زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۴۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۷۷۶۱
۲۳ مهر ۱۳۹۷, ۱۲:۳۵ ق.ظ
اینو یه جا دیدم خیلی خوشم اومد:
اگر مردت صبح رفته سر کار و شب خسته برگشته، و تو خونت تمیزه، غذات آماده و با یه چای و قهوه( یا هرچی) خستگیشو در می کنی، تو حمال نیستی، کارگر نیستی، کلفت نیستی، تو عاشق زندگیت هستی، تو قدردان زحمت های مرد زندگیت هستی...
با اطمینان میگم اگر کسی بر خلاف این بهت یاد داد، دلسوزت نیست
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89 , The BesT , alma1988
ارسال: #۴۷۷۶۲
۲۳ مهر ۱۳۹۷, ۰۱:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ دى ۱۳۹۸ ۰۷:۴۶ ب.ظ، توسط elect.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
.....

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , Milad_Hosseini
ارسال: #۴۷۷۶۳
۲۳ مهر ۱۳۹۷, ۱۰:۰۴ ق.ظ
هوا ،هوایِ یه نفره با تیشرت بیرون رفتن و مثِ اسب لرزیدنِ!
(البته دخترونش میشه مانتو نخی تابستونی گل گلی Big Grin)

[تصویر:  462028_b.41.gif]

میریم که یه تورنومنت راگبی داشته باشیم با مسعول آموزش!
(کلی سرچیدم که یه ورزش سخت تر از هاکی بگما Tongue)

[تصویر:  462028_b.41.gif]

اگه برنگشتم بدونین طوفانِ ۱۱km/h منُ برد! Shy
بعد از عروجم!Angel پاستیل خیرات کنید، دوس داشتم! Blush

پ.ن: تو یه پست سه تا پست مجزا گذاشتم که لایک خور هر کدوم حداقل ۴تا بود!! Cool باز بگین کاترین بده ConfusedTongue
(الان هیچکی لایک نمیکنه ضایع میشم Big Grin میان چارتا فشم میدن میرن Big Grin)
پ.ن ضمیمه!: خیلی دوستوووون دارم Heart

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , khayyam , big cloud , Avril89 , alma1988 , SepidehP
ارسال: #۴۷۷۶۴
۲۳ مهر ۱۳۹۷, ۱۰:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۵۸ ق.ظ، توسط codin.)
(۲۳ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۳۵ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  اینو یه جا دیدم خیلی خوشم اومد:
اگر مردت صبح رفته سر کار و شب خسته برگشته، و تو خونت تمیزه، غذات آماده و با یه چای و قهوه( یا هرچی) خستگیشو در می کنی، تو حمال نیستی، کارگر نیستی، کلفت نیستی، تو عاشق زندگیت هستی، تو قدردان زحمت های مرد زندگیت هستی...

الان دور دور اینترنت شده. همه نصیحت هاشونو از کانال هایی میگیرن که حتی معلوم نیست چه ادمایی پشتش دارن توصیه میکنن. یه مدت قبل توی یک سایتی به نام نینی سایت میچرخیدم این سایت مخصوص خانماست. بخشای مختلف را میخوندم تا ببینم دیدگاه خانما در مورد موضوعات مختلف چیه. خدارو شکر خوندنشو ادامه ندادم بعضیا واقعا بی رحمن. یکی در مورد خواستگاراش میگفت بعد نقل به مضمون این بود:
"اینایی که پول ندارن و عاشق ادم میشن عاااااالین یعنی یکی نیست بگه تو دیگه واسه چی اومدی"

(۲۲ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۳۷ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(22 مهر ۱۳۹۷ ۰۴:۵۷ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  بعد نوشت: قیمه بادمجون چند تا لایک داره؟ Big GrinTongue
منم تنهایی یا بهتره بگم مجردی زندگی می کنم خدایش شاید الان بزرگترین مشکل من مشکل غذا باشه از سرکار میام می بینم هیچی نیست از باشگاه میام می بینم هیچی نیست یه راهکاری به من پیشنهاد میدی کتابی چیزی که بتونم یاد بگیرم درست کردن غذاها رو ؟؟؟

