زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۲۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۹۶۳۱
۰۳ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۵۷ ب.ظ
Lightbulb فقط یه درد دل.. یکبار برای همیشه ..
بعضی ها چه زوووووووووووووود یادشون میره که چقدر کمکشون کردی چقدر دل سوزوندی براشون...
بعضیا چقدر نامردن...

بعضی ها هر چقدر هم بهشون خوبی کنی ، به وقتش خیلی ارزون می فروشنت . اونوقت هی تو اوج ناراحتیت بشین بگو : آخه نامرد ، قیمت من این بود ؟؟؟

بعضیها همیشه ادعا میکردن که براشون با همه فرق داشتی ، خاص بودی، اما بعد میبینی که فقط خوب حرف میزدن .. به عمل که رسید نه .. اصلا این نبوده ..

بعضی ها از همه عالم توقع دارن که رعایتشون رو بکنن اما هرگز رعایت کسی رو نمی کنن.

بعضی ها چقدر نامردن .. بعضیها چقدر فراموش کارن ...

گاهی شیطونه میگفت که اونا فقط وقت ناله و دردسر تو رو می خوان ، شمال رفتن ، استخر رفتن ، پارک رفتن ، رستوران رفتن و خیلی جاهایی که من نفهمیدم ، کل تفریحاتشون با بعضی های دیگه اس . اما همیشه با خودم میگفتم نه .. شیطون مزخرف میگه . .. اما الان میبینم که نه ! همچین بیراه هم نمی گفته .. چون حتی ۱ بار وقت تفریح تو رو نخواست.. فقط وقتی دلش پر بود ، هر جا کارش گیر کرد، هر جا نیاز به همدردی و درددل داشت اومد سراغت ..

بعضیا اشتباه گرفتن فکر میکنن که اگه نباشن طرفشون ضرر میکنه .. اما یادشون رفته که اونی که نبودش ضرره محضه فقط خداست . نمی دونن که ظلم کنن آه طرف میگیردشون . نمی دونن که خدا جای حق نشسته..
اینو خوب میدونم که "آدم تو تنهایی به جاهایی ، چیزایی میرسه که خیلی ها با هزار نفر دورو برشون نمیتونن به اونجا برسن "

فقط خدا رو شکر میکنم که فهمیدم آدمای بد خودشون رو نشون میدن و نیازی نبوده و نیست که به خاطرشون حرص بخورم و تا حالا هم هر چی خواستم به همه حقیقت رو بفهمونم ، فقط انرژی هدر دادم .

خدا رو شکر میکنم که بالاخره یاد گرفتم که سادگی و حماقت رو کنار بزارم و واقع بین باشم .
خوشحالم که تمام مدت مسکن بودم نه سوهان روح . اما حالا فراموش کردن.. عیبی نداره .. خدا که یادش نمیره ..
خدارو شکر...

از همه دوستای عزیزم معذرت میخوام .. دلم خیلی پر بود ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۹۶۳۲
۰۳ دى ۱۳۹۲, ۰۲:۲۸ ب.ظ
(۰۳ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۲۰ ب.ظ)Somayeh_Y نوشته شده توسط:  خب حالا فکر میکنید همه این کارا رو باید با ماهی چقدر حقوق براش انجام بدی؟
۳۰۰ هزارتومن ناقابل. خیلیه مگه نه؟!!!!!!
واقعیت اینه که مشکل شما هستید که حاضر شدید با این حقوق کار کنید! من ترجیح میدم خونه بشینم و با این حقوق که نه با بیشتر از این هم نرم سر کار. ترجیح میدم برم مسافر کشی نه همچین کاری البته اگه بشه اسم اونو کار گذاشت!!

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Somayeh_Y , zaynab
ارسال: #۹۶۳۳
۰۳ دى ۱۳۹۲, ۰۳:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ دى ۱۳۹۲ ۰۳:۲۰ ب.ظ، توسط Somayeh_Y.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۳ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۲۸ ب.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  
(03 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۲۰ ب.ظ)Somayeh_Y نوشته شده توسط:  خب حالا فکر میکنید همه این کارا رو باید با ماهی چقدر حقوق براش انجام بدی؟
۳۰۰ هزارتومن ناقابل. خیلیه مگه نه؟!!!!!!
واقعیت اینه که مشکل شما هستید که حاضر شدید با این حقوق کار کنید! من ترجیح میدم خونه بشینم و با این حقوق که نه با بیشتر از این هم نرم سر کار. ترجیح میدم برم مسافر کشی نه همچین کاری البته اگه بشه اسم اونو کار گذاشت!!

