زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۵۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۳۹۷۱
۲۶ مهر ۱۳۹۴, ۰۳:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۶ ب.ظ، توسط salam az ma.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۶ مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۴۲ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  [quote='salam az ma' pid='388264' dateline='1445160387']
سلام منظورم این هست که کسی که این تایپک رو گذاشته حرفهاش رو معلومه از دل زده، درد داشته. اومدم میبینم بعضی افراد طوری در مورد ازدواج صحبت کردن انگار اصلا این افرادی که این نظرات رو دادن اشتباه میکنن. درسته ازدواج نباید یک هدف باشه برای انسان اما یک نعمتی هست از طرف خداوند که به خیلی از نیازهای انسان از راه درستش پاسخ داده میشه. اینکه بعضی از افراد میخوان این نیاز رو نادیده بگیرن در اصل دارن خودشون رو فریب میدن. بعد مجبور میشن یا از راه غلط بهش پاسخ بدن که جامعه به سمتی میره که میبینیم یا سرکوبش کنن که باز هم یه سری عوارض روانی برای افراد داره.
سلام یه خورده عصبی شدید آروم باشین
اینکه میگید پدرها توقع دارن پسر دخترشون رو تو محیطی ببره که در سطح زندگی خود دختر باشه من میگم اتفاقا همین تفکر اشتباهه چرا؟
اولا همینجا روشن کنم اصلا در مورد دخترهایی که سطح رفاهیه زندگیشون خیلی خوبه صحبت نمیکنم. اگر قرار باشه خود من برم خواستگاریه کسی که تو یه خانواده با سطح معمولی زندگی میکنه یعنی یه ماشین دارن با یه خونه کوچیک نه بیشتر. تو همین خانواده پدره سی سال زحمت کشیده تا همینها رو به دست بیاره پس نباید از یه جوون توقع داشته باشه وقتی میره جلو همچین چیزهایی داشته اتفاقا باید توقعش یک دهم امکانات رفاهیه خونه خودش رو داشته باشه حتی کمتر مگه یادش رفته خودش چی بوده چی شده؟ دختر هم باید متوجه باشه باید تو شرایط رفاهی کمتر از خانه پدرش زندگی کنه. اگر قرار باشه تو این دوره هم خونه داشته باشی ه ماشین بعد بری خواستگاری سه راه داری یا بری دزدی یا باباد پولدار باشه یا وقتی هم سن پدر دختره شدی بری دخترو بگیری. خب این کاملا منطقی هست که پسر برای شروع زندگی سرمایه ی چندانی نداشته باشه. اگر بری دزدی که دختر به دزد نمیدن اگر بابات وضعش توپ باشه که میگن اینها رو از بابات داری خودت چی داری تازه میگن با این شرایط تو تو زندگی هیچ اختیاری از خودت نداری همه ی تصمیمات رو بابات میگیره (آخه یکی نیست بگه خوب خودت خواستی) اگرم بذاری سنت بره بالا خوب کسی که تو سختیها نبوده میخوام که تو رفاه هم کنارم نباشه اصلش هست تو سختی تو رفاه که هر کس و نا کسی حاضرن باهات باشن. پس همیشه این رو یادتون باشه باید برای شروع زندگی به خونه ی کسی برین که وضع مالیش بی شک کمتر از پدرتونه اگرم نباشه که اون مواردی میشه که گفتم.
راستی توصیه ای که در مورد دخترهای روستایی کردین حتما بهش فکر میکنم اگه قراره این طرز فکره دخترهای شهری باشه همون بهتر که کنار پدرشون زندگی کنن.

«اللهم اغننی بحلالک عن حرامک و بطاعتک عن معصیتک ؛
خدایا مرا بی نیاز کن با حلالت از حرامت و با فرمانبرداریت از نافرمانیت»
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , Nesyan
ارسال: #۲۳۹۷۲
۲۶ مهر ۱۳۹۴, ۰۳:۲۴ ب.ظ
(۲۶ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۱۷ ب.ظ)salam az ma نوشته شده توسط:  سلام یه خورده عصبی شدید آروم باشین
علیکم السلام : )))))
عصبی نشدم فقط لحن شوخیمو عوض کردم و جدی تر حرف زدم. : )

