زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۲۲۸۱
۱۵ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۳۶ ب.ظ
لعنت به سوپرسل با این Ban کردن یهوییش
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲۲۸۲
۱۵ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۴۰ ب.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۱۲ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  یعنی واسش پارتیشن بندی کردین؟ و بعدش اطلاعاتش بود؟
نه این طوری که اطلاعات می پره. این قضیه برای چند ماه پیشه. حقیتش منم یادم نیست که برای منم پارتیشن نشده بوده یا فقط اسم درایوش نبود. از فردی هم که باهم درست کردیم سوال کردم اونم یادش نیست دقیقا free space نشون میداد یا چیز دیگه. فقط یادم درایو های دیگه رو shrink کردیم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca
ارسال: #۳۲۲۸۳
۱۵ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۳۹ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۱۵ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۲۹ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  یعنی عملا هیچ کس نگفت بخش R&D چطوره
تجربه ندارم ولی بستگی خیلی زیادی داره به اینکه برای چه شرکتی باشه، خصوصی باشه دولتی باشه...
مثلاً ده سال پیش که یه غیرتی کردند موتور دوگانه‌سوز و اینا از خودشون بزنند، اون موقع R&D ایران خودرو فعال شده بود و کارشناس آلمانی اینا می‌آوردند و بالطبع کسی که اونجا کار میکرد کلی چیز میز یاد می‌گرفت و میتونست به جای بهتر از نظر شغلی اپلای کنه و ... حالا با اینکه فقط یاد می‌گرفته یا خودش هم ایده میزده کاری ندارم ولی خب خیلی خوب بوده، ولی الانش رو نمیدونم و زیاد هم خوش‌بین نیستم.
ولی R&D ماشین‌سازی تبریز رو می‌دونم که ساعت ۹ اینا دور هم جمع می‌شن و یکی تخم‌مرغ میاره، یکی خیارشور و اینا، یه املت مشتی دور هم می‌زنند و لفتش میدن تا بشه ناهار نماز و ... روز از نو روزی از نو. فکر کنم مجاب هستند که R&D داشته باشند، برای همین یه چیز صوری گذاشتند و الا توو ایران اغلب foremanها همه کاره هستند (واسه همین شرکت‌ها درجا میزنند).
این داروسازی و بهداشتی اینا هم فکر کنم جاهای خوبی باشند (هر چند که گمونم به فیلد ما ربطی نداشته باشند) چون خب فضای رقابتی زیادی دارند. شرکت‌های دانش‌بنیان هم اگه پول داشته باشند (و بدهند) هم به نظرم خوب باشه.

(۱۵ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۳۵ ق.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۲۹ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  یعنی عملا هیچ کس نگفت بخش R&D چطوره
بخش خوبیه Smile
توو یه جمعی که یه سری سینماگر و اینا بوده، به بزرگی گفتند که یه جمله هم راجع به سینما بگو، گفته سینما هم خوب است. همین رو تا این اواخر توو دیوار سینماها زده بودند. یه روزی شما هم آدم معروفی می‌شید بعد می‌بینیم سر در R&Dهای شرکت‌ها زدند "R&D بخش خوبیه".
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , Aurora
ارسال: #۳۲۲۸۴
۱۵ شهریور ۱۳۹۵, ۰۴:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۵۴ ب.ظ، توسط jazana.)
یارو به انگلیسی میگفت:
اگه اول صبحی به یک آدم بیشعور(a-hole) برخورد کردی، به یک آدم بیشعور برخورد کردی.
اگر تمام روز به آدمای بیشعور برخورد کردی، این تو هستی که بیشعوری.
ارسال: #۳۲۲۸۵
۱۵ شهریور ۱۳۹۵, ۰۵:۳۳ ب.ظ
دلم گرفت الکی الکی

رفت
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , ستاره ی صبح , Aurora
ارسال: #۳۲۲۸۶
۱۵ شهریور ۱۳۹۵, ۰۵:۵۴ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
هیچکدوم از تبریک‌های تولد به اندازه‌ی تبریک گوگل خوشحالم نکرد! Big Grin به خصوص با اون همه کیک و مافینِ رنگی رنگی‌اش... AngelHeart
راستش اولش فکر کردم سالگردِ خودِ گوگله که لوگوش رو تغییر داده!!! خودم رو یادم رفته بود!!!BlushTongue

