زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۶۳۱۶
۰۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۴۴ ق.ظ
حرف دلم :
Syntax Error...Abort , Retry , Cancel

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۶۳۱۷
۰۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۱۴ ق.ظ، توسط Xilinx.)
حلاج وشانیم که از دار نترسیم/مجنون صفتانیم که در عشق خداییم

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
ارسال: #۶۳۱۸
۰۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۲۷ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۲ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۳ ق.ظ)nina69 نوشته شده توسط:  همه جوره توی فشارم
کنکو و هزار تا چیز دیگه که فقط خودت میدونی
فشار کنکور و فشار خراسان جنوبی آره؟ Big Grin

بیخیال مرجان قوی باش تو میتونی. چرا ناامیدی. من شک ندارم که قبول میشییی Shy

There is no there there.
ارسال: #۶۳۱۹
۰۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۱۶ ب.ظ
خدایا شککککککککککککککککرت که اینبارم رومو زمین ننداختی و نذاشتی شرمنده بشم فقط تو میتونستی کمکم کنی خدایا شککککککککککرت

مجــــازی هستیم...امــــا...

دلمــــــان مجازی نــــیست... میشکند...

حواست به تایــــپ کردنت باشــد.
ارسال: #۶۳۲۰
۰۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۵۵ ب.ظ
از خدا پرسیدم:
خدایا چطور می توان بهتر زندگی کرد؟

خدا جواب داد :
گذشته ات را بدون هیچ تاسفی بپذیر،
با اعتماد زمان حالت را بگذران
و
بدون ترس برای آینده آماده شو .
ایمان را نگهدار و ترس را به گوشه ای انداز .
شک هایت را باور نکن وهیچگاه به باورهایت شک نکن .
 سپاس‌گزاری شده توسط: یگانه , انرژی مثبت , nina69 , Eternal , maryami , f_a
ارسال: #۶۳۲۱
۰۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۳۵ ب.ظ
بچه ها فرداشب قرار تکلیف من با زندگیم معلوم بشه ! امشب از خدا خواستم که اگر فردا کارم درست نشد دیگه از خواب بیدارم نکنه چون واقعا دیگه دوست ندارم زندگی کنم اگه کارم درست نشه دوست ندارم دین و دنیا رو خدا رو همه رو از دست بدم به خدا امشب گفتم اگه کارمو درست نکردی لاقل میتونی که جانم رو بگیری چون اینجوری به نظرم مرگ خیلی بهتر از زندگیه که به هیچ چیزی ایمان نداری. برام دعا کنید.

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
ارسال: #۶۳۲۲
۰۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۲۴ ب.ظ
ای خــــــــــدا آخه چرا .... تو که میگی هرکی تلاش کنه تلاشش بی نتیجه نمی مونه .... خودت که دیدی من تمام تلاشمو کردم
تو مباحث نمرم کم شده Sad
آخه من واسه دوستام رفع اشکال میکردم ، چرا باید نمره من کمتر بشه .....[تصویر:  155546_1_1379086382.gif]
نمیدونم این ترم چی شده با اینکه درسامو خوب میخونم..... فووووووووووووول... ولـــــــــــــــــــی ؟؟؟؟؟!!!!! نتیجه نمیگیرم چرا؟؟
فک نکنم این ترم جزء نفرات برتر بشم ... حتی امید ندارم الف بشم Sad

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
ارسال: #۶۳۲۳
۰۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۳۱ ب.ظ
این امضای پست بالا بغضم رو ترکوند "خداوند به هر آنکه بخواهد بی حساب عطا میکند."

قدر لحظه ها را بدان!
ارسال: #۶۳۲۴
۰۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۳۴ ب.ظ
(۰۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۳۵ ب.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  بچه ها فرداشب قرار تکلیف من با زندگیم معلوم بشه ! امشب از خدا خواستم که اگر فردا کارم درست نشد دیگه از خواب بیدارم نکنه چون واقعا دیگه دوست ندارم زندگی کنم اگه کارم درست نشه دوست ندارم دین و دنیا رو خدا رو همه رو از دست بدم به خدا امشب گفتم اگه کارمو درست نکردی لاقل میتونی که جانم رو بگیری چون اینجوری به نظرم مرگ خیلی بهتر از زندگیه که به هیچ چیزی ایمان نداری. برام دعا کنید.

امیدوارم که مشکلتون حل بشه..... توکلتون به خدا باشه .
خداوند گر زحکمت ببندد دری / ز رحمت گشاید در دیگری

مطمئن باشید ، کسانی هستن که تو مشکلاتشون غرق شدن و فقط دست و پنجه میزنن و آرزوی مرگ میکنن ولی باز هم توکلشون به خداست.انشالله کارتون درست میشه

سپاس‌گزاری شده توسط: yasemi , انرژی مثبت
ارسال: #۶۳۲۵
۰۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۴۶ ب.ظ
(۰۲ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۳۴ ب.ظ)Eternal نوشته شده توسط:  
(02 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۳۵ ب.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  بچه ها فرداشب قرار تکلیف من با زندگیم معلوم بشه ! امشب از خدا خواستم که اگر فردا کارم درست نشد دیگه از خواب بیدارم نکنه چون واقعا دیگه دوست ندارم زندگی کنم اگه کارم درست نشه دوست ندارم دین و دنیا رو خدا رو همه رو از دست بدم به خدا امشب گفتم اگه کارمو درست نکردی لاقل میتونی که جانم رو بگیری چون اینجوری به نظرم مرگ خیلی بهتر از زندگیه که به هیچ چیزی ایمان نداری. برام دعا کنید.

