زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۲۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۳۹۴۱
۲۴ مهر ۱۳۹۴, ۰۶:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۵۶ ب.ظ، توسط ziba.O.)
Re: RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۴ مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۳۵ ب.ظ)A V A نوشته شده توسط:  اینروزا چقد همه چیز بر وفق مراده
انقدری که نگرانم یه چیزی خرابش کنه

خدا نکنه،انشالله که همه چی همین طوری خوب پیش بره

Sent from my C2105 using Tapatalk

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , kora , **sara** , Bahar_HS , A V A
ارسال: #۲۳۹۴۲
۲۵ مهر ۱۳۹۴, ۱۲:۱۶ ق.ظ
به به .. بالاخره اینجا واسه منم درست شد Smile

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , RASPINA
ارسال: #۲۳۹۴۳
۲۵ مهر ۱۳۹۴, ۱۲:۳۸ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
[تصویر:  388134_kcs_0734d0c6.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۲۳۹۴۴
۲۵ مهر ۱۳۹۴, ۰۱:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۲۲ ق.ظ، توسط diligent.)
یه دسر هست که ترک های استانبول با کدو تنبل درستش میکنن.خیلی هم ساده ست(اینم راهنمایی:|) کسی دستورشو داره؟ لامصب خیلی خوشمزه بود،چند سال پیش خونه دوستم خورده بودم.
+۹۲۱ مگ مونده برای ۱۶ روز! تو زنده میمونی رفیق -_-

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۲۳۹۴۵
۲۵ مهر ۱۳۹۴, ۰۱:۵۷ ق.ظ
سلام.

یه اتفاق عجیب افتاده . . .

همه دارن میرن.انگلیس ، نروژ ، جمهوری چک،یونانِ بحران زده به قول ایران، آلمان و و و
از پارسِ جنوبی با یه واسط تا سراسر ایران داره خبرِ رفتنِ مردم میرسه . . .(از مهندسا گرفته تا دکتر ها و و و)

هیچ کدومِ اینا منو شوکه نکرد.جز وقتی که بهم گفتن که احسان از سوئد تماس گرفته! همبازی بچگی من(پسر عموم)! Sad

إإإإإإإإإ . . . .
گفتم نگووووووووووو.
گفت یک هفته س!!!!
خیلی خیلی خیلی دلم گرفت،به دور و برِ خودم نگاه کردم دیدم فقط یه مانشت برام مونده و تلی از کتاب که عاشقشونم Sad . . .

پسر عموم رفته . . . بهمم گفت چند بار،گفت بیا بریم خلاص شیم.راستش اولا پول نداشتم،دوما به حرفش بها ندادم،اما میشد پولِ رفتن رو جور کنم.خلاصه نرفتم.و الانم اگه بخوام برم شاید برای خروج از ایران ۱۶ کیلومتر پیاده روی بخوام و مثه آب خوردن بشه برم!!

میخوام اینو بگم، نمیدونم چرا آرامشی که میخوام رو بیشتر در درونم جستجو میکنم و درست هم دست گذاشتم روش،

اما هرگز نتونستم از این جمله بگذرم : "هرگز"

"من در پی حسِ غروری هستم که خاستگاهش قلمرویی دیگر است"*هاروکی موراکامی*نویسنده ژاپنی

امسال یه سال فوق العاده س.از هر طرف تلنگری میخورم.که هدفم رو پر رنگ تر میکنه و عجول ترین آدم ادوار زندگیِ هم دوره هاش رو صبور ترین پسر کرده!!!

از هر طرف تلنگری که هدفم رو با اصالت تر میکنه و یک دم منو آسوده نمیزاره Sad.

چقدر حرف هست . . . و چقدر واژه ها سست هستند زیر بارشون Sad

شاید منم باید میرفتم یا برم!(بدون اما و اگر هایی برای مادرم . . .)!

اگر میخواهید خوشبخت باشید زندگی را به یک هدف گره بزنید
نه به آدم ها و اشیاء

*انیشتین*
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , Parisa-SH , Bahar_HS , RASPINA
ارسال: #۲۳۹۴۶
۲۵ مهر ۱۳۹۴, ۰۲:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۰۵ ق.ظ، توسط kora.)
راستش عجیب ولی من یه وقتایی به این خانواده های سنتی که انقدر شلوغ پلوغن و دورهم ! حسودیم میشه! حتی سادگی زندگی مردم روستا!!!

اتفاقا من برخلاف خیلیا دلم میخواست وضعیت طور دیگه ای بود و به جای اینکه اقوامم دور دنیا پراکنده بودن همین جا تو مملکت خودمن بودیم ولی دور هم!!!! شب های یلدا ، نوروز و بقیه مناسبت ها هر سال کم جمعیت تر!!! فکر نمیکردم یه روز وابسته بشم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , so@ , tabassomesayna , Parisa-SH , soheila-zd
ارسال: #۲۳۹۴۷
۲۵ مهر ۱۳۹۴, ۱۱:۴۳ ق.ظ
سلام بهتون توصیه میکنم یه نگاه به این لینک بندازید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من که اصلا وقتی دیدمش فکرشم نمیکردم همچین آدم هایی با همچین طرز تفکرهایی وجود داشته باشه به خصوص برای خانمها. اصلا از خودم شرمنده شدم وقتی مطلب رو خوندم به خصوص نظرات رو.