به هرحال نظرات فرق دارن و طبیعیه که همه یه نظر نداشته باشن. من فقط لحن اون پست رو در مورد دخترهای مجرد و خونواده هاشون و توهین هایی که خیلی ماهرانه تو اون پست شده بود رو نتونستم قبول کنم و واکنش نشون دادم.
نظر شما محترم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY , salam az ma , Bahar_HS
ارسال: #۲۳۹۷۳
۲۶ مهر ۱۳۹۴, ۰۳:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۳۰ ب.ظ، توسط A L I.)
(۲۶ مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۴۲ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  اونایی که فکر میکنن ازدواج هدفشونه، برن ازدواج کنن!
دست میذارن رو یه دختر هم خوش قیافه هم پولدار بعد حق شکایت ندارن که باباش فلان ! هر پدری حق داره انتظار داشته باشه از همسر آینده دخترش که دخترشو خوشبخت کنه و چون خودش مرد هستش میدونه چی درسته چی نه. اگه اینطوری نبود همون خدایی که شما میگید ازدواج رو به عنوان نعمت هدیه داده به انسان ، اجازه ازدواج دختر رو نمیداد به پدرش. وقتی خدا این اجازه رو به پدر دختر داده بقیه کی باشن بگن خانواده نادون و این حرفا؟! کدوم پدری دوست داره ببینه سطح رفاه دخترش از خونه خودش کمتره؟ شما پدر باشی خودت این ظلم رو در حق دخترتون میکنید یا نه که از پدرهای الان این انتظار رو دارید؟
کسی میخواد ازدواج کنه میبینه شرایط اقتصادیش جور نیست بره از روستاها زن بگیره. چون توی روستاها به خصوص روستاهای محروم پسرها از اونجا رفتن و ساکن شهرها شدن و با دخترهای شهر ازدواج کردن ولی خیلی از دخترهای روستا به خاطر تعصبات خانواده ها و نگرانی خانواده ها از محیط شهری موندن همونجا و به همین خاطر هم از اهالی روستای خودشون مردمجرد انقدر نیست که همشون بتونن ازدواج کنن. مردم روستا توقعات زیادی هم ندارن طبیعتا چون خودشون ساده زیست هستن. کسی زن میخواد شرایط واسش مهیاس. این همه بهانه لازم نیست. ولی چون همه دنبال دختر شاه پریونن که پول باباش از پارو بالا بره، مجرد موندن.
شما یه بخش از تصوراتتون خیلی قدیمیه . فک کنم مال دهه هفتاده .
نود درصد دخترایی که تو این روزگار ازدواج میکنن خودشون میدونن که باید یه بخش از مسئولیت زندگی را به گردن بگیرند. تو فامیل و نزدیکان هم که ازدواج میکنن می بینیم که بعضی دخترها اساسی مسئولیت پذیرند.
اینکه دختری تو این دوره زمونه بخواد اسایش و رفاه خونه پدرش را داشته باشه و البته در خونه پدرش هم همه چی براش فراهم باشه ، این دختر را معمولا" پسرهای تحصیلکرده که پدر پولدار ندارند و قراره از تحصیلشون درآمد کسب کنن نمیتونن خواستگاری کنن.
معمولا" خواستگار اینجور دخترها یه پسری است که وردست باباش دم بازار وامیشه یا دم بنگاه و خودش چیزی را بدست نیاورده. هر چی بوده باباش براش فراهم کرده. اینجور پسرها را اگه پدرشان متوجه باشه تو سن بیست سالگی زنشون میده. اگه بسن ۲۷-۲۸ برسندو ازدواج کنن معمولا" بایدخانم همسر چهار چشم مواظبشون باشه. چون بالاخره او همه چی داشته و دلیلی برای ازدواج نکردنش نبوده.
اما در خصوص اینکه پدر باید برای دختر همسر انتخاب کنه اینهم بیشتر برای دخترهای تو رنج سنی ۱۲-۱۷ سال جواب میده. ممکنه پدر نظر بده و حق وتویی هم داره ولی معمولا" دختری که بیست و چند سالشه باید معیارهاش برای انتخاب همسر معلوم باشه . نه اینکه به پدرش بگه باباجون ایشون اومده خواستگاریم شما می پسندینش.معمولا" خود پدرها هم نظرشون را میگن ولی انتخاب نمیکنن.
البته من ضمن احترام بهمه دخترهای مسئولیت پذیر و خوب این مملکت باید عرض کنم اشکال الان اینچیزا نیست. اون آقایی که مطلبی نوشته بود بنظرم یه استثناء بوده.
الآن پسری بخواد ازدواج کنه تعداد انتخابهایی که بهش پیشنهاد میشه کم نیس.و البته دختر مناسب هر فرد شاید دو سه مورد از بین دهها پیشنهاد بیشتر نباشه.
بقول یکی میگفت الآن روزگار یه طوریه که غضنفر را هم بندازی تو هوا بزمین نمیرسه و تو هوا میبرنشBig GrinBig GrinBig Grin
یک میلیون و دویست هزار دختر تو سن ازدواج داریم . ممکنه پسرها هم تو همین رنجها باشن ولی پسر دارای شرایط اقتصادی ازدواج و طالب ازدواج شاید ۵۰ هزار نفر هم نباشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , Bahar_HS
ارسال: #۲۳۹۷۴
۲۶ مهر ۱۳۹۴, ۰۴:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۳۱ ق.ظ، توسط khayyam.)
