم مفید باشیم جمیعاً.

من که هستم، شما یه فکری به حال خودتون کنید Big Grin

بازهم دستتون درد نکنه!

ما هر دومون میخواییم یه حرفو بزنیم ولی انگار نظرمون ۱۸۰ درجه با هم متفاوته. هم بنده متوجه شدم که شما چی میخوایید بگید و هم شما متوجه منظور بنده شدید. پس دلیل مخالف هامون چیه؟

هیچی! مخالفت نداریم! دعوا هم نداریم، نه با شما نه با هیچ کاربر دیگه ای. التماس دعا داریم فقط. ببخشید دیگه شلوغ میکنیم الکی.
والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته.

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۳۴۴۲۸
۲۸ آذر ۱۳۹۵, ۰۳:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آذر ۱۳۹۵ ۰۳:۴۶ ق.ظ، توسط ۸_۸.)
(۲۸ آذر ۱۳۹۵ ۰۳:۳۷ ق.ظ)stateless نوشته شده توسط:  هیچی! مخالفت نداریم! دعوا هم نداریم، نه با شما نه با هیچ کاربر دیگه ای. التماس دعا داریم فقط. ببخشید دیگه شلوغ میکنیم الکی.

خلاصه خداوند به ما توفیق دهد که به شما خدمت کنیم Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless
ارسال: #۳۴۴۲۹
۲۸ آذر ۱۳۹۵, ۰۳:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آذر ۱۳۹۵ ۰۳:۵۷ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
(۲۸ آذر ۱۳۹۵ ۰۳:۱۰ ق.ظ)تولد آفتاب نوشته شده توسط:  حالا یه خاطره
تهران ۱۰ سانت زبونِ من رو کرده یه متر من اصلاً اهل جر و بحث نبودم. هفته‌ی پیش از سر چارراه تا دانشگاه که فقط یه زیرگذر رد میکنه و از عید ۹۵ تا الان ۱۰۰۰ تومن هست کرایه‌ش، ۵ تومن دادم ۳ تومن برگردوند. تاکسی هم پر بود. تاکسی هم بود یعنی از این سبزا. گفتم پس بقیه‌ش کو؟ برای اینکه ضایع نشه گفت داشتم دنبال ۵۰۰ تومن دیگه هم میگشتم ولی دوروغ میگفت. بعد ۵۰۰ تومن داد منم اعصابم خورد شده بود نگرفتم گفتم مثل اینکه شما بیشتر از من نیاز داری مال خودت نمیخوام، اونم گفت بگیر، من گفتم نمیخوام شما تاکسی این خطی هستی و بهتر از هر کس میدونی که ۲۰۰ متر میشه ۱۰۰۰ تومن، پس لابد نیاز داری که ۵۰۰ اضافی میخوای. مسافر بغلی بهم گفت بگیر دیگه بیخیال. ولی حسابی به راننده تاکسی برخورده بود و خودم حس خوبی نداشتم که خرابش کردم ولی حقش بود چون اولش ۲ تومن میخواست بگیره.

ماهِ پیش هم از سر بهبودی تا نواب (اندازه‌ی یه ایستگاه BRT) سوار شخصی شدم، ۱۰۰۰ دادم گفت کرایه‌ش ۱۵۰۰ هست! شاید اگه مثلا پول بزرگتر داده بودم و ۱۵۰۰ کم کرده بود چیزی نمیگفتم ولی بهم بر خورد یعنی چی یه چهارراه رد کردی من ۲۰۰ بار این مسیر رو اومدم همیشه ۱۰۰۰ میخوان. بهش گفتم اگه ۵۰۰ تومنت رو میخوای بغل همین کلانتری پارک کن (کلانتری نواب دمِ چارراه هست اتفاقا) چون یکی دیگه هم ۵۰۰ش رو میخواست ندادم رفتیم اونجا حل کردند. گاز داد رفت ولی باز اعصاب خوردیش موند برام روزم خراب شد اصلا. اینجور موقع‌ها اصلا زیر حرف زور نرید بگید برو کلانتری اونجا هر چی گفتند همون رو میدم، غرامتِ تلف شدنِ وقتت رو هم میدم اگه حق با تو بود.

