زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۴۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۷۸۲۱
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۴۹ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۰۶ ق.ظ)Bahar_HS نوشته شده توسط:  یاد خواهرم افتادم که همیشه می گفت:تعداد آدمهای مهم زندگی ت رو بیشتر کن،اگر ۵ نفر مهم،توی زندگی ت باشن و ۱ نفرشون تو رو ترک کنه،تو ۱/۵ آدمهای مهم زندگی ت رو از دست دادی،اگر ۲۰ نفر رو داشته باشی و ۱نفرشون تو رو ترک کنه تو۱/۲۰ از آدمهای مهم ر. از دست دادی و .....
یعنی میشه تعداد زیادی آدم مهم توی زندگی ت داشته باشی......
۵ نفر بنظرم خیلی زیاد بود , بعد به ۲۰ که رسیدم شوکه شدم

من تعداد آدمای مهم زندگیم یکیو نیمه....
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY , پوونه , so@ , Riemann , Avril89 , **sara**
ارسال: #۱۷۸۲۲
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۰۵ ب.ظ
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۹ ق.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  
(19 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۰۶ ق.ظ)Bahar_HS نوشته شده توسط:  یاد خواهرم افتادم که همیشه می گفت:تعداد آدمهای مهم زندگی ت رو بیشتر کن،اگر ۵ نفر مهم،توی زندگی ت باشن و ۱ نفرشون تو رو ترک کنه،تو ۱/۵ آدمهای مهم زندگی ت رو از دست دادی،اگر ۲۰ نفر رو داشته باشی و ۱نفرشون تو رو ترک کنه تو۱/۲۰ از آدمهای مهم ر. از دست دادی و .....

من هم فقط و فقط یک نفر بوده
و هنوز هم یک سری حرفا هست که فقط تو دل خودم جا شدن

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: kora , **sara**
ارسال: #۱۷۸۲۳
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۰۹ ب.ظ
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۵ ب.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  
(19 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۹ ق.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  
(19 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۰۶ ق.ظ)Bahar_HS نوشته شده توسط:  یاد خواهرم افتادم که همیشه می گفت:تعداد آدمهای مهم زندگی ت رو بیشتر کن،اگر ۵ نفر مهم،توی زندگی ت باشن و ۱ نفرشون تو رو ترک کنه،تو ۱/۵ آدمهای مهم زندگی ت رو از دست دادی،اگر ۲۰ نفر رو داشته باشی و ۱نفرشون تو رو ترک کنه تو۱/۲۰ از آدمهای مهم ر. از دست دادی و .....

اگر اون یه نفر ترکتون کنه،چکار می کنید؟

Never give up on something you can't go a day without thinking about

۲) سال ۹۴ : دوباره از نو شروع می کنم.Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY
ارسال: #۱۷۸۲۴
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۰۳ ب.ظ، توسط shayesteNEY.)
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۹ ب.ظ)Bahar_HS نوشته شده توسط:  
(19 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۵ ب.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  
(19 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۹ ق.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  

اگر اون یه نفر ترکتون کنه،چکار می کنید؟

ترکم نمیکنه مخاطب خاص نیست که ترکم کنه یه عضو مهم خانوادمه
اگر به هر دلیلی از دستش بدم نمیشه جاشو با هر کسی پر کرد .
تنهایی دردناکه اما بدتر از اون اعتماد کردن به یک نالایق و دادن اجازه ورود به حریم شخصیمه

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , kora , **sara**
ارسال: #۱۷۸۲۵
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۵۹ ب.ظ
گذاشتی رفتی
ارسال: #۱۷۸۲۶
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۱۵ ب.ظ
تو چشات شبای بارون....
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۱۷۸۲۷
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۳۶ ب.ظ
این آمریکائیها عجب لهجه ای دارناااا! اصلا قشنگترین لهجه ی دنیا رو دارن!

.Two little mice fell in a bucket of cream. The first mouse quickly gave up and drowned
The second mouse, wouldn’t quit. He struggled so hard that eventually he churned that cream into
.butter and crawled out
.I'm going to be the second mouse
ارسال: #۱۷۸۲۸
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۳۸ ب.ظ
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۶ ب.ظ)RMO نوشته شده توسط:  این آمریکائیها عجب لهجه ای دارناااا! اصلا قشنگترین لهجه ی دنیا رو دارن!