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: agwdt2012 , SepidehP , diligent , Menrva
ارسال: #۳۲۲۸۷
۱۵ شهریور ۱۳۹۵, ۰۶:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۵۸ ب.ظ، توسط samaneh@90.)
(۱۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۳۴ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۲۹ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  یعنی عملا هیچ کس نگفت بخش R&D چطوره
شرکت‌های دانش‌بنیان هم اگه پول داشته باشند (و بدهند) هم به نظرم خوب باشه.
یکی از شرکتای دانش بنیان نیمه خصوصی هست. برای منم مهمه جایی که کار میکنم هم دانش عملی داشته باشه هم پژوهشی باشه. نمیدونم میتونم تو این بخش تجربه کسب کنم یا نه. برای مصاحبه اش که رفته بودم کارمندا ساعت ۲:۳۰ خیلی جدی داشتن کار میکردن Big Grin Big Grin
کار خودم پژوهشیه اگر قرار باشه این کار جدیده هم صرفا پژوهشی باشه که تغییر شغل دور از عقله(حداقل اینجا جا افتادم). برای مصاحبه ازم برنامه نویسی و اینا میخواستن حالا نمیدونم تا چه حد راست میگفتن برنامه نویسی و... کار میکنن یا نه

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
ارسال: #۳۲۲۸۸
۱۵ شهریور ۱۳۹۵, ۰۷:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۳۷ ب.ظ، توسط karbar.)
(۱۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۵۴ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۳۴ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
یکی از شرکتای دانش بنیان نیمه خصوصی هست. برای منم مهمه جایی که کار میکنم هم دانش عملی داشته باشه هم پژوهشی باشه. نمیدونم میتونم تو این بخش تجربه کسب کنم یا نه. برای مصاحبه اش که رفته بودم کارمندا ساعت ۲:۳۰ خیلی جدی داشتن کار میکردن Big Grin Big Grin
کار خودم پژوهشیه اگر قرار باشه این کار جدیده هم صرفا پژوهشی باشه که تغییر شغل دور از عقله(حداقل اینجا جا افتادم). برای مصاحبه ازم برنامه نویسی و اینا میخواستن حالا نمیدونم تا چه حد راست میگفتن برنامه نویسی و... کار میکنن یا نه

شرکتی که من توشم تقریبا کوچک، دانش بنیان و خصوصیه. با این فرض دارم صحبت می کنم.
یه جورایی الان من کار R&D انجام میدم. کار خیلی جدیه و توی سامانه شون گزارش می ذارم. مدیر فنی و مدیر عامل و همکاران فنی می خونند گزارشامون رو. یک بار هم به معاون حضوری گزارش دادم. یکی از برنامه هایی که شرکت در آینده می خوان انجام بدن رو دادن به من و بعد از انجام تحقیقات تست رو انجام خواهم داد. یکی دیگه از همکارامم دقیقا دارن کاری می کنند که شرکت داره کوچ می کنه سمتش. هم تحقیق و هم تست و پیاده سازی. از روی پروژه های قبلیشون هم متوجه شدم که کاملا با همین سیستم های تحقیق به روز هستن و دائم در حال کوچ به تکنولوژی های جدید هستن. بعضا از چیزایی استفاده می کنند که تازه وارد کننده اش آشنا میشه و سود می کنهBig Grin تا قبل این تجربه فکر نمی کردم انقدر بخش تحقیق تو ایران جدی باشهBig Grin.
این بود اطلاعات من، امیدوارم به کار بیادSleepy
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless
ارسال: #۳۲۲۸۹
۱۵ شهریور ۱۳۹۵, ۰۷:۵۱ ب.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۳۵ ب.ظ)karbar نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۵۴ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  

یه جورایی الان من کار R&D انجام میدم. کار خیلی جدیه و توی سامانه شون گزارش می ذارم. مدیر فنی و مدیر عامل و همکاران فنی می خونند گزارشامون رو. یک بار هم به معاون حضوری گزارش دادم. یکی از برنامه هایی که شرکت در آینده می خوان انجام بدن رو دادن به من و بعد از انجام تحقیقات تست رو انجام خواهم داد. یکی دیگه از همکارامم دقیقا دارن کاری می کنند که شرکت داره کوچ می کنه سمتش. هم تحقیق و هم تست و پیاده سازی. از روی پروژه های قبلیشون هم متوجه شدم که کاملا با همین سیستم های تحقیق به روز هستن و دائم در حال کوچ به تکنولوژی های جدید هستن. بعضا از چیزایی استفاده می کنند که تازه وارد کننده اش آشنا میشه و سود می کنهBig Grin تا قبل این تجربه فکر نمی کردم انقدر بخش تحقیق تو ایران جدی باشهBig Grin.
یعنی کار عملی هم میکنین؟

