زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۲۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۲۸۹۱
۲۶ مرداد ۱۳۹۴, ۰۵:۰۵ ب.ظ
(۲۶ مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۰۹ ب.ظ)majoit نوشته شده توسط:  نقاشی مــــن در دوازدهمین جشنواره ملی هنرهای تجسمی رضوی
یاد جمله معروف افتادم، من نقاش نیستم ولی نقاشان رو دوست دارم Smile
میخواستم راجع به نقاشی تون دو تا مطلب عرض کنم
اولیش که سوال تخصصیه و عمرا بتونید جواب بدیدSmileBig Grin
سوالم اینه که نقاشی تون قابل شستشو هم هست یا نه؟Big Grin یعنی از رنگ پلاستیک استفاده کردید یا رنگ روغنBig Grin
اگه نمیدونید این رنگا چین بگید تا راهنماییتون کنمSmile من باهاشون در و پنجره رنگ میزنمSmile
مطلب دوم که فاجعه است یه اشتباه آشکار تو نقاشی تون وجود داره که مطمئنم اشتباه عمدی بودهSmile
چرا تو نقاشی تون خانما رو خوشگل کشیدید و آقایونو زشت؟Big Grin
میدونید با این کارتون تاریخو تحریف کردیدSmile
نکنید از این کارا، تواناییتونو در راه صحیح خرج کنید نه در جهت تخریب آقایونSmile
من که اگه داور مسابقات باشم با وجود این دروغ در مورد آقایون تو نقاشی تون، نقاشی رو از دور مسابقات اوت میکنمBig Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: kazhal@ , maryam.raz , **sara** , dr.a_AI , Bahar_HS , Menrva , soheila-zd , termeh93 , kora
ارسال: #۲۲۸۹۲
۲۶ مرداد ۱۳۹۴, ۰۵:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۲۴ ق.ظ، توسط kazhal@.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
......

........
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.teymourpour , shayesteNEY , ziba_090 , maryam.raz , **sara** , احسان مومنی , dr.a_AI , Bahar_HS , tabassomesayna , RASPINA , Menrva , soheila-zd , termeh93
ارسال: #۲۲۸۹۳
۲۶ مرداد ۱۳۹۴, ۰۵:۴۰ ب.ظ
(۲۶ مرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۲۳ ب.ظ)majoit نوشته شده توسط:  یه جوری گفتین تخصصی که من میخواستم برم کتاب خواص مواد بیارم بذارم بغل دستمBig Grin بله قابل شستشو هست و ماندگاریش بسیار زیاده...عمده رنگها اکریلیکه...البته نه از نوع صنعتیش...
دیگه واجب شد عکس درشکه ای که ساختمو بذارمBig Grin اونو با رنگ روغن صنعتی رنگ زدم...چقدرم بوی بدی داره...
اگر سیر تکاملی نقاشی رو ببینید متوجه میشید که اولش مردا خیلی خوشگلتر بودنBig Grin ولی دوستان اعتراض کردن که این چه وضع نقاشی کشیدنه و ... Big Grin هیچی دیگه در نهایت نشستیم خانوما رو خوشگل کردیمBig GrinBig GrinBig Grin
شما به بزرگواری خودتون ببخشین که ما واقعیت هارو میکشمBig Grin Big Grin
+البته یه بنده خدایی میگفت اینا شبیه مردان در روزگاران قدیمهBig Grin قبل از اینکه برداشتن ابرو و جراحی بینی و این چیزا مد بشهBig GrinBig Grin
کاملا حرفتونو تایید میکنم، منم وقتی بنزین میریزم تو رنگ تا رنگ آمیزی(البته بقیه میگن رنگ آمیزی، من خودم میگم نقاشیSmile) واقعا بوی بدی میده SmileBig Grin
یه بار که داشتم رنگ آمیزی(بازم تاکید میکنم از نظر خودم نقاشی Big Grin ) میکردم مامانم گفت یا بر میداری اینارو میبری بیرون یا خودتو با این اشغالا پرت میکنم تو کوچهSmile
همیشه استعدادای منو سرکوب میکردن وگرنه من الان واسه خودم نقاشی بودماBig Grin
اون بندگان خدایی که اعتراض کردن از تاریخ سر رشته نداشتن، شما به من معرقی شون کنین تا من تاریخ بهشون یاد بدمSmile
نمیدونم آقایونو بر اساس اون زمان کشیدین یا نه ولی کاملا مشخصه خانما رو مثل خانمای مدرن کشیدینSmile آخه تبعیض تا کجاSmileBig Grin
بی زحمت آدرس آرایشگاه شونم بدید بلکم به درد بعضی از آقایون یا خانما بخورهBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: kazhal@ , Bahar_HS
ارسال: #۲۲۸۹۴
۲۶ مرداد ۱۳۹۴, ۰۵:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۵۰ ب.ظ، توسط یاس رازقی.)
چقدر خوبه
دوستتو اینجا پیدا کنی
از خوشالی نمیدونم چکار کنم

