زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۴۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۵۵۰۱
۱۵ دى ۱۳۹۴, ۰۲:۵۷ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۷ دى ۱۳۹۴ ۰۲:۲۰ ق.ظ)peroshatperoshat نوشته شده توسط:  ...خلاصه هر قسمتی از ایران یه صفت جالب و دلنشینی داره که بشتر توی چشم میزنه
ولی امان از صفتی که اراکیا برای خودشون درست کردن
ارکیا:شیشه خورده دار و بدذات
کیا موافق هستن؟

پست شما رو تازه دیدم (توی بخش گزارشات). برای اینکه موافقتم باهاتون نشون بدم بهتون ۶۰% اخطار ۳ ماهه دادم Big Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۲۵۵۰۲
۱۵ دى ۱۳۹۴, ۰۵:۰۱ ب.ظ
شدیداً اعتقاد دارم دنیا کوچیکه. مقاله‌ی یه استاد از پرینستون که بهش ایمیل زده بودم و جواب نداد، واسه review افتاده دستم. البته اون اتفاق تأثیری توو نظر من نداره، ولی ممکن بود داشته باشه!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , gogooli
ارسال: #۲۵۵۰۳
۱۵ دى ۱۳۹۴, ۰۵:۲۰ ب.ظ
(۱۵ دى ۱۳۹۴ ۰۵:۰۱ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  شدیداً اعتقاد دارم دنیا کوچیکه. مقاله‌ی یه استاد از پرینستون که بهش ایمیل زده بودم و جواب نداد، واسه review افتاده دستم. البته اون اتفاق تأثیری توو نظر من نداره، ولی ممکن بود داشته باشه!

موقعی که داوری میکنی شدیدا مراقب چینی ها باش!!
تا میتونی توی بحث ریزالت بهشون فشار بیار. نگارش هم بصورت دیفالت بگو از اول نحوه نگارش تون رو درست کنید Big Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۲۵۵۰۴
۱۵ دى ۱۳۹۴, ۰۶:۰۴ ب.ظ
(۱۵ دى ۱۳۹۴ ۰۵:۲۰ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(15 دى ۱۳۹۴ ۰۵:۰۱ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  شدیداً اعتقاد دارم دنیا کوچیکه. مقاله‌ی یه استاد از پرینستون که بهش ایمیل زده بودم و جواب نداد، واسه review افتاده دستم. البته اون اتفاق تأثیری توو نظر من نداره، ولی ممکن بود داشته باشه!

موقعی که داوری میکنی شدیدا مراقب چینی ها باش!!
تا میتونی توی بحث ریزالت بهشون فشار بیار. نگارش هم بصورت دیفالت بگو از اول نحوه نگارش تون رو درست کنید Big Grin
دقیقا مسعود!!
من یه مدت داور IEEE Systems Journal بودم. دو تا مقاله چینی رسید دستم‌‌ دقیقا کپی مقاله های قدیمی ۲۰۱۲ اینا بود!! یعنی فقط به یک زبون دیگه نوشته بودنش!

There is no there there.
ارسال: #۲۵۵۰۵
۱۵ دى ۱۳۹۴, ۰۷:۲۴ ب.ظ
(۱۵ دى ۱۳۹۴ ۰۶:۰۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  دقیقا مسعود!!
من یه مدت داور IEEE Systems Journal بودم. دو تا مقاله چینی رسید دستم‌‌ دقیقا کپی مقاله های قدیمی ۲۰۱۲ اینا بود!! یعنی فقط به یک زبون دیگه نوشته بودنش!

منم برای یه ژورنال الزویر داوری میکردم بعد یه پیپر بود دیدم مثلا به جای کلمات متداول مثل data معادلش گذاشته که خیلیاش هم بلد نبودم، تهش فهمیدم فقط re-word کرده Big Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۲۵۵۰۶
۱۵ دى ۱۳۹۴, ۰۷:۵۹ ب.ظ
شما چجوری داور شدید؟ :????
ارسال: #۲۵۵۰۷
۱۵ دى ۱۳۹۴, ۰۸:۳۸ ب.ظ
(۱۵ دى ۱۳۹۴ ۰۷:۵۹ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  شما چجوری داور شدید؟ :????