با اجازتون منم نظر می دم ! یه خواهشی از دوستان دارم اینکه واقعا وقتی نظر می دن حرف دلشونو و اون چیزی که واقعیته بگن و تحت تاثیر حرف های دیگران قرار نگیرن و واقعا از روی فکر و منطق حرف بزنن اگه همه منطقی بودن به خدا هیچ مشکلی تو کشورمون نداشتیم چه کشورمون زیر تحریم باشه چه نباشه همین آلمان بعد از جنگ جهانی در نظر بگیرید چی شد یا ژاپن یا خیلی از کشورهای دیگه خب پس این ماییم که می تونیم خوشبختی و رفاه رو برای خودمون درست کنیم یا نکنیم الکی هم این جور چیزها رو به خدا نچسبونیم خدا گفته از تو حرکت از من برکت و این برکتو به مسلمان و غیر مسلمان میده اگه ما بخواهیم اما در مورد ازدواج ! خدا رو شکر می کنم که بچه روستا بودم و همین باعث شده هم محیط شهر و هم روستا رو ببینم و تجربم تکمیل شده چه تو محیط بزرگی و خفه مانندی مثل تهران بودم و چه تو محیط آروم روستای خودم و تفاوت رو به عینه دیدم و می بینم ببیند تا توقعات غلطو نیارید پایین هیچ چیزی درست نمی شه اینو مطمئن باشید تا هدف زندگی رو نفهمیدید نرید ازدواج نکنید دوستان هدف زندگی فقط جواب دادن به نیاز جنسی نیست اگه با این هدف برید ازدواج کنید سر سال نشده خودتونو تو دادگاه می بینید برای طلاق ببنید تا فکر درست نباشه ازدواج معنی نداره یه لحظه فکر کنید خود شما که دارید این پستو می خونید میلیاردرید چی شد باز خودتون هستید همون آدم قبلی چه ماشین فراری سوار شید چه پراید فرقی نمی کنید باز همون انسانید نمی دونم شما قبول نکنید ولی تا فکرامونو درست نکنیم هیج کس نمی تونه کمکمون کنه همون دختری که می گید پسر باید کار دولتی و ماشین و غیره داشته باشی مگه تو هم با همین پسره تو یه دانشگاه درس نخوندی تو تونستی کار دولتی خونه اینا رو به دست بیاری نه واقعا تونستی خودت هم مثل اون پسره هستی مثل اون و اندازه اون درس خوندی پس چرا نتونستی پس تحت تاثیر حرف های دیگران قرار نگیر و درست فکر کن و اینو هم مطمئن باش دختری که خیلی با کلاس حرف می زنی تو هیچ کلاسی نداری در واقع بی کلاسی هیج پسری هم نمی آد سمت تو بشین خونه ی بابات و ازش پول بگیر برو دماغ عمل کن بیچاره بابا .........
حال و حوصله ادامه دادن دیگه ندارم بازم می گم مشکل اصلی ماییم هیچ کس مقصر نیست این وسط
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۲۳۹۷۵
۲۶ مهر ۱۳۹۴, ۰۵:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۰۰ ب.ظ، توسط clint.)
(۲۵ مهر ۱۳۹۴ ۰۹:۵۸ ب.ظ)A L I نوشته شده توسط:  
(25 مهر ۱۳۹۴ ۰۴:۴۴ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(25 مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۵۰ ب.ظ)A L I نوشته شده توسط:  چقدر در زمینه e-health فعالیت شده. تا حالا از نزدیک ندیده بودم.فکر کنید یه نفر را از ایران در سومالی یا کنیا سونوگرافی کنید.
چقدر جالب. واقعا این کار تو ایران انجام میشه واقعی؟
بله . من هم نمیدونستم. تصادفا" یک سوال از یکی از مدیران فعال سابق اینجا پرسیدم. این شد زمینه که بعد از مدتها قسمت شد بریم شرکتی که ایشان همکاری باهاش دارند و اون شرکت بشدت در این زمینه فعال است. نمیدونم چقدر اجازه دارم در مورد فعالیتهای انجام شده صحبت کنم چون بعضی کارهاشون هنوز تجاری سازی نشده. ولی بیشتر تبلیغاتشون خارج از ایرانه . بخصوص کشورهای افریقایی و کشورهای همسایه که امکانات پزشکی و حتی پزشک درست و حسابی ندارند . آزمایشگاهها واقعا" فعال و بچه ها اکثرا" ارشد یا دانشجوی ارشد و بعضی هم phd. خیلی جالب بود که اون دو نفری که phd داشتند و باهاشون صحبت کردم از استرالیا و امریکا گرفته بودند که برگشته بودند . خیلی جالب بود.جای همه تون خالی. گرایش e-health و tele-medicine آینده خوبی در ایران و دنیا داره و زمینه کاری خوبی برای بچه های شبکه، هوش مصنوعی و نرم افزار و برق و مهندسی پزشکی داره.
بدون رودربایستی عرض میکنم خواهشا" پاتوی کفش رشته مدیکال انفورماتیک نکنیدچون مواردی که فرمودید تخصص خاص خودش رو می طلبه
ارسال: #۲۳۹۷۶
۲۶ مهر ۱۳۹۴, ۰۸:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۵۴ ب.ظ، توسط A L I.)
(۲۶ مهر ۱۳۹۴ ۰۵:۴۹ ب.ظ)clint نوشته شده توسط:  بدون رودربایستی عرض میکنم خواهشا" پاتوی کفش رشته مدیکال انفورماتیک نکنیدچون مواردی که فرمودید تخصص خاص خودش رو می طلبه
من که از هر کی میدیدم رزومه تحصیلی میپرسیدم Smileولی کسی رشته شما ندیدم.
ظاهرا" شما کفشا را گذاشتین وسط خیابون . همه دارند پا توش میکنن.