کلا تهران شهر اعصاب خوردکنی شده شدیداً، روی اخلاق و رفتار آدم هم تأثیر میذاره. ولی چاره‌ای نیست فعلا.
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421 , nlp@2015 , تولد آفتاب , jazana , Pure Liveliness
ارسال: #۳۴۴۳۰
۲۸ آذر ۱۳۹۵, ۰۴:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آذر ۱۳۹۵ ۰۴:۲۱ ق.ظ، توسط SepidehP.)
(۲۸ آذر ۱۳۹۵ ۰۳:۴۵ ق.ظ)۸_۸ نوشته شده توسط:  
(28 آذر ۱۳۹۵ ۰۳:۳۷ ق.ظ)stateless نوشته شده توسط:  هیچی! مخالفت نداریم! دعوا هم نداریم، نه با شما نه با هیچ کاربر دیگه ای. التماس دعا داریم فقط. ببخشید دیگه شلوغ میکنیم الکی.

خلاصه خداوند به ما توفیق دهد که به شما خدمت کنیم Smile
بحث خیلی قشنننگ به سرانجام رسید Big Grin

کسی اطلاع داره اینجا امکان improve وجود داره واسه ارتقای نمره ؟؟؟ مث بعضی از دانشگاه های خارجی

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸_۸
ارسال: #۳۴۴۳۱
۲۸ آذر ۱۳۹۵, ۰۴:۵۲ ق.ظ
(۲۸ آذر ۱۳۹۵ ۰۴:۱۹ ق.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  کسی اطلاع داره اینجا امکان improve وجود داره واسه ارتقای نمره ؟؟؟ مث بعضی از دانشگاه های خارجی
نع. قرار بود برای ورودی‌های کارشناسی‌ها بذارند ولی نمیدونم به کجا رسید.

مستقل از بحث امروز، کتاب جامعه‌شناسی نخبه‌کشی رو پیشنهاد میکنم. ۲۵۰ صفحه بیشتر نیست و فایل صوتی‌ش هم هست البته. کسی خوند یا خونده خوشحال میشم نظرش رو همینجا اعلام کنه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , moslem73421 , Pure Liveliness
ارسال: #۳۴۴۳۲
۲۸ آذر ۱۳۹۵, ۱۲:۴۶ ب.ظ
قبلنا ربیع که میشد خبر ازدواج بزرگترا میومد و عروسی اونا بود
امسال خبر ازدواج و عکسهای دو نفره هم سن و سالامون و بعضا کوچیکترا پشت هم میرسه
یه حس ناشناخته دارم از این وقایع : )))))
نمیدونم چیه!!!

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo
ارسال: #۳۴۴۳۳
۲۸ آذر ۱۳۹۵, ۱۲:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۰۲ ب.ظ، توسط mostafaheydar1370.)
(۲۷ آذر ۱۳۹۵ ۰۴:۰۷ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  تعداد افرادی که از دانشگاه شریف میرن رو تقسیم کنید به تعداد کل افرادی که هر سال مهاجرت تحصیلی می‌کنند، شاید ۱ درصد باشه. شاید بگید نیروهایی که از دانشگاه شریف میرن یه کم استعداد بیشتری دارند که اون هم در مقابل تعدادی که میرن سرشکن می‌شه، هم اینکه حتی کسایی که از دانشگاه‌های معمولی میرن هم با درصد بالایی اونور موفق میشن چون از سیستم آموزشی اونجا کمک می‌گیرن. پس صرفِ بحث دانشگاه شریف یا آزاد نباید باشه.