امیدوارم که مشکلتون حل بشه..... توکلتون به خدا باشه .
خداوند گر زحکمت ببندد دری / ز رحمت گشاید در دیگری

مطمئن باشید ، کسانی هستن که تو مشکلاتشون غرق شدن و فقط دست و پنجه میزنن و آرزوی مرگ میکنن ولی باز هم توکلشون به خداست.انشالله کارتون درست میشه

فکر نمیکردم به جای برسم که یه روزی احساس مردن از احساس زندگی شیرین تر بشه! نمیدونم چرا خدا وضعیت منو داره میبینه و سکوت کرده
خدا میگه منو بخوانید تا کمکتون کنم اما دارم کم کم از کمک خدا هم نا امید میشم فردا شب معلوم میشه تو زندگیم این همه تا حالا به خدا احتیاج نداشتم امیدوارم کمکم کنه . برام دعا کنید.

قدر لحظه ها را بدان!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05 , SaMiRa.e , Aurora , nina69
ارسال: #۶۳۲۶
۰۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۲۱ ب.ظ
(۰۲ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۴۶ ب.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  فکر نمیکردم به جای برسم که یه روزی احساس مردن از احساس زندگی شیرین تر بشه! نمیدونم چرا خدا وضعیت منو داره میبینه و سکوت کرده
خدا میگه منو بخوانید تا کمکتون کنم اما دارم کم کم از کمک خدا هم نا امید میشم فردا شب معلوم میشه تو زندگیم این همه تا حالا به خدا احتیاج نداشتم امیدوارم کمکم کنه . برام دعا کنید.

سلام دوست عزیز و قدیمی . انشاالله هر چه زودتر مسئله ات حل بشه .
آقا کمی از دست من برمیاد حتما بگو ، تعارف نکن.

خدا به همه مون کمک کنه ، دوستانی که دست به دعا شدید، برای منم دعا کنید Big Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: yasemi
ارسال: #۶۳۲۷
۰۳ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۱۱ ق.ظ
(۰۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۳۵ ب.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  فکر نمیکردم به جای برسم که یه روزی احساس مردن از احساس زندگی شیرین تر بشه! نمیدونم چرا خدا وضعیت منو داره میبینه و سکوت کرده

یه فایل پاورپوینت هستش اگه دوست داشتید نگاه کنید. Angel

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

راستی دوستان ، مدت حیات لینک ۱۰ روز هستش.

سپاس‌گزاری شده توسط: yasemi
ارسال: #۶۳۲۸
۰۳ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۳۱ ق.ظ، توسط fatima1537.)
(۰۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۳۵ ب.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  برام دعا کنید.
همیشه تلاش برای بدست آوردن اونچه که میخوایم نتیجه میده.همه ما(نه فقط شما)دردها و آرزوها و خواسته هایی داریم و گاهی توی یک شرایطی قرار میگیریم که خیلی تحملش سخته.به نظرتون تنها کسی که میتونه کمکمون کنه کیه؟امیدتون رو از دست ندید
من همیشه وقتی توی شرایط غیر قابل تحمل و بغرنجی قرار میگیرم و واقعا امیدم ناامید میشه دعای فرج امام زمان رو میخونم یا بالاخره یه جورایی توسل و توکل میکنم، باور کنید هر وقت این کارها رو کردم به شکل معجزه آسای و راحتی مسئله ام حل شده.
جوان نباید از زندگیش ناامید بشه.همیشه یه راهی هست همیشه...
به نظر من شرایط سخت و تنگناها و مصائب توی یک مقاطعی از زندگی برای همه هست . فقط باید بهتر باهاش کنار بیایم و برخورد کنیم و برای بهبودش تلاش کنیم

(۰۳ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۱۷ ق.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  همیشه تلاش برای بدست آوردن اونچه که میخوایم نتیجه میده.
الان که خودم این حرف رو زدم گفتم نکنه برداشت نادرستی بشه ازش.منظورم اینه که زود ناامید نشیم.و اگر یه چیزی رو بدست نیاوردیم چیزهای بهتری هست.منظورم این نیست که فقط و فقط یک هدف رو بخوایم و تنها برای بدست اوردن اون تلاش کنیم چون در این صورت فشار زیادی بهمون میاد.باید یکم منعطف تر باشیم.
در قران گفته:"ان مع العصر یسری فان مع العسر یسری" دوبار هم تکرار کرده و جمله دوم یه جور تاکید بیشتر همراهش هست تا مطمئن کنه!(البته این تفسیر خودم بودمSmile)
در ناامیدی بسی امید است/پایان شب سیه سپید است
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Pakzad
ارسال: #۶۳۲۹
۰۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۰۱ ق.ظ، توسط Xilinx.)
خب قضیه اینه که هیچ چیزی در کار نیست
میری جلو
می بینی چرا هست
می ایستی می بینی باز چیزی نیست
می فهمی باید هی بری جلو
اما فقط یه کم بایستی بعد خوب نگاه کنی
به جایی که بودی
و
به جایی که می خوای دقیقا باشی
همش همین ! به همین سادگی
منتها اگه همین موضوع ساده رو هر لحظه یادت موند اصله

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
ارسال: #۶۳۳۰
۰۳ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۲۵ ق.ظ
Sad هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
دوستان عزیز بهم مشاوره بدید :
به نظرتون بعد از این که فوق لیسانسم رو گرفتم فلافلی بزنم یا آب هویجی ؟؟؟
Confused

[تصویر:  2hpj6v9.png]

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۶۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close