زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۱۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۸۴۹۶
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۰۱ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۵۹ ب.ظ)**sara** نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۴۷ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  امروز عکس یکی رو دیدم چشمان بسیار زیبایی داشت
اشاره به کاربر خاصی هم نیستBig Grin
عاقا منم میخام ببینمSmile

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۱۸۴۹۷
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۰۰ ب.ظ
عجب دوره زمونه ایی شده وقتی چشم زیبا دیدی
باید نگاه به جیبت بکنی وگرنه اون سمتم دل طرف زیباست
اما جامعه ما نازیباست پول نداری یه درده پولداری هزار درد
موندم بریم کیش مسافرت یا قشم از این سمت پسر سرتق داداشم میگه ترکیه بریم
داداش بزرگه هم میره تایلند.. ماهم غرق شدیم تو چشای زیبای ینفررررر تا باهاش بریم..
همه مسافرا سوار شن داریم برمی گردیم نسخه دمو زندگی demo
for purchase please buy full version of this life!!!!!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۱۸۴۹۸
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۳۱ ب.ظ
شبکه ، هوش
شبکه، هوش
شبکه، هوش
شبکه، هوش
شبکه، هوش
کدومش بالاخره؟
دیوونه شدم انقدر فکر کردم به این دو تا! :|

+خواب دیدم تو دانشگاه شریفم. به قرآن
گریه میکردم وقتی از در دانشگاه رفتم تو :دی
آخرش من با این عشق وافرم تو تیمارستان بستری نشم، میدونم خدا لطف کرده معجزه اش رو به بشریت نشون داده : )))))))

++ این ایرانسل بیچاره ام کرد همش اس ام اس مسخره فرستاد آهنگ پیشواز معرفی کرد نمیدونم هدیه بهاری و این ها. دم به دقیقه یعنی
خب نمیخوام! والا من سال تا سال از موبایل استفاده نمیکنم اینا به چه دردم میخوره
دیروز انقدر کلافه شدم گفتم موقتا زنگ اس ام اسم رو عوض کنم و واسه اس ام اس صدای یه ببعی(!) ناز رو گذاشتم .. انقدر نازه صداش آدم کیف میکنه الان ایرانسل هر ساعت یه بار اس ام اس میزنه و این صدای ناز رو میشنوه:دی
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Avril89 , NP-Cσмρℓєтє , Bahar_HS , **sara** , sahar salehi
ارسال: #۱۸۴۹۹
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۴۹ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۳۱ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  شبکه ، هوش
شبکه، هوش
شبکه، هوش
شبکه، هوش
شبکه، هوش
حالا من موندم بین نرم افزار و هوش Undecided حالا تا دیروز حالت تهوع داشتم نسبت به نرم افزار امروز یهو دگرگون شدم!!!
ای بابا عجب گیری افتادیم UndecidedBig Grin
ایرانسل که جزیی از گوشتو خون ماستTongue با من که خیلی خوبه پیشنهاداته جذابی میدهBig Grin ولی خب من کلن درهمون لحظه پیشنهاداتشو شیفت دلیت میکنمCool
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , پوونه , Bahar_HS , **sara** , sahar salehi
ارسال: #۱۸۵۰۰
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۰۴ ب.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
میخواستم بگم :| :|

:| :| :|
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , RASPINA , پوونه , **sara** , sahar salehi
ارسال: #۱۸۵۰۱
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۵۲ ب.ظ
اینا سلیقه ایه. من خودم از NLP خوشم نمیاد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , Aurora , Bahar_HS , Avril89 , sahar salehi
ارسال: #۱۸۵۰۲
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۰۷ ب.ظ، توسط پوونه.)
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۵۸ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  پونه جونم پارسال من این بودم
شبکه هوش نرم
شبکه هوش نرم
وآخرش هم که خودت میدونی :دی اره با ایرانسل و ببعی (!)موافقم من باید همین کارو کنمWink