خیلی می‌تونه حفظ کنه. شاید آدم دچار روزمرگی بشه گاهاً ولی عقیده از بین نمیره. اساتید ایرانی هستند که ۳۰ سال هست آمریکا تدریس می‌کنند ولی سیاست‌های ضدامپریالیسم رو تبلیغ می‌کنند. ربطی هم به دین و مسلک نداره ممکن هست کسی لامذهب باشه ولی ضداستعمار هم باشه. کسایی که الان میرند رو با سلطنت‌طلب‌هایی که قبل از انقلاب فرار کردند رو مقایسه نکنید. خیلی‌ها قطعاً از سیاست داخلی حکومت خودمون خوششون نمیاد ولی مخصوصاً اتفاقات ۶-۵ سال اخیر که در دنیا اتفاق افتاده چشم و گوش خیلی‌ها رو باز کرده. من چون وقتم پره اغلب، تفریحاتم به خوندن اخبار ورزشی و تحلیل‌های سیاسی محدود میشه. ابداً نباید فکر کنید یک ایرانی که با شلوارک عکس انداخته رفته که دو دستی کشورش رو به تاراج بده.
یکی از کاربران، صفحه‌ی قبل طوری گفته بود کسایی که میرن میدونن چیکار میکنن که من فکر کردم نکنه واقعاً قتل می‌کنند. یک ایرانی که خارج از کشور ولی دارای پول و علم باشه، نفعش برای کشور بیشتر از یه ایرانی هست که داخل کشور بمونه ولی بیکار باشه.

نه این نه اون. قطعاً کسایی که رفتند روشون برنامه‌ریزی نشده که برن افکار ضدامپریالیسم انتشار بدن ولی اون هشداری که گفتم سناتورهای آمریکایی و مشاوران رئیس جمهور آمریکا در مورد کسانی که در محیط اسلامی و یا افکار کنفسیوس (چین) رشد کردند جدی بود. کسایی که میرن اصلاً کبریت بی‌خطر نیستند.

شما هم توو همون محیطی رشد کردید که اونا رشد کردند. پس چطور خفقان باعث شده دید اونا نسبت به غرب اشتباه باشه ولی شما دیدتون درست هست و تونسته باشید آمریکا رو درک کنید؟ خودتون رو دست بالا و بقیه رو دست کم نگیرید؛ بقیه هم کتاب و مجله و تحلیل می‌خونند و اخبار می‌بینند. گمون گنم حتی بهشت هم آرمان‌شهر نباشه چون به نظر حوصله‌بر میرسه! اما این افرادی که میرن فکر کنم بیشتر از شما در مصاحبت با کسانی بودند که رفتند چون حداقل ۴ سال قصدش رو داشتند و اینطوری هم نمیشه که یهو چمدون بردارن برن. کسایی که میرن حداقل دو تا فامیل یا چار تا دوست که چند سال هست اونجا زندگی می‌کنند دارند، چشم بسته و به امید آرمان‌شهر نمی‌رن.
از سمت دیگه، شما به خروجی نگاه کنید. از یه طرف، کسایی رو میبینیم که ۵-۴ سال بعد از فارغ‌التحصیلی در داخل کشور کار کردند ولی به این نتیجه میرسند که جای موندن نیست و می‌رن. از طرف دیگه، افرادی با سلایق و فرهنگ‌های مختلف، از شمال تهران تا شهر کوچیک و دورافتاده، اپلای کردند و رفتند ولی برنمی‌گردند. کسی که به اینا نگاه می‌کنه، میبینه ۲۰ نفر با شرایط مشابه من رفتند ولی هیچ کدوم برنگشتند (حتی به امید آرمان‌شهر رفته باشند ولی آرمان‌شهری نباشه)، ۵ نفر هم با شرایط مشابه من موندن ولی همه ناراضی هستند، من نوعی هم گمون نمی‌کنم استثنای خاصی باشم، پس منم میرم.

