زمان کنونی: ۰۲ خرداد ۱۴۰۳, ۰۴:۰۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۷۸۵۱
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۲۲ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۱۳ ب.ظ)Bahar_HS نوشته شده توسط:  ممنون بابت یادآوری ت! Smileخودم بادم رفته بود!!!Cool
کاش یکی باشه هرازگاهی بهم یادآوری کنه.....ممنونSmile
بذارید تو crontab
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷۸۵۲
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۲۴ ب.ظ
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۲۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(19 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۱۳ ب.ظ)Bahar_HS نوشته شده توسط:  ممنون بابت یادآوری ت! Smileخودم بادم رفته بود!!!Cool
کاش یکی باشه هرازگاهی بهم یادآوری کنه.....ممنونSmile
بذارید تو crontab
کاربر بلک! شما فارغ التحصیل ارشد هستید،من پشت کنکوری ام!
واضح تر :"crontab" کجاست؟Cool
نخندید! خب نمی دونم!Blush

Never give up on something you can't go a day without thinking about

۲) سال ۹۴ : دوباره از نو شروع می کنم.Smile
ارسال: #۱۷۸۵۳
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۲۵ ب.ظ
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۲۴ ب.ظ)Bahar_HS نوشته شده توسط:  کاربر بلک! شما فارغ التحصیل ارشد هستید،من پشت کنکوری ام!
واضح تر :"crontab" کجاست؟Cool
نخندید! خب نمی دونم!Blush
اینا بحثای تکنیکی اصلا به ارشد کاری نداره.
کرونتب برای اجرای منظم کارها در لینوکسه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89 , Bahar_HS
ارسال: #۱۷۸۵۴
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۵۳ ب.ظ
در اصل چیزی که بیش از همه
آدمی را آزرده میکند تکه تکه شدن خیالهایش نیست
بلکه این است که
زنده بودنش قطعی است ولی
خوشبخت بودنش نه !!!

از آیینه بپرس نام نجات دهنده ات را ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: MajidManesht2012 , kora , artmiss , Bahar_HS , **sara** , zahra_ce87
ارسال: #۱۷۸۵۵
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۳۱ ب.ظ
داشتم از یه عنکبوت عکس میگرفتم , خیلی تند تند راه میرفت طوریکه که دوربین نتونست فوکوس کنه
کشتمش! :|

۱۷ ام رو فراموش کردم اعصابم خورده! لعنتی!
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY , so@ , Avril89
ارسال: #۱۷۸۵۶
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۴۵ ب.ظ
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۱ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  داشتم از یه عنکبوت عکس میگرفتم , خیلی تند تند راه میرفت طوریکه که دوربین نتونست فوکوس کنه
کشتمش! :|
واقعا که عکس پروفایلتون بهتون میاد.....
چه جور تونستی بکشیش..... Sad
Sad

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , پوونه
ارسال: #۱۷۸۵۷
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۵۱ ب.ظ
میبینم که صحبت از دوستی و آدم مهم تو زندگی شد...
دوستان من سلطان رفاقتمBig Grin باور کنید هیچکس اندازه من تو زندگیش دوست نداشته یا اگرم کمیتش اندازه من بوده تو کیفیت اصلا به من نمیرسه چون من با انواع و اقسام پسرها دوست بودم. یعنی هرنوع پسری که بگید باهاش دوست بودم و البته الان ی مدتیه دیگه اینطوری نیست. از بین همه دوستان من فقط ۲نفرشون واقعا برام مهمن. یعنی شما حساب کنید از بین تقریبا ۱۰۰ تا دوستی که من تو زندگیم داشتم و بعضیاشون(حدوده ۳۰تا) هنوز هستن فقط ۲تاشون برام ارزش واقعی دارن. اینارو گفتم که بگم اگر کسی به جز خانواده و فامیلش که خونشون یکیه، اگر ۵تا رفیق(رفیق ها نه دوست معمولی وصمیمی، واقعا رفیق) داشته باشه، خیلی پلنگه و واقعا انسان خوشبختیه.
۱چیزیم بگم، این واقعا به خودم اثبات شده: مهمترین چیز در زندگی هر شخصی رفیقشه. اما صرفا تعریف رفیق، پسر همسایه یا همکلاس یا دوست نیست. رفیق میتونه هرکسی یا هرچیزی باشه، مثلا یکی از دوستای من رفیقش باباشه(دقیقا مث ۲تا رفیق با هم رفتار میکنن و حرف میزنن)، یکیشون رفیقش کتاباشه، ولی ۱دوستی دارم خیلی شاخه تنها رفیقش خداست.فقط با خدا درد و دل میکنه...

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , NP-Cσмρℓєтє , RASPINA , alirezaei , artmiss , Bahar_HS , **sara**
ارسال: #۱۷۸۵۸
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۵۶ ب.ظ، توسط shayesteNEY.)
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۹ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  یه سوتی دادم خفن : )))))))))))
اشتباهی جواب پیام شخصی رو همین جا ارسال کردم. کسی ندید که؟ : )))))))))

اشکال نداره پیش میاد دیگه
همین اتفاق هم برای ما امروز افتاد
محل کارمون یه چت داخلی داریم بین کارکنان . (اینم بگم که اقای رییس یه مقدار فربه و همچنین عینکی هستن). مشتری اومد میخاست فامیل رییس رو به ما بگه یادش نمیودمد( رییس هم تو اتاق خدش بود )برگشت به همکارم گفت:" همون آقای چاق عینکی فلان چیزی به من گفتش" همکارمم تو چت برای من نوشت "اقای چاق عینکی خخخخخخخخخخخخخخخ" و send کرد پیامش رو
غافل از اینکه همون لحظه رییس میخاد با همکارم چت کنه و پی ام همکارم میره برای رییس
خخخخخخخخخخخخ
تصور کن یکی بیاد تو چت به رییسش بگه چاق عینکیBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , NP-Cσмρℓєтє , so@ , kora , Avril89 , **sara**
ارسال: #۱۷۸۵۹
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۵۸ ب.ظ
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۵ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  واقعا که عکس پروفایلتون بهتون میاد.....
چه جور تونستی بکشیش..... Sad
Sad
به نام خدا
با پشتکار فراوان!