نه نه نه اشتباه نکن
لهجه انگلیسی خیلی قشنگه
البته من خودم امریکن رو میپسندم چون ساده تره ولی انصافا انگلیسی قشنگتره

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: khordad.girl , RMO , kora
ارسال: #۱۷۸۲۹
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۵ ب.ظ، توسط khordad.girl.)
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۶ ب.ظ)RMO نوشته شده توسط:  این آمریکائیها عجب لهجه ای دارناااا! اصلا قشنگترین لهجه ی دنیا رو دارن!
آمریکایی قشنگه آدم دوسش داره ولی لهجه فقط بریتیش ...
یکی از دلایل من واسه دوس داشتن سریال game of thrones لهجه بریتیش بازیگراس...یا لهجه جوزف مورگان تو فیلم the originalsعالیه...

(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۹ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  منم انگلیس ارسنال رو دوست دارم ایتالیا میلان رو و با اینکه با بوندس لیگا باهات موافقم اما دورتموند رو اونجا دوست دارم اسپانیا هم که بارساHeart

شما هنوز فرق بین تماشاچی و طرفدار رو نمی دونی طرفداری از فوتبال مراحلی داره که امثال شما که فرقی بین طرفدار و تماشاچی قائل نیست هیچ وقت نمی فهمن منم هیچ وقت نفهمیدم چرا اون طرفدار استقلال تو بازی با ملوان وقتی استقلال گل مساوی رو خورد با ۳۲ سال سن سکته کرد و به رحمت خدا رفت!منم هنوز به اون درجه از درک فوتبال نرسیدم!

انگلیس آرسنال
لالیگا بارسا
ایتالیا یووه
ایران استقلااااااااااااااااااااااااااال ---استقلال واس ماس گل خوردنش بس عجیبه هرچیزی رو ممکن میکنه ! Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: RMO
ارسال: #۱۷۸۳۰
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۹ ب.ظ، توسط RMO.)
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۸ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  
(19 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۶ ب.ظ)RMO نوشته شده توسط:  این آمریکائیها عجب لهجه ای دارناااا! اصلا قشنگترین لهجه ی دنیا رو دارن!

نه نه نه اشتباه نکن
لهجه انگلیسی خیلی قشنگه
البته من خودم امریکن رو میپسندم چون ساده تره ولی انصافا انگلیسی قشنگتره
اصلا نمیتونم با لهجه بریتیش ارتباط برقرار کنم! حروف آخر کلمات رو که کلا میخورن. عاشق تلفظ حرف R امریکنم من.

.Two little mice fell in a bucket of cream. The first mouse quickly gave up and drowned
The second mouse, wouldn’t quit. He struggled so hard that eventually he churned that cream into
.butter and crawled out
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۱۷۸۳۱
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۵۳ ب.ظ، توسط shamim_70.)
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۹ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  شما
شما قرار بود لینک گل مسی رو بمن بدینDodgy...

[تصویر:  684086766661376228?view]

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
ارسال: #۱۷۸۳۲
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۰۲ ب.ظ
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۶ ب.ظ)RMO نوشته شده توسط:  اصلا نمیتونم با لهجه بریتیش ارتباط برقرار کنم! حروف آخر کلمات رو که کلا میخورن. عاشق تلفظ حرف R امریکنم من.
اونا خورده نمیشن، شوا تلفظ میشن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RMO , kora
ارسال: #۱۷۸۳۳
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۰۴ ب.ظ
یکی لاغره میگیم فلانی مثله نی قلیونه
یکی چاقه میگیم مثه بشکه ست
خونش مثله خونه جهوداست
عمامش مثه گنبده
همش میخوابه, پرُ خوابه
پُر خوره
تنبله
.
.
.
گاهی هم با زبان چیزی نمیگیم, با اشاره و چشمک...

وَیْلٌ لِّکُلِّ هُمَزَةٍ لُّمَزَةٍ

مثلاً یکی یه حرفی میزنه ما برمیگردیم با چشم به هم اشاره میکنیم , با ابرو اشاره میکنیم....

یا حتی به کنایه گاهی میگیم
مثلاً حرف از یه شخصی زده میشه ما میگیم الحمدلله ما ریاست طلب نیستیم!
الحمدلله ما پول دوست نیستیم....
الحمدلله....

