زمان کنونی: ۰۲ خرداد ۱۴۰۳, ۰۴:۳۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۹۸۵۶
۲۰ دى ۱۳۹۲, ۰۲:۱۷ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۰ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۱۷ ق.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط:  یه نگاه به اواتارتون بندازید مطمئنم اروم میشید و حتی خندان.
من هروقت نیاز به خندیدن دارم اواتار شمارو نگاه میکنم! (البته ببخشید، از گفتارم ناراحت نشید). Shy

چشم ...مرسی از لطفتون Smile
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze
ارسال: #۹۸۵۷
۲۰ دى ۱۳۹۲, ۱۲:۳۵ ب.ظ
تکه های شکسته مدادم هم به من درس میدهند.

متن ایمیل یک دوست:

یه روز توی کلاس نشسته و داشتم با اتودم روی کاغذ مطالبی رو می نوشتم. یکدفعه متوجه شدم نوک مدادم تمام شد. از دوستم یه نوک گرفتم و روی مداد انداختم.همین که شروع کردم بنویسم نوک شکست.دوباره سعی کردم بازم شکست. چند بار امتحان کردم و هر دفعه یه تکه کوچولو از نوک می شکست و روی کاغذ می افتاد ومن هم با دستم اون ها رو روی زمین می انداختم.

وقتی تکه های شکسته رو کنار میزدم، با خودم می گفتم : اینها خیلی کوچک هستن و کثیفی زیادی ایجاد نمی کننن. اما یک لحطه که به پایین نگاه کردم.،دیدم تکه های کوچک سیاه کنار هم جمع شدن وحالا دیگه برای جمع کردنشون زحمت درست شده بود.

امام علی (ع)
گناه نکردن آسان تر از توبه کردن است
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , SaMiRa.e , sahar121 , a.hosh , vesta , tabassomesayna , انرژی مثبت , Eternal , Menrva , sun-shine , fatemesoleimani
ارسال: #۹۸۵۸
۲۰ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۱۵ ب.ظ
خدایــــــــــــــــــــــــا میدونم چند وقتیه که اونجور که باید باشم نیستم... میدونم نمک دارم میخورم اما نمکدون میشکونم.. میدونم ازتون خواسته هایی داشتمو دارمو شما برآورده میکنین.. میدونم در جواب این همه خوبی ها وظیفم چیه.. همشو می دونمو باز انگار ن انگار...!!!خدایا دلم براتون تنگ شده.. دلم برای خودمم همینطور ... خدایا منو به کس دیگه ای وانگذار.. خدایا تنهام نزار برای چند وقت حتی برای ی لحظه.. خدایا بزار شیرینی لحظاتی که انتظارشو میکشم حس کنم و کسای دیگم حس کنن. . . . . . . . . . . (آمــــــــــــین)
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , vesta , elham_sh219 , انرژی مثبت , Eternal , sun-shine , fatemesoleimani , nina69
ارسال: #۹۸۵۹
۲۰ دى ۱۳۹۲, ۰۵:۱۹ ب.ظ
دیروز رو بیخیال امروزو بچسب اونم با چنگ و دندون Big Grin (زمزمه امروز من با خودم)

[تصویر:  banner.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Eternal , sun-shine , vesta , ماه بانو , maneshty
ارسال: #۹۸۶۰
۲۰ دى ۱۳۹۲, ۰۶:۵۴ ب.ظ
دیدار یار غایب دانی چه ذوق دارد
ابری که در بیابان بر تشنه‌ای ببارد ....

*اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج*
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar121 , Eternal , sun-shine , انرژی مثبت , vesta , Mina_J
ارسال: #۹۸۶۱
۲۰ دى ۱۳۹۲, ۰۹:۳۳ ب.ظ
خیلی دلم گرفته خیلی ....
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , vesta
ارسال: #۹۸۶۲
۲۰ دى ۱۳۹۲, ۰۹:۳۶ ب.ظ
خدایـــــــا بزرگیت رو شکر

۴ نفر تو یه اتاق که هر کدوم فکر مشغولی های خاص خودشون رو دارن، یکی پدربزرگش فوت کرده، یکی خواهرش تصادف کرده، یکی در فکر گرفتن وام ۱۵ میلیون تومنیه و دنبال ضامن، یکی بفکر امتحان پس فردا "پردازش گفتار"شه که اگه پاس بشه خوشبخت ترین ادم روی زمینه.

خدایا، گوشه چشمی هم برای اهالی این اتاق بسه...

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , فوژان , انرژی مثبت , sun-shine , vesta , SaMiRa.e , sahar121 , samaneh@90 , ماه بانو , fatemesoleimani
ارسال: #۹۸۶۳
۲۰ دى ۱۳۹۲, ۰۹:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ دى ۱۳۹۲ ۰۹:۵۸ ب.ظ، توسط elham_sh219.)
دلمان که میگیرد ، تاوان لحظاتی است که دل بسته بودیم....

خیلی دلم گرفته....

نیاز به دعاتون دارم دوستان...

برام دعا کنید!

