زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۳۷۸۱
۲۹ آبان ۱۳۹۵, ۰۳:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آبان ۱۳۹۵ ۰۳:۳۶ ق.ظ، توسط ۸_۸.)
کارهام ۱۸۰ درجه با هم تضاد دارن، خیلی وقته که تو این تضاد گیر کردم. گاهی فکر می کنم تا آخر عمرم تو این تضاد می مونم. چون خیلی سعی کردم خودمو به یه سمتی متمایل کنم ولی هیچ وقت نتونستم. همیشه با یه مساله ی تازه ای رو برو شدم که تا اون زمان هیچ وقت تجربش نکرده بودم. و از همه جالبتر اینکه فاصله ی بین تضاد ها به ساعت و دقیقه هم نمیکشه. مثلا تا یه دقیقه پیش خیلی اصرار داشتید که سردمه، حال اصرار دارید که گرممه. تو یک دقیقه خواسته هاتون عوض میشه، نه اینکه شدتش کم بشه، کلا از این رو به اون رو میشه. اهدافتون عوض میشه. مسیری که دارید میرید عوض میشه. گاهی وقتا هم پیش میاد که پاهاتون یه راهی رو میرن، ولی دستاتون یه راه دیگه رو، چشمتون با پاهاتونه، گوشتون با دستاتون. قلبتون یه سمتیه، عقلتون یه سمت دیگه. حال فکر کنید روزی چند بار این اتفاق میوفته. همش تو این دوگانگی گیر می کنید و درونتون همیشه جنگ و دعواست. هر سپاهی هم لشکر خودشو میاره. شمشیرهاشون هم خیلی تیزه. شاید شرح حدیث جنود عقل و جهل راه‌گشا باشد! ان شاء الله.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , Menrva
ارسال: #۳۳۷۸۲
۲۹ آبان ۱۳۹۵, ۰۶:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آبان ۱۳۹۵ ۰۸:۰۹ ق.ظ، توسط stateless.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
تشکر از همه ی دوستان. حرفهاتون قطعا درسته. ولی یه شرایطی نه قابلِ توضیحه نه قابلِ درک. به نظرم زندگیِ هر انسانی در طول تاریخ یه استثناست، نمیشه راحت به روشهای مرسوم مدلش کرد و مثلِ پازل حلش کرد و راحت گفت خوب... این مشکل، اینم راه حلش و تمام. به این سادگیها نیست واقعا.
اگه گهگداری اینجا حرفی میزنم که کسی رو ناامید و ناراحت میکنه، شرمنده ام. واقعا ببخشید. یه نکته ای هم خیلی وقتها یادم میره: اینکه اگه مطمئن باشیم خدایی هست که هرچی برامون رقم زده خیر و صلاحه، همه چی رو یادمون میره و به آرامش میرسیم. بعضی اوقات قدر داشته هامو نمیدونم و یادم میره شکرگزار باشم. همین.

پی نوشت: همش که نباید از غم و غصه حرف زد...
این تاپیکِ "سحرخیزان..." رو قدر ندونستیم ها... من این وقتِ صبح میام اینجا پرنده پر نمیزنه...Big Grin منم و گوگل و یاهو و چند تا مهمان که خدا میدونه کی اند!! البته حتما همه زود بیدار میشن ولی اینجا نمیان!Wink ما که به اونایی که ساعت خوابشون کمه و مانشت هم نمیان غبطه میخوریم واقعا!Big GrinAngel

به قولِ دوستان: صبح شنبه تون بخیر و شادی!

التماسِ دعای زیاد.

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , sss
ارسال: #۳۳۷۸۳
۲۹ آبان ۱۳۹۵, ۰۲:۳۳ ب.ظ
تشکر ویژه از AFC برای فراهم کردم موجبات خنده ملت ایران. Dodgy

