زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۵۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۷۸۳۶
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۳۴ ب.ظ
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۳۰ ب.ظ)RMO نوشته شده توسط:  
(19 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۰۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(19 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۶ ب.ظ)RMO نوشته شده توسط:  اصلا نمیتونم با لهجه بریتیش ارتباط برقرار کنم! حروف آخر کلمات رو که کلا میخورن. عاشق تلفظ حرف R امریکنم من.
اونا خورده نمیشن، شوا تلفظ میشن.
بله درسته .اما چون سرعتشون بالاست شوا به چشم نمیاد.
باید برم یه مقدار بریتیش هم گوش کنم شاید اینباربتونم درکش کنم.
شما این چن تا سریال رو ببینی عاشق این لهجه میشی
vampire diaries قسمتایی که کلاوس بازی میکنه
the originals کلا :دی
فقط بشین به کلاوس گوش کن با هندزفریاااا
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: RMO , kora
ارسال: #۱۷۸۳۷
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۳۵ ب.ظ
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۱۰ ب.ظ)artmiss نوشته شده توسط:  اینو متوجه نشدم Big Grin
اصل لانه کبوتری چه ربطی به غیبت دارهHuh
هر دو یه خط تعریف دارن ولی خدا نکنه بخوای بری سر مسائلش!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , khordad.girl , so@ , RMO , sahar salehi , **sara**
ارسال: #۱۷۸۳۸
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۴۱ ب.ظ، توسط RMO.)
حتما دوست عزیز.هندز فریم باید عادت امریکن پخش کردنو برای مدتی فراموش کنه.Big Grin
آقای بارسا مگه توی فوتبال غیر از بارسا و پرسپولیس کس دیگه ای هم فوتبال بلده؟؟؟

.Two little mice fell in a bucket of cream. The first mouse quickly gave up and drowned
The second mouse, wouldn’t quit. He struggled so hard that eventually he churned that cream into
.butter and crawled out
.I'm going to be the second mouse
 سپاس‌گزاری شده توسط: khordad.girl
ارسال: #۱۷۸۳۹
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۳۹ ب.ظ
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۳۸ ب.ظ)RMO نوشته شده توسط:  حتما دوست عزیز.هندز فریم باید عادت امریکن پخش کردنو برای مدتی فراموش کنه.Big Grin
آره دیگه Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: RMO
ارسال: #۱۷۸۴۰
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۰۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۳۵ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  
(19 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۱۰ ب.ظ)artmiss نوشته شده توسط:  اینو متوجه نشدم Big Grin
اصل لانه کبوتری چه ربطی به غیبت دارهHuh
هر دو یه خط تعریف دارن ولی خدا نکنه بخوای بری سر مسائلش!
خیلی چیزا هستن که یک خط تعریف دارن...
ولی گرفتم.
ارسال: #۱۷۸۴۱
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۵۲ ب.ظ
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۲۵ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  معرکه گیر و پسرش

معرکه گیری با پسر خود ماجرا می کرد که تو هیچ کاری نمی کنی و عمر در بطالت به سر می بری. چند با تو بگویم که معلق زدن بیاموز، سگ ز چمبر جهانیدن و رسن بازی تعلم کن تا از عمر خود برخوردار شوی. اگر از من نمی شنوی، به خدا تو را در مدرسه اندازم تا آن علم به ارث مانده ایشان بیاموزی و دانشمند شوی و تا زنده باشی در مذلت و فلاکت بمانی و یک جو از هیچ جا حاصل نتوانی کرد.

