زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۵۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۴۱۳۱
۲۷ دى ۱۳۹۳, ۰۵:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ دى ۱۳۹۳ ۰۵:۱۰ ب.ظ، توسط Aseman7.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۷ دى ۱۳۹۳ ۰۳:۰۱ ب.ظ)$۰me0ne نوشته شده توسط:  سپاس
ارسالتون رو حذف کردید ؟
انگار یه ارسال همین جا بود که دیگه نیست !

ان ارسالم شده آخرین ارسال صفحه قبلی .
(۲۷ دى ۱۳۹۳ ۰۳:۰۱ ب.ظ)$۰me0ne نوشته شده توسط:  این ارسالتون
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
هنوز همان اندازه قبلی هست

این رو هم الان resize اش کردم . از الان به بعد اگه بخواهم عکس بذارم یادم می مونه که حتماً حجم شون رو کم کنم . Smile .

ممنون که متوجه بودی و نظرت رو بم اعلام کردی؛ سپاسگزارم.

راستی بچه ها یه نم بارون کوچولو زد ولی آفتاب شد؛ دعا کنید بازم بارون بباره . هوا یکم تمیزتر شد اما من خیلی دلم بارون می خواد الانم که داره باد میاد Sad ابرای سیاه رو کجا می بره؟!
دلم می خواد ان قدر بارون بباره تا رودخونه پرآب شه فکرش رو کن زاینده رود دوباره زنده شه .
البته اینجا باریدن هم خیلی فایده نداره بیشتر باید تو سرچشمه اش تو کوه هایی که در استان همسایه مونه برف بباره Smile نمدونم انجا چه خبره.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna
ارسال: #۱۴۱۳۲
۲۷ دى ۱۳۹۳, ۰۷:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ دى ۱۳۹۳ ۰۷:۰۵ ب.ظ، توسط negar.v.)
امروز با خواهرم رفتم کلاس یوگا،یوگای خنده داشتن!!
انقدر حرکاتشون خنده دار بود،همه غم و غصه هام یادم رفت،الانم بهش فکر میکنم خندم میگیره

Sent from my C5302 using Tapatalk

جمله هایی که مربی میگفت منو کشته بود...

با هزار تومان چی کار میشه کرد؟
با هزار تومان میشه به یک کودک مبتلا به سرطان کمک کردBlush

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  20141231011655_620.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aseman7 , diligent , fo-eng , it.pnuchb1986 , neda_Network , **sara**
ارسال: #۱۴۱۳۳
۲۷ دى ۱۳۹۳, ۰۸:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ دى ۱۳۹۳ ۰۸:۱۵ ب.ظ، توسط zahra_ce87.)
(۲۷ دى ۱۳۹۳ ۰۸:۲۶ ق.ظ)negar.v نوشته شده توسط:  این بچه های کوچولو یه حرف هایی میزنن،آدم پیش خودش میگه این بچه واقعا ۲ سالشه؟
به خواهرزادم میگم، این یک قسمت بازی نکن،سرت میخوره زمین،میگه چی کارم داریییی،اینجا همش خونه منه!!!!!
بعد بهش میگم تو همش دو ساله اومدی خونتون،میگه دو سال نه و دو سال و نییییم!(این نیم و
اون جمله ی اینجا همش خونه منه،منو کشته:دی)

خواهر زادم دو سال و اندی نیم نشده گوشی لمسی و تبلت دستش بدی عکس و فیلم میاره بلده این گوشی دکمه ای ها همشون بلد نیست. گوشی آورده میگه آهنگ بیار براش آهنگ گذاشتم که گوش کنه خیلی شیک و ملون سوال میکنه« آهنگ پاشاییه؟ » Exclamation Wink
این دهه نودی ها چی بشن خدا میدونهBig Grin

You can't reach any skills without hardworking
Maybe you fall
You shouldn't give up
You should stand
and
Try again and again...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aseman7 , ziba.O , RASPINA , neda_Network , star1371
ارسال: #۱۴۱۳۴
۲۷ دى ۱۳۹۳, ۰۹:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ دى ۱۳۹۳ ۰۹:۵۹ ب.ظ، توسط diligent.)
کسی بلده چطوری میشه به یه شبکه های ماهواره مثلا یوتل ست، یه فرکانس جدید اضافه کرد؟

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۱۴۱۳۵
۲۷ دى ۱۳۹۳, ۱۰:۰۲ ب.ظ
(۲۷ دى ۱۳۹۳ ۰۸:۱۴ ب.ظ)zahra_ce87 نوشته شده توسط:  این دهه نودی ها چی بشن خدا میدونهBig Grin
منم موندم!
پسر دختر خاله ام متولد ساله ۹۰ ؛یکی از بامزه ترین و شیرین ترین بچه هایی که تو عمرم دیدم. یه دفعه که داشتم باش بازی می کردم و صدام رو بچگونه کرده بودم ان هم صداش رو بچگونه کرد .فک کن بچه سه ساله شیرین زبون خودش صداش و لحن اش چه جوریه تازه دربیاد صداش رو بچه گانه تر هم کنه.الهی قربونش برم.
رسماً باید تمام حواسم رو جمع می کردم تا بفهمم چی می گه .
دلم واسش یه ذره شده خدا حفظ اش کنه .
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O , RASPINA , zahra_ce87
ارسال: #۱۴۱۳۶
۲۷ دى ۱۳۹۳, ۱۰:۰۷ ب.ظ
(۲۷ دى ۱۳۹۳ ۰۸:۱۴ ب.ظ)zahra_ce87 نوشته شده توسط:  خواهر زادم دو سال و اندی نیم نشده گوشی لمسی و تبلت دستش بدی عکس و فیلم میاره بلده این گوشی دکمه ای ها همشون بلد نیست. گوشی آورده میگه ...