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۳۷۸۴
۲۹ آبان ۱۳۹۵, ۰۲:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۱ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , sss
ارسال: #۳۳۷۸۵
۲۹ آبان ۱۳۹۵, ۰۳:۳۵ ب.ظ
۱/ وقتی «تیم برنز لی» ایده راه‌اندازی اینترنت را در ۱۹۹۰ مطرح کرد، دوستانش به او گفتند: «این ایده هیچ‌وقت نمی‌گیرد»
۲/ وقتی استیو جابز در سال ۱۹۸۵ از شرکت اپل اخراج شد، چه کسی گمان می‌کرد ده سال بعد مدیرعامل همین شرکت شود؟
۳/ وقتی اسپنسر مایکروویو را اختراع کرد متخصصان گفتند: «این دستگاه هیچ‌وقت پرفروش نمی‌شود» او تا کلاس سوم دبیرستان بیشتر درس نخوانده بود.
۴/ آیا می‌دانید مادری که از همسر بدخلق و خشنش جدا شد و ۴ فرزندش را با کار شبانه‌روزی در فقر بزرگ کرد، مادر یکی از سرشناس‌ترین مردان هالیوود، تام کروز بود؟
۵/ وقتی نویسنده مشهور فرانسوی، بالزاک، رمانش را به ۷ نفر از استادان دانشگاه داد همگی گفتند: «بهتر است کاری را انتخاب کند که در آن استعداد دارد»
۶/ وقتی ادیسون به خاطر کندذهنی از مدرسه اخراج شد مادرش خطاب به مسئولان مدرسه گفت: «من به شما ثابت می‌کنم که این پسر نابغه است» ادیسون بعدها گفت مادرم به خاطر من جلوی همه آن‌ها ایستاد؛ نخواستم او را را شرمنده کنم.
۷/ هیگینز فقط یک قایق‌ساز بود. در جنگ جهانی دوم خطاب به ارتش آمریکا گفت: «نیروی دریایی شما اندازه یک گاو از قایق‌های کوچک سرش نمی‌شود ولی به خدا قسم من سرم می‌شود!» او یک تنه بر موضعش ایستاد و در نهایت ایده‌اش در سنای آمریکا با قاطعیت برنده شد.
۸/ کلاید تامباو با مدرک دیپلم، کاشف پلوتون است. وقتی به دنبال کشف پلوتون بود، بعضی از منجمان می‌گفتند: «اگر چیز دیگری آن بالا بود حتما تا به حال پیدا شده بود»
۹/ وقتی در کافه‌ها می‌نشست و روی کاغذباطله‌ها می‌نوشت، پول غذا هم نداشت. پولی هم اگر گیرش می‌آمد برای فرزندش غذا می‌خرید. این زن حالا یکی از ثروتمندترین زنان جهان است؛ جی کی رولینگ، خالق «هری پاتر».
۱۰/ وقتی لینا رادکه آلمانی در المپیک سال ۱۹۲۸ مدال طلا را برد خیلی‌ها هنوز اعتقادی به ورزش زنان نداشتند. رئیس کمیته بین‌المللی المپیک در آن زمان رسما گفت: «باید تمام ورزش‌های زنان حذف شود و به سنت یونان بوستان فقط مردها حق مشارکت در این رویداد بزرگ را داشته باشند!»
۱۱/ مادرش به خاطر فقر قصد داشت جنینش را سقط کند. از این کار پشیمان شد. پسرش کریستیانو رونالدو شد.
۱۲/ وقتی از مایکل جوردن، قهرمان سیاه‌پوست بسکتبال جهان پرسیدند: «چرا همه‌ی توپ‌ها را پشت هم داخل تور می‌اندازند؟» گفت: «هر کدام از این گل‌ها، حاصل هزار بار گل نکردن است» (در واقع اشاره به تمرینات طاقت‌فرسای خود برای موفقیت داشت)
۱۳/ وقتی ظروف ارنست حموی، بستنی‌فروش مهاجر سوری در شهر سن‌لویی تمام شد، خودش را نباخت. مقداری بستنی برداشت، یکی از نان‌های بستنی را لوله کرد و بستنی را داخل آن ریخت. این ایده به سرعت در تمام جهان طرفدار پیدا کرد. امروز یک سوم بستنی‌های جهان، قیفی هستند.
۱۴/ دستگاه مورس که شروعی بر تکنولوژی ارتباطات مدرن است توسط مورس اختراع شد. مردی که دوازده سال او را مسخره کردند و کارش حتا به فقر و بدبختی کشید. آنقدر که برای نشان دادن قابلیت خودش یک روز از واشگنتن تا بالتیمور سیم کشید و با داستگاهش از لحظه به لحظه کنواسیون دموکرات بین واشنگتن تا بالتیمور خبر ارسال کرد و آنجا بود که دیگر از تسمخرش دست برداشتند و او و اختراعش را به رسمیت شناختند.
۱۵/ می‌دانید خانواده کمدین معروف به خاطر اوضاع مالی نابسامان مدتی را در ماشین زندگی می‌کردند و حتا خانه نداشتند؟ جیم کری آن زمان ۱۳ ساله بود.
بله! گذشته شما هر چیزی که باشد، رفته است. آینده هنوز نیامده است. اگر امروز مأیوس هستی، اگر افسرده‌ای، اگر بی‌کاری، اگر پول نداری، اگر قدر تو را نمی‌دانند، اگر مسخره‌ات می‌کنند،‌ اگر انگیزه نداری، اگر شرایط مهیا نیست، اگر چوب لای چرخت می‌گذارند، چه اهمیتی دارد؟ چه کسی از فردا آگاه است؟ هیچ‌کسی در این جهان به خاطر زمین‌ خوردن مؤاخذه نخواهد شد اما به خاطر بلند نشدن چرا. پس همین حالا، دستت را روی زانویت بگذار. موفقیت دقیقا از همین لحظه شروع می‌شود. همین تصمیم. تو دقیقا همان چیزی هستی که به آن فکر می‌کنی. همین تصمیمی هستی که همین حالا گرفته‌ای. فقط حرکت کن. به پشت سر نگاه نکن. برو.
(دکتر زیبا مجلل)
 سپاس‌گزاری شده توسط: zarisa , diligent , moslem73421 , RASPINA , afrooz-OMD , signal_micro , Pure Liveliness , shahlaj , tiran22 , نگینی , fo-eng , stateless , 70مصطفی , Riemann , SepidehP , ele , Iranian Wizard , mostafaheydar1370
ارسال: #۳۳۷۸۶
۲۹ آبان ۱۳۹۵, ۰۸:۰۴ ب.ظ
خیلی خوب بود : )))))
مرسی مدیـــــــــــــــــــــــر Big Grin

