زمان کنونی: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۳۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۵۲۴۶
۲۸ آذر ۱۳۹۴, ۰۹:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آذر ۱۳۹۴ ۰۹:۴۹ ق.ظ، توسط Somayeh_Y.)
بچه های ترک زبان، کسی می تونه شعر زیر رو برام ترجمه کنه؟!
ممنون

فیکریندن گجه لر، یاتا بیلمیرم
بو فیکری باشیمدان آتا بیلمیرم
نینییم کی سَنَه چاتا بیلمیرم

اَیریلیق اَیریلیق آمان اَیریلیق
هر بیر درتدن آلا یامان اَیریلیق
اوزو ندور هیجریندن قارا گجه لر
بیلمیرم من گدیم هارا گجه لر
وورو بدور قلبیمه یارا گجه لر

اینم ملودیشه البته بدون کلام

فایل‌(های) پیوست شده
۱۲ Track 12.mp3
اندازه فایل: ۱/۷۷ MB
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۵۲۴۷
۲۸ آذر ۱۳۹۴, ۱۰:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۴۸ ب.ظ، توسط vesta.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۸ آذر ۱۳۹۴ ۰۹:۱۷ ق.ظ)Somayeh_Y نوشته شده توسط:  بچه های ترک زبان، کسی می تونه شعر زیر رو برام ترجمه کنه؟!
ممنون

فیکریندن گجه لر، یاتا بیلمیرم
بو فیکری باشیمدان آتا بیلمیرم
نینییم کی سَنَه چاتا بیلمیرم

اَیریلیق اَیریلیق آمان اَیریلیق
هر بیر درتدن آلا یامان اَیریلیق
اوزو ندور هیجریندن قارا گجه لر
بیلمیرم من گدیم هارا گجه لر
وورو بدور قلبیمه یارا گجه لر

اینم ملودیشه البته بدون کلام
شب ها از فکر تو نمیتونم بخوابم
این فکر رو از سرم نمیتونم بیرون کنم
چه کنم که به تو نمیتونم برسم (البته از نظر مقام فکر کنم منظورش هست نه رسیدن فیزیکی)
جدایی جدایی امان از جدایی
از هر دردی بدتر، درد جدایی است
طولانی است از فراغت شب های جدایی
نمیدونم شب ها به کجا برم
به قلبم زخمها زده است شبهای سیاه

+ سمیه جان پیام خصوصی رو خوندم و تو ایمیل جواب دادم ولی فکر کنم تو خرابی مانشت از بین رفت Shy
********************************************************************************​**
این هم اطلاعات اضافی بنا به درخواست دوستان Smile
در ویکی، متن کامل و ترجمه اشو همچنین اطلاعات زیبای دیگری رو میتونید مطالعه کنید

آهنگش هم از " رشید بهبود اف" هستش هم از "سالار عقیلی" ، من خودم سالار عقیلی رو ترجیح دادم.
اگر خواستید آهنگ رو دانلود کنید، آهنگ آیریلیق رو سرچ کنید

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Somayeh_Y
ارسال: #۲۵۲۴۸
۲۸ آذر ۱۳۹۴, ۱۱:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ دى ۱۳۹۴ ۱۰:۰۹ ق.ظ، توسط Somayeh_Y.)
(۲۸ آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۳۲ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  سمیه جان پیام خصوصی رو خوندم و تو ایمیل جواب دادم ولی فکر کنم تو خرابی مانشت از بین رفت Shy

به من ربطی نداره، دوباره ایمیل می کنی Tongue

بابت ترجمه هم ممنون. بسیار بسیار ممنون.
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta
ارسال: #۲۵۲۴۹
۲۸ آذر ۱۳۹۴, ۱۲:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۹ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
با refactoring میشه کد رو تا حدی بهبود داد. اما اگه معماری کد خوب نبود چطور؟ در چنین مواقعی چیکار میشه کرد؟