پ.ن: O_o

همین که تونستی از بین سه تا گرایش یکیش رو انتخاب کنی هنر کردی
اینو جدی میگم. خیلی انتخاب سختیه. میترسم یه گرایشی انتخاب کنم بعد قبولی پشیمون بشم.
،
آره این کار رو بکن. خیلی کیف داره هر وقت الان صدای ببعی(:دی) رو میشنوم میگم آخ جون ایرانسله! :دی
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۴۹ ب.ظ)negar_89 نوشته شده توسط:  حالا من موندم بین نرم افزار و هوش Undecided حالا تا دیروز حالت تهوع داشتم نسبت به نرم افزار امروز یهو دگرگون شدم!!!
ای بابا عجب گیری افتادیم UndecidedBig Grin
ایرانسل که جزیی از گوشتو خون ماستTongue با من که خیلی خوبه پیشنهاداته جذابی میدهBig Grin ولی خب من کلن درهمون لحظه پیشنهاداتشو شیفت دلیت میکنمCool
نگار انصافا هوش بهتر از نرم افزاره :دی
منم دقیقا سه هفته مونده به کنکور وقتی دیدم تست های مدار الکتریکی رو نمیتونم جواب بدم پشیمون شده بودم که ای کاش نرم افزار میخوندم و از هوش بدم اومده بود. ولی بعد از کنکور دوباره از نرم افزار بدم اومد:دی
من موندم ایرانسل ورشکست نمیشه انقدر اس ام اس میزنه! :/

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۰۹ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  هوش یه جذابیت هایی داره مثل پردازش زبان طبیعی و اینا که ممکنه وسوسه ات کنه. از نظر ظرفیت هم ظرفیتش بیشتره نسبت به شبکه.
شبکه و امنیت هم که باید از بچه هایی که الان شبکه می خونن بپرسی ببینی چه درسایی دارن. فکر کنم امنیت میره تو بحث خیلی ریاضی. هر چند ریاضیات تو همشون هست.
بپرس از همه ی اونایی که شبکه و هوش می خونن بپرس ببین جذابیت کدوم برات بیشتره. درسا و فیلد های تحقیقاتیشو نگاه کن.
منم به امنیت علاقه داشتم ولی فقط بخاطر اسمش چون خیلی باکلاس بود Big Grin
ولی بعدا با هوش اشنا شدم گفتم کاش کنکور هوش شرکت می کردم بخاطر همین NLP.
امیدوارم تصمیم درستی بگیری.
دقیقا شبکه و امنیت اسمشون خیلی باکلاسه Big Grin
دوست داشتم بیشتر امنیت شبکه کار کنم واسه پایان نامه ارشدم و به همین خاطر بین شبکه و امنیت، شبکه رو انتخاب کرده بودم.
دیروز به منم گفتند که اینا بیشتر ریاضیاته. کلی رفتم تو فکر. هرچند استعداد یادگیری ریاضیم خیلی خوبه ولی از ریاضیات زیاد خوشم نمیاد و به همین خاطر اصلا دوست ندارم زیاد خودم رو با مسائل ریاضی درگیر کنم.
ولی پردازش زبان طبیعی رو آره باهات موافقم. یه دنیای دیگه ست. خیلی جذابه. دقیقا منم به خاطر همین پردازش زبان من گرایش هوش رو امسال انتخاب کرده بودم. میدونم هوش قبول بشم واسه انتخاب پایان نامه و این حرف ها زیاد مشکلی ندارم چون قبلا یه کم با پردازش زبان و کارای پژوهشی این فیلد آشنا شدم. اما از طرفی علاقه ام به هک و امنیت و (به قول یکی از کاربران اینجور بچه بازی ها!:دی) چی میشه. بحث اینه من کلا هوش رو میدونم چی ولی اصلا نمیدونم شبکه و امنیت کلا چجور رشته ایه. از چند نفری هم پرسیدم از بچه های امنیت و شبکه مانشت ولی جواب دقیقی نگرفتم متاسفانه.
الان با این پست و تعاریفت از هوش، کفه ترازو به نفع هوش شد:دی
مرسی مرسی : )
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Aurora , Bahar_HS , **sara** , Avril89 , sahar salehi
ارسال: #۱۸۵۰۳
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۱۸ ب.ظ، توسط پوونه.)
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۱۴ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  حالا فقط با این یه حرف من تصمیم نگیری Smile سلیقه ها فرق داره.
بیشتر تحقیق کن Smile
نه علاقه ام به nlp رو زنده کردی :دی

چشم. بیشتر تحقیق میکنم. : )