خلاصه‌ی کلام اینکه افراد، کر و کور نیستند.
دقیقا بحث دیدگاه هست یعنی بستگی داره که انسان از کدوم طرف به قضیه نگاه کنه ؟ و ی مسئله ی دیگه هم پیش میاد ایا اگه هنوز مثل مثلا ۱۰ سال قبل که هنوز رفتن به کشورهای دیگه به این شدت فعلی مرسوم نبود ایا باز هم این بد بینی نسبت به داخل و خوش بینی نسبت به بیرون اینقدر برای کسانی که می خواهند برند اون خصوصیات بلد میشد یعنی جو هم تاثیر داره فعلا رو تصمیمات کسانی که می خواهند برن .
مسئله ی بعدی اینه که شما فرض کن ۱۰ سال دیگه جای امریکا و ایران عوض بشه ایا باز کسانی که امروز در حال مسافرت به این کشور ها هستند ایا بر نمی گردند جای اولشون ؟مطمئنا بر می گردن چون که همونطور که نتونستند شرایط فعلی رو تحمل کنند اون شرایط رو هم نمی تونن تحمل کنند و دوباره به مکان اوولشون بر می گردن یعنی دنبال راحتی و این حرف ها هستند.و هدف بزرگ تو زندگی شون ندارن ومی گن من خوش باشم به بقیه کار نداشته باشم (حالا نه اینکه کل ایران رو دانشگاه شریف می چر خه ها فعلا که داره رو رانت خوارا می چرخه فی المضاح )ولی فکر می کنم اگه ادم بجنگه و شرایط رو عوض کنه خیلی بهتره تا بره جای دیگه و اونجا با شرایط بجنگه (البته اختیار هر کسی دست خودش هست و کسی نمی تونه برای فرد دیگه ای تصمیم بگیره)به عقیده من اگه سختی های هر جای دنیا بیشتر از ایران نباشه کمتر هم نیست ...
ولی صلاح مملکت هر کسی رو خسروان دانند
موفق باشید
ارسال: #۳۴۴۳۴
۲۸ آذر ۱۳۹۵, ۰۲:۳۵ ب.ظ
چقدر زمان همه چیزو عوض می گنه...
قدرتمند ترین عملگر زمانه هر چند نمیشه اولویت اجراش رو بالا برد و باید صبر کرد

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۳۴۴۳۵
۲۸ آذر ۱۳۹۵, ۰۳:۵۶ ب.ظ
کسی این جا روش Importance Sampling رو بلده؟
ارسال: #۳۴۴۳۶
۲۸ آذر ۱۳۹۵, ۰۴:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۴ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
ارسال: #۳۴۴۳۷
۲۸ آذر ۱۳۹۵, ۰۵:۳۵ ب.ظ
هالا مادرید
یه جام دیگه
هت تریک رونالدو
آقای گلی رونالدو
چند روز پیش هم که توپ طلا

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: zarisa , salam5 , Skyrim
ارسال: #۳۴۴۳۸
۲۸ آذر ۱۳۹۵, ۰۵:۳۸ ب.ظ
ضرب شستو باید بزنم همین روزا..
چه روز خوبِ مزخرفی بود!
ارسال: #۳۴۴۳۹
۲۸ آذر ۱۳۹۵, ۰۶:۳۶ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تحقیق میگه اگه به فقیرا پول نقد بدی بجای اسراف پول و صرفش تو مواد مخدر و الکل و سیگار اینا برعکس مصرف سیگار و الکل میاد پایین‌ ExclamationExclamation و این پول رو واسه بهبود زندگی(غذا تحصیل فرزندان بهداشت و خانه) خرج می کنن.

و میگه اگه مثلا دولت این پول نقد رو به زنان مستقیم بده، بهتر و بیشتر صرف غذا و فرزندان میشه!
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۳۴۴۴۰
۲۸ آذر ۱۳۹۵, ۰۷:۱۴ ب.ظ
اگر تو باشی، تمامِ می‌شَوَم‌هایِ دنیا می‌شوم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , stateless

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۶۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۰۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۰۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close