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
ارسال: #۳۳۷۸۷
۲۹ آبان ۱۳۹۵, ۰۹:۴۳ ب.ظ
ایول مالاگا. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim
ارسال: #۳۳۷۸۸
۲۹ آبان ۱۳۹۵, ۰۹:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آبان ۱۳۹۵ ۰۹:۵۱ ب.ظ، توسط codin.)
(۲۸ آبان ۱۳۹۵ ۰۸:۲۶ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  یکی از دوستام موضوعی که میخواد کار کنه نسبتا تو ایران جدیده و کسی خیلی کار نکرده بعد از کلی تلاش کردن یه استاد پیدا کرد که تو این زمینه کار کردن اما دانشجوهاش حتی حاضر نیستن بگن که فیلدی که کار کردن چیه؟ چه برسه بخوان بهش کمک کنن!
دوست عزیر فردا دفاع میکنی تموم میشه میره اون پایان نامه هم میشه یه کاغذ بی ارزش مث هزاران هزار دیگه به یه نفر که به کمکت الان نیاز داره کمک کن نمیگم به عنوان یه هموطن میگم به عنوان یه انسان!

آدم از کسی توقع نداشته باشه خودشم راحت تر زندگی میکنه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: zarisa , Saman
ارسال: #۳۳۷۸۹
۲۹ آبان ۱۳۹۵, ۱۰:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آبان ۱۳۹۵ ۱۰:۵۸ ب.ظ، توسط tiran22.)
نقل قول: مادرش به خاطر فقر قصد داشت جنینش را سقط کند. از این کار پشیمان شد. پسرش کریستیانو رونالدو شد.Heart
.
۸/ کلاید تامباو با مدرک دیپلم، کاشف پلوتون است. وقتی به دنبال کشف پلوتون بود، بعضی از منجمان می‌گفتند: «اگر چیز دیگری آن بالا بود حتما تا به حال پیدا شده بود»
Heart
[تصویر:  426220_ziba-34.jpg]

مارا که تو منظوری/ خاطر نرود جایی...(سعدی )
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , نگینی
ارسال: #۳۳۷۹۰
۲۹ آبان ۱۳۹۵, ۱۱:۰۹ ب.ظ
خیلی بده تا میای با مامان بابات در مورد یه موضوعی حرف بزنی، یه موضوع قدیمی دیگه ای رو پیش میکشن !
البته تقصیر خودمه، میدونم -_-

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , SepidehP , sss
ارسال: #۳۳۷۹۱
۲۹ آبان ۱۳۹۵, ۱۱:۴۵ ب.ظ
(۲۹ آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۰۹ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  خیلی بده تا میای با مامان بابات در مورد یه موضوعی حرف بزنی، یه موضوع قدیمی دیگه ای رو پیش میکشن !
البته تقصیر خودمه، میدونم -_-