زودی جواب بده
سنت
رشتت
اسمت
کارایی که اینجا رواج دادی
همه بوی تو رو میده :|
یعنی درست فهمیدم؟

لی لای لای
لی لای لای
خوشالم میفهمی؟
خدا کنه تو ذوقم نخوره

و اینک ای دلا خو کن به تنهایی که از تن ها بلا خیزد
سعادت آن کسی دارد که از تن ها بپرهیزد
خداوندا Heart تو می دانی که انسان بودن و ماندن در ابن دنیا چه دشوار است
چه رنجی می بردSleepy آنکس که انسان است و از احساس سرشار است
 سپاس‌گزاری شده توسط: kazhal@
ارسال: #۲۲۸۹۵
۲۶ مرداد ۱۳۹۴, ۰۵:۵۳ ب.ظ
خب مثل اینکه مجلس صمیمی و عاطفی شد Smile
ما رفع زحمت میکنیم Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: یاس رازقی , احسان مومنی
ارسال: #۲۲۸۹۶
۲۶ مرداد ۱۳۹۴, ۰۵:۵۴ ب.ظ
(۲۶ مرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۵۳ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  خب مثل اینکه مجلس صمیمی و عاطفی شد Smile

بودی حالو
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.teymourpour
ارسال: #۲۲۸۹۷
۲۶ مرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۰۰ ب.ظ
(۲۶ مرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۵۴ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(26 مرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۵۳ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  خب مثل اینکه مجلس صمیمی و عاطفی شد Smile

بودی حالو
زیر کتری رو کم کنید بر میگردمSmile
من طاقت دیدن اینجور صحنه ها رو ندارمSmileBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: یاس رازقی
ارسال: #۲۲۸۹۸
۲۶ مرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۲۵ ب.ظ
مرسی نقاشـــــی Big Grin
اگه اینا نقاشیه اونایی که ما بچه بودیم میکشیدیم چی بود ؟ Big Grin
تنها چیزی که از نقاشی بلد بودم خونه ، کوه ، خورشید ، دار و درخت و رودخونه ، البته با ابعاد کاملا نامناسب بود Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: kazhal@ , Bahar_HS , soheila-zd
ارسال: #۲۲۸۹۹
۲۶ مرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۲۲ ب.ظ
هفته ای ۴ ساعت کار کردن لطمه ای به ارشد می زند؟
ارسال: #۲۲۹۰۰
۲۶ مرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۲۷ ب.ظ
(۲۶ مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۲۲ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  هفته ای ۴ ساعت کار کردن لطمه ای به ارشد می زند؟
فقط ۴ ساعت!؟ معلومه ک نهSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , Bahar_HS , kora
ارسال: #۲۲۹۰۱
۲۶ مرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۱۹ ب.ظ
بچه ها به این تاپیک سری بزنین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۲۹۰۲
۲۶ مرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۳۲ ب.ظ
من دلم کار میخواد، از پست بانک محلمون زنگ زدن، نه بیمه داره نه حقوق مناسب-۳۰۰ تومن، تنها مزیتش این هست که خب ۵-۱۰ دقیقه ای پیاده میرم، و ساعتش ۸-۱۴ هستش... میدونم تازه افتتاح شده و هنوز سوددهی نداره و انتخاب من فقط بخاطر این هست که میخوان یه فرد مطمئن اونجا باشه، ولی من که حسابدار نیستم خب :|