من که معماری هستم هم دارم سعی میکنم یه مدت برم اونجا اگه بشهSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۲۳۹۷۷
۲۶ مهر ۱۳۹۴, ۱۰:۰۱ ب.ظ
یکی داره این وسط یه چیزی رو انکار میکنه.
ارسال: #۲۳۹۷۸
۲۶ مهر ۱۳۹۴, ۱۱:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۲۶ ب.ظ، توسط RASPINA.)
اصلا بحث عجیبیه این بحث ازدواج خودش یه تاپیک جدا داره
بعد همه جا بحثش هست
چه قدر زود هم پست جدید میخوره......
من که دلم میسوزه برای پسر هایی که مثل amir هستند خب درسته که شاید شرایط را نداره ولی ببین چه قدر زندگی براش سخته که هرشب گریه می کنه
خب خانواده ها هم به شرط اینکه پسر بلوغ فکری داشته باشه می تونن برای پسرشون آستین بالا بزنن و سروسامون بگیرن
همیشه هم هر کسی زود ازدواج کنه بد بخت نمیشه ............
اصلا بیخیالش حوصله تایپ کردن ندارم........
بدترین اتفاق اینه که تو اوج کارها و وقتی نیاز داری که سرحال و با انرژی باشی آدم سرما بخوره