«اللهم اغننی بحلالک عن حرامک و بطاعتک عن معصیتک ؛
خدایا مرا بی نیاز کن با حلالت از حرامت و با فرمانبرداریت از نافرمانیت»
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , پوونه , Bahar_HS
ارسال: #۲۳۹۴۸
۲۵ مهر ۱۳۹۴, ۱۲:۳۲ ب.ظ
(۲۵ مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۰۲ ق.ظ)kora نوشته شده توسط:  راستش عجیب ولی من یه وقتایی به این خانواده های سنتی که انقدر شلوغ پلوغن و دورهم ! حسودیم میشه! حتی سادگی زندگی مردم روستا!!!

اتفاقا من برخلاف خیلیا دلم میخواست وضعیت طور دیگه ای بود و به جای اینکه اقوامم دور دنیا پراکنده بودن همین جا تو مملکت خودمن بودیم ولی دور هم!!!! شب های یلدا ، نوروز و بقیه مناسبت ها هر سال کم جمعیت تر!!! فکر نمیکردم یه روز وابسته بشم
این پستتو که خوندم یاد یکی از دوستام افتادم که سبک زندگیشون دقیقا شبیه فیلم پدرسالار هستش ،همه برادرای دوستم در حالی که متاهلن داخل یه خونه با پدر و مادرشون زندگی میکنن صبحونه ها همه باهم سر یه سفره میشینن غم و غصه باشه باهم میخورن از همه مهم تر پسرا همه کار میکنن میدن پدر و تمام خرج خونه با پدرست ،پسرا وسع خرید خونه رو دارن ولی کنار پدر ومادرشون وایستادن خیلی خانواده اشون و روابطشون جالب و دوست داشتنیه .سبک زندگیشون خیلی جالب مخصوصا تو این زمونه.

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
ارسال: #۲۳۹۴۹
۲۵ مهر ۱۳۹۴, ۰۱:۴۱ ب.ظ
اگر کاری رو می کنید که بقیه انجام میدن، پولی رو هم میگیرد که بقیه میگیرن، در این صورت نباید توقع درآمد زیادی داشته باشید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , arefeh.hp , A L I , RASPINA , Bahar_HS , d_felfelak
ارسال: #۲۳۹۵۰
۲۵ مهر ۱۳۹۴, ۰۳:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مهر ۱۳۹۴ ۰۴:۱۲ ب.ظ، توسط A L I.)
چقدر در زمینه e-health فعالیت شده. تا حالا از نزدیک ندیده بودم.فکر کنید یه نفر را از ایران در سومالی یا کنیا سونوگرافی کنید.
از کسیکه جور کرد تا بتونم ببینم ممنونم.