ExclamationExclamationExclamation
وایـــــــــــ یاد ادبیات پیش دانشگاهی افتادم ،به قول بچه ها خدایا توبه توبهBig Grin گیسام سفید شد با اون ادبیاتBig Grin یه معلم ادبیات داشتیم دکترای ادبیات داشت من عجیبتر از اون خانم معلم تا حالا ندیدم واقعا با ادبیات زندگی می کردUndecided Exclamation
 سپاس‌گزاری شده توسط: kora , Bahar_HS , so@ , zahra_ce87 , sahar salehi , **sara**
ارسال: #۱۷۸۴۲
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۰۸ ب.ظ
سلام دوستان،
ممنون از همراهی و همدلی تون،
یکی از اون دو نفری که گفتم :"خواهرمه"!
نمی دونم... شاید من هم اشتباهاتی داشتم....ولی اون توقعی از من داشت که واقعا در حد توان من نبود....
این همه سال عاشقانه دوستش داشتم و هررررر کاری از دستم برمیومد براش می کردم،..... فراتر،هر چیزی که خوشحالش کنه،همراهی ش می کردم تا مثلا اگر مسئله ای،مشکلی داره بتونم سنگینی این بار رو کم کنم، یا نه حداقل به دردودل هاش گوش می دادم.....
ولی خیلی راحت هر چیزی که بینمون بود رو زیر پا گذاشت..... اینجاست که بدجور دردم می گیره.....
یعنی باید بعد از این از این هم تنهاتر بشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Never give up on something you can't go a day without thinking about

۲) سال ۹۴ : دوباره از نو شروع می کنم.Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Avril89 , **sara**
ارسال: #۱۷۸۴۳
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۱۶ ب.ظ
حرف از دوستی شد! ! من خودم تو دبیرستان جون فدای دوستام می کردم شاگرد زرنگی بودم که با جون و دل به هم کلاسی هام درس میدادم و می کشوندمشون بالا و به فکر خودم دوست خوب بودم! اما فهمیدم نه من فقط پلکانی بودم برای ترقی هاشون! من گوشی بودم که تو تنهایی به درددلاشون گوش میده ! اما موقع گرمابه و گلستان کسایی دیگه بودن چند سال دوستی کردم چند سال! بماند تا اینکه یه روز به خودم گفتم از خواب خرگوشی بیرون بیا و واقعیتشون ببین! اون وقت بود که رفتمو تنهاشون گذاشتن. اونا ضرر کردن ولی نمیخوام بگم بدبخت شدن علی الخصوص که چتربازها همیشه چترشون یه جا باز میکنن. تنهایی دردناکه ولی ازون دردناک تر بودن با آدم های بی ارزشه! من همیشه به رفاقت پسرا غبطه میخوردم چون تو روی هم به هم فحش میدن اما همیشه پشت همن! ولی بین ما کم پیدا میشه ، نه که نشه ها! اما کمه!!!! کلا دل بستگی و وابستگی آدم آسیب پذیر میکنه برای قوی بودن باید دلتو بگیری تو مشتت! میگن دل بگیری مشتی نگیری دشتی !!! بنابراین غصه نخور در نهایت به هنگام مرگ تنها هستیم هرچقدر هم دوستمون داشته باشن کسی در مرگ با ما شریک نمیشه! این فقط خدا است که در همه ی لحظات با ماست.
دوستان از همین جا عذر منو بپذیرید کلی نوشتم حالا نپذیرفتیدم مشکل خودتون والاTongueBig GrinBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , alirezaei , zahra_ce87 , ghazal dl , Bahar_HS , Avril89 , **sara**
ارسال: #۱۷۸۴۴
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۱۲ ب.ظ
جایی خوندم که تنها ترین زن در دنیا کسی است که حتی یک دوست از جنس خودش نداشته باشه!هرچند متاسفانه در جامعه ما زندگی و شرایط طوریه که دوست صمیمی داشتن سخته و حتی خیلی از دوستی ها بعد ازدواج قطع میشه!!! اما ما خانوم ها واقعا نیاز داریم تا کسی به غیر از خانواده به عنوان دوست داشته باشیم تا فقط گاهی گفت وگو کنیم و یا همدردی بشنویم! یابا هم بلند بخندیم! بله دوست خوب نعمتی است که انسان رو میتونه در راه موفقیت و تحمل سختی ها کمک کنه! هرچند بدون او هم میشه زندگی کرد مثل من که فعلا در زندگیم دوستی صمیمی ندارم! اما به نظرمن همون طور که ابن سینا گفته کیفیت زندگی از کمیت اون مهم تره! و دوست خوب همیشه جای خاصی در زندگی اشخاص داره
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , alirezaei , so@ , ghazal dl , Bahar_HS , Avril89 , amineh89 , **sara**
ارسال: #۱۷۸۴۵
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۰۶ ب.ظ
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۰۸ ب.ظ)Bahar_HS نوشته شده توسط:  سلام دوستان،
ممنون از همراهی و همدلی تون،
یکی از اون دو نفری که گفتم :"خواهرمه"!
نمی دونم... شاید من هم اشتباهاتی داشتم....ولی اون توقعی از من داشت که واقعا در حد توان من نبود....
این همه سال عاشقانه دوستش داشتم و هررررر کاری از دستم برمیومد براش می کردم،..... فراتر،هر چیزی که خوشحالش کنه،همراهی ش می کردم تا مثلا اگر مسئله ای،مشکلی داره بتونم سنگینی این بار رو کم کنم، یا نه حداقل به دردودل هاش گوش می دادم.....
ولی خیلی راحت هر چیزی که بینمون بود رو زیر پا گذاشت..... اینجاست که بدجور دردم می گیره.....
یعنی باید بعد از این از این هم تنهاتر بشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خانواده هیچ وقت پشت همو خالی نمی کنن رابطه تون دوباره به مرور مث قبل میشه نگران نباش.
منم یه زمانی برا دوستام خیلی جانفشانی کردم فک کن یک نفر ریاضی سال دوم دبیرستان افتاد تابستون کل ریاضی رو از نو بهش درس دادم یکی دیگه داشت تنبل میشد باهاش کلی صحبت کردم بشینه درسش بخونه .کاردانی تربیت معلم قبول شد بعدم لیسانس آزاد گرفت ارشد آزادبدونه کنکور اسم نوشت الان کلا نه من بقیه روهم نمیشناسه الانا میادسراغم ولی من دیگه حوصلش ندارم زندگی پر از این رابطه هاست.چه بهتر که محکم و قوی باشیم کمتر دل ببندیم دایره دوستی هامون رو بزرگتر کنیم دایره مشکلاتمون محدودتر به خودمون باشه جانفشانی بیجا نکنیم و با هرکس در اندازه اش محبت و انرژی صرف کنیم تا پشیمونی به بار نیاد.و یادمون باشه همیشه برای هر چیزی جایگزینی هست تا خدا هست چراباید محتاج خلق خدا باشیم ...