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , Bahar_HS , sa_ra
ارسال: #۲۳۹۷۹
۲۷ مهر ۱۳۹۴, ۱۲:۲۰ ق.ظ
چقدر نبود یک سری افراد خوشایند بود

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , tabassomesayna , kora , arefeh.hp
ارسال: #۲۳۹۸۰
۲۷ مهر ۱۳۹۴, ۰۱:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۱۳ ق.ظ، توسط Riemann.)
(۲۷ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۲۰ ق.ظ)A V A نوشته شده توسط:  چقدر نبود یک سری افراد خوشایند بود
اصلا اینطوری حرف نزنید، البته این نبود رو نمیدونم شما چی تفسیر میکنید ولی ما کی هستیم در مورد بود و نبود دیگران نظر بدیم، هرچند باعث رنجش ما شدن یا میشن ...

+ فقط به خاطر تقویمش ، ویندوز ۱۰ رو نصب میکنم Cool
+ همچنین ویژوال استودیو ۲۰۱۵ ... دیگه کلا رفتیم سمت Angular و Web Api ن Cool
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , RASPINA
ارسال: #۲۳۹۸۱
۲۷ مهر ۱۳۹۴, ۱۰:۳۰ ق.ظ
وای! چه خبر بوده اینجا!
بچه های خوبی باشید و با هم دعوا نکنید!Big Grin
همه ی شما درست می گید؛چون هر کسی طبق تجربیات و شرایط زندگی شخصی خودش گفته و البته نظر هر شخصی محترمه!
مشکلات فرهنگی در دوره ما برای ازدواج،قابل انکار نیست و یه دلیلش، به نظر من خرده فرهنگهای بسیار متنوع شهرهای مختلف کشورمون هست و یه دلیل دیگه،وابستگی همه جوره دخترها و پسرها به خانواده ها و بالعکس هست،من به عنوان یه دختر،باید با کسی ازدواج کنم که اول خانواده م قبولش داشته باشند،دوم خودم و اگر فقط خودم قبولش داشته باشم کافی نیست و به نوعی هنجارشکنی هست و در اطرافم هم دیدم که پسرها با دخترهایی ازدواج کردن که ابتدا خانواده انتخاب کردند و در درجه بعدی خودشون؛
پ.ن۱:همه ی ما می دونیم که این به خاطر عشق بی پایان پدر مادرها به فرزندانشون و پر رنگ بودن واحد"خانواده" در جامعه ماست.
پ.ن۲: ازدواج الزاما یک هدف نیست،ولی ازدواج درست و مناسب که آرامش دهنده باشه نه اعصاب خوردکن!!! واقعا عالیه!

Never give up on something you can't go a day without thinking about

۲) سال ۹۴ : دوباره از نو شروع می کنم.Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , khayyam , Parisa-SH
ارسال: #۲۳۹۸۲
۲۷ مهر ۱۳۹۴, ۱۱:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مهر ۱۳۹۴ ۰۵:۲۲ ب.ظ، توسط fo-eng.)
لطفا غرب زده باشید!
چطور یک غربزده شویم:

١- یک غربى معمولا بطرى آبش را از خودش جدا نمیکند. استاد هم با بطرى آب درس میدهد،و آب تنها چیزى است که غربیها به شدت میخورند و ما نه!

٢- هر چقدر ما ایرانیها یک دست جام باده و یک دست زلف یار هستیم این خارجیها کتاب در دست و هندزفرى در گوش هستند. کتاب و موسیقى دو جزء لاینفک زندگى این مردم است.

٣- در جواب پرسیدن حالشان به جاى قربان شما و نوکرتم جواب روشن میدهند و شما در جریان حالشان قرار میگیرید مثلا میگویند: خوبم، کمى مریضم، خسته ام، بد نیستم، عالى ام،....

٤- وقتى لطفى میکنید مثلا از غذایتان به کسى تعارف میکنید به جاى گفتن الهى فدات بشم و دورت بگردم خیلى واضح میگویند : تو مهربانى.... و شما روزى را تصور کنید که به خاطر کارهاى معمولى چند بار به شما گفته شده مهربان هستید ، آیا به سمت مهربان تر شدن نمى روید؟!

٥- بین مشاغل مختلف تفاوت جایگاهى نیست. پزشک از اتاقش بیرون میاید و هر مریض را شخصا صدا میکند ، استاد، روز اول میگوید من نه پرفسورم، نه sir، نه مسیو، من فقط مت ( اسم کوچک) هستم.

٦- مردم ورزش میکنند... به معناى واقعى کلمه... نه به شرایط خاصى احتیاج دارند نه باشگاه نه وقت کافى.... با دوچرخه سر کار میروند... بارها کسانى را دیده ام که کالسکه به دست، میدویدند.... دوستى در باشگاه ، کارمندان جایى را دیده بود که وقت ناهارشان را به باشگاه مى آیند و ورزش میکنند.

