زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۶۴۵۱
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۴۰ ب.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۱۷ ق.ظ)barca نوشته شده توسط:  نه واقعا بقیه بچه ها کجا هستن؟ mamat، موج، فرستاده، مسافرکوچولو حتی خانم بچه مثبت! Smile و.... من خیلی فرصت نکردم بیام مانشت اما چند روزی دوباره اومدم چندتا از صفخات رو که می دیدم خبری از دوستان قدیمی تر نیست.
چندتایی شون انگار از مانشت کلا رفتند، بقیه هم پشت این همه جمعیت به سختی پیدا میشن.
این اتفاق تکراری، حقیقت تلخ زندگی ماست، اینکه برگردی به جایی که وقتی خونه ی تو بود، احساس غربت کنی.

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , Sunshine Off , Potential , Aurora , انرژی مثبت , Maryam-X , Lantern , mamat
ارسال: #۶۴۵۲
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۵۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۱۷ ق.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(22 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۳۳ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  امروز بعد از مدت ها تو تاپیک های کنکوری و درسی گشت زدم. چقدر همه عوض شدن. دیگه تقریبا هیشکی رو نمیشناختم. پس بچه های قدیمی تر کجان؟

نه واقعا بقیه بچه ها کجا هستن؟ mamat، موج، فرستاده، مسافرکوچولو حتی خانم بچه مثبت! Smile و.... من خیلی فرصت نکردم بیام مانشت اما چند روزی دوباره اومدم چندتا از صفخات رو که می دیدم خبری از دوستان قدیمی تر نیست.
کاش میشد همه دوستان باشند همیشه! لحظات دست نیافتنی از زندگی رو یه روزهایی با هم در مانشت بودیم. اما واقعا از دل برود هر انکه از دیده رود؟ من همیشه خواستم اینجوری نباشم و به یاد دوستان قدیمی باشم اما بعضی از اوقات هر طور بخوایی دوستان رو پیدا کنی واقعا نمیشه
لنگه کفش من کو؟؟؟؟Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
چه کسی بود صدا زد مسافر کوچولو؟؟؟Big GrinBig Grin

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
 سپاس‌گزاری شده توسط: هاتف , barca , fatima1537 , Sunshine Off , Potential , Aurora , انرژی مثبت , reyhaneh64 , Helmaa , Lantern
ارسال: #۶۴۵۳
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۱۲ ب.ظ
دلم یه بغل خدا میخواد

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Potential
ارسال: #۶۴۵۴
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۲۱ ب.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۱۷ ق.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(22 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۳۳ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  امروز بعد از مدت ها تو تاپیک های کنکوری و درسی گشت زدم. چقدر همه عوض شدن. دیگه تقریبا هیشکی رو نمیشناختم. پس بچه های قدیمی تر کجان؟

نه واقعا بقیه بچه ها کجا هستن؟ mamat، موج، فرستاده، مسافرکوچولو حتی خانم بچه مثبت! Smile و.... من خیلی فرصت نکردم بیام مانشت اما چند روزی دوباره اومدم چندتا از صفخات رو که می دیدم خبری از دوستان قدیمی تر نیست.
کاش میشد همه دوستان باشند همیشه! لحظات دست نیافتنی از زندگی رو یه روزهایی با هم در مانشت بودیم. اما واقعا از دل برود هر انکه از دیده رود؟ من همیشه خواستم اینجوری نباشم و به یاد دوستان قدیمی باشم اما بعضی از اوقات هر طور بخوایی دوستان رو پیدا کنی واقعا نمیشه
یاد اون روزهای مانشت به خیروقتی عضوشده بودم حدود۷۰۰تاکاربرداشتش،الان یا دانشجوی ارشد هستن یافارغ التحصیل.انشاالله هرجاهستن موفق باشن.ولی بچه ها همه خوبن.درسته توی مانشت کم میان یاارسالی ندارن ولی مهم اینه که موفق وسالم باشن به موقعش میان.ولی راست میگید بعضی وقتها حس غریب بودن میکنه آدم.Smile

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
 سپاس‌گزاری شده توسط: Potential , Aurora , انرژی مثبت , reyhaneh64 , mosaferkuchulu , barca , luna , Helmaa , fatima1537
ارسال: #۶۴۵۵
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۴۶ ب.ظ
سلام

۶تا سپاس گذاشتم، ۶ بار صفحه رفرش شد! دلیلش چیه؟ جدیدا با زدن سپاس صفحه رفرش میشه!
سپاس گذاشتن هم دیگه سخت شد Big Grin

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
 سپاس‌گزاری شده توسط: ronaldo , barca , diligent
ارسال: #۶۴۵۶
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۲۸ ب.ظ
بازم حرف تنگ دلا شد کنکوری
از آخرین صفحه ای که دیدم تا اینجارو مرور کردم ۸۰ درصد کنکوری بود.