(۲۵ مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۴۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اگر کاری رو می کنید که بقیه انجام میدن، پولی رو هم میگیرد که بقیه میگیرن، در این صورت نباید توقع درآمد زیادی داشته باشید.
من میگم :
اگه کاری رو میکنید که بقیه میکنن،ممکنه نتونید پولی را بگیرید که بقیه میگیرن،در اینصورت نباید توقع زیادی داشته باشید.
ارسال: #۲۳۹۵۱
۲۵ مهر ۱۳۹۴, ۰۴:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مهر ۱۳۹۴ ۰۴:۲۷ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۵ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۵۰ ب.ظ)A L I نوشته شده توسط:  
(25 مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۴۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اگر کاری رو می کنید که بقیه انجام میدن، پولی رو هم میگیرد که بقیه میگیرن، در این صورت نباید توقع درآمد زیادی داشته باشید.
من میگم :
اگه کاری رو میکنید که بقیه میکنن،ممکنه نتونید پولی را بگیرید که بقیه میگیرن،در اینصورت نباید توقع زیادی داشته باشید.
از دید کارآفرینی بله درسته اما از دید کارمند بودن معمولا درست نیست. هرچند استثنا هم کم نداره.
ارسال: #۲۳۹۵۲
۲۵ مهر ۱۳۹۴, ۰۴:۲۸ ب.ظ
(۲۵ مهر ۱۳۹۴ ۰۴:۲۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(25 مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۵۰ ب.ظ)A L I نوشته شده توسط:  
(25 مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۴۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اگر کاری رو می کنید که بقیه انجام میدن، پولی رو هم میگیرد که بقیه میگیرن، در این صورت نباید توقع درآمد زیادی داشته باشید.
من میگم :
از دید کارآفرینی بله درسته اما از دید کارمند بودن معمولا درست نیست.
از دید کارافرینی من نگفتم.
مثلا" یک نفر در حد شما یا شاید کمتر مهارت داره و در یک شرکت دولتی پولی را میگیره که شما نمیتونید در جایی که مشغولید بگیرید. یعنی بند "پ". مثلا" یه نفر با کمترین اطلاعات مدیر یه بخش فنی در یک سازمان هست.
از مدیران که بگذریم :گاهی دو تا مهندس شبیه هم در دو سازمان مختلف استخدام میشن بعد دو سه سال حقوقشون تفاوت قابل توجهی داره. کار خاصی هم نکردن. فقط یه سازمان حقوق و مزایاش بهتره.
ارسال: #۲۳۹۵۳
۲۵ مهر ۱۳۹۴, ۰۵:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مهر ۱۳۹۴ ۰۵:۴۰ ب.ظ، توسط kora.)
(۲۵ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۴۳ ق.ظ)salam az ma نوشته شده توسط:  سلام بهتون توصیه میکنم یه نگاه به این لینک بندازید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من که اصلا وقتی دیدمش فکرشم نمیکردم همچین آدم هایی با همچین طرز تفکرهایی وجود داشته باشه به خصوص برای خانمها. اصلا از خودم شرمنده شدم وقتی مطلب رو خوندم به خصوص نظرات رو.
متاسفم ! برای من که پذیرشش سخت بود اینکه این مسئله برای جوونا انقدر زجر اور و غیرقابل تحمل شده! اونم به خاطر نوع نگرش خاصی که به زندگی داشتم و خدا رو شکر مانع از بروز چنین احساساتی شده!! امیدوارم مشکلات همه حل شه !!!!Undecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , Bahar_HS
ارسال: #۲۳۹۵۴
۲۵ مهر ۱۳۹۴, ۰۸:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۴۵ ب.ظ، توسط پوونه.)
(۲۵ مهر ۱۳۹۴ ۰۵:۰۹ ب.ظ)kora نوشته شده توسط:  متاسفم ! برای من که پذیرشش سخت بود اینکه این مسئله برای جوونا انقدر زجر اور و غیرقابل تحمل شده! اونم به خاطر نوع نگرش خاصی که به زندگی داشتم و خدا رو شکر مانع از بروز چنین احساساتی شده!! امیدوارم مشکلات همه حل شه !!!!
دم ظهر با مدار سرو کله زده بودم و خسته بودم. اومدم این مطلبو نظرات رو خوندم انقدر خندیدم که خستگی از تنم در رفت : ))))))
یعنی چند تا جک میخوندم انقدر خاطر همایونیم منبسط نمیشد : ))))))))))))))))))
ملت خودشون رو مسخره کردن! اینا همه از بیکاریه.. وقتی فکر و خیال نداشته باشن همین میشه که فکرشون به جای درس میره صفا سیتی! :|
حالا باز اونایی که بالای ۲۵ سال بودن رو میشه باور کرد که ازدواج بزرگترین آرزوشون شده!!!! این بچه مچه ها چی میگفتن ؟ : ))))))) من هر کسی رو تو اقوام و آشناها دیدم که زیر ۲۰ سال ازدواج کرده تو چند ماه یا فوق فوقش یه سال طلاق گرفته. نمونه اش همون پسر دختری بود که عروسیشونو تو همین تاپیک گفتم که زیر ۱۸ سالن.. پنج ماه نشده هنوز که طلاق گرفتن!! بچه باید فکر و ذکرش یا درس و کتاب باشه یا ورزش یا هنر یا هر سه. همین و بس.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kora , Bahar_HS , dr.a_AI , d_felfelak , سجاد.خ , arefeh.hp
ارسال: #۲۳۹۵۵
۲۵ مهر ۱۳۹۴, ۰۹:۵۸ ب.ظ
(۲۵ مهر ۱۳۹۴ ۰۴:۴۴ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(25 مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۵۰ ب.ظ)A L I نوشته شده توسط:  چقدر در زمینه e-health فعالیت شده. تا حالا از نزدیک ندیده بودم.فکر کنید یه نفر را از ایران در سومالی یا کنیا سونوگرافی کنید.
چقدر جالب. واقعا این کار تو ایران انجام میشه واقعی؟
بله . من هم نمیدونستم. تصادفا" یک سوال از یکی از مدیران فعال سابق اینجا پرسیدم. این شد زمینه که بعد از مدتها قسمت شد بریم شرکتی که ایشان همکاری باهاش دارند و اون شرکت بشدت در این زمینه فعال است. نمیدونم چقدر اجازه دارم در مورد فعالیتهای انجام شده صحبت کنم چون بعضی کارهاشون هنوز تجاری سازی نشده. ولی بیشتر تبلیغاتشون خارج از ایرانه . بخصوص کشورهای افریقایی و کشورهای همسایه که امکانات پزشکی و حتی پزشک درست و حسابی ندارند . آزمایشگاهها واقعا" فعال و بچه ها اکثرا" ارشد یا دانشجوی ارشد و بعضی هم phd. خیلی جالب بود که اون دو نفری که phd داشتند و باهاشون صحبت کردم از استرالیا و امریکا گرفته بودند که برگشته بودند . خیلی جالب بود.جای همه تون خالی. گرایش e-health و tele-medicine آینده خوبی در ایران و دنیا داره و زمینه کاری خوبی برای بچه های شبکه، هوش مصنوعی و نرم افزار و برق و مهندسی پزشکی داره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , Aurora , **sara** , پوونه , Parisa-SH , Bahar_HS

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۸۵۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۳۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۸ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close