اتفاقا باهاش خیلی هپی ام ؛ مخصوصاً با حال الانمم خیلی سنخیت داره!
راسپینا من وقتی عصبی ام نمیرم تکواندو! دیگه خودت بگیر تا ته قصه رو!

واااااای چرا یادم رفت آخه
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , so@ , RASPINA , Avril89
ارسال: #۱۷۸۶۰
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۰۵ ق.ظ
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۵۹ ب.ظ)IT Expert نوشته شده توسط:  منم یکی از دایی هام موقعی بچه بودیم همچین برخوردهایی داشت باهامون الان وقتی بچه هاش می یان خونمون جبران مافات می کنیم. آخرین باری که شیطنت کرد وروجکش انداختیمش تو یه قابلمه ی بزرگ وانمود کردیم می خوایم بپزیمش. خواستم بگم این خواهرزاده ی شمام بزرگ می شه یه روزی بعد خواستین بچتون رو بفرستین خونشون با یه چند تا اسکورت بفرستین.

پ.ن. تاخیر در پاسخگویی ام خودتون دارید.Big Grin این پستتون رو چند وقت پیش دیدم اون موقع فرصت نشد جواب بدم.Smile
چرا فکر کردید من با بچه خواهرم اینطوری برخورد میکنم؟! بچه خواهرم تنها نی نی ای هست که دوستش دارمHeartHeartHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , **sara**
ارسال: #۱۷۸۶۱
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۱۱ ق.ظ
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۵۶ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  
(19 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۵۶ ب.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  اشکال نداره پسش میاد
همین اتفاق هم برای ما امروز افتاد
محل کارمون یه چت داخلی داریم بین کارکنان . (اینم بگم که اقای رییس یه مقدار فربه و همچنین عینکی هستن). مشتری اومد میخاست فامیل رییس رو به ما بگه یادش نمیودمد( رییس هم تو اتاق خدش بود )برگشت به همکارم گفت:" همون آقای چاق عینکی فلان چیزی به من گفتش" همکارمم تو چت برای من نوشت "اقای چاق عینکی خخخخخخخخخخخخخخخ" و send کرد پیامش رو
غافل از اینکه همون لحظه رییس میخاد با همکارم چت کنه و پی ام همکارم میره برای رییس
خخخخخخخخخخخخ
تصور کن یکی بیاد تو چت به رییسش بگه چاق عینکی
: ))))))))))
جالب بود. خدا کنه رئیستون آدم با جنبه ای باشه و حقوق اون بنده خدا رو کم نکنه Big Grin
حقوق کم نمیکنه . یعنی راضیم از حقوق هممون کم کنه ولی جلسه rol playing‌نزاره .......یعنی بیچاره ایم Big GrinBig GrinBig Grin
یه بارم همه خانومهای شرکت یه روم تو نرم افزار چت درست کردیم هر چی تونستیم گفتیم (روم رمز داشت ) نمیدونم چطوری چاق عینکی اومده بود تو روم . شخصیتمون با خاک یکسان شد . هیچی نگفتا اااااا به رومون هم نیورد ولی از حرفایی که گفتیم شرمنده شدیم

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه
ارسال: #۱۷۸۶۲
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۱۶ ق.ظ
کاربر پوونه هیشکییییییییییییییییییییییییی ندیده. Big GrinBig GrinBig Grin
ارسال: #۱۷۸۶۳
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۱۷ ق.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۱۳ ق.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  
(19 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۵۶ ب.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  همین اتفاق هم برای ما امروز افتاد

من اگه جای اون رئیس بودم الان سر به تن اون کارمند نبود! Big Grin

ریلکسه به رو خودش نیورد که اصلا همچین چیزی رو دیده ولی خیلی ضایعست Big GrinBig GrinBig Grin میبینمش یاد اوم جمله میوفتم ناخوداگاهBig Grin
یه بارم خوودم سوتی اینطوری دادم وحشتنااااااک . اونم به خاطر یک اشتباه کوچیک تایپی.
یه چی دیگه میخواستم بنویسم یه کلمه نوشتم که تا روم نمیشد بقیه حرفامو تو چت بنویسم Big GrinBig Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , Milestone , **sara**
ارسال: #۱۷۸۶۴
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۲۱ ق.ظ
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۵۲ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  منو تو چقد شبیه به همیم ،منم چند روز پیش یه سوسک کشتم عکسشو فرستادم برای دوستم تا امروز جوابمو ندادCool
کار بدی کردم واقعا HuhHuh
تو به اون میگی دوست؟؟؟؟ نه واقعا میگی دوست؟
کسی که به عکس سوسک پاسخ نداده توقع داری به چی پاسخ بده؟!
بفرستش به این مسابقه ی عکاسی که بچه ها لینک گذاشتن عکس گل فرستادن
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Milestone , Riemann , Bahar_HS , **sara**
ارسال: #۱۷۸۶۵
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۲۹ ق.ظ
من که گفتم هیششششششکیییییی نخونده. Wink
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۰۲۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۴۰,۵۴۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۵۵۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۴۰,۳۴۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۲۴ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۷۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۷۳ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۶۵۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۸۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۳۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close