زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۰۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۶۰۵۱
۲۷ تیر ۱۳۹۷, ۱۲:۳۹ ب.ظ
بخشیدن دیگران خیلی خوبه, هم انگار سبک میشی هم یه حس من چقد خوبمی میاد تو دل آدم
اما مهمتر این که معذرتخواهیم بلد باشیم, کار هر کسی نیست, که بتونه اشتباهشو پیدا کنه بعدش با خودش کنار بیاد و تقصیرشو قبول کنه,تازه بعدشم باید از غرورت بگذریو بگی ببخشید.
بخشندگی خوبه اما عذرخواهی کردن هم شهامتی میخواد که هرکسی نداره

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: majidnourirad10 , adel71
ارسال: #۴۶۰۵۲
۲۷ تیر ۱۳۹۷, ۰۱:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۰۶ ب.ظ، توسط MarkLand.)
(۲۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۳۹ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  بخشیدن دیگران خیلی خوبه...
اره بخشش خیلی خوبه
یه سوال فرض کنیم یه نفر یه اسلحه داره اونو طرف شما میگیره و تمام خشابش رو سمت شما خالی میکنه اما هیچکدوم به شما نمیخوره و اون حالا دستش خالیه و انتظار بخشش داره می بخشینش؟ من خودم معتقدم بخشش از سر پشیمون بودن داوطلبانه (نه بر اثر جبر شرایط) طرف واجبه انجام شه اما از سر ناچار بودن طرف برای پشیمون بودن جای بحث داره

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۶۰۵۳
۲۷ تیر ۱۳۹۷, ۰۱:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ تیر ۱۳۹۷ ۰۴:۲۳ ب.ظ، توسط elect.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۷ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۰۲ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  
(27 تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۳۹ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  بخشیدن دیگران خیلی خوبه...
اره بخشش خیلی خوبه
یه سوال فرض کنیم یه نفر یه اسلحه داره اونو طرف شما میگیره و تمام خشابش رو سمت شما خالی میکنه اما هیچکدوم به شما نمیخوره و اون حالا دستش خالیه و انتظار بخشش داره می بخشینش؟ من خودم معتقدم بخشش از سر پشیمون بودن داوطلبانه (نه بر اثر جبر شرایط) طرف واجبه انجام شه اما از سر ناچار بودن طرف برای پشیمون بودن جای بحث داره

منظورم این نیست, بخشیدن دست خود آدمه, میگی میبخشم یا نمیبخشم. با خودت طرفی و تمام. تازه غیر از حال خوب خودت, آفرین باریکلای بقیه هم نصیبت میشه.
اصل حرفم رو عذرخواهی کردنه, کار آسونی نیست, هرچی مغرورترم باشی که بدتر. قبول کنی اشتباه کردی بعد بری عذرخواهی کنی از طرف مقابل, از غرورت باید بگذری. و نهایتشم ممکنه اون نپذیره. این شجاعت میخواد از نظر من. تازه قبل همه اینا باید فهمیده باشی که اشتباه کردی باخودت تعارف نداشته باشی که اشتباهتو بندازی گردن یکی دیگه
آدمی که خودش جرات قبول اشتباه و توانایی عذرخواهی داشته باشه, چون سختی اون موقعیتو تجربه کرده,خودشم راحتتر میتونه گذشت کنه
یه نکته دیگه ای هم هس, اگه عذرخواهیو بذاری واسه فردا, شاید خودت یا اون آدم دیگه فردا نباشین
خلاصه به نظر من عذرخواهی کردن جرات و توان بیشتری میخواد تا بخشیدن

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۶۰۵۴
۲۷ تیر ۱۳۹۷, ۰۳:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۱۱ ب.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
یکی توی بخش "معرفی فیلمای خوب که ارزش دیدن داره چه ایرانی چه خارجکی" فیلم Salò, or the 120 Days of Sodom به کارگردانی جناب آقای پازولینی رو معرفی کرده(گویا از روی یه کتابی، این فیلم ساخته شده). نکنید دوستان، این فیلما رو معرفی نکنـــــید. من هر مدل فیلمِ حال بهم‌زنی رو میبینم ولی اونو دیگه اصن .........
اون فیلم معرفی کردن داره آخه. شما فیلمای ایرج ملکی رو ببینی ارزشش بیشتر ازون فیلمه Smile Smile تازه جدیدا پشت صحنه هاش در اومده Smile

واکسنِ سربازی دیگه چه مسخره بازی‌ایه....کزاز و دیفتری نگیریم توی پادگان Smile Smile

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , salam5 , big cloud
ارسال: #۴۶۰۵۵
۲۷ تیر ۱۳۹۷, ۰۷:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۰۱ ب.ظ، توسط kilookiloo.)
مرحله های ناراحت شدن من وقتی به گذشته فکر میکنم اینه : همزمان که قدم میزنم به گذشته فکر میکنم و ناراحت میشم ، انقدر ناراحت میشم که هندزفری هم میزارم تو گوشم ، انقدر ناراحت میشم که صدای هندزفری رو تا ته زیاد میکنم که نتونم فکر کنم اصلا! بعد انقدر ناراحت میشم که احتیاج به سکوت پیدا میکنم و هندزفری رو در میارم و بعدش یا میرم ی پارک خلوتی میشینم یا ی خیابون که شلوغ نباشه رو برای پیاده روی انتخاب میکنم.
قطعا سخت ترین کار دنیا فراموش کردن گذشته است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: adel71 , RASPINA , Avril89 , big cloud
ارسال: #۴۶۰۵۶
۲۷ تیر ۱۳۹۷, ۰۸:۵۵ ب.ظ
(۲۷ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۷ ب.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط:  چی شده دوست قدیمی ؟Smile
فهمیدم آشفته ای اومدن ببینم چه خبره (حدودا ۱۰ ماه پیش اومدم اخرین بار)
به به کاربر قدیمیSmile