میگمااااا زهرا خانوم پیام میدین بعد جواب سوال پیام نمیدینBig Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۱۴۱۳۷
۲۷ دى ۱۳۹۳, ۱۰:۲۹ ب.ظ
(۲۷ دى ۱۳۹۳ ۰۸:۱۴ ب.ظ)zahra_ce87 نوشته شده توسط:  خواهر زادم دو سال و اندی نیم نشده گوشی لمسی و تبلت دستش بدی عکس و فیلم میاره بلده این گوشی دکمه ای ها همشون بلد نیست. گوشی آورده میگه ...
بههله ما هم از خواهرزاده امون بگیم...
اونروز زنگ زده میگه بازیم از رو گوشی مامانم حذف شده چ جوری برش گردونم

جدیدا هم افتاده تو فاز ساخت روبات .... میگه خاله برام عکس روبات دانلود کن............یه سری وسیله هم مامانش براش خریده آرمیچر و سیم و....فدایی داری

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahra_ce87
ارسال: #۱۴۱۳۸
۲۷ دى ۱۳۹۳, ۱۰:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ دى ۱۳۹۳ ۱۰:۵۵ ب.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
بـــــــــــــله!
خواهر زاده ی مام که هیچی نمیگه!
یعنی من اصلاً خواهرزاده ندارم که بخواد چیزی بگه!Dodgy
بعبارت دقیق تر من اصلاً خواهر ندارم که بخوام خواهرزاده داشته باشم که اون حالا بخواد چیزی بگه یا نگه!DodgyDodgy
 سپاس‌گزاری شده توسط: fo-eng , it.pnuchb1986 , RASPINA , tabassomesayna , saman.newman , Bahar_HS , ziba.O , zahra_ce87 , Riemann , raha_ce , انرژی مثبت
ارسال: #۱۴۱۳۹
۲۷ دى ۱۳۹۳, ۱۱:۰۲ ب.ظ
از برادر زاده هم بگیم
من که خیلی دلم براش تنگ شده ۴ ماهه ندیدمش

با هزار تومان چی کار میشه کرد؟
با هزار تومان میشه به یک کودک مبتلا به سرطان کمک کردBlush

[تصویر:  20141231011655_620.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , it.pnuchb1986
ارسال: #۱۴۱۴۰
۲۷ دى ۱۳۹۳, ۱۱:۳۹ ب.ظ
دو چیز خیلی سر و صدا می کند:

یکی خورده پول و دیگری خورده معلومات !!

آلبرت انیشتین

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , RASPINA , tabassomesayna , Riemann , fatemeh69 , **sara**
ارسال: #۱۴۱۴۱
۲۸ دى ۱۳۹۳, ۱۲:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ دى ۱۳۹۳ ۱۲:۲۵ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۸ دى ۱۳۹۳ ۱۲:۰۵ ق.ظ)x86 نوشته شده توسط:  اینگونه شد که ما را یاد خواهر زاده ی عزیزمون انداختید، منم خیلی دلم براش تنگ شده. ولی یه سورپرایز براش دارم. اینم عکس نرگس خانم.
سورپرایزت اینه که با زن دایی بر میگردی؟ Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , x86 , tabassomesayna , Bahar_HS , zahra_ce87 , virtual girl , Riemann
ارسال: #۱۴۱۴۲
۲۸ دى ۱۳۹۳, ۱۲:۳۱ ق.ظ
(۲۷ دى ۱۳۹۳ ۰۹:۵۶ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  کسی بلده چطوری میشه به یه شبکه های ماهواره مثلا یوتل ست، یه فرکانس جدید اضافه کرد؟
بچه ها اگه کسی میدونه جواب بده،خیلی ثواب داره

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۱۴۱۴۳
۲۸ دى ۱۳۹۳, ۰۳:۲۹ ق.ظ
قدری صبور باش که این نیز بگذرد
این روزهای زرد و غم انگیز بگذرد
آری بهار پشت زمین لانه کرده است
چیزی نمانده که پاییز بگذرد
گفتم کنار مردم نامرد زندگی ؟؟
گفتی صبور باش که این نیز بگذرد
شوریده شیرازی

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , it.pnuchb1986
ارسال: #۱۴۱۴۴
۲۸ دى ۱۳۹۳, ۱۰:۳۹ ق.ظ
استرس ، تنبلی ، خواب ، تنبلی

One day the hands of fate must be forced
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY , **sara**
ارسال: #۱۴۱۴۵
۲۸ دى ۱۳۹۳, ۱۱:۳۰ ق.ظ
(۲۷ دى ۱۳۹۳ ۱۰:۵۵ ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  بـــــــــــــله!
خواهر زاده ی مام که هیچی نمیگه!
یعنی من اصلاً خواهرزاده ندارم که بخواد چیزی بگه!Dodgy
بعبارت دقیق تر من اصلاً خواهر ندارم که بخوام خواهرزاده داشته باشم که اون حالا بخواد چیزی بگه یا نگه!DodgyDodgy

مشکلی نیست ایشالا عمه شدی قدر خواهر و خواهر زاده نداشته را می دونی !!!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۳۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۶۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۷ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close