اشکال نداره.امری عادی هستSmile
من با مامانم که حرف میزنم. تو جواب یه چیزی بهم میگه که بهش میگم : مامان الان اینکه گفتی دقیقا چه ربطی داشت ؟!
بعد جوابی میده که مجدد اصلا ربطی نداره Tongue
اشکالی نداره. مامان هستن دیگه.گاهی حس میکنم خسته هستن میخوان یه چیزی بگنTongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: نگینی , diligent , SepidehP , sss , ele
ارسال: #۳۳۷۹۲
۲۹ آبان ۱۳۹۵, ۱۱:۴۶ ب.ظ
من که هرکاری کنم یا نکنم مامانم بهم میگه خجالت بکش اندازه تو بودم داشتم بچه داری میکردم : )))))
عاشق این جمله شم
همیشه منتظر میشم اینو بگه...نمشه نگه ها...عمرا اینو نگه : ))))

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
 سپاس‌گزاری شده توسط: نگینی , diligent , Happiness.72 , SepidehP , ele
ارسال: #۳۳۷۹۳
۳۰ آبان ۱۳۹۵, ۰۱:۰۵ ق.ظ
ﻣﯿﺪﺍﻧﻢ ﺍﮔﺮ :
ﻗﻀﺎﻭﺕ ﻧﺎﺩﺭﺳﺘﯽ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﮐﺴﯽ ﺑﮑﻨﻢ ...
ﺩﻧﯿﺎ ﺗﻤﺎﻡ ﺗﻼﺷﺶ ﺭﺍ ﻣﯿﮑﻨﺪ ﺗﺎ ﻣﺮﺍ ﺩﺭ ﺷﺮﺍﯾﻂ ﺍﻭ ﻗﺮﺍﺭ ﺩﻫﺪ ...
ﺗﺎ ﺑﻪ ﻣﻦ ﺛﺎﺑﺖ ﮐﻨﺪ ...
ﺩﺭ ﺗﺎﺭﯾﮑﯽ ﻫﻤﻪ ﯼ ﻣﺎ ﺷﺒﯿﻪ ﯾﮑﺪﯾﮕﺮ ﯾﻢ ...
"ﭘﻨﺎﻩ " ؛
ﻣﯿﺒﺮﻡ ﺑﻪ " ﺧﺪﺍ " ،
ﺍﺯ ﻋﯿﺒﯽ ﮐﻪ؛
" ﺍﻣﺮﻭﺯ " ﺩﺭﺧﻮﺩ ﻣﯿﺒﯿﻨﻢ
ﻭ؛
"ﺩﯾﺮﻭﺯ "
" ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺭﺍ " ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ،
" ﻫﻤﺎﻥ ﻋﯿﺐ " ﻣﻼﻣﺖ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﻡ ...
ﻣﺤﺘﺎﻁ ﺑﺎﺷﯿﻢ، ﺩﺭ " ﺳﺮﺯﻧﺶ "
ﻭ " ﻗﻀﺎﻭﺕ ﮐﺮﺩﻥ " ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ
ﻭﻗﺘﯽ ؛
ﻧﻪ ﺍﺯ " ﺩﯾﺮﻭﺯﺍﻭ "ﺧﺒﺮ ﺩﺍﺭﯾﻢ،
ﻧﻪ ﺍﺯ " ﻓﺮﺩﺍﯼ ﺧﻮﺩﻣﺎﻥ ."...

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , stateless
ارسال: #۳۳۷۹۴
۳۰ آبان ۱۳۹۵, ۰۱:۳۱ ق.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۰۵ ق.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  ….
ﻣﺤﺘﺎﻁ ﺑﺎﺷﯿﻢ، ﺩﺭ " ﺳﺮﺯﻧﺶ "
ﻭ " ﻗﻀﺎﻭﺕ ﮐﺮﺩﻥ " ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ
ﻭﻗﺘﯽ ؛
ﻧﻪ ﺍﺯ " ﺩﯾﺮﻭﺯﺍﻭ "ﺧﺒﺮ ﺩﺍﺭﯾﻢ،
ﻧﻪ ﺍﺯ " ﻓﺮﺩﺍﯼ ﺧﻮﺩﻣﺎﻥ ."...[/color]
امام صادق علیه السلام : هر کس مؤمنى را به گناهى سرزنش کند، نمیرد تا خودش آن گناه را مرتکب شود.

دقیقاََ من حتی وقتی یه فکری از ذهنمم میگذره واسم پیش میاد اون موقعیت.

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahlaj , stateless , fo-eng , ele , Behnam‌
ارسال: #۳۳۷۹۵
۳۰ آبان ۱۳۹۵, ۰۲:۱۲ ق.ظ
هالا مادرید Big GrinBig GrinBig Grin
بارساییا کجان امشب؟

سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۵۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۴۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close