دلم کار میخواست واقعا، ولی خب ترجیح میدم سر کار بدون حقوق برم اما مرتبط با رشته خودم و یه چیزی یاد بگیرم

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , RASPINA , soheila-zd , ziba_090 , termeh93
ارسال: #۲۲۹۰۳
۲۶ مرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۳۶ ب.ظ
(۲۶ مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۳۲ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  من دلم کار میخواد، از پست بانک محلمون زنگ زدن، نه بیمه داره نه حقوق مناسب-۳۰۰ تومن، تنها مزیتش این هست که خب ۵-۱۰ دقیقه ای پیاده میرم، و ساعتش ۸-۱۴ هستش... میدونم تازه افتتاح شده و هنوز سوددهی نداره و انتخاب من فقط بخاطر این هست که میخوان یه فرد مطمئن اونجا باشه، ولی من که حسابدار نیستم خب :|

دلم کار میخواست واقعا، ولی خب ترجیح میدم سر کار بدون حقوق برم اما مرتبط با رشته خودم و یه چیزی یاد بگیرم
۳۰۰ خیلی کمه خداییش! بیشتر بود میصرفید!
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , termeh93
ارسال: #۲۲۹۰۴
۲۶ مرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۵۲ ب.ظ
[/b]
(26 مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۳۶ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  ۳۰۰ خیلی کمه خداییش! بیشتر بود میصرفید!
چندماه پیش هم که افتتاحش کردن بهم زنگ زدن، گفتم نه، اون موقع هم گفتن یخورده به سوددهی بیفتیم هم حقوق رو افزایش میدیم هم بیمه میکنیم، ولی بعد چندماه، شرایط همچنان مثل قبل هست.

تازه فکر کن همه میشناسنت تو محلTongue
من نمیدونم چرا از اینکارا به من پیشنهاد میدن، همین دو هفته پیش بود فکر کنم گفتن بیا به بزرگسالان درس بده، آدم روش نمیشهUndecided برم به همسنای مامانم مثلا فیزیک و اینا درس بدم(دوره دبیرستان بودن)

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
ارسال: #۲۲۹۰۵
۲۶ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۰۱ ب.ظ
(۲۶ مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۳۲ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  من دلم کار میخواد، از پست بانک محلمون زنگ زدن، نه بیمه داره نه حقوق مناسب-۳۰۰ تومن، تنها مزیتش این هست که خب ۵-۱۰ دقیقه ای پیاده میرم، و ساعتش ۸-۱۴ هستش... میدونم تازه افتتاح شده و هنوز سوددهی نداره و انتخاب من فقط بخاطر این هست که میخوان یه فرد مطمئن اونجا باشه، ولی من که حسابدار نیستم خب :|

اگه تعهد ازتون نمیگیرن واسه موندن بد نیست یه مدت خیلی کوتاه برید سر کار، البته اگه تا الان جایی سر کار نرفتید
میتونه تجربه مفیدی باشه واسه کارهای آینده تون
یکی از فوایدش اینه که میتونین تشخیص بدید همکار خوبی هستید یا نه، اگه چند نفر هم بدن که مدیریتشون کنید اون موقع دیگه عالی میشهSmile فقط باید قول بدین مثل بعضیا تو کشو میز مدیریتتون نانچیکو و وسایل ایجاد رعب و وحشت نداشته باشینSmileBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , Bahar_HS

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۰۵۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۰۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۳۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close