زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۱۸۷۱
۲۸ مرداد ۱۳۹۸, ۰۷:۵۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۴۹ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(28 مرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۳۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  این اسم ناشناس بردن هم جالبه. یادمه فرداد از مخالفان اینجور اسم بردن بود. به جای این مبهم صحبت کردن ها دقیقا اسم ببرید.

خیلی واضح هست کیا هستند. فقط نمی خواستم جلو دیگران اسمی ببرم. مطمئنم خودت هم با حداکثر ۱-۲ دقیقه فکر کل لیست رو در میاری Smile
اون بحث جلوی دیگران وقتیه که کسی تو خفا کاری رو کنه. به علاوه وقتی اسم نمی‌بری من ظنم می‌ره به سمت دیگه ای.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۱۸۷۲
۲۸ مرداد ۱۳۹۸, ۰۸:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ب.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
گرچه می‌گفتند و
می‌گفتم شب بلند و
زندگی در واپسینِ عمر کوتاه است!
اما در ضمیرِ من، یقین فریاد می‌زد:
هِمَتی کُن دَر صَبوری،
صُبح دَر راه اَست...

نصرت رحمانی

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۵۱۸۷۳
۲۸ مرداد ۱۳۹۸, ۰۸:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۴۳ ب.ظ، توسط crevice.)
منم نظرم رو درباره ی اینجا میگم.
بنظر من وجود این صفحه کلا غیر مفید و بی کاربرده. خیلی از بچه هایی هم که میان مانشت، مِن جمله خودِ من، فقط همین تاپیک رو سر میزنیم (فقط واسه جنبه فانِش). بنظرم اگر کلا این تاپیک بسته بشه نه تنها به مانشت کمک میشه بلکه خیال امثال من رو هم راحت میکنین که دگ الکی نیان اینجا و <<حرف غیر مفید>> بزنن. به یاد نمیارم که کی آخرین بار اینجا فعالیت مثبت داشتم.
در مورد بحث بوجود اومده ی اخیر، من آدم شوخی هستم و همیشه جنبه ی شوخی م بسیار بالا بوده و خیلیا اینجا من رو میشناسن. ولی، از بچگی اگر احساس میکردم کسی قصدش مستقیم و یا غیر مستقیم بی احترامی و یا تمسخره تا نخوابوندم تو دهنش آروم نشدم.

بنابراین از هیچ کس بخاطر رفتار دیروزم عذرخواهی نمیکنم چون بنظرم کمترین عکس العملی بود که میتونستم برای یک رفتار بی ادبانه و گستاخانه نشون بدم.
ولی میتونم اینجا دیگه نیام که البته دفعه ی قبل که همین اقا از به رخ کشیدن شعور والاشون و با نگاه نافذانه شون من باب مسئله ی بی شعوری و شناسایی افراد بی شعور و نهی کردنشان از "بی شعور" بودن بهره برده بودیم؛ به مدیران گفتم تا اخلاق سگی م رو توی مانشت بروز ندادم اکانت من رو حذف کنن ولی خب بهرحال موندم و این اتفاق نیافتاد.

ضمنا سعی میکنم که من به صورت اختیاری از مانشت برم و شاید با کم شدن یکی از شَرهای اینجا، مانشت آروم تر بشه. اگر دوباره اثری ازمن دیدین اینجا پیشاپیش عذرخواهی میکنم؛ مطمئنا از سر عادت بوده که اینجا رو سر زدم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: WILL
ارسال: #۵۱۸۷۴
۲۸ مرداد ۱۳۹۸, ۱۰:۳۵ ب.ظ
اگه crevice از مانشت بره منم از مانشت می رم
ارسال: #۵۱۸۷۵
۲۸ مرداد ۱۳۹۸, ۱۱:۱۵ ب.ظ
(۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۴۰ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  بنابراین از هیچ کس بخاطر رفتار دیروزم عذرخواهی نمیکنم چون بنظرم کمترین عکس العملی بود که میتونستم برای یک رفتار بی ادبانه و گستاخانه نشون بدم.
به نظرم قبل از اینکه خودمون رو ناراحت کنیم باید دید واقعا چه کسی پشت این نوشته ها قرار داره؟ با هوشمندی از کنار این حرفا بگذرین

think positive
ارسال: #۵۱۸۷۶
۲۸ مرداد ۱۳۹۸, ۱۱:۲۳ ب.ظ
هرکدوممون انگار یه بگم بگم درون داریم!وقتی رک میتونیم حرف بزنیم کنایه و ایهام چرا؟!
کار جالبی نبود. هر کی هم میتونه به خودش بگیره از جمله من که احتمال میدم یکی اون کاربرهای قدیمی من هستم!
نمیدونستم پست زدن کاربرهای قدیمی اینجا انقدر آزاردهنده ست.

اگه همین پست و انتقاد اخطار داره با کمال میل اخطار رو هم قبول میکنم.