معمولا ۲ حالت داره:

۱- شما تو یه ژورنال عضو هستید و حداقل یک پیپر دادید ( که اکسپت شده). ضمن اینکه باید تعیین کنید که تمایل دارید داور باشید یا نه.
۲- پیپر به استادتون میدن برا داوری، اونم به شما میده

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , Riemann
ارسال: #۲۵۵۰۸
۱۵ دى ۱۳۹۴, ۰۸:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ دى ۱۳۹۴ ۰۸:۴۰ ب.ظ، توسط Amir V.)
(۱۵ دى ۱۳۹۴ ۰۸:۳۸ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(15 دى ۱۳۹۴ ۰۷:۵۹ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  شما چجوری داور شدید؟ :????

معمولا ۲ حالت داره:

۱- شما تو یه ژورنال عضو هستید و حداقل یک پیپر دادید ( که اکسپت شده). ضمن اینکه باید تعیین کنید که تمایل دارید داور باشید یا نه.
۲- پیپر به استادتون میدن برا داوری، اونم به شما میده
همینطوره که مسعود میگه.
برای من مورد اول بود.

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05
ارسال: #۲۵۵۰۹
۱۵ دى ۱۳۹۴, ۰۹:۲۷ ب.ظ
دلم یه روز بارونی میخواد.
اه.باران ببار...............
ارسال: #۲۵۵۱۰
۱۵ دى ۱۳۹۴, ۰۹:۳۲ ب.ظ
(۱۵ دى ۱۳۹۴ ۰۷:۵۹ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  شما چجوری داور شدید؟ :????
من همیشه با واسطه به دستم رسیده. اغلب موارد از استادم، دو سه بار هم از کسایی که باهاشون collaboration داشتم و فکر میکردند توو این زمینه یه چیزایی بلدم.

(۱۵ دى ۱۳۹۴ ۰۸:۴۰ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  همینطوره که مسعود میگه.
برای من مورد اول بود.
آقا من الان علامت تعجبم Huh Huh مگه میشه صرفاً با داشتن یک مقاله که اونم ۴ ماه هست چاپ شده، داوری یک ژورنال IEEE با ایمپکت ۲ رو بدن به یه دانشجوی ارشد؟
بعد داوری ژورنال مگه مدت‌دار هست که شما می‌گید یه مدت داور بودید؟ این مدت از کِی شروع شده بود؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , gogooli , Pure Liveliness
ارسال: #۲۵۵۱۱
۱۵ دى ۱۳۹۴, ۱۰:۵۳ ب.ظ
شیطونه میگه برم دم ISP داد و هوار و قشقرق راه بندازم (ولی نمیدونم چجوری شروع کنم! )
چه وضع اینترنته؟ پینگ تایم بیشتر سرورها از ۳۰۰ms بیشتر شده
سرورهای داخلی هم دست کمی ندارن

ببخشید وسط بحث مقاله و داوری
دیگه فیوز پروندم
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , Bahar_HS
ارسال: #۲۵۵۱۲
۱۵ دى ۱۳۹۴, ۱۱:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ دى ۱۳۹۴ ۱۱:۳۴ ب.ظ، توسط Masoud05.)
(۱۵ دى ۱۳۹۴ ۰۹:۳۲ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  آقا من الان علامت تعجبم Huh Huh مگه میشه صرفاً با داشتن یک مقاله که اونم ۴ ماه هست چاپ شده، داوری یک ژورنال IEEE با ایمپکت ۲ رو بدن به یه دانشجوی ارشد؟
بعد داوری ژورنال مگه مدت‌دار هست که شما می‌گید یه مدت داور بودید؟ این مدت از کِی شروع شده بود؟