You can't reach any skills without hardworking
Maybe you fall
You shouldn't give up
You should stand
and
Try again and again...
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , kora , ghazal dl , Bahar_HS , shayesteNEY , **sara**
ارسال: #۱۷۸۴۶
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۵۲ ب.ظ
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۰۶ ب.ظ)zahra_ce87 نوشته شده توسط:  خانواده هیچ وقت پشت همو خالی نمی کنن رابطه تون دوباره به مرور مث قبل میشه نگران نباش.
منم یه زمانی برا دوستام خیلی جانفشانی کردم فک کن یک نفر ریاضی سال دوم دبیرستان افتاد تابستون کل ریاضی رو از نو بهش درس دادم یکی دیگه داشت تنبل میشد باهاش کلی صحبت کردم بشینه درسش بخونه .کاردانی تربیت معلم قبول شد بعدم لیسانس آزاد گرفت ارشد آزادبدونه کنکور اسم نوشت الان کلا نه من بقیه روهم نمیشناسه الانا میادسراغم ولی من دیگه حوصلش ندارم زندگی پر از این رابطه هاست.چه بهتر که محکم و قوی باشیم کمتر دل ببندیم دایره دوستی هامون رو بزرگتر کنیم دایره مشکلاتمون محدودتر به خودمون باشه جانفشانی بیجا نکنیم و با هرکس در اندازه اش محبت و انرژی صرف کنیم تا پشیمونی به بار نیاد.و یادمون باشه همیشه برای هر چیزی جایگزینی هست تا خدا هست چراباید محتاج خلق خدا باشیم ...
اونوقت اگه یکی با خانواده اش صمیمی نبود میشه مثل من تازه Smile
ارسال: #۱۷۸۴۷
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۵۲ ب.ظ
درمورد دوستی و رابطه با خانواده باید بگم من رابطه ام باشون خوبه ولی با هیچ کدوم صمیمی نیستم
با دوستام همیشه یه حریمی دارم یعنی با هرکدوم تویه فضا دوستی دارم متلا یکی اشون فقط درسییه ،
چندتا فقط کاری یه کم هم صمیمی،
یکی از دوستام یه کم راحت ترم و یه سری چیزای کوچولو را براش میگم البته اون همه اون چیری که ته دلش هست برام میگه
با یکی از دوستام بیشتر تو حالو هوای معنوی هستم خیلی خوبه وقتی میبینمش یادکلی خاطره و جاهای مذهبی که رفتم میفتم .
و...........
یه سریا هم که فقط سلام علیک دارم

