زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۴۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۷۶۳۱
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۵:۱۸ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۱۳ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  خب پس شما میخواین گول بزنین صادق نیستینBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongue
ساده لوحانه است که توقع داشته باشید پسر صادقانه بره جلو و پدر دخترم بیاد بگه: "من ۳۰۰ تا سکه مد نظرم بود اما الان که دیدم صادقی ۵ تا سکه". خودتون این سناریو رو باور می کنید؟!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۲۷۶۳۲
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۵:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۲۸ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۲۳ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  نه قرار نیس شما همون اول حرف دلتون رو نزنین. وقتی شما همون جا مطرح کنین که من مهریه رو یه هدیه میدونم و ارزش دختر شما قابل سنجش با این هدیه نیس ولی مثلا ۱۴ سکه در حد توانمه خانواده ای که همون اول صداقت و اخلاق شما براشون مهمه قبول میکنن. ببینین خیلی مهمه خانواده ای که اخلاق براشون الویته. و قبل از تعیین مهر تو شما حداقل هایی رو دیدن که اجازه مجلس مهر و نقد برون دادن.
واقعا شما اینطوری فکر می کنید؟! من که فکر می کنم پدر دختر میاد میگه: "بله حق با شماست ولی اگه زبونم لال یه موقع کار به جدایی کشید اونوقت دختر ما از این جا رونده از اونجا مونده میشه."
شما فکر کردید خانواده دختر ۲۰ سالشونه؟! بابای دختر ۶۰ سالشه. چهار تا پیرهن بیشتر پاره کرده مثلا! فکر کردید پدر دختر دفعه اولشه که این استدلال رو میشنوه؟ یا فکر کردید پدر دختر نمیدونه پسر انقدر پول نداره؟!
ارسال: #۲۷۶۳۳
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۵:۵۴ ب.ظ
بازم طبق سنت سال های پیش کنکوریا میان و گلایه می کنن از سوالا و نحوه برگزاری و ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , x86
ارسال: #۲۷۶۳۴
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۶:۱۳ ب.ظ
کنکوریا بیان بگن از حال هوای سوالا البته نرم افزار هم فک کنم فرداست

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۲۷۶۳۵
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۶:۴۲ ب.ظ
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۳:۵۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  پس شانس آوردم فحش نخوردم.Smile
شما که به مرحله زد و خورد و خرخره جوییدن هم رسید Smile یادمه یکی هم شماره یکی از فامیلاتونو میخواستBig Grin

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , sara9009
ارسال: #۲۷۶۳۶
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۶:۵۶ ب.ظ
بدون هیج مطالعه ای کنکور ثبت نام کردم فقط برای اینکه برای سال بعد که کنکور اصلی ( Big Grin ترم ۸ ) رو باید بدم سطح خودم ر. بدونم Cool ایشالا از تابستون یا اول مهر شروع می کنم Cool

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۲۷۶۳۷
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۷:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۲۱ ب.ظ، توسط afrooz-OMD.)
کنکوریا!
چطور بوووووود؟؟؟؟
مردیم از نگرانی که! :|

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

Smile)))))))

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۲۷۶۳۸
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۷:۱۹ ب.ظ
آی تی ، گند زدم، سوالات آسون بودن ، مدیریت که خیلی آسون بود و همینطور نرم افزار، شبکه کلا مساله ، بقیه رو هم چون بلد نبودم نفهمیدم چی به چیه

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
ارسال: #۲۷۶۳۹
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۷:۲۱ ب.ظ
اینقدر که برای بازی رئال و اتلتیکو استرس دارم برای کنکور فردا استرس ندارم !!
اتلتیکو وحشیه !!! قشنگ میاد انتقام فینال قبلی رو بگیره ...
اون فینالم اگه گل دقایق پایانی !! آقا راموس نبود که ....

--غمگینم برای آث میلان که فینال لیگ قهرمانان داره تو ورزشگاه خانگیش برگزار میشه ولی خودش چند سالی میشه از این رقابت ها که چه عرض کنم تو یوفا هم حضور نداره ... حیف شد تیمی با اون همه ستاره و اسطوره الان به این روز افتاده ...
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcRzBXpYMl-pWvbPv2rVmA3...7hkgOPdECw]

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , salam5
ارسال: #۲۷۶۴۰
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۷:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۸:۳۴ ب.ظ، توسط Pure Liveliness.)
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۱۷ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  کنکوریا!
چطور بوووووود؟؟؟؟
مردیم از نگرانی که! :|

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

Smile)))))))
Heart
کنکور سختی نبود، زبان و گسسته ش آسوون بود.
معماریش یه طور عجیبی بود. پایگاه داده ش هم ساده نبود. ساختمان داده هم سوالای روتین نداشت خیلی.
البته من که نرم افزارم. ولی کلا ترسم ریخت.
پی نوشت: نمی دونم با چه اعتماد به نفسی منی که نه مدیریت پاس کردم، نه حتی یه صفحه خوندم بیشتر از نصف سوالاش رو جواب دادم. :|

(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۵۶ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  بدون هیج مطالعه ای کنکور ثبت نام کردم فقط برای اینکه برای سال بعد که کنکور اصلی ( Big Grin ترم ۸ ) رو باید بدم سطح خودم ر. بدونم Cool ایشالا از تابستون یا اول مهر شروع می کنم Cool
من ترم هشت هستم. یه توصیه، خودتون می دونیدا، ولی جداََ کارای دانشگاه، همین رفت و آمد و ... کلیی وقت آدم رو میگیره، من خودم یک ماه و نیم از دی و بهمن هیچی کنکور نخوندم به خاطر امتحان و پروژه. حالا اونجا که قبرستونی بیش نیست، اگه دانشگاه خفن باشه و تعداد واحداتون زیاد که کارتون سخت تر میشه، تابستون بیشتر درسای سخت یا همه ش رو جمع کنید. از مهر دیره.