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
ارسال: #۳۲۲۹۰
۱۵ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۲۳ ب.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۵۱ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۳۵ ب.ظ)karbar نوشته شده توسط:  

یعنی کار عملی هم میکنین؟

آخه چون شرکت ما کوچکه نمی تونم بگم من تو "واحد" R&D ام. و نتیجتا کار عملی نباید بکنم. به ما تو واحد فنی تحقیقات رو دادن. و قسمتی از تحقیقاتمون بُعد عملی هم داره. چون همه شون Best practice هست و اینجوری نیست که منبع آکادمیک به اون صورت داشته باشه. نتیجتا با توجه به ویژگی های انحصاری پروژه های خود شرکت هم باید تست و پیاده سازی انجام بدیم.
ارسال: #۳۲۲۹۱
۱۵ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۳۱ ب.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۲۳ ب.ظ)karbar نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۵۱ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۳۵ ب.ظ)karbar نوشته شده توسط:  

یعنی کار عملی هم میکنین؟

آخه چون شرکت ما کوچکه نمی تونم بگم من تو "واحد" R&D ام. و نتیجتا کار عملی نباید بکنم. به ما تو واحد فنی تحقیقات رو دادن. و قسمتی از تحقیقاتمون بُعد عملی هم داره. چون همه شون Best practice هست و اینجوری نیست که منبع آکادمیک به اون صورت داشته باشه. نتیجتا با توجه به ویژگی های انحصاری پروژه های خود شرکت هم باید تست و پیاده سازی انجام بدیم.
اگر تست و پیاده سازی هم داشته باشه خیلی خوبه!!!۱ آخه به چه درد میخوره ایده رو یکی بده بعد پیاده سازیش یکی دیگه!!!!!! وسط پیاده سازیه که ایده جدید به ذهن میرسه

ارسال: #۳۲۲۹۲
۱۵ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۵۱ ب.ظ
سلام
کسی درباره آینده رشته مدیریت فناوری اطلاعات گرایش سیستم های اطلاعاتی پیشرفته اطلاع داره
چ قدر فیلد کاری اش با کامپیوتر مرتبطه؟
آینده کاری داره؟
حتما راهنمایی کنید

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۳۲۲۹۳
۱۵ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۱۸ ب.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۳۱ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  اگر تست و پیاده سازی هم داشته باشه خیلی خوبه!!!۱ آخه به چه درد میخوره ایده رو یکی بده بعد پیاده سازیش یکی دیگه!!!!!! وسط پیاده سازیه که ایده جدید به ذهن میرسه
نمی دونم ولی بعید می دونم منظورشون از R&D این باشه که شما از صبح تا شب بشینید ایده بدید و یکی پیاده کنهBig GrinBig Grin بالاخره شما هم باید یه حرکتی بکنیدBig Grin
ارسال: #۳۲۲۹۴
۱۵ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۰۸ ب.ظ
کار از کار گذشت! نرم افزار ریکاوری خوب چی هست؟ Big Grin

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim
ارسال: #۳۲۲۹۵
۱۵ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۴۵ ب.ظ
دارم قدم به قدم با این آموزش پیش میرم: Big Grin
نقل قول: روش پخت کته

۱ - ابتدا برنج را با آب ولرم چند دفعه بدون اینکه زیاد چنگ بزنیم میشوئیم تا آب برنج زلال شود و آنگاه آب برنج را کاملاً خالی می کنیم .

۲ - برای هر پیمانه برنج مقدار یک و نیم پیمانه آب اضافه می کنیم و نمک را به اندازه لازم داخل آن می ریزیم (برای هر پیمانه برنج یک قاشق چایخوری نمک )

۳ - به مدت ۲ الی ۳ ساعت به همین حالت می گذاریم تا برنج کاملا خیس بخورد .

۴ - قابلمه را روی اجاق با شعله متوسط قرار می دهیم پس از آنکه جوش آمد نصف قاشق غذا خوری روغن مایع (برای ۲ پیمانه برنج ) به آن اضافه نموده و هم می زنیم

۵ - هنگامیکه آب برنج رو به انتها است یک بار هم زده و سپس درب قابلمه را با یک پارچه نخی و یا حوله تمیز پیچیده و روی قابلمه قرار می دهیم و شعله اجاق را کم می کنیم تا به مدت ۱۰ دقیقه (برای ۲ پیمانه برنج ) برنج دم بکشد .
الان مرحله ۳ رسیدم. آخرشم ساعت ۲ نصفه شب میشه، مجبور میشم برم نیمرو درست کنم. DodgyDodgy

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , Menrva

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۳۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۶۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۷ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close