سخت تر از اصل لانه ی کبوتری....غیبته!
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , artmiss , Riemann , RMO , alirezaei , Avril89 , kora , Bahar_HS , mahyamk , Milestone , sahar salehi , pezhman.m-AI , **sara**
ارسال: #۱۷۸۳۴
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۱۲ ب.ظ، توسط artmiss.)
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۰۶ ق.ظ)Bahar_HS نوشته شده توسط:  ... دیگه نمی تونستم تحمل کنم،می دونم نوشتنش اینجا هیچ فایده ای نداره؛برای دل خودم دارم می نویسم که داره از دلتنگی و تنهایی،از اینکه تنهام گذاشتند،می ترکه.....
من نمی تونم راحت با دیگران ارتباط برقرار کنم،نمی تونم هر کسی رو و خیلی راحت به حریمم راه بدم،برای همین آدمهای صمیمی کمی دارم،ولی دیگه امتحانشون پس دادن،....
حالا اون آدمها بیشترشون اوووووونقدر سرشون شلوغه که دیگه وقتی برای من ندارند؛....دو سه نفر دیگه مونده بودند،اونها هم خیییییلی راحت ترکم کردند،آخه این انصافه؟ پس اون همه دوست داشتنی که بینمون بود چی شد؟...واقعا اون جوری که براتون مایه گذاشتم جور خاصی نبووود؟؟.... چرا نمی خواید با هم حرف بزنید؟شاید با حرف زدن می تونستیم مشکلمون رو حل کنیم.....
بدجور از دستتون ناراحتم،ناراحت و دل شکسته..... ولی جاتون هم خیلی خالیه و من احساس تنهایی بیشتری می کنم......
یاد خواهرم افتادم که همیشه می گفت:تعداد آدمهای مهم زندگی ت رو بیشتر کن،اگر ۵ نفر مهم،توی زندگی ت باشن و ۱ نفرشون تو رو ترک کنه،تو ۱/۵ آدمهای مهم زندگی ت رو از دست دادی،اگر ۲۰ نفر رو داشته باشی و ۱نفرشون تو رو ترک کنه تو۱/۲۰ از آدمهای مهم ر. از دست دادی و .....
باید این حرفها می زدم،دلم می خواست کسی بشنوه،.... ولی اون دو نفر نمی خونند و نمی شنوند.
وقتی چند بار این تجربه تلخو تکرار کنی تازه میرسی به جایی که من رسیدم.
من با دوروبریام صمیمی هستم (منظور همون خودمونیاس) و به هیچ کس امیدی ندارم چون میدونم یه روزی میزاره میره پس سعی میکنم به اندازه ای براش وقت بزارم که اون وقت میذاره، از همه چیزم براش نمیگذرم و کسیو هم به راحتی به حریم خصوصیم راه نمیدم، بیشتر حرفامو برا خودم میذارم و خدای خودم، سخته بخای اینجوری زندگی کنی ولی بهترین راه همینه.
افراد مهم زندگی قرار نیست همونایی باشند که به عنوان دوست انتخاب میکنین افراد مهم زندگی خونواده آدم هستن، حتی مهم تر از همسر.
دوستاتو درست انتخاب کن سطح توقعتو بیار پایین، هیچ کسی بجز خودتو خدا برای دوستی باهات بهتر نیس، پس تا جایی که امکانش هست تودار باشن قرار نیست همه از مشکلاتتون خبر داشته باشند چون هر کسی مشکلات خودشو داره و قطعا فکر کردن به مسائل مربوط به خودش اولویت داره.

(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۰۴ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  سخت تر از اصل لانه ی کبوتری....غیبته!
اینو متوجه نشدم Big Grin
اصل لانه کبوتری چه ربطی به غیبت دارهHuh
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , khordad.girl , **sara**
ارسال: #۱۷۸۳۵
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۳۰ ب.ظ
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۰۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(19 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۶ ب.ظ)RMO نوشته شده توسط:  اصلا نمیتونم با لهجه بریتیش ارتباط برقرار کنم! حروف آخر کلمات رو که کلا میخورن. عاشق تلفظ حرف R امریکنم من.
اونا خورده نمیشن، شوا تلفظ میشن.
بله درسته .اما چون سرعتشون بالاست شوا به چشم نمیاد.
باید برم یه مقدار بریتیش هم گوش کنم شاید اینباربتونم درکش کنم.

.butter and crawled out
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۸۱۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۳,۲۰۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۵۱۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۵۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۱۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close