زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۴۱۴۱
۱۵ آذر ۱۳۹۵, ۰۲:۵۴ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۵ آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۳۱ ق.ظ)تولد آفتاب نوشته شده توسط:  
(15 آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۸ ق.ظ)arshad_95 نوشته شده توسط:  

حتی یادمه برای آزمون استخدامی شرکت نفت باهاش تماس گرفتن و گفتن پذیرفته شده و این در حالیه که دوست خودم که رزومش خیلی قوی بود و از دانشگاه شیراز فارق تحصیل شده بودو بهترین نمره رو از همین آزمون آورده بود، رد شد. بدون اینکه دلیلشو بدونه!
بعضی وقتا نمیشه در برابر این همه بی عدالتی سکوت کرد Undecided

کار نفت از این حرفا گذشته ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: تولد آفتاب
ارسال: #۳۴۱۴۲
۱۵ آذر ۱۳۹۵, ۰۵:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۰ ب.ظ، توسط moslem73421.)
Rainbow هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
.....
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , s90211006 , shahlaj , sss , neda_Network
ارسال: #۳۴۱۴۳
۱۵ آذر ۱۳۹۵, ۰۵:۴۷ ق.ظ
(۱۵ آذر ۱۳۹۵ ۰۵:۳۳ ق.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  نوشتن لذت بخش ترین کار دنیاست ، هر چزی که باشه ، خاطرات ، نوشتن ایده ها ، آرزو ها ، برنامه روزانه ، یه خطخطی روی کاغذ موقع صحبت با تلفن ، حتی رنگ کردن گل سفید قالی
البته خوندن نوشته های دیگران هم لذت بخشه ، وبلاگ های شخصی ، نوشته های گوشه ی جزوه و کتاب ، بیت شعر نوشته شده توی برگ تمرین ، کاری که از ترس فراموشی گوشه یک رسید بانکی نوشته شده ، و صد البته دفتر خاطرات ، مخصوصا اگه واسه غریبه باشه
نوشتن روح آدمی را نمایان میکند و حس کردن این وجود و صداقت و صمیمیت و دیدن ترس ها و عشق ها و امید ها واعتراف ها به ناتوانی ها لذتی عمیق به من میبخشد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گلِ قالی رو با چی رنگ میکنید؟ خراب نشه...؟Smile

دفترِ خاطرات به شرطی که صاحبش راضی باشه...Wink

واقعا نوشتن و خوندن از بهترین کارهای دنیاست. نباید بهانه آورد که هزار و یک دغدغه ی زندگی، نمیذارن بخونیم و بنویسیم.

ممنون بابت یادآوری.

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421 , SepidehP
ارسال: #۳۴۱۴۴
۱۵ آذر ۱۳۹۵, ۱۰:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آذر ۱۳۹۵ ۱۰:۳۷ ق.ظ، توسط afrooz-OMD.)
(۱۴ آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۸ ق.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  پی‌نوشت: سطر آخر گزینه سوم به این قضیه اشاره داره که تعریف موفقیت و رضایت درونی می‌تونه با هم متفاوت باشه، در واقع رضایت درونی یه حس داخلی هست که بهمون می‌گه از موقعیت و کیفیت زندگی فعلیمون راضی هستیم اما موفقیت یک دیدگاه خارجی از سوی جامعه هست که جایگاه فرد رو بر حسب معیارهایی نظیر سطح درآمد، مدرک تحصیلی، خونه، ماشین و حتی نوع پوشش مورد سنجش قرار می‌ده و احتمالا تو کشوری مثل ایران شان اجتماعی یک پزشک رو فارغ از پیشینه (سواد، کیفیت تحصیلی، میزان ارزش‌آفرینی و...) بیشتر از یک مهندس می‌دونه، چون بالاخره اون لقب دکتر داره ولی این نداره! Smile

خیلی هم عـــالــی

ممنوووون

من زمانی راضی هستم که بدونم بود و نبود من توی این دنیا حداقل برای یک نفر فرق داره
حضور موثر!
الان که هستم اکسیژن الکی مصرف نکنم : )) مفید باشم از خنثی بودن بدم میاد

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , SepidehP
ارسال: #۳۴۱۴۵
۱۵ آذر ۱۳۹۵, ۱۱:۱۵ ق.ظ
کاش دنیا انقدر خوب بود که برای گفتن دوستت دارمی خجل نمیشدیم Rolleyes