البته فکر میکنم من خیلی جوش آورده بودم درست ننوشتم و بد برداشت کردید.Smile
این حرفا که گفتم در آخرین جلسه مصاحبه و گفتگوی نهایی با مدیر عامل شرکت رد و بدل شد. منم به خاطر یک سری مسائل که پایین بودن حقوق هم جزوی از اونا بود. گفتم شما رو به خیر و ما رو به سلامت.
قصد توهین ندارم ولی واقعا فکر میکنم برخی از خانم ها بازار کار رو خراب کردند. وگرنه چرا باید فردی به خودش اجازه بده و بگه یه نیروی کار میخوام ترجیحا خانم باشه که حقوق کمتری بهش بدم. (این دیالوگی هست که از خیلی کارفرماها می شنویم)

البته اگه حقوق بالا هم میداد بازم رد میکردم. چون اینها که میخواست همه اش در توانایی من نبود. ایشون سر رشته از کامپیوتر نداشت و فکر میکنه همین که با محیط برنامه نویسی آشنا باشی کافیه. من که میدونم دست بردن توی کد یه برنامه یعنی چی. اونم برای من که چند ساله برنامه نویسی رو بوسیدم و گذاشتم کنار.

در هر حال بیشتر عصبانیت من از این بود که وقتم رو هدر داد. اگه از همون ابتدا شرایط رو شفاف و روشن می گفتند من اصلا برای مصاحبه نمی رفتم.
راستش منم وقتی خانواده پرسیدند مصاحبه کاری ات چی شد؟ گفتم کار نبود که. بیگاری بود. Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty , sahar121 , انرژی مثبت , yasemi , zaynab
ارسال: #۹۶۳۴
۰۳ دى ۱۳۹۲, ۰۳:۲۸ ب.ظ
نمیدونم اینکه میگین خانوم ها بازارو خراب کردن چقدر درسته اما من خانومایی با حقوقای آنچنانی توو همین رشته ی خودمون میشناسم
من یه استاد دارم که میخواستم باهاش کاراموزی بردارم، بهش رزومه م رو دادم، گفت من تورو خوب میشناسم اما دوس ندارم با این رزومه جایی بفرستمت، تا ٢ ماه چیزایی که میگمو بخون و اونارم به رزومه ت اضافه کن تا جایی بفرستمت که بعدش سریع استخدامش شی،بماند که کلا من الان قصد کار کردن رو ندارم و فقط ارشد میخوام، اما میخوام بگم شما اگه مثلا یه ماه روو چندتا چیز خوب وقت بزاری تا رزومه ت پروپیمون تر بشه مطمئنم حقوق خوبی بهتون پیشنهاد میشه، البته جایی که میخواین برین ١٠٠٪ تاثیر داره و این شرکته که رفتین معلوم نیس چی میخواستهSmile))
دلیل اینکه ارشد قبول شینو مخالفت کرد هم که معلومه، افزایش حقوقSmile))

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
ارسال: #۹۶۳۵
۰۳ دى ۱۳۹۲, ۰۳:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ دى ۱۳۹۲ ۰۴:۴۸ ب.ظ، توسط Somayeh_Y.)
اتفاقا این آقا خوب میدونست چی میخواد. به گفته خودش یه کسی رو میخواست که آچار فرانسه باشه و بعدی یکی دو ماه شرکتشون نخواد قراردادهای پشتیبانی رو با دو شرکت پشتیبان نرم افزار و پشتیبان شبکه تمدید کنه.

بنظر من که اصلا اصولی و صحیح نیست که فردی بخواد مسئولیت انجام همه این کارا رو به عهده بگیره. حالا از بحث اینکه چه حقوقی به این فرد بدهند عادلانه است بگذریم. به نظر من که باید دو سه برابر مدیر عامل حقوق بگیره. Big Grin

ضمنا من گفتم "برخی" از خانم ها. خواهشا تعمیم ندهید به همه. Sleepy
عذرخواهی میکنم از اینکه این دردو دل ساده بنده بحث جدی راه انداخت. امیدوارم روال تاپیک منحرف نشده باشه.!!!!!
متشکرم از پاسخ دوستان. این گپ و گفت باعث شد آمپرم کمی برگرده سرجاش و قدری آروم تر بشم Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty
ارسال: #۹۶۳۶
۰۳ دى ۱۳۹۲, ۰۳:۵۲ ب.ظ
اینها هم جزء حرفهای دلهای تنگ هست دیگهSmile)
ایشالا یه شغل بهتر ، کار کمتر حقوق بیشتر؛)

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: Somayeh_Y , maneshty
ارسال: #۹۶۳۷
۰۳ دى ۱۳۹۲, ۰۳:۵۵ ب.ظ
چندیست کمی عوض شدم...
دیریست از خداحافظی ها غمگین نمیشوم...
به کسی تکیه نمیکنم...
از کسی انتظار محبت ندارم...
خودم سنگ صبور خودم میشوم...
چقدر بزرگ شدم یک شبه...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , Eternal , SaMiRa.e , maneshty , kati , zaynab , **sara**
ارسال: #۹۶۳۸
۰۳ دى ۱۳۹۲, ۰۴:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ دى ۱۳۹۲ ۰۴:۲۰ ب.ظ، توسط Eternal.)
(۰۲ دى ۱۳۹۲ ۰۹:۱۱ ب.ظ)Snow White نوشته شده توسط:  
(02 دى ۱۳۹۲ ۰۷:۴۲ ب.ظ)Eternal نوشته شده توسط:  دیگه اجازه نمیدم کسی ناراحتم کنهRolleyes
نوبتشه خودمو بزنم به بیخیالی, به بعضیا که زیاد میدون بدی دور بر میدارن Dodgy
من همش میخوام خودمو بزنم به بیخیالی ولی نمیشه :-S راهش چجوریههه؟،واقعا گل گفتی،
راهش اینه هر کاری دوست داری انجام بده (هرکاری شادت میکنه) ، سخنان کسایی که نارحتت میکنن رو نشنوی (بگی بیخیال از روی بچگی گفته ، از روی ... )ولی اگه شدتش زیاد بود بگو با این حرفات ناراحتم میکنی و بحثو ادامه نده ، وقتی میبینی قدر دلواپسی هاتو نمیدونن ، شما هم دلواپس نباش ... . وقتی میگه در فلان مورد کمکم کن ، نظر بده ... بگو من نظری ندارم(صلاح مملکت خویش خسروان دانند) در کل یه کلمه : به من ربطی نداره (اینجوری بیخیال میشیم Big Grin از نظر من )