خوب بود:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۲۵۲۵۰
۲۸ آذر ۱۳۹۴, ۰۳:۱۸ ب.ظ
شما آدم فنی یا علمی یا کارآفرینی هستید؟ سوال مهمیه!
ارسال: #۲۵۲۵۱
۲۸ آذر ۱۳۹۴, ۰۴:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۴۱ ب.ظ، توسط vesta.)
(۲۸ آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۴۹ ق.ظ)Somayeh_Y نوشته شده توسط:  به من ربطی نداره، دوباره ایمیل می کنی Tongue

بابت ترجمه هم ممنون. بسیار بسیار ممنون.
خواهش میکنم

به منم ربطی ندارهBig Grin آخه میدونی چیه، پیام شما هم حذف شده من ندارمش، بعد نه حرفام دلی و حسی بود الان یادم نیست چی گفتمTongue باید برم تو همون حسBig GrinBig Grin بعد من برای هر کی از طریق مانشت ایمیل میفرستم نمیرهDodgy

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Somayeh_Y
ارسال: #۲۵۲۵۲
۲۸ آذر ۱۳۹۴, ۰۶:۰۱ ب.ظ
کلی وقت میذارم. طرح میزنم. شونصد بار هم ادیت میخوره روش چیزی نمیگم.
و در آخر سخت ترین قسمت کار برام میشه قیمت گفتن و پول گرفتن : ((
خب بابا جان نمی تونم.
یه مدیر برنامه باید استخدام کنم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۲۵۲۵۳
۲۸ آذر ۱۳۹۴, ۰۹:۰۸ ب.ظ
لویی: این تنها راه نجات ماست، مگه نه؟
پاپیون: آره
لویی: فکر میکنی موفق بشیم؟
پاپیون: مگه فرقی هم میکنه؟

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: amineh89 , amniat0101 , blackhalo1989 , soheila-zd , sn1991
ارسال: #۲۵۲۵۴
۲۸ آذر ۱۳۹۴, ۰۹:۱۲ ب.ظ
آنها که می‌روند وطن‌فروش نیستند. آن‌هایی که می‌مانند عقب مانده نیستند. آن‌هایی که می‌روند، نمی‌روند آن طرف که مشروب بخورند. آنهایی که می‌مانند، نمانده‌اند که دینشان را حفظ کنند. همه‌ی آنهایی که می‌روند سبز نیستند. همه ی آن‌هایی که می‌مانند پرچم به دست ندارند. آن‌هایی که می‌روند، یک ماه مانده به رفتنشان غمگین می‌شوند. یک هفته مانده می‌گریند و یک روز مانده به این فکر می کنند که ای کاش وطن جایی برای ماندن بود. و آن‌هایی که می‌مانند، می مانند تا وطن را جایی برای ماندن کنند.

نقل از یک سایتی؟!

کسی که هدف دارد هیچ توجهی به وسوسه های مسیر نمی کند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: m450ud , amineh89 , software94 , RASPINA , Parisa-SH , gogooli , tabassomesayna , semaphore , soheila-zd , Ms. Saba , mjzarrin , Bahar_HS
ارسال: #۲۵۲۵۵
۲۸ آذر ۱۳۹۴, ۱۰:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۳۱ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۲۸ آذر ۱۳۹۴ ۰۳:۴۵ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  غبطه خوردم
غبطه نخور

(۲۷ آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۰۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
لامصب با HTML 5 چه کارا که نمیشه کرد
ارسال: #۲۵۲۵۶
۲۸ آذر ۱۳۹۴, ۱۱:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۰۲ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۲۸ آذر ۱۳۹۴ ۰۹:۱۲ ب.ظ)iCanDoIt نوشته شده توسط:  آنها که می‌روند وطن‌فروش نیستند. آن‌هایی که می‌مانند عقب مانده نیستند. آن‌هایی که می‌روند، نمی‌روند آن طرف که مشروب بخورند. آنهایی که می‌مانند، نمانده‌اند که دینشان را حفظ کنند. همه‌ی آنهایی که می‌روند سبز نیستند. همه ی آن‌هایی که می‌مانند پرچم به دست ندارند. آن‌هایی که می‌روند، یک ماه مانده به رفتنشان غمگین می‌شوند. یک هفته مانده می‌گریند و یک روز مانده به این فکر می کنند که ای کاش وطن جایی برای ماندن بود. و آن‌هایی که می‌مانند، می مانند تا وطن را جایی برای ماندن کنند.
قشنگ بود
به نظرم میشه رفت تا دین را حفظ کرد