خونواده هم خوبن ولی زیادمنو درک نمیکنن ولی من سعی میکنم زیاد از آرزوهام براشون نگم ولی اگه بهم احتیاج داشتن از هیچ خوبی دریغ نکنم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , artmiss , **sara** , zahra_ce87
ارسال: #۱۷۸۴۸
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۲۹ ب.ظ، توسط happy07.)
بله Smile
من کاملا با حرفایی که زدید مخصوصا اون قسمت "آدم‌های فوق‌العاده" ایمان دارم و ۱۰۰% موافقمCool
و با اون شعار معروفتون که وقت باخت رئال یا برد بارسا کاربرد داره: "حالا هالو ...." هم خیلی موافقمBig GrinBig Grin

(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۳۴ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(19 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۵۳ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  من بارسا پرسپولیس امBig GrinBig Grin
جدی؟ خیلی خوشحالم که بالاخره با یکی به تفاهم ۱۰۰ درصد تو این زمینه رسیدم دیده بودم بارسایی هستین اما نمی دونستم پرسپولیسی هم هستین هر چی ادم بیرون دیدم طرفدار این دوتا تیم بودن واقعن ادمای فوق العاده ای بودن این رو جدی میگما من به انتخاب تیم ادما اعتقاد دارم! Smile)
فک می کنم عادل هم همینطوره اون شب بازی بایرن بارسا اصلن نتونست جلو خودش رو بگیره دیگه تابلو بود بارسایی هست کلی کیف می کردم! Big Grin

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , sahar salehi , Avril89
ارسال: #۱۷۸۴۹
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۱۳ ب.ظ
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۱۴ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  امضات خیلی خوبه Smile دوباره از نو شروع کنSmile

ممنون بابت یادآوری ت! Smileخودم بادم رفته بود!!!Cool
کاش یکی باشه هرازگاهی بهم یادآوری کنه.....ممنونSmile

سپاس‌گزاری شده توسط: so@
ارسال: #۱۷۸۵۰
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۲۱ ب.ظ، توسط Bahar_HS.)
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۵۱ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  جدیدا چقدر کلاه بردار عابر بانکی زیاد شده! تو همین چند روز دو تاش به پست من خوردن! Cool
ولی زهی خیال باطل! که بتونی یه قرون از جیب من پول دربیاری! Big Grin
فکر کردن!مگه می تونند سر ما کامپیوتری ها کلاه بذارند؟!Big Grin

(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۵۴ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  
(19 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۴۳ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  حال مجموع امتیاز های خود را لوله کرده در کوزه بندازید.....والا به من چه کی هستی زندگیتو کن این بچه بازیا چیه؟

این چه وضعشه؟ Big Grin من حتی روی کاغذ هم نوشتم جواب‌هام رو! Smile)))
من اعتراض دارم! واقعا کاربر آزاری تا کجا؟ Big Grin حیف اون همه تمرکزی که انجام دادم! حیف، واقعا حیف! Big Grin
ستاد مبارزه با کاربرآزاری!Big Grin موافقان به انجمن بپیوندند!

سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , so@ , **sara**

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۴۹۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۲۶۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close