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: samane .gh , afrooz-OMD
ارسال: #۲۷۶۴۱
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۹:۱۳ ب.ظ
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۸:۲۱ ب.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  خیلی وقت کم آوردم و بی دقتی کردم،مهندسی نرم افزاز خیلی بیخود بود،کل سوالات از فصل های آخر بود و ته نامردی،من نرسیده بودم بخونم فصل های آخر رو،
ساختمان داده و الگوریتم عجیب غریب بودن،الگوریتم ۳SAT،با MST.گراف اویلری رو ترکیب کرده بودن با دایجسترا ، از تور اویلری سوال داده بودن که آخر نامردیه،گراف باید از گسسته به این شکلش رو بدن،شبکه یه تناسب از اسلوتد الوها،یک محاسبه RTTغیر
ان شالله که نتیجه دلخواه تون را بگیرید..........به هر حال تلاشتون را کردید

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , afrooz-OMD , Saman
ارسال: #۲۷۶۴۲
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۹:۴۴ ب.ظ
نگران نباشین
کنکور کلا یه پروسه غیر قابل پیش بینیه
و لازمه که صبور باشین
کلیدها که بیاد عملکردتون تا حدی مشخص میشه

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman
ارسال: #۲۷۶۴۳
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۲۳ ب.ظ
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۰۸ ب.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  سلام، چطور بود؟
فردا کنکور دارم Sleepy

نقل قول: من ترم هشت هستم. یه توصیه، خودتون می دونیدا، ولی جداََ کارای دانشگاه، همین رفت و آمد و ... کلیی وقت آدم رو میگیره، من خودم یک ماه و نیم از دی و بهمن هیچی کنکور نخوندم به خاطر امتحان و پروژه. حالا اونجا که قبرستونی بیش نیست، اگه دانشگاه خفن باشه و تعداد واحداتون زیاد که کارتون سخت تر میشه، تابستون بیشتر درسای سخت یا همه ش رو جمع کنید. از مهر دیره.

حتما ی جور برنامه ریزی میکنم که از کار های عملی هم جا نمونم Big Grin

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۲۷۶۴۴
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۲۹ ب.ظ، توسط x86.)
----
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , codin , blackhalo1989 , barca , Masoud05 , Menrva , viase , khayyam , RASPINA , ele , Bahar_HS , Parisa-SH , roghaye14
ارسال: #۲۷۶۴۵
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۵۸ ق.ظ
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۲۶ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  آرزوی امشبم اینه که کسی از دستم ناراحت و دلخور نباشه. من همیشه سعی کردم و بعد از این بیشتر سعی می کنم که کسی رو قضاوت نکنم، در موردش حکم صادر نکنم و کسی رو تحقیر نکنم. هر کدوم از ماها برای خودمون شخصیتی داریم و خیلی ها این رو نمیدونن. ما حق نداریم کسی رو چون شبیه ما نیست، چون شبیه ما فکر نمیکنه تمسخر کنیم، تحقیر کنیم، کوچیک کنیم، بهش بی احترامی کنیم. دردناکترین لحظه برای هر کدوم از ماها اون لحظه ای هست که پیش کسی کوچیک بشیم. ولی من همیشه تلاشم بر این بوده که به کسی این حس حداقل در مقابل من دست نده. مگه من کی هستم که بخوام کسی رو تحقیر کنم؟ به قول شاعر که میگه "من کمتر از سگم به در پیر می فروش، بیچاره شیخ شهر که او کمتر از من است". شیخ های کنونی هم همون ظالمان و ستمگرهایی هستن که به اسم دین و خدا دارن هر کاری می کنن. خلاصه هر کسی از دست من دلخوره امشب منو ببخشه. اگه کسی فکر می کنه کوچیکش کردم، تحقیرش کردم، بد جوابشو دادم بهم بگه تا رسما ازش عذر خواهی کنم.

التماس دعا

آفرین به این آرزوی زیبا که البته آرزوی من هم هست. تنها کسی که میتونه بگه کی از کی برتره خداوند هست. چطور یه موجود که همش گوشت و پوسته و چه ثروتمند و چه فقیر از بوی بد بعد مرگش نمیشه حتی نزدیکش شد و غذای کرم و موش و موریانه هست میتونه خودشو از آدم دیگه ای برتر بدونه ؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: amineh89 , x86 , khayyam , RASPINA , ele , Parisa-SH

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۲۷۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۲۲۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close