موفق باشید.
ارسال: #۵۱۸۷۷
۲۸ مرداد ۱۳۹۸, ۱۱:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۲۹ ب.ظ، توسط Skyrim.)
چه تشتِ ( جَوِ ) سنگینی (جواد خواجوی)

من از وقتی عضو مانشت شدم خیلی ها بهم کمک کردن، یه وقتایی مثل پرروها رفتم بهشون پیام خصوصی دادم، بعضی وقتا هم وقتی مطالبشون رو میخوندم که اصلا مخاطب مستقیم خودم نبودم بهم خیلی کمک می کرد. من مثل اکثریت با هدف اینکه ارشد دانشگاه خوب قبول بشم عضو این فروم شدم، ولی بعد یه مدت نه چندان کوتاه فهمیدم از بچه های اینجا خیلی چیزای بعضا مهمتر دیگه هم میشه یاد گرفت، بستگی داره به خود کاربر.

منتظر بودم یه سری اتفاقای خوب بیفته بعدش با دادن خبرش اینا رو بگم، ولی شاید دیگه وقت نشه، کلا از فردامون هم خبر نداریم. یه سری کاربرا رو دوست دارم اسمشون رو ببرم و ازشون تشکر کنم به خاطر فعالیتشون تو انجمن ، هنوزم بعضی وقتا که کم میارم میرم پیام هایی که به بعضی هاشون دادم و جوابشون رو میخونم و انرژی میگیرم: (تقریبا یه ترتیب تایم لاین طوری داره)

Codin
blackhalo1989
Pure Liveliness
Behnam‌
gogooli
Iranian Wizard
Saman
Aurora
Milestone
sixsixsix
Riemann
crevice
The Best

از بین کاربرای بالا فقط این شانس رو داشتم که با Saman از نزدیک برخورد داشته باشم!! یادش بخیر تئاتر شهر قرار گذاشته بودیم، یه بارون نم نم هم میومد تا انقلاب پیاده رفتیم و بعدش رفتیم نیکوصفت Smile از اینی که توو فروم هست خیلی گُل تر بود Wink و مطمئنم اگر از نزدیک با هر کدوم از بچه های بالا برخورد داشتم خیلی خیلی گُل تر و با صفا تر از تصورات من بودن.

خیلی خوب میشد اگه همون اندازه که این دوستان برای من و بقیه اعضای انجمن مفید بودن، من هم برای بقیه مفید می بودم، ولی حس میکنم در توانم نبوده. کاری که در حال حاضر از دستم برمیاد اینه که ازتون تشکر کنم، دمتون گرم واقعا HeartHeart

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , codin , Iranian Wizard , gogooli , Saman , ezra , Riemann
ارسال: #۵۱۸۷۸
۲۸ مرداد ۱۳۹۸, ۱۱:۲۹ ب.ظ
(۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۴۰ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  منم نظرم رو درباره ی اینجا میگم.
بنظر من وجود این صفحه کلا غیر مفید و بی کاربرده. خیلی از بچه هایی هم که میان مانشت، مِن جمله خودِ من، فقط همین تاپیک رو سر میزنیم (فقط واسه جنبه فانِش). بنظرم اگر کلا این تاپیک بسته بشه نه تنها به مانشت کمک میشه بلکه خیال امثال من رو هم راحت میکنین که دگ الکی نیان اینجا و <<حرف غیر مفید>> بزنن. به یاد نمیارم که کی آخرین بار اینجا فعالیت مثبت داشتم.
در مورد بحث بوجود اومده ی اخیر، من آدم شوخی هستم و همیشه جنبه ی شوخی م بسیار بالا بوده و خیلیا اینجا من رو میشناسن. ولی، از بچگی اگر احساس میکردم کسی قصدش مستقیم و یا غیر مستقیم بی احترامی و یا تمسخره تا نخوابوندم تو دهنش آروم نشدم.

بنابراین از هیچ کس بخاطر رفتار دیروزم عذرخواهی نمیکنم چون بنظرم کمترین عکس العملی بود که میتونستم برای یک رفتار بی ادبانه و گستاخانه نشون بدم.
ولی میتونم اینجا دیگه نیام که البته دفعه ی قبل که همین اقا از به رخ کشیدن شعور والاشون و با نگاه نافذانه شون من باب مسئله ی بی شعوری و شناسایی افراد بی شعور و نهی کردنشان از "بی شعور" بودن بهره برده بودیم؛ به مدیران گفتم تا اخلاق سگی م رو توی مانشت بروز ندادم اکانت من رو حذف کنن ولی خب بهرحال موندم و این اتفاق نیافتاد.

ضمنا سعی میکنم که من به صورت اختیاری از مانشت برم و شاید با کم شدن یکی از شَرهای اینجا، مانشت آروم تر بشه. اگر دوباره اثری ازمن دیدین اینجا پیشاپیش عذرخواهی میکنم؛ مطمئنا از سر عادت بوده که اینجا رو سر زدم.