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421 , stateless , sss
ارسال: #۳۴۱۴۶
۱۵ آذر ۱۳۹۵, ۰۲:۱۱ ب.ظ
fault tolerance= خوشبختی باطنی Idea
هر چه تحمل خطای بالاتری داشته باشید تو زندگی یعنی آرامش و آسایش بیشتری دارید Confused
هرچه تحمل خطا بالاتر باشه یعنی قدرت ریسک بالاتری دارید و اگه ریسک تون جواب نداد مشکلی براتون پیش نمیاد Confused
هرچی تحمل خطا بالاتر باشه یعنی تنوع زندگی تون بالاتر هست چون میتونید تصمیم های بیشتری بگیرید و رو تصمیم تون قاطعیت داشته باشید Confused

پ.ن ۱: خلاصه اینکه برداشت من از تحمل خطا موقع درس خوندن این بود
پ.ن۲: تحمل خطا رو همه جا میشه توسیع داد در همه زمینه Smile
پ.ن۳: یاد درس خوندن بخیر دلم براش تنگ شده Sad

ببخش باران ....

تو می باری و ما

هی شسته نمی شویم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421 , SepidehP
ارسال: #۳۴۱۴۷
۱۵ آذر ۱۳۹۵, ۰۴:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آذر ۱۳۹۵ ۰۴:۲۷ ب.ظ، توسط diligent.)
یکی از دوستام اول زندگیش اینجوری صاحب خونه شده:
پول سرویس طلا و جهیزیه ای که قرار بوده خانواده اش برای عروسیش بهش بدن رو ازشون گرفته و گذاشته روی پولهای شوهرش و یه خونه ۶۰ متری(توی یه کلان شهر) خریدن :-)

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , afrooz-OMD , Iranian Wizard , Pure Liveliness , Skyrim , RASPINA , Milestone , sss
ارسال: #۳۴۱۴۸
۱۵ آذر ۱۳۹۵, ۰۴:۳۷ ب.ظ
دیشب تویه یه کافه بودم یه خانوم و آقایی انگار به تازگی ازدواج کرده بودن اومدن اونجا
بعد کلی هم خرید کرده بودن بعد خانومه متکلم وحده بود راجع به اینکه :
خودش توی جشن تولدی که میخواد برای شوهرش بگیره چی بپوشه
فلانی یه عکسی گذاشته بود اینستا انقد لایک خورده منم همونو بخرم بپوشم پس
بعد فلانی یه عکس گذاشته اینستا فلان چیزو پخته بوده منم همونو میپزم پس
بعد عزیزم اگه قراره بقیه تیپ اسپورت بپوشن تو که تولدته باید تیپ رسمی بپوشی میذاریم اینستا زشت نباشه
....

و من تمام وقت فکرم این بود که چند درصد این تولد به خاطر خوشحال کردن شوهرشه کاش صددرصدش بود

پ.ن: بعضی ها اونطوری که دلیجنت گفت و بعضی ها اینطوری
چقدر دغدغه ها و دنیای آدما فرق داره

سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Iranian Wizard , diligent , crevice , Pure Liveliness , RASPINA , shahlaj , Milestone , ele , Saman
ارسال: #۳۴۱۴۹
۱۵ آذر ۱۳۹۵, ۰۴:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آذر ۱۳۹۵ ۰۴:۳۸ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۵ آذر ۱۳۹۵ ۰۴:۲۵ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  یکی از دوستام اول زندگیش اینجوری صاحب خونه شده:
پول سرویس طلا و جهیزیه ای که قرار بوده خانواده اش برای عروسیش بهش بدن رو ازشون گرفته و گذاشته روی پولهای شوهرش و یه خونه ۶۰ متری(توی یه کلان شهر) خریدن :-)
الان باز بعضیا توجیه می کنن که: البته باید طرفمون هم بفهمه و این حرفا.
اینا برن تو آمازون آدمخوار میشن چون طرفشون آدمخواره.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , diligent , SepidehP , codin
ارسال: #۳۴۱۵۰
۱۵ آذر ۱۳۹۵, ۰۵:۰۵ ب.ظ
(۱۵ آذر ۱۳۹۵ ۰۴:۲۵ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  یکی از دوستام اول زندگیش اینجوری صاحب خونه شده:
به هر حال باید طرفمون هم درک داشته باشه Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , Pure Liveliness , gogooli , Skyrim , SepidehP , codin , sss
ارسال: #۳۴۱۵۱
۱۵ آذر ۱۳۹۵, ۰۵:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آذر ۱۳۹۵ ۰۶:۱۷ ب.ظ، توسط sara9009.)