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۵۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اینا سلیقه ایه. من خودم از NLP خوشم نمیاد.
ببخشید آقای بلک
کنجکاو شدم بدونم شما چرا هوش رو انتخاب کردید و مثلا شبکه یا امنیت رو انتخاب نکردید؟
(امیدوارم کنجکاویم بی مورد نباشه. اگه هست، شرمنده. )
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora
ارسال: #۱۸۵۰۴
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۳۹ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۰۲ ب.ظ)**sara** نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۰۲ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  از روزی که به این نظر سنجی شاتل گفتم همه چی خوبه من چقد خوشبختم!Tongue اینترنتو شده دیال اپ فقط قیژ قیژ نداره! :|
خوبه که نوستالوژی میشهCool
اون قیژ قیژ هم راه داشت تا صداش قطع شهBig Grin

زنگ بزنید پشتیبانی حتما
جواب ندادن درخواست sla کنید

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca
ارسال: #۱۸۵۰۵
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۴۷ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۴۲ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۳۹ ب.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  زنگ بزنید پشتیبانی حتما
جواب ندادن درخواست sla کنید
یه بار زنگ زدم میگفت اختلاله درست میشه شنبه که چند ساعت قطع شد کلن
sla چی هست؟

sla یک قرارداد هست بین شرکت اراییه دهنده خدمات و دریافت کننده اینترنت
و sla شاتل ۹۸ درصد هست . یعنی ۹۸ درصد برقراری شبکه رو باید شاتل تآمین کنه.
زنگ بزنید بگید من این مشکلات رو دارم(هر چی مثلا دیر کانکت میشه سرعت وب باز کردنش کمه و................) و میخام شرکت رو تغییر بدم . (البته با لحن مودبانه این رو بگید )
حتما بیشتر بهت توجه میکنند.و برات بیشتر وقت میزارن . نهایت اگه مشکلت حل نشد برات پشتیبانی حضوری هماهنگ میکنند (ولی به کسی نگی از این کارا بکنه Big Grin)

سپاس‌گزاری شده توسط: barca , Bahar_HS , sahar salehi
ارسال: #۱۸۵۰۶
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۰۳ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۱۶ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۵۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اینا سلیقه ایه. من خودم از NLP خوشم نمیاد.
ببخشید آقای بلک
کنجکاو شدم بدونم شما چرا هوش رو انتخاب کردید و مثلا شبکه یا امنیت رو انتخاب نکردید؟
(امیدوارم کنجکاویم بی مورد نباشه. اگه هست، شرمنده. )
یادگیری ماشین آماری فیلد جالبیه. البته معیار من چیز دیگه ای بود.
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه
ارسال: #۱۸۵۰۷
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۰۸ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۰۵ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۴۷ ب.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  حتما بیشتر بهت توجه میکنند.و برات بیشتر وقت میزارن . نهایت اگه مشکلت حل نشد برات پشتیبانی حضوری هماهنگ میکنند (ولی به کسی نگی از این کارا بکنه Big Grin)
چه خووب اولین باریه که می شنوم با انتقاد بهت بیشتر توجه میکنن! Big Grin
باوشه به کسی نمیگم الا n نفری که این پست رو خوندن که دیگه نمیشه کاری کرد! Tongue

خی نظر سنجی برای همینه که بدونن مشکل داری یا نداری دیگه Big Grin

ارسال: #۱۸۵۰۸
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۱۷ ب.ظ
از دوستان کسی اطلاع داره چطور میشه تاریخ عضویت هات میل دید؟
خیلی فوریه
ارسال: #۱۸۵۰۹
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۳۰ ب.ظ، توسط Amalthea.)
از دوستان کسی اطلاع داره چطور میشه تاریخ عضویت هات میل دید؟
خیلی فوریه
توی هات میل این امکان هست که تاریخ ارسال یا دریافت اشتباه بشه؟

دوستان اگه اطلاع دارید راهنمایی کنید حیاتی هست
ارسال: #۱۸۵۱۰
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۴۰ ب.ظ
آری .... آغاز دوست داشتن است

گرچه پایان راه نا پیداست

من به پایان دگر نیندیشم

که همین دوست داشتن زیباست

از آیینه بپرس نام نجات دهنده ات را ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , MajidManesht2012 , Avril89 , Bahar_HS , sahar salehi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۲۱۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۷۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close