" وَ عَسَی أَن تَکْرَهُواْ شَیْئًا وَ هُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَ عَسَی أَن تُحِبُّواْ شَیْئًا وَ هُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَ اللّهُ یَعْلَمُ وَ أَنتُمْ لاَ تَعْلَمُونَ "

" و چه بسا چیزی را خوش نمی دارید، حال آنکه خیر شما در آن است، و چه بسا چیزی را دوست می دارید حال آنکه شر شما در آن است،و خدا می داند و شما نمی دانید. " بقره، ۲۱۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , sun-shine , vesta , SaMiRa.e , sahar121 , farnaz.sad , فوژان , M0TRIX
ارسال: #۹۸۶۴
۲۰ دى ۱۳۹۲, ۱۰:۱۳ ب.ظ
چند روز پیش تو اخبار شنیدم که اگه کسی در ماه ربیع عقد کنه ۵۰ میلیون وام مسکن بهش میدن.
از وقتی پسرای فامیل ما این خبرو شنیدن یه جورایی هوس کردند ازدواج کنند. Tongue
گفتم اینجا مطرح کنم شاید کسی نشنیده باشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , انرژی مثبت , sahar121 , diligent , neda_Network , fatemesoleimani
ارسال: #۹۸۶۵
۲۰ دى ۱۳۹۲, ۱۱:۴۲ ب.ظ
یادمه قبلا توی یه جلسه تفسیر قرآن شنیده بودم که از ۳۱۳ سردار سپاه حضرت ولی عصر عج ، تعدادی هم خانم هستند،
هرچند آرزو بر جوانان عیب نیست اما سیاهی لشکر بودن سپاه شما هم برای ما افتخار است آقا، چه برسد به سردار ...

جان چه باشد که فدای قدم یار گرامی بکنیم
این متاعی است که هر بی سر و پایی دارد

اللهم عجل لولیک الفرج
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar121 , Breeze , farnaz.sad , tabassomesayna , SaMiRa.e , انرژی مثبت , fatemesoleimani
ارسال: #۹۸۶۶
۲۱ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۰۰ ق.ظ
خـــــــــــــــــــــــدایا ......

یا نـــــــــــــــــــــوری بیفکن......

یا تــــــــــــــــــــــوری.....

ماهی کوچکت از تاریکی این اقیانوس می ترسد!
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , fatemesoleimani
ارسال: #۹۸۶۷
۲۱ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۳۷ ق.ظ
(۲۱ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۲۲ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  نمیدونم من سرم نمیشه و دوزاریم نمی افته یا بقیه راضی هستن و من ناراضی.
رئیس اتحادیه بنکداران میگه قیمت چای برای مصرف کننده، سیزده هزار تومان هست ولی ۲۳۰۰ تومان گران میفروشند(یعنی ۱۵۳۰۰ تومان میفروشند) چون بعضیا قرعه کشی میکنن و ماشین جایزه میدن.واسه جبرانش ۲۳۰۰ تومان گران میفروشن.
قرعه کشی کجا بود . اینا همش سیاه بازی و فیلمه .
قرعه کشی و جایزه شون رو نخواستیم اگه راست میگن با نصف اون پول نمیگیم هفتگی ، ماهی ۴ تا شغل برای ۴ نفر درست کنن هم شرعیه هم همه راضی هستن .

[تصویر:  2hpj6v9.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty , kati , diligent , fatemesoleimani
ارسال: #۹۸۶۸
۲۱ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۵۳ ق.ظ، توسط Breeze.)
(۲۱ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۳۹ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  جایزه را که میدن. هر هفته دو تا تویوتا و یه پیکان بار. نگاه نمیکنید؟
البته من چایی اش را نخورده امو نخریده ام ولی فکر کنم جایزه را میدن.
والله جناب مدیر من شک دارم .
تو مملکت ما فقط فیلم بازی کردن خیلی به طور چشمگیری پیشرفت کرده .
از کجا معلوم اینایی که نشون میدن فیلم نباشه؟
یه مدت CD شوخی با ستارگان رو میفروختن و میگفتن کاملا مستند و اتفاقیه ، یا مثلا فیلم شام ایرانی رو ! بعدها معلوم شدش که صد بار کات میکنن و صد تا پلان میگیرن تا یه چیزی از توش دربیاد .
راستش رو بگم .. من به قرعه کشی بانک ها هم اعتماد ندارم .
وقتی که میان دستگاه دراز و نشست توتال کور رو کپی میزنن بعد به نام تن تاک تبلیغ میکنن و گواهی ثبت اختراع هم واسش میگیرن ( یا کفش های پرفکت استپز رو از چین وارد میکنن مارک تن تاک میزنن و میگن کاملا ایرانیه ) دیگه چه جایی برای اعتماد میمونه .
متاسفانه این کارا در کشور ما شده مدیریت استراتژیک ! هم فاله و هم تماشا .. هم معروف میشن هم فروش رو بالا میبره و هم سوددهی رو .

سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , maneshty , انرژی مثبت , fatemesoleimani
ارسال: #۹۸۶۹
۲۱ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۳۶ ب.ظ، توسط Breeze.)
خدا رو شکر .. داره برف میاد .. خدا به ما هم نظری انداخت ..
امروز ۲ تا هدیه از خدا گرفتم .. ان شا الله سومی هم به زودی میرسه...
خیلی محتاج دعام ..
دوستای خوبم واسم دعا کنید ...
plzzzz
...

سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Menrva , vesta , kati , sahar121 , SaMiRa.e , Eternal , zaynab , sun-shine
ارسال: #۹۸۷۰
۲۱ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۳۴ ب.ظ
سخت است حرفت را نفهمند و سخت تر این است که حرفت را اشتباهی بفهمند…

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , vesta , neda_Network , sahar121 , SaMiRa.e , zaynab , Eternal , mhd3 , tabassomesayna , sun-shine , neilabak , anyone

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۰۱۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۴۰,۴۷۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۵۴۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۴۰,۳۲۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۲۴ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۷۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۷۳ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۶۵۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۸۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۳۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close