٧- وقتى نگاهشان به کسى میافتاد سریع لبخند میزنند و احتمالا روز خوش میگویند، ما چرا انقدر با نگاه همدیگر مشکل داریم و چرا انقدر به هم زل میزنیم؟!

٨- از چه زمانى ما کمتر در مترو و اتوبوس براى مسن ها، صندلى خالى کردیم ؟ اینجا اگر براى مسن ها و باردارهاو بچه ها صندلى خالى نکنید علنا دیگران به شما تذکر میدهند.

٩- با بچه ها ، حیوانات و طبیعت مهربان تر بودن نشان از انسان تر بودن شما دارد.

١٠-بدون ترحم و تحقیر به ضعیف تر ها کمک میکنند. کسى احساس برتر بودن به شما نمیدهد.

۱۱- در رفتارشان خود را درگیر قید و بندهای حاصل از آداب و تشریفات نمی کنند، خودشان هستند و فکرشان را صرف ارائه ی ماسک اجتماعی نمی کنند چون از اینکه خودشان باشند هراسی ندارند ودر اخر اینکه زنان ودختران غربی بسیار ساده و با لباس ساده وبدون ارایش زننده در مجامع و دانشگاه وغیره حاضر میشوند وفقط زنان مسن کمی ارایش میکنند پس لطفا اینگونه غربزده باشید برای حمایت از فرهنگ آگاهی دادن ، پیام های مفید را به دوستان خوبتان ارسال کنید.....

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , RASPINA , d_felfelak , Bahar_HS , kora , khayyam , sabafarhadi , dr.a_AI , نارین , captain , Parisa-SH , sa_ra , mehRUN , azad_ahmadi , fandogh0027 , kader
ارسال: #۲۳۹۸۳
۲۷ مهر ۱۳۹۴, ۰۲:۱۰ ب.ظ
اگه در مراسم اینروزها رفتید بمن هم دعا کنید.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , **sara** , targol , diligent , captain , sa_ra , Bahar_HS , انرژی مثبت
ارسال: #۲۳۹۸۴
۲۷ مهر ۱۳۹۴, ۰۳:۰۳ ب.ظ
من نمیفهمم چرا انقدر همه میگن دخترا فقط دنبال پولن؟! جالب من خودم در اقواممون دیدم افرادی که واقعا دانشجویی ازدواج کردن و راضین ولی... یه ولی بزرگ وجود داره اونم این که دختر با یک انسان باجنم مسئولیت پذیر و باشعور ازدواج کرده! بله در دوران قدیم همون قدیما که همه میگن:۱- همه اسون میگرفتن ولی یک بحث هم کفو بودن میشه مطرح بود که الان نیست ۲- پسر از ۱۴ سالگی کار کرده بود واگرچه شرایط مالی انچنانی نداشت ولی اهل تلاش و کار بود! من معتقدم همین شخص محترمی که میگه هر شب با گریه میخوابم ۱- انقدر کار کن که وقتی میرسی خونه از خستگی تا سرت میزاری خوابت ببیره و فکر و خیال نیاد تو سرت ۲- نگاهت نسبت به ادما عوض کن و امیدوار باش!
برای ازدواج باید شخصی رو انتخاب کنیم که همیشه حرفی برای گفتن با او داشته باشیم و از هم صحبتی باهاش لذت ببریم! این خودش کل مطلب میرسونه!!!
اما به هر حال امیدوارم این مسائل حل شه چون خودش باعث انواع و اقسام مشکلات روانی برای افرادی از این دست میشه و جامعه رو با مشکل مواجه میکنه!Exclamation
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , Parisa-SH , diligent , Maleficent , tabassomesayna , fatemesoleimani , captain , Bahar_HS
ارسال: #۲۳۹۸۵
۲۷ مهر ۱۳۹۴, ۰۴:۱۲ ب.ظ
گاهی یه اتفاقاتی میفته که باعث میشه باور کنم که تاثیر تلاش و پشتکار در موفقیت، از تاثیر همه عوامل دیگه کمتره

امام حسن عسکری (ع) : جدال مکن تا احترامت برود و شوخی مکن تا بر تو گستاخ شوند.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۱۹۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۷,۵۵۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۳,۳۶۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۱۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۹۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۱۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۱۲ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close