من مطمئنم هرکسی به اون چیزی که تو دلش هست در صورت مصلحت ، متناسب با تلاشش دیر یا زود میرسه
باور دارم.
متاسفانه دنیارو خدا اصولا میده
Big GrinBig Grin

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , nomad:D
ارسال: #۶۴۵۷
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۱۹ ب.ظ، توسط Eternal.)
پس ما کی قدیمی میشیم دوستان دلشون واسه منم تنگ بشه ؟؟؟!!! Big Grin Tongue

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , reyhaneh64 , Potential , diligent , SaMiRa.e , nina69 , maryami , mamat
ارسال: #۶۴۵۸
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۳۱ ب.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۱۹ ب.ظ)Eternal نوشته شده توسط:  پس ما کی قدیمی میشیم دوستان دلشون واسه منم تنگ بشه ؟؟؟!!! Big Grin Tongue
یه بیست روز، یک ماهی نیا، اون وقت همچین سراغتو بگیرن که نگو.. اولیشم خودم Big Grin

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: Eternal , barca
ارسال: #۶۴۵۹
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۴۳ ب.ظ
کلا این کنکور (بازی روانی)بد جوری زندگی آدمو تحت تاثیر قرار می دهد.من واقعا کیش و مات شدم نمی دونم کلا چکار کنم.نه حس این رو دارم که در یک بازه امن هستم که قبول بشم برم سراغ یک کار دیگه نه اینکه مطمئن باشم که قبول نمیشه
باور کنید ۱۰ سال زندگی ام دارم روی این دیوار شک راه می رم خودم نمی دونم آخرش چه میشه.
آخر قبول دارم کلا هیچی قطعی نیست و شناس و تصادفات تو بیرون این چرخه سرنوشت را تعیین می کند حالا بینیم شانس ما امسال چه میشه. 
ارسال: #۶۴۶۰
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۵۱ ب.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۰۹ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  خانم potential هم که اومدن. مسافر کوچولو ظاهرا شاعر شده براش ارزوی موفقیت توی این عرصه رودارم!Big Grin
شاعر نشدم که...شعر سهراب زدم درب و داغون کردم... حالا ما که تو درس چیزی نشدیم بریم شاعر شیم شاید اونجا یه چیزی شدیم Big Grin

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , barca
ارسال: #۶۴۶۱
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۵۴ ب.ظ
وجود دوستان قدیمی دلگرمی هست برای سایرین ، من که خودم خیلی دوس دارم بچه های قدیمی تو مانشت فعال باشن Smile

واقعا اینا یه گنجینه هستن برا مانشت و گنج اونها هم دانش و تجربه شون هست که بدون چشم داشتی به دیگران هدیه میکنن Smile

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: Helmaa , diligent , barca , mosaferkuchulu , SaMiRa.e , Potential , Sunshine Off , Parva
ارسال: #۶۴۶۲
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۲۰ ب.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۲۱ ب.ظ)آفتاب نوشته شده توسط:  یاد اون روزهای مانشت به خیروقتی عضوشده بودم حدود۷۰۰تاکاربرداشتش،الان یا دانشجوی ارشد هستن یافارغ التحصیل.انشاالله هرجاهستن موفق باشن.ولی بچه ها همه خوبن.درسته توی مانشت کم میان یاارسالی ندارن ولی مهم اینه که موفق وسالم باشن به موقعش میان.ولی راست میگید بعضی وقتها حس غریب بودن میکنه آدم.Smile
من که اوایل ثبت نام کرده بودم تو مانشت خیلی خیلی واسم عجیب بود که چقد بچه ها با هم گرم و صمیمی هستند باور کنید تا مدتها بدون اینکه توجهی به پروفایل بچه داشته باشم فکر میکردم همه شون بچه های یه دانشگاه و هم دوره هستن که این فروم رو دور همی راه انداختن!!Smile
اصلا انگار این خاصیت مانشت هست ،بچه هایی هم که سالهای بعد اومدن و عضو شدن با هم گرم هستند.

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , diligent , Sunshine Off
ارسال: #۶۴۶۳
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۲۵ ب.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۰۹ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  راستی هاتف اسم قبلیت هم یادمه: نفوذی!! با یه اواتار چندتا خط رنگی درسته؟
منو شطرنجی کنید، اولش اومده بودم نفوذ کنم و بمب گذاری و اینا بعد کم کم نمک گیر مانشت شدیم و موندگار.
شما هم به ما سر بزن، می بینی که آقا مسعود هم اومد و پست گذاشت، از اینکه اسمت رو دیدم خوشحالم رفیق.

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , Masoud05 , Sunshine Off , انرژی مثبت , Parva
ارسال: #۶۴۶۴
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۳۸ ب.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۵۴ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  وجود دوستان قدیمی دلگرمی هست برای سایرین ، من که خودم خیلی دوس دارم بچه های قدیمی تو مانشت فعال باشن Smile

واقعا اینا یه گنجینه هستن برا مانشت و گنج اونها هم دانش و تجربه شون هست که بدون چشم داشتی به دیگران هدیه میکنن Smile

الان یعنی منم جزو گنجینه محسوب می شم یا نمی شم؟ Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off
ارسال: #۶۴۶۵
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۲۲ ب.ظ، توسط Masoud05.)
(۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۳۸ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  الان یعنی منم جزو گنجینه محسوب می شم یا نمی شم؟ Big Grin

از چه بحث جدی ما رو به چه بحثی می کشونید Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
کلاً پدربزرگ و مادربزرگ ها قابل احترام هستن دیگه Big Grin

(۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۲۵ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  شما هم به ما سر بزن، می بینی که آقا مسعود هم اومد و پست گذاشت، از اینکه اسمت رو دیدم خوشحالم رفیق.

خواهش میکنم هاتف جان (م.م) ، من که همیشه در خدمت شما و دوستان بوده و هستم

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu , هاتف , Sunshine Off

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۸۴۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۳۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۸ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close