سخت نگیر. من خیلی وقتا استراتژی م این هست که به حرف و یا کاری که بنظرم ارزش بحث نداره اصلا ورود نمیکنم. در واقع اصلا فکرم رو درگیرش نمیکنم. اگر من و شما بخواهیم به هر حرف و کار دیگران واکنش نشون بدیم بخاطر روابط زیادی که داریم، دائم باید درگیر این بحث ها باشیم.

البته من بحث شما و حتی طرف صحبتتون رو نمیدونم کی هست که ازشون دلگیر هستید. این رو کلی گفتم

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۵۱۸۷۹
۲۸ مرداد ۱۳۹۸, ۱۱:۲۹ ب.ظ
منم موافق هستم با تموم شدن بحث ازدواج. یه زمانی اینجا میومدیم خستگیمون در میرفت با دیدن متن دوستان الان فقط اینجا عامل تنشه. بحث ازدواج در اینجا تا زمانی که محیط دوستانه بود خوب بود اما متاسفانه بعضیا همیشه بحث را به دعوا میکشونن. تاپیک ازدواجم که هست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , big cloud
ارسال: #۵۱۸۸۰
۲۸ مرداد ۱۳۹۸, ۱۱:۳۴ ب.ظ
(۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۲۳ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  هرکدوممون انگار یه بگم بگم درون داریم!وقتی رک میتونیم حرف بزنیم کنایه و ایهام چرا؟!
کار جالبی نبود. هر کی هم میتونه به خودش بگیره از جمله من که احتمال میدم یکی اون کاربرهای قدیمی من هستم!
نمیدونستم پست زدن کاربرهای قدیمی اینجا انقدر آزاردهنده ست.

رنگی جان اصلا بحث کاربر جدید و قدیم نیست.
خوبی ابهام اینه که باعث میشه هر کسی میتونه به رفتارش فکر کنه و خودشو اصلاح کنه (اگر به اندازه کافی باهوش باشه).

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , elect
ارسال: #۵۱۸۸۱
۲۸ مرداد ۱۳۹۸, ۱۱:۴۵ ب.ظ
من با اینکه می دونم منظور مدیر مسعود یکیش من بودم ولی اصلا به خودم نگرفتم و از هیچ کسی هم معذرت خواهی نمی کنم چون حرف حق و منطقی زدم و به هیچ کسی هم توهین نکردم تازه بعد از ۵ سال فعالیت تو مانشت یه اخطار بی جهت به من دادن ! قبلا هم گفتم اینجا هستم به خاطر بعضی کاربرها که بودنشون باعث میشه منم باشم تو مانشت و از تجربیات و صحبت هاشون استفاده کنم مگر نه تو مانشت که پول و ثروت نمی دن که به ادم !
ارسال: #۵۱۸۸۲
۲۸ مرداد ۱۳۹۸, ۱۱:۴۸ ب.ظ
اینکه اسم نیاوردم دلیل داره که یکیش همین عدم تمایلم برای بیان مستقیم هست و دلیل دومش همین هست که آقا امیر گفت. کلمه کاربر قدیمی هم عمدا گذاشتم که آقا بهنام (مدیر) مخالف بود اما میخواستم بصورت ضمنی بگم بحث و جدل در کل جالب نیست و مهم نیست کاربر جدید شروع کنه یا قدیم.

پس کسی به خودش نگیره اما اگر کسی به خودش گرفت یعنی جاهای قدری تند رفتار کرده (اصلا نمیگم به حق بوده یا نه، فقط رفتار تند رو میخوام تاکید کنم) که میشه همون نکته ای که اقا امیر گفت.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , elect
ارسال: #۵۱۸۸۳
۲۹ مرداد ۱۳۹۸, ۱۲:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۱۳ ق.ظ، توسط عزیز دادخواه.)
دوست باشیم بچه ها Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect , Amir V
ارسال: #۵۱۸۸۴
۲۹ مرداد ۱۳۹۸, ۱۲:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۵۴ ق.ظ، توسط big cloud.)
........
ارسال: #۵۱۸۸۵
۲۹ مرداد ۱۳۹۸, ۰۱:۰۷ ق.ظ
دلم برای مانشت ۸۹ و ۹۰ تنگ شده. بیشتر دلم برای افرداش تنگ شده. به اعتبار وجود افراد هست که لحظات شیرین می شوند.

بی شک جزو بهترین لحظات عمرم بود و با کسانی آشنا شدم که تا ابد یاد و تاثیرشون برام باقی میمونه. خیلیاشون رو از دست دادم و راه ارتباطی ندارم اما خدا رو شکر چند نفری هنوز باقی مونده.

ای کاش این پیام منو اون افراد قدیمی میدین و یه جوری باز ازشون با خبر میشدم. ای کاش میشد....

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , Amir V , The BesT , RASPINA

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۳۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۴۲۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۴۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۵۵۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۳ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۹۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۸۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۴۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close