اول هفته درست کن بزار فریزر بعد گرم کن بخور. خب به غذای حونه نمیرسه ولی خب چه میشه کرد زندگی اینه دیگه...
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , Riemann
ارسال: #۴۷۷۶۵
۲۳ مهر ۱۳۹۷, ۰۱:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۰۶ ب.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
حضرت مولانا می فرماید که:
با اینکه خداوند کریم است و رحیم
گَندُم نَدَهَد بار چو جُو می‌کاری...

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Autumngirl , NP-Cσмρℓєтє , alma1988
ارسال: #۴۷۷۶۶
۲۳ مهر ۱۳۹۷, ۰۴:۴۳ ب.ظ
نینی سایت و منم که میخونم فک میکنم از فضا اومدن

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۴۷۷۶۷
۲۳ مهر ۱۳۹۷, ۰۴:۴۷ ب.ظ
اتفاقا من بدم نمیاد از نینی سایت٬ نسبت به اینستا مثلا به نظرم واقعی‌تره محیطش Smile

ارسال: #۴۷۷۶۸
۲۳ مهر ۱۳۹۷, ۰۴:۵۲ ب.ظ
کارتریج رو که شارژ میکنن رنگ جوهرش کمرنگ میشه؟
تا حالا شارژ نکردم حقیقت, اولین بارمه
بردم دادم شارژش کردن خیلی شدید کمرنگ چاپ میکنه!
همه همینجورن؟ یا چون اولشه کمرنگه؟ یا اصن شارژ نکرده؟ یا چی ؟

ارسال: #۴۷۷۶۹
۲۳ مهر ۱۳۹۷, ۰۴:۵۹ ب.ظ
نظرات در مورد نینی سایت متفاوته

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , nlp@2015
ارسال: #۴۷۷۷۰
۲۳ مهر ۱۳۹۷, ۰۶:۵۷ ب.ظ
یه استاد چینی این رو توی پیجش نوشته به عنوان PhD Requirements مورد نظرش:

۲۴-۷ up time: 24 hours a day, 7 days a week working time.
High throughput: Produce 1 paper per day.
High quality: All papers should be accepted by IEEE/ACM Transactions. One of the papers should be a Turing award winning paper.
Low cost: Minimum wage and no benefits.
هر چند حرفش بنظر شوخی میاد؛ ولی من دیگه حرفی ندارم :|:| Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , SepidehP
ارسال: #۴۷۷۷۱
۲۳ مهر ۱۳۹۷, ۰۸:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۰۱ ب.ظ، توسط Saman.)
(۲۳ مهر ۱۳۹۷ ۰۴:۵۲ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  کارتریج رو که شارژ میکنن رنگ جوهرش کمرنگ میشه؟
تا حالا شارژ نکردم حقیقت, اولین بارمه
بردم دادم شارژش کردن خیلی شدید کمرنگ چاپ میکنه!
همه همینجورن؟ یا چون اولشه کمرنگه؟ یا اصن شارژ نکرده؟ یا چی ؟
اجزای داخلی کارتریج شامل
درام
مگنت
فوم
سیل بلید
هستش
شما وقتی شارژ میکنی همه اینا تاثیر داره روی کیفیت ،
الان احتمالا درامت مشکل داره،چون اون روکش مغناطیسی درام ضعیف شده و از بین رفته،وقتی پودر میره داخل کارتریج ،از طریق مگنت یونیزه میشه و نوشته هایی که روی درام پیاده شدن رو میزنه روی برگه.
توضیح تخصصی بود چون کارشو کامل انجام دادم
اگر زمینه سیاه دارید فوم خرابه،اگر کنار برگه ها خط سیاه میندازه کولار دور مگنت خراب شدن،مگنت هم میتونه تاثیر داشته باشه،