سپاس‌گزاری شده توسط: azad_ahmadi
ارسال: #۴۶۰۵۷
۲۷ تیر ۱۳۹۷, ۰۹:۵۴ ب.ظ
(۲۷ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۱۰ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  یکی توی بخش "معرفی فیلمای خوب که ارزش دیدن داره چه ایرانی چه خارجکی" فیلم Salò, or the 120 Days of Sodom به کارگردانی جناب آقای پازولینی رو معرفی کرده(گویا از روی یه کتابی، این فیلم ساخته شده). نکنید دوستان، این فیلما رو معرفی نکنـــــید. من هر مدل فیلمِ حال بهم‌زنی رو میبینم ولی اونو دیگه اصن .........
اون فیلم معرفی کردن داره آخه. شما فیلمای ایرج ملکی رو ببینی ارزشش بیشتر ازون فیلمه Smile Smile تازه جدیدا پشت صحنه هاش در اومده Smile

واکسنِ سربازی دیگه چه مسخره بازی‌ایه....کزاز و دیفتری نگیریم توی پادگان Smile Smile

وای من از صبح که خلاصه شو خوندم هنوز به حالت طبیعی برنگشتم
حتی خلاصه شم نتونستم کامل بخونم انقد که به نظرم وحشتناک بود
امشب م هم اتاقیم نیست و تنهام فک کنم تا صبح بیدار باشم بهتره

"یارب نظر تو برنگردد"
ارسال: #۴۶۰۵۸
۲۷ تیر ۱۳۹۷, ۱۰:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۰۳ ب.ظ، توسط elect.)
........

ارسال: #۴۶۰۵۹
۲۷ تیر ۱۳۹۷, ۱۱:۵۵ ب.ظ
ولی انصاف نیس که واسه رفع دلتنگی بریم سراغ مسیجا و ویسای قدیمی و دلتنگ‌تر شیم Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: adel71
ارسال: #۴۶۰۶۰
۲۸ تیر ۱۳۹۷, ۱۲:۱۱ ق.ظ
(۲۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۵۵ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  ولی انصاف نیس که واسه رفع دلتنگی بریم سراغ مسیجا و ویسای قدیمی و دلتنگ‌تر شیم Sad
«دلتنگی» از اون واژه هایی هست که زیاد باهاش میونه ای ندارم. بعضا حسرت عمر رفته رو میخورم اما دلتنگی نه. Smile

سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , Riemann , ele
ارسال: #۴۶۰۶۱
۲۸ تیر ۱۳۹۷, ۱۲:۲۳ ق.ظ
(۲۸ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۱ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(27 تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۵۵ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  ولی انصاف نیس که واسه رفع دلتنگی بریم سراغ مسیجا و ویسای قدیمی و دلتنگ‌تر شیم Sad
«دلتنگی» از اون واژه هایی هست که زیاد باهاش میونه ای ندارم. بعضا حسرت عمر رفته رو میخورم اما دلتنگی نه. Smile

خوش به حالتون

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , nlp@2015
ارسال: #۴۶۰۶۲
۲۸ تیر ۱۳۹۷, ۱۲:۳۱ ق.ظ
(۲۸ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۲۳ ق.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  خوش به حالتون
دلتنگ چی/کی بشم مثلا؟

ارسال: #۴۶۰۶۳
۲۸ تیر ۱۳۹۷, ۱۲:۳۹ ق.ظ
(۲۸ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۳۱ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(28 تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۲۳ ق.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  خوش به حالتون
دلتنگ چی/کی بشم مثلا؟

ساده ش این میشه: دلتنگ کسایی که دوست داریم کنارمون باشن از خانواده گرفته تا دوستان

البته گفتم که حس مزخرفیه، خوبه که شما ندارید این حس و

"یارب نظر تو برنگردد"
ارسال: #۴۶۰۶۴
۲۸ تیر ۱۳۹۷, ۱۲:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۴۲ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۸ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۳۹ ق.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  ساده ش این میشه: دلتنگ کسایی که دوست داریم کنارمون باشن از خانواده گرفته تا دوستان

البته گفتم که حس مزخرفیه، خوبه که شما ندارید این حس و
من اینطوریم: از دل برود هر آنکه از دیده برفت.
چند تا دوست صمیمی داشتم که لااقل ۱۰ سال باهاشون دوست بودم. اونا رو دیگه نمیبینم اما به جاش دوستای دیگه ای پیدا کردم. قرار نیست خودمو اذیت کنم که اونارو نمیبینم. رفتن دنبال زندگی خودشون و من هم براشون آرزوی موفقیت می کنم و دنبال دوستای تازه ای میگردم. Big Grin زندگی جریان داره.

سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , RASPINA , ele
ارسال: #۴۶۰۶۵
۲۸ تیر ۱۳۹۷, ۱۲:۴۳ ق.ظ
(۲۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۳۶ ب.ظ)Katerina Petrova نوشته شده توسط:  یاد اجرای محمدمتین افتادم
این مدل اسما رو میبینم یاد Muhammad Leeی شلدون میفتم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۱۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۷۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close