اینجوری که فقط به خانواده خودش فشار اورده نقش شخص خودش این وسط چی بود؟ بعد حالا بدونه جهیزیه چجوری میخوان زندگی کنن؟ وسایل منزل و همسرش خرید؟ یا اینکه دوباره خانوداه بیچاره خودش خرید؟ از هر زاویه ای بهش نگاه میکنم نکته مثبتی توش نمیبینم ، یه پولی رو از جیب یه نفر برداشته، گذاشته تو جیب خودش و یه نفر دیگه!

هدفتان رسیدن به ماه باشد تا اگر از دستش دادید در میان ستارگان فرود بیاید !
(لس براون)
 سپاس‌گزاری شده توسط: clint , تولد آفتاب , gogooli , SepidehP
ارسال: #۳۴۱۵۲
۱۵ آذر ۱۳۹۵, ۰۶:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آذر ۱۳۹۵ ۰۶:۳۰ ب.ظ، توسط crevice.)
(۱۵ آذر ۱۳۹۵ ۰۴:۳۷ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  فلانی یه عکسی گذاشته بود اینستا انقد لایک خورده منم همونو بخرم بپوشم پس
بعد فلانی یه عکس گذاشته اینستا فلان چیزو پخته بوده منم همونو میپزم پس
و من تمام وقت فکرم این بود که چند درصد این تولد به خاطر خوشحال کردن شوهرشه کاش صددرصدش بود
Social network slaves Big Grin

(۱۵ آذر ۱۳۹۵ ۰۴:۳۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  الان باز بعضیا توجیه می کنن که: البته باید طرفمون هم بفهمه و این حرفا.
اینا برن تو آمازون آدمخوار میشن چون طرفشون آدمخواره.
این عشق، هزار راز دارد
این رشته سر دراز دارد
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , afrooz-OMD , shahlaj , sss
ارسال: #۳۴۱۵۳
۱۵ آذر ۱۳۹۵, ۰۹:۲۹ ب.ظ
(۱۵ آذر ۱۳۹۵ ۰۵:۵۹ ب.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  از هر زاویه ای بهش نگاه میکنم نکته مثبتی توش نمیبینم ، یه پولی رو از جیب یه نفر برداشته، گذاشته تو جیب خودش و یه نفر دیگه!

اینطوری حتی اگه فرشی زیر پاشون نباشه میدونن که کسی نیست ماه به ماه انقدر کرایه خونه رو زیاد کنه که مجبور بشن فرش زیر پاشون و کم کم خیلی از اون جهاز لوکس و طلاهارو بفروشن...
تلاش خودشون توی بزرگ تر کردن خونه و خرید وسایل و سرمایه گذاری های بعدی نمود پیدا میکنه
پولشونو خرج زندگیشون کردن نه خرج سلف سرویس شاهانه و شیک ترین تالار و بهترین سرویس خواب که همش تو اثاث کشی های آخر هر قرارداد درب و داغون بشه

من هرطور نگاه میکنم واقعا کارشون تحسین برانگیزه

سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , barca , crevice , shahlaj , diligent , SepidehP , Saman , sss
ارسال: #۳۴۱۵۴
۱۵ آذر ۱۳۹۵, ۱۰:۴۶ ب.ظ
نمیدونم چرا خیلی ها از درک "به طور میانگین" عاجز هستن. مفهوم پیچیده ای نیست. فقط انقدر رو استثناها مانور ندید.

سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۳۴۱۵۵
۱۵ آذر ۱۳۹۵, ۱۱:۰۱ ب.ظ
هزار و یک حُسن هم داشته باشی ولی مغرور باشی کافیه که اون هزار و یک حسنت هم به چشم منو امسال من نیاد. دختره فارغ التحصیل ارشد شریف تو رشته مخابراته و اِل و بِل و جیمبِله. ولی مغروره، خودشم میگه مغرورم، میگه این عزت نفسه که عذرخواهی نکنی. آخرشم میگم تو به دردم نمیخوری، میگه تو حُسن های منو نمیبینی.

حُسن هات بمونه پیشت به دردت میخوره، به درد من که نخورد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , arshad_95

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۵۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۷۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۷ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close