در کل برو بگو درام رو عوض کنن براتBig Grin
اگر پرینترت ساده س یه تست هم بگیر برگه تست رو بهش بده

وقتی دلم برای عشقم تنگ میشه
طی یه فعل و انفعالاتی بیشتر دلم برای خودم تنگ میشه و متوجه میشم درستش همینه!و واقعا اون منو بازی داد،برای من دو حالت داره اگر عشق باشه،یا مال من باشه یا مرده و زنده ش برای من مهم نیست!!!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , ezra
ارسال: #۴۷۷۷۲
۲۳ مهر ۱۳۹۷, ۰۹:۴۴ ب.ظ
(۲۳ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۳۵ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  اینو یه جا دیدم خیلی خوشم اومد:

اگه خانم هم همپای آقا صبح تا عصر سرکار باشه اونوقت عصر که برمیگرده خانواده توقع غذا و نظافت و هزار جور کار دیگه رو ازش دارن در حالیکه آقای محترم کنترل به دست جلو tv نشسته اونو چی میشه گفت! لابد اوج محبت و دوست داشتن و درک متقابل!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۴۷۷۷۳
۲۳ مهر ۱۳۹۷, ۱۰:۰۰ ب.ظ
(۲۳ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۴ ب.ظ)Autumngirl نوشته شده توسط:  اگه خانم هم همپای آقا صبح تا عصر سرکار باشه اونوقت عصر که برمیگرده خانواده توقع غذا و نظافت و هزار جور کار دیگه رو ازش دارن در حالیکه آقای محترم کنترل به دست جلو tv نشسته اونو چی میشه گفت! لابد اوج محبت و دوست داشتن و درک متقابل!!
میشه گفت: کاری که خانم اصلا برای ساخته نشده (کار صبح تا عصر). شک دارید؟ ببینید مرد ها بعد از کار چقدر انرژی دارن و زن ها چقدر.

ارسال: #۴۷۷۷۴
۲۳ مهر ۱۳۹۷, ۱۰:۲۵ ب.ظ
(۲۳ مهر ۱۳۹۷ ۰۷:۲۱ ب.ظ)Katerina Petrova نوشته شده توسط:  و در ادامه میتوان گفت:
...Yes cows fly and ants swim
بعید نیست که پشه های چینی وزنه بردار باشن Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , αɾια , big cloud , SepidehP
ارسال: #۴۷۷۷۵
۲۳ مهر ۱۳۹۷, ۱۰:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۲۹ ب.ظ، توسط Autumngirl.)
(۲۳ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۰۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(23 مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۴ ب.ظ)Autumngirl نوشته شده توسط:  اگه خانم هم همپای آقا صبح تا عصر سرکار باشه اونوقت عصر که برمیگرده خانواده توقع غذا و نظافت و هزار جور کار دیگه رو ازش دارن در حالیکه آقای محترم کنترل به دست جلو tv نشسته اونو چی میشه گفت! لابد اوج محبت و دوست داشتن و درک متقابل!!
میشه گفت: کاری که خانم اصلا برای ساخته نشده (کار صبح تا عصر). شک دارید؟ ببینید مرد ها بعد از کار چقدر انرژی دارن و زن ها چقدر.

بله دقیقا همینطوره ولی وضعیت طوری شده که با یه حقوق زندگی نمی چرخه. خیلی از آقایون هم توقع دارند خانمشان شاغل و کمک خرج باشد اما حاضر نیستند هیچ مشارکتی در کارهای منزل داشته باشند. بنظر خود من دورکاری و کارهای نیمه وقت برای خانمها بهتره منتها خوب درآمدش هم نصفه نیمه هست دیگه. چند سال پیش تو یه موسسه مالی کار می کردم که با ۲ ساعت اضافه کاری اجباری جمعا روزی ۱۰ ساعت سرکار بودیم جنازه مو میاوردم خونه. دمم رو گذاشتم رو کولم و دررفتمSmile

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۲۰۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۶۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close