دوستمون یلدا خانوم هم حرفشون گواه از بیخیالی هست Big Grin

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: yaldaa , Menrva , **sara**
ارسال: #۹۶۳۹
۰۳ دى ۱۳۹۲, ۰۴:۴۴ ب.ظ
برای کشتی های بی حرکت، موج ها تصمیم می گیرند...
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , SaMiRa.e , yaldaa , Eternal , vesta , Menrva , x86 , kati , **sara**
ارسال: #۹۶۴۰
۰۳ دى ۱۳۹۲, ۰۷:۵۶ ب.ظ
خدایا منتظر نگاهتم
خدایا دلم برات تنگ شده، خداجونم...
چم شده خدایا!!!!!!!!!!!!!!

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , sahar121 , x86 , **sara**
ارسال: #۹۶۴۱
۰۳ دى ۱۳۹۲, ۰۸:۱۲ ب.ظ
بزرگترین اشتباه زندگیم اونجا بود که فکر میکردم
اگه کاری با بفیه نداشته باشم
بقیه هم با من کاری ندارن...

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , kati , neilabak , fatemesoleimani , **sara**
ارسال: #۹۶۴۲
۰۳ دى ۱۳۹۲, ۰۸:۵۰ ب.ظ
سلام
استاد الهیاری (درس مدیریت زنجیره عرضه) لطفااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا سوالای امتحانت رو از داخل رفرنسی در دورترین سیارهء دورترین منظومهء دورترین کهکشان دورترین دنیای موازی با ما طرح نکن
با ما دشمنی نکن
اذیتمون نکن
خوب باش، خوب باش
آفرین خوب باش دیگه
ارسال: #۹۶۴۳
۰۴ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۱۶ ق.ظ
دلم گرفته

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: yaldaa
ارسال: #۹۶۴۴
۰۴ دى ۱۳۹۲, ۰۲:۰۳ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
برف ، برف برف میباره قلب من امشب بی قراره
برف ، برف برف میباره خاطره هاتو یادم میاره
تا دوباره صدامو دراره برف ، برف برف میباره
آسمونم دلش قصه داره حق داره هرچی امشب بباره
جای برف باز میشینی کنارم مطمئنم دیگه شک ندارم
شک ندارم تو فکرم هستی تنهایی تو اتاقت نشستی
گفته بودی دلت تنگ نمیشه پس چرا هی میای پشت شیشه
برف ، برف برف میباره خاطره هاتو یادم میاره.......

خنده آدمک روی برفا روزای خوبم و زنده کرده
من دلم گرم هیشکی نمیشه سردمه.خیلی سرده
باز دوباره داره برف می باره باز چه ساکت می باره
یخ زده دستای بی گناهم چشم برام فقط چشم براهم
چشم براهم ، چشم براهم
برف ، برف برف میباره قلب من امشب بی قراره
برف ، برف برف میباره خاطره هاتو یادم میاره
تا دوباره صدامو دراره برف ، برف برف میباره

به سراغ من اگر می آیید نرم و آهسته بیایید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهایی من...
 سپاس‌گزاری شده توسط: zaynab
ارسال: #۹۶۴۵
۰۴ دى ۱۳۹۲, ۰۲:۰۶ ق.ظ
یکشبی مجنون نمازش راشکست بی وضودرکوچه لیلانشست/عشق آن شب مست مستش کرده بودفارغ ازجام الستش کرده بود/گفت یارب ازچه خارم کردی برصلیب عشق دارم کرده ای/خسته ام زین عشق دل خونم نکن من که مجنونم تو مجنونم نکن/مرداین بازیچه دگرنیستم/این تولیلای تونیستم گفت:ای دیوانه لیلایت منم دررگ پنهان وپیدایت منم/سالهاباجورلیلاساختی من کنارت بودم نشناختی

آدما وقتی پوستشون چروک میخوره پیر نمی شن ... آدما وقتی رویاهاشون چروک میخوره ؛
پیر می شن !!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Somayeh_Y , SaMiRa.e , انرژی مثبت , good-wishes

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۳۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۰۴۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۴۴۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۷۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close