یه سری به دیجی کالا بزنید من که خودم هنوز چیزی خریدنکردم شایدبه درد شما بخوره

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: iCanDoIt , arefeh.hp
ارسال: #۲۵۲۵۷
۲۹ آذر ۱۳۹۴, ۱۲:۰۴ ق.ظ
(۲۷ آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۰۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
خیلی دوست دارم سایتش رو خوشگلههههههههه

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۲۵۲۵۸
۲۹ آذر ۱۳۹۴, ۱۲:۳۸ ق.ظ
عین واقعیته ! Big Grin

[تصویر:  393109_OWJVQ.gif]

سپاس‌گزاری شده توسط: Parisa-SH
ارسال: #۲۵۲۵۹
۲۹ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۲۱ ق.ظ
سوار تاکسی بین شهری شدم، مسیرم تهران بود.
اصلا با راننده درباره مقدار کرایه صحبتی نکردم از بابت پول هم نگران نبودم
اما وسط راه که بیابان بود، دست کردم تو جیب راست شلوارم ولی پول نبود…! جیب چپ نبود… جیب پیرهنم!
نبود که نبود … گفتم حتما تو کیفمه!
اما خبری از پول نبود…
به راننده گفتم: اگر کسی رو سوار کردی و بعد از طی یک مسیری به شما گفت که پول همراهم نیست، چیکار میکردی ؟!!
گفت: به قیافه اش نگاه می کنم!

گفتم : الان فرض کن من همان کسی باشم که این اتفاق براش افتاده…!!! یکدفعه کمی از سرعتش کم کرد و نگاهی از آینه به من انداخت
و گفت : به قیافه ات نمیاد که آدم بدی باشی ، می رسونمت … .

خدای من!
من مسیر زندگی ام رو با تو طی کردم به خیال اینکه توشه ای دارم
اما الان هرچه نگاه می کنم ، می بینم هیچی ندارم، خالیه خالی ام …
فقط یک آه و افسوس که مفت عمرم از دست رفت …

خدایا ما رو می رسونی؟؟؟ یا همین جا وسط این بیابان سردرگمی پیاده مون میکنی؟؟؟
الهی و ربی من لی غیرک ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: nanajoon , vesta , amineh89 , Menrva , RASPINA , captain , soheila-zd , zorkide , MajidNasiri , m.teymourpour , Bahar_HS , khayyam , fulgent
ارسال: #۲۵۲۶۰
۲۹ آذر ۱۳۹۴, ۰۹:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آذر ۱۳۹۴ ۰۹:۵۸ ق.ظ، توسط vesta.)
یعنیا اگر برنامه خاصی برای هر روز داری، اول صبحی که بیدار شدی باید اون کار زشت بد ترکیب پر استرس بدجنس نامرد رو انجام بدی تا آخر شب ذهنت دیگه درگیرش نباشهBig GrinBig GrinTongue اون واژه ها حسم به یکی از کارهای روزمره ام هستBig GrinBig Grin
انقدر به تعویق میندازمش که کار آخرم باشه امروز گذاشتمش صف اول تا بزنم بکشمش و از دستش راحت شمBig Grin
انگار مجبورم انجام بدمش، یه روزی این کار عشق من بودHeart الان پر استرس ترین کار هست برام، میخوام انقدر کنارم باشه تا باز عاشقش شمTongueTongue

این قبض تلفن هم که اول صبحی اومد، کمرمو شکستDodgy آخه ۵۲ تومن برای اینترنت داغون مخابرات، انصافههههههههههههههههه

خب دیگه غرهامو زدم، حالم خوب شد، برم پی کار و زندگی یه لقمه نون حلال واسه خانم بچه هاTongueBig Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , Parisa-SH , **sara** , RASPINA , Bahar_HS

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۰۷۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۶,۷۵۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۳,۱۶۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۶۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۱۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۸۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۰۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۰۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close