تا قبل از اینکه آقا امیر جواب بدن، خدمتتون عرض کنم اگر مقالتون تو همون ژورنال بدید میشه. من خودم الان چندین پیپر داوری کردم برای ژورنالی که توش پیپر دادم ( ایمپکتش هم بالای ۲ هست). فکر کنم اگر خوب داوری کنید و Editor بهتون امتیاز بده پیپرهای بیشتری برای داوری بهتون میدن. چون وقتی من یکی رو داوری کردم ظرف ۱ ماه، ۲ مقاله دیگه هم دادن بهم.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behnam‌
ارسال: #۲۵۵۱۳
۱۶ دى ۱۳۹۴, ۱۲:۴۲ ق.ظ
خدایا شکرت
بعد مدتی یه خبر خیلی خیلی خوب بهم رسید
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , RASPINA , Bahar_HS , arefeh.hp , Parisa-SH , Pure Liveliness , khayyam
ارسال: #۲۵۵۱۴
۱۶ دى ۱۳۹۴, ۰۱:۴۵ ق.ظ
(۱۵ دى ۱۳۹۴ ۱۱:۳۴ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  ا قبل از اینکه آقا امیر جواب بدن، خدمتتون عرض کنم اگر مقالتون تو همون ژورنال بدید میشه. من خودم الان چندین پیپر داوری کردم برای ژورنالی که توش پیپر دادم ( ایمپکتش هم بالای ۲ هست). فکر کنم اگر خوب داوری کنید و Editor بهتون امتیاز بده پیپرهای بیشتری برای داوری بهتون میدن. چون وقتی من یکی رو داوری کردم ظرف ۱ ماه، ۲ مقاله دیگه هم دادن بهم.
برای من پیش نیومده، کسای دیگه هم که دیدم غالباً استاد بهشون مقاله رو داده، یا اینکه استادش به عنوان داور معرفی کردتش، البته خب اونم نه جای بالا. والا توو کَتَم نمیره که یه روزی توو معماری و برق، TCAD یا TVLSI رو بدن دست ارشد Confused حتی Program Committee کنفرانس‌های معمولی هم همه حداقل استادیار هستند.
البته یک وقت جسارت در مورد خودتون نگیرید چون خودمم ارشد هستم اما به نظرم AEها یا داور پیدا نمی‌کنند (استاد قبول نمیکنه داوری کنه)، یا می‌پیچونند چون دانشجوی ارشد و دکتری فوری استقبال میکنه از اینکه اسمی دست و پا کنه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۲۵۵۱۵
۱۶ دى ۱۳۹۴, ۰۲:۳۲ ق.ظ
(۱۶ دى ۱۳۹۴ ۰۱:۴۵ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  برای من پیش نیومده، کسای دیگه هم که دیدم غالباً استاد بهشون مقاله رو داده، یا اینکه استادش به عنوان داور معرفی کردتش، البته خب اونم نه جای بالا. والا توو کَتَم نمیره که یه روزی توو معماری و برق، TCAD یا TVLSI رو بدن دست ارشد Confused حتی Program Committee کنفرانس‌های معمولی هم همه حداقل استادیار هستند.
البته یک وقت جسارت در مورد خودتون نگیرید چون خودمم ارشد هستم اما به نظرم AEها یا داور پیدا نمی‌کنند (استاد قبول نمیکنه داوری کنه)، یا می‌پیچونند چون دانشجوی ارشد و دکتری فوری استقبال میکنه از اینکه اسمی دست و پا کنه.

ببینید ژورنال های خوب حداقل برای هر مقاله ۳ داور در نظر میگیرن. پس اگر سهوا یکی از داورها نامناسب باشه، به نظر ۲ داور دیگه نگاه میکنن. اگر نظر سایر داورها رو به منفی بود (یعنی نگن ریجکت اما کامنت زیاد بزارن) معمولا ژورنال های خوب، پیپر رو ریجکت میکنن.حالا ممکنه editor نتونه نظر قطعی بده با نظرات فعلی داورها، اینجا هست که هر چند تمام داورها بهتون جواب دادن، اما قبل از اینکه به شما جوابی بدن، مقاله تون رو برای ۱ یا ۲ داور دیگه هم میفرستن. اینطوری Editor میتونه بهتر تصمیم بگیره. اگر هم نتونه تصمیم بگیره که باز ریجکت میکنه معمولا Big Grin
من اینا رو از وقتی داور شدم با جزئیات دیدم

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۳۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۴۴۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۴۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۵۵۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